Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nálepka (štítek) s VIN

umajks (Nový člen)
24.07.2017 17:51:50
Offline

Nálepka (štítek) s VIN

Ahojte,
chtěl bych se zeptat, jestli by někdo nevěděl, kde sehnat nálepku s VIN a dalšími údaji na B650N. Je nalepená na rámu pod sedlem spolujezdce. Nálepku tam mám ještě původní, ale kousek se odloupl při mytí. Takže pár čísel tam chybí a právě nevím, jestli s tím nebude problém na STK.

VikecB12 (Člen)
24.07.2017 18:34:08
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

Problém s tím bude,protože ten štítek mě vždycky fotí. Takže šup s techničákem do zastoupení Suzuki a objednávat... Na BMW mě stojí origo 500kč.
Nebo je druhá varianta,nechat si štítek vyrobit,sou firmičky co to dělají. Jednou sem si nechával dělat,byl za týden doma poštou,ale cena s poštovným byla taky nějaký 400kč,takže tohle je spíš řešení v případě něčeho,na co se nedá origo sehnat.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
24.07.2017 18:56:05
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

Vikecej prosim te proc by mel bezet do suzuki? V kazde reklamce mu jich za 500kc natisknou 100!!!!ale jo stitek samolepkovy je nejdulezitejsi vec na voze....kdybys jel na stk bez stitku rozluc se s rodinou pomodli se jsi-li verici vyres si vsechny svoje zalezitosti pac za stitek jdes okamzite ke zdi!!!!je to dano tim ze stitek zabije rocne miliardu lidi!!!sick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
24.07.2017 21:06:39
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

No já si teď uvědomuju,že ten co sem nechával tenkrát dělat byl klasika hliníkovej s natištěným textem (jawa Moskíto) ,tak proto ta cena.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
24.07.2017 22:12:24
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

Vam fotili stitek???me teda jen VIN na ramu a motorku ze dvou stran


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
24.07.2017 22:46:08
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

No jo, nic jinýho je nezajímalo. Našel jsem ho až na vnitřku podsedlovky. Bejt podsedlovka měněná, nebo přeláknutá, tak jsem musel hodit HP-čko ze skály. Těším se, s čím přijdou příště. fuck

Editoval osiris (25.07.2017 12:25:54)


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Petr J. (Člen)
25.07.2017 08:58:10
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

K.a.s.y.m. psal:

Vam fotili stitek???me teda jen VIN na ramu a motorku ze dvou stran

....VIN a štítek vždy...sickidontknow....a pokud člověk sám neví, kde jsou, pošlou jej dost často pryč, ať si to člověk zjistí...fuck....dementi

mr.BSE (Člen)
25.07.2017 12:11:25
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

U mě to taky vypadalo, že bez štítku mě popraví. Jaký bylo zděšení když přes štítek je už z výroby drcpáska... to už vypadal technik že se oběsísick


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Americkej (Člen)
25.07.2017 12:22:59
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

No doufám, že to fotil aji s tou drcpáskou, žádný vodstraňování! Dyk by to byl dočista zásah oproti serijovýmu stavu motocyklu    smokin


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
osiris (Člen)
25.07.2017 12:28:56
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

Americkej psal:

No doufám, že to fotil aji s tou drcpáskou, žádný vodstraňování! Dyk by to byl dočista zásah oproti serijovýmu stavu motocyklu    smokin

...přesně cool, rezolutně bych protestoval proti odstranění drcpásky, bůh ví, jestli by na tom pak šlo ještě někdy bezpečně jezdit


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
25.07.2017 12:40:03
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

Kdyz uz odstranit drc pasku tak jedine homologovanym eu schvalenym nozem osobou poucenou certifikovanou v oboru a o vsem vest radny zaznam udelat min tri kopie jednu zaslat na MD druhy zalozit a treti samozrejme poslat na vsevedouci vseznali nepremozitelny besšit


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Americkej (Člen)
25.07.2017 14:52:07
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

No a vo tom, že by dovozce musel předem schválit tuhle úpravu u výrobce, pak ji certifikovat na zanesení do TP, snad žádná! Kdyby to mělo zachránit jedinej život, tak to má smysl.   smokin


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
VikecB12 (Člen)
25.07.2017 14:52:18
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

Pecka je to u italských skutrů,tam je štítek jen nálepka uvnitř kastlíku pod sedlem,nebo před nohama a dost často totálně domrdaná od věcí,kerý se v tom kastlíku převáží.smile2
A objednávejte něco na piádžo,nebo aprilku,to se toho taky čék nemusí dočkatbigsmile
V tomhle zlatá honda,klasika nanýtovanej hliníkovej štítek na rámu a fertiggood Ale u nové to bude určo taky vomrdanýidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
25.07.2017 16:58:18
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

Drcpáska samozřejmě zůstala cool ale těch keců, že má na VINko jen jednu fotku a že teda neví jak to udělá a že drcpáska ten štítek dře a pod ní to za chvilku nebude čitelný... A pak se přesunul k blinkrům (rozměry: délka 25mm, výška 11mm, hloubka 14,5mm)a začal rozporovat jejich homologaci... bigsmilebigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
huskyb12 (Administrator)
25.07.2017 17:31:05
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

Ty vole, kam to jezdíte ? My se dycinky na technický nějak dohodnem, jako že se nebudem navzájem srát, páč infarkt může stát člověka klidně i život surprised Takže kolem a kolem tou dohodou zachraníme vlastně dva nejednou :)


ale di, Ty brepto ...
SO 545 (Člen)
25.07.2017 18:50:47
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

U nas na STK je pohoda ale cajti bez stitku neuraduju ani za boha.

Napr: U VW stoji tento stitok cca 50e cakacka 3tyzdne
u Skodovky 3e do 2dni...

Inac kamarat v reklamke to isti. Na moto asi najschodnejsia cesta.

Mour (Člen)
25.07.2017 20:03:52
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

Nevím co řešíte? bigsmile ....já na motce mám štítky 2 surprised, z každé strany na rámu good .......ale taky jaksi nemám jebku jak ostatní stěžovatele  bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ath (Člen)
26.07.2017 07:03:56
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

U mne borec vyloženě tekl, bo mám jakési krátké kábly u stařičké N6 bigsmile Smýkal za to, jak nemocný osel za řetaz a fotil to nějakým cool mobilem a furt mu to nešlo vidět. Pak mi tam rozmontoval pul motorky, natrhl načatou kostru od světla (o které sem nevěděl) a čau sick Já pak v noci jedu a naraz svítím a nesvítím...Ale to byl asi jeden z těch normálních, pač výfuk třeba řešil až po razítku bigsmile

mr.BSE (Člen)
26.07.2017 13:29:37
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

huskyb12 psal:

Ty vole, kam to jezdíte ? My se dycinky na technický nějak dohodnem, jako že se nebudem navzájem srát, páč infarkt může stát člověka klidně i život surprised Takže kolem a kolem tou dohodou zachraníme vlastně dva nejednou :)

a to si vem, že s tímhle jsem byl taky dohodnutej, že se nebudeme srát... Příště jedu samože jinam, protože tenhle tu dohodu nedodržel a sral mě  smokin bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
huskyb12 (Administrator)
26.07.2017 14:10:20
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

mr.BSE psal:
huskyb12 psal:

Ty vole, kam to jezdíte ? My se dycinky na technický nějak dohodnem, jako že se nebudem navzájem srát, páč infarkt může stát člověka klidně i život surprised Takže kolem a kolem tou dohodou zachraníme vlastně dva nejednou :)

a to si vem, že s tímhle jsem byl taky dohodnutej, že se nebudeme srát... Příště jedu samože jinam, protože tenhle tu dohodu nedodržel a sral mě  smokin bigsmile

Se ví, zdraví nenašels na hnoji :)


ale di, Ty brepto ...
XJelen (Člen)
26.07.2017 14:23:19
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

huskyb12 psal:
mr.BSE psal:
huskyb12 psal:

Ty vole, kam to jezdíte ? My se dycinky na technický nějak dohodnem, jako že se nebudem navzájem srát, páč infarkt může stát člověka klidně i život surprised Takže kolem a kolem tou dohodou zachraníme vlastně dva nejednou :)

a to si vem, že s tímhle jsem byl taky dohodnutej, že se nebudeme srát... Příště jedu samože jinam, protože tenhle tu dohodu nedodržel a sral mě  smokin bigsmile

Se ví, zdraví nenašels na hnoji :)

i kdyby to mělo zachránit život jedinýho technika bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Mour (Člen)
26.07.2017 16:17:19
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

XJelen psal:
huskyb12 psal:
mr.BSE psal:


a to si vem, že s tímhle jsem byl taky dohodnutej, že se nebudeme srát... Příště jedu samože jinam, protože tenhle tu dohodu nedodržel a sral mě  smokin bigsmile

Se ví, zdraví nenašels na hnoji :)

i kdyby to mělo zachránit život jedinýho technika bigsmilebigsmilebigsmile

....no není vo čem ! good bigsmilebigsmilebigsmile

Kožak (Člen)
26.07.2017 19:34:44
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

vinko mám v cajku ale technik hledal číslo motoru a nenašel....páč tam žádný neni(výměna neproběhla)bigsmile a že si to mám do příště dát dohromady....stačí když ho tam črtnu lihovkou?surprisedpak ještě zrcátka ale jedno sem stačil uloupnout eště tambigsmile


MRDAT!!!
Filous (Člen)
26.07.2017 20:37:03
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

...fotit štítek se musí...nedávno sem musel na B650 demontovat padák, bo ho měl zdenda namontovanej přes štítek na rámu před motorem...ale jinag mám technika díky Tomovi jr. pohodovýho a nesereme segoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Billy (Člen)
27.07.2017 11:11:43
Offline

Re: Nálepka (štítek) s VIN

Stitek udelej v reklamce, taky sem to tak resil na orandzade, pac byl podrapanej a je zas, mam nadelany do foroty dalsich 5. Vubec bych to s dovozcem autorizovanym neresil, vyhozenej cas a prachy. Nechej si to udelat jako nalepku a je to good.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr