Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Ondráš (Člen)
18.09.2017 11:32:05
Offline

Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Opet jsem tu s "problémem" na jebce (SV 1000, 2003).

Přijde mi, že ty brzdy jsou dost gumové a moc nebrzdí. Projel jsem se před 2 týdnama na mém Banditu a když to porovnám, tak Bandit brzdil o dost líp než brzdí to SV.

Na SV jsem vyměnil obložení (EBC HH) a protože se mi zdálo, že ta brzda je furt dost gumová, tak jsem ji odzvdušnil. Vymačkal jsem z toho snad velkeho panaka brzdovky na obou stranach, ale změna prakticky žádná. Hadice jsou pancířky (nevím jestli je to tam z výroby). Je tam nějaký druh stavitelných páček (vypadaj jak Titaxy), takže tady už toho asi moc udělat nejde..

Už mě napadá snad je pumpa v pussy. Nové kotouče by taky možná pomohly, ale přijde mi, že masa maj na sobě dost, při brždění nevibrují, nejsou uvolněné v uložení a tak se mi to nechce moc měnit.
Motorka má najeto min 74 tis. km. Nějakej nápad co bych ještě mohl zkusit?help
Díky.good

Editoval osiris (18.09.2017 13:08:50)


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tachec (Člen)
18.09.2017 12:25:08
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Tak brzdi motorem - tím zase SV zcela určitě brzdí líp než Bandit bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
huskyb12 (Administrator)
18.09.2017 12:34:22
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Hoď to ze skály :)

Odpověděl sis sám, destičky nový, panceřovky, odvzdušněno - bude to pumpa ...


ale di, Ty brepto ...
VikecB12 (Člen)
18.09.2017 15:34:44
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Ještě mužeš skusit přez noc nechat brzdu zmačklou (drcpáskou k řídítku),třeba nějaká bublinka vystoupá. Ale už sem tady taky měl pár mašin,kde ta brzda byla nahovno furt a mohl sem vodvzdušňovat jak sem chtěl...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
18.09.2017 16:08:30
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

No vobcas uz proste miva pumpa nejlepsi za sebou a chvili to trva nez pred gumicku dostanes dostatecny mnozstvi kapaliny aby jsi ji nepromack az k heftu..pak se to i s pancirkama chova jak gumovy.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kojaksro (Člen)
18.09.2017 17:03:53
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

...tak zkus vyměnit střeva, což si myslím pomůže

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/622798/c … sb302.html

a nebo rovnou, jestli máš nějakou kačku navícsmokin

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/1224857/ … a-set.html


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
tomasNJ (Člen)
18.09.2017 21:22:33
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Ondráš psal:

Opet jsem tu s "problémem" na jebce (SV 1000, 2003).

Přijde mi, že ty brzdy jsou dost gumové a moc nebrzdí. Projel jsem se před 2 týdnama na mém Banditu a když to porovnám, tak Bandit brzdil o dost líp než brzdí to SV.

Na SV jsem vyměnil obložení (EBC HH) a protože se mi zdálo, že ta brzda je furt dost gumová, tak jsem ji odzvdušnil. Vymačkal jsem z toho snad velkeho panaka brzdovky na obou stranach, ale změna prakticky žádná. Hadice jsou pancířky (nevím jestli je to tam z výroby). Je tam nějaký druh stavitelných páček (vypadaj jak Titaxy), takže tady už toho asi moc udělat nejde..

Už mě napadá snad je pumpa v pussy. Nové kotouče by taky možná pomohly, ale přijde mi, že masa maj na sobě dost, při brždění nevibrují, nejsou uvolněné v uložení a tak se mi to nechce moc měnit.
Motorka má najeto min 74 tis. km. Nějakej nápad co bych ještě mohl zkusit?help
Díky.good

pokud by to šlo... tak bych zkusil ještě odvzdušnovat s ORIGINAL páčkou...myslim ale original, nikoliv panč co se tváří jako original...bývá problém dost často i tady...protože je díky pičaté páčce přimáčklý pístek a už nefunguje princip"spojených nádob" uplně spolehlivě...
no a jestli máš dlouhý chod páčky, tak mrkni na pístky jestli se některé nevracejí až moc...
pokud máš na deskách "tepelné štíty" tak je taky hod do piči, no a poslední rada...povol odvzdušňovák a vymačkej pístky přes odvzdušňovák ven... at se to prostě nevrací do nádobky a potom znova pořádně odvzdušni...
pokud máš propoj mezi třmenama přes kolo... tak tam taky bývá vzduch...pokud ale dvě hadice přímo od pumpy tak ok


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Honzik8719 (Člen)
19.09.2017 12:54:23
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

tomasNJ psal:
Ondráš psal:

Opet jsem tu s "problémem" na jebce (SV 1000, 2003).

Přijde mi, že ty brzdy jsou dost gumové a moc nebrzdí. Projel jsem se před 2 týdnama na mém Banditu a když to porovnám, tak Bandit brzdil o dost líp než brzdí to SV.

Na SV jsem vyměnil obložení (EBC HH) a protože se mi zdálo, že ta brzda je furt dost gumová, tak jsem ji odzvdušnil. Vymačkal jsem z toho snad velkeho panaka brzdovky na obou stranach, ale změna prakticky žádná. Hadice jsou pancířky (nevím jestli je to tam z výroby). Je tam nějaký druh stavitelných páček (vypadaj jak Titaxy), takže tady už toho asi moc udělat nejde..

Už mě napadá snad je pumpa v pussy. Nové kotouče by taky možná pomohly, ale přijde mi, že masa maj na sobě dost, při brždění nevibrují, nejsou uvolněné v uložení a tak se mi to nechce moc měnit.
Motorka má najeto min 74 tis. km. Nějakej nápad co bych ještě mohl zkusit?help
Díky.good

pokud by to šlo... tak bych zkusil ještě odvzdušnovat s ORIGINAL páčkou...myslim ale original, nikoliv panč co se tváří jako original...bývá problém dost často i tady...protože je díky pičaté páčce přimáčklý pístek a už nefunguje princip"spojených nádob" uplně spolehlivě...
no a jestli máš dlouhý chod páčky, tak mrkni na pístky jestli se některé nevracejí až moc...
pokud máš na deskách "tepelné štíty" tak je taky hod do piči, no a poslední rada...povol odvzdušňovák a vymačkej pístky přes odvzdušňovák ven... at se to prostě nevrací do nádobky a potom znova pořádně odvzdušni...
pokud máš propoj mezi třmenama přes kolo... tak tam taky bývá vzduch...pokud ale dvě hadice přímo od pumpy tak ok

Amengood


...relativní kochač...
huskyb12 (Administrator)
19.09.2017 16:23:51
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Já bych tam dal celou pumpu viz Štěpán a před prodejem sundal a odklonil na Bandasku :)


ale di, Ty brepto ...
Kelly01 (Člen)
19.09.2017 16:52:20
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Pokud ti do toho Nissinu dodá Štěpán gumičky tam ti ho věnuji za litr i s pancéřovkou..
(Je tam úplně nová páčka, a podřená co je OK jako bonus)

Tvá pomoc při mých studiích se nezapomínásmile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_nissin.jpg

God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
19.09.2017 20:06:59
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Za kolik by byla pro bezneho negrasmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Americkej (Člen)
19.09.2017 20:33:24
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Přece ještě vo 30% dolu, to dá rozum.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Mour (Člen)
19.09.2017 20:46:55
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Já chtěl řidítka za velmi slušnou cenu ....a nic bigsmile

Kelly01 (Člen)
19.09.2017 20:59:24
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Hele vy komicismile1

Že jsem dobře naladěnej...

Za pumpu při osobním odběru 1500,- a půl litru Boškova 37,5%smokin

A jaká byla cena za řidítka už nepamatuji, ani nevím jestli to bylo s adaptéry nebo bezsurprised


God Save The Queen!
osiris (Člen)
19.09.2017 22:14:10
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

...ajé, přišla bída na "kozáky" bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
20.09.2017 07:16:22
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Kelly01 psal:

Pokud ti do toho Nissinu dodá Štěpán gumičky tam ti ho věnuji za litr i s pancéřovkou..
(Je tam úplně nová páčka, a podřená co je OK jako bonus)

Tvá pomoc při mých studiích se nezapomínásmile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … nissin.jpg

Pokud je to opravitelné (taky už jsem se jednou seknul při jednom nákupuhelp), tak bych to vzal...good

Jen ještě změřím průměr řídítek, abych měl jistotu, že to tam sedne.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
20.09.2017 08:36:55
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Chce to nějakou gumku, když jsem nebyl 14 dní u motorky tak jsem ji promáškl k heftu..

Po odvzdušnění to ten den vydrželo, ale neměl jsem čas to předělávat tak jsem tam dal originál z regálu..

Co to chce je otázka na Filouse nebo na Štěpána..

Vím že sada na originál mne stála kdysi v suzuki 4 kila..

Ale ty si to můžeš případně objednat z venku za pár €, bo jsi jazykově zdatnejbigsmile

Nebo další v pořadísurprised


God Save The Queen!
huskyb12 (Administrator)
20.09.2017 08:59:04
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Šmelinář je zpět :)
Nemáš levný máslo ? :)))


ale di, Ty brepto ...
Banditatom (Člen)
20.09.2017 09:03:03
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

huskyb12 psal:

Šmelinář je zpět :)
Nemáš levný máslo ? :)))

....možná se Mour dočká těch říďítek za tři kilčabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
20.09.2017 10:07:53
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Mám prdfuck

O všechno vždycky přijdu v tom zasraným Práglufuck

Zlatá Moravabigsmilegood


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
20.09.2017 11:00:44
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Kelly01 psal:

Nebo další v pořadísurprised

Ja to teda beru, šéfe...smokin
Meřil jsem řídítka. Maj 22mm v průměru (což je asi normál) a na šířku myslim 790mm. 
Nevím jestli ta pancířka od tebe bude dost dlouhá, ale snad bude kdyžtak stačit ta co tam mám teď. Mám tam samostanej šlauch ke každýmu třmenu. Doufám, že to teda bude na sebe všechno pasovat.

Se Štěpánem jsem domluvenej. Pošli to k němu na krám (http://www.abmoto.cz/cz/page/31844/kontakt.html). Vymění mi střeva a pošlou přes kanál.
Až budeš vědět cenu za postovne (+ ten litr), tak dej vedet, poslu ti to na ucet...

Ja jsem věděl, že když budu investovat do vzdělání, tak se mi to vrátí. Jen mě nenapadlo, že to bude vzdělávání předchozí generace. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
20.09.2017 11:52:00
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Telefon co máš v profilu je OK?

Pošlu ti SMS z firemního a dáš mi mejl co teď používáš..

Se Štěpánem už jsem mluvil..


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
20.09.2017 12:09:44
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Kelly01 psal:

Se Štěpánem už jsem mluvil..

Chudák Kojakbigsmileevil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
20.09.2017 12:16:00
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Jo a když to vidím,tak sem si fspoměl na mé pubertální léta,kdy sem prodával starou kawu Z500 bez TP,s motorem kerej byl vydechlej,ale byla nádherná,celá v érbraši s plamenama a dojel si pro ni borec,kerej měl ve své Z500 vydechlej motor a chtěl ji kuli motorubigsmile Tak s tou pumpou je to stejnýgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Americkej (Člen)
20.09.2017 12:25:20
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Nevim, co je horší, jestli nacpat někomu co má pumpu v píči ještě další pumpu v píči, nebo ty kydy voklolo, jak mu dělá laskavost, no blil bych z vobojího. Ale zas vůkol se jenom přeje křížem krážem, slušná b-forévr krize.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Mour (Člen)
20.09.2017 13:33:22
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Banditatom psal:
huskyb12 psal:

Šmelinář je zpět :)
Nemáš levný máslo ? :)))

....možná se Mour dočká těch říďítek za tři kilčabigsmile

bigsmilebigsmile ... já za ty léta od prvního požadavku zestárl a už by mě z nich asi bolel hřbet bigsmile

Mour (Člen)
20.09.2017 13:34:14
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Americkej psal:

Nevim, co je horší, jestli nacpat někomu co má pumpu v píči ještě další pumpu v píči, nebo ty kydy voklolo, jak mu dělá laskavost, no blil bych z vobojího. Ale zas vůkol se jenom přeje křížem krážem, slušná b-forévr krize.

...myslíš Bpussy přací fórum bigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
20.09.2017 13:38:11
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Americkej psal:

Nevim, co je horší, jestli nacpat někomu co má pumpu v píči ještě další pumpu v píči, nebo ty kydy voklolo, jak mu dělá laskavost, no blil bych z vobojího. Ale zas vůkol se jenom přeje křížem krážem, slušná b-forévr krize.

Jojo,asi už sme fšecko probrali a není vo čem mudrovatbigsmile Kdy naposled někdo napsal,že de dat dvě kila kolem komína a jestli se nenajde parťákhelpidontknow Maximálně se domlouvá zmaštění hlavygoodbigsmile Nejsou žádný přírůstky,jen pomaluodpadlíci. Kolik sem chodí pravidelně (denně/obden/jednou za tři dny) duší? 20? Jestli vůbec...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
20.09.2017 14:36:52
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Americkej psal:

Nevim, co je horší, jestli nacpat někomu co má pumpu v píči ještě další pumpu v píči, nebo ty kydy voklolo, jak mu dělá laskavost, no blil bych z vobojího. Ale zas vůkol se jenom přeje křížem krážem, slušná b-forévr krize.

...goodbigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
20.09.2017 14:50:45
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

No, jak to tak sleduji tak uvažuji, že si dám další ban, zjišťuji, že se to za poslední rok nezlepšilosurprisedbigsmile

A je možný, že mi to ani nebude chybětsurprised??


God Save The Queen!
Americkej (Člen)
20.09.2017 16:15:28
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Votázka je, komu bys tu chyběl ty. Vlezeš sem akorát aby ses zbavil tý svý křapy plus veteše kolem a nemáš ani tu slušnost to dát do bazaru, kterej je tu vod toho. Mám v živý paměti, jak jsi sem cpal svý vylítaný dročky, taky rovnou do diskuze. Pak Tvůj slang "věnuju za litr". No buď Ti uďál službu, tak mu to fakt dej a cálni aj poštovvný, ty škrobe lakomej, nebo rovnou napiš, že chceš za nefunkční věc vyždímat co se dá, tomu se pak ale řiká prodej. Vlastně venkoncem je mi to šťovík, bo se tu jinak stejně nic neděje. A na vopruz tu máme dávno jinčí kanóny, takže i touhle úrovní seš v průměru fóra. Kurvadrát, ten podzim má grády.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Kelly01 (Člen)
20.09.2017 17:32:44
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Asi takhle..

Kvůli takovým názorům zase nazdar, ať Vám to tu nekazímbigsmile

Ondráši - poslaný to je, přeber si to jak uznáš za vhodný..


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
21.09.2017 07:07:44
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Kelly01 psal:

Telefon co máš v profilu je OK?

Pošlu ti SMS z firemního a dáš mi mejl co teď používáš..

Se Štěpánem už jsem mluvil..

Telefon v profilu platí, ikdyž ho ne vždycky mám u sebe, takže reakční doba na SMS může trochu delší.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
huskyb12 (Administrator)
21.09.2017 07:40:50
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Kelly01 psal:

Asi takhle..

Kvůli takovým názorům zase nazdar, ať Vám to tu nekazímbigsmile

Ondráši - poslaný to je, přeber si to jak uznáš za vhodný..

Ale di Ty hysterko :)


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
21.09.2017 08:05:53
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

VikecB12 psal:

Jojo,asi už sme fšecko probrali a není vo čem mudrovatbigsmile Kdy naposled někdo napsal,že de dat dvě kila kolem komína a jestli se nenajde parťákhelpidontknow

Příští týden bych chtěl dát 200 kolem komína. Cíl:

https://wildrovertours.com/wp-content/uploads/2015/12/Cliffs-of-Moher-2.jpg


Kdo se přidá? Ráno tam a večer zpět. smokin

VikecB12 psal:

Nejsou žádný přírůstky,jen pomaluodpadlíci. Kolik sem chodí pravidelně (denně/obden/jednou za tři dny) duší? 20? Jestli vůbec...

Dřív byl problém, že se sem ani nešlo zaregistrovat... To se opravilo.
Co je problém dneska (poslední cca 2 roky)?
Pokud to vezmu podle sebe, tak jsem sem přišel proto, že jsem hledel jak na bandasce poznat jestli je OK když jí kupuju jetou. Jak moc se dneska kupují bandasky? Kolik lidí kupuje 15-20 let starou motorku? A kolik lidí si na tom chce něco dělat samo a nedá to udělat někomu jinému? Takže z tohodle pohledu to myslím bude slabší.
Pak bych viděl i jinou věc. Když jsem byl na základce, tak jediná zábava která byla široko daleko k dispozici byl fotbal a stolní tenis. Tak jsme všichni hráli fotbal a stolní tenis. Karate nebo Judo v okresním městě byl nesplnitelný sen.
Dneska? Dneska se dělá Taekwondo v tělocvičně tý školy do který jsem chodil, spousta rodičů vozí děti do Berouna na... Karate, kreslení, golf, hokej... A samozřejmě fotbal a stolní tenis tím trpěj. Stolní tenis je individuální sport, ale ve fotbale maj problém dát dohromady 11 kluků, aby vůbec mohli tu soutěž přihlásit. To samé s dospělejma. Pamatuju doby, kdy jsme měli 2 týmy dospělých. Dneska i ten jeden už má půlku lidí z okolí.
A řekl bych, že je to podobný i s těma motorkama, potažmo tímhle fórem...Možností co dělat ve volném čase je hodně, motorek které si můžeš koupit je mraky. Porovnej si nabídku třeba jen v segmentu kde je Bandit (a jemu blízkém). Jak to bylo dnes a jak před 10 lety?
Najít kombinaci  někoho, kdo není asociál, chce si udržovat (nebo alespoň mít) bandita a je třeba i nějakým způsobem počítačově zdatnej (sorry Fildosmile1) už je holt dneska těžký. Proto si myslím (ač mě to mrzí), že ten nábor už asi lepší nebude.
BTW. Kolik z místních má ještě Bandita? smile1

Jinak moc nechápu ten humbuk kolem Kellyho prodeje brzdové pumpy.idontknow


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
21.09.2017 21:14:36
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Máš pravdu,se stačí podívat do inzerce,kolik se tam prodává banditů. Je to pár kousků v porovnání s rokem třeba 2007,takže ty mašiny sou asi už v pičismile2idontknow Ale na silnicích jich potkávám pořát mraky,jen už jejich majitelé nemají asi potřebu se shlukovat.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
26.09.2017 18:26:45
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

A pokracujeme dal... Bude to jak nekonecny serial "blbec opravuje". smile1

Shanim grafitovou pastu (maznout pistky na brzdach)... V kramu vedle prace ji nemaj, ale prej ji maj na druhe strane mesta...help
Nabidli mi ale lithiovou pastu. Muzu ji pouzit misto te grafitove? Jeste jsem cetl o nejakych silikonovych mazadlech na brzdy. Mate s tim nejakou zkusenost? Dik.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Americkej (Člen)
26.09.2017 18:54:01
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Mažu velmi lehce jen silikonovou vazelínou (mám Brembo a Loctite, ale na tom určo nesejde). Silikon totiž vůbec nereaguje s gumou NBR co z ní sou těsnění. ani s brzdovkou. U tý grafitky nevíš bázi vazelíny.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Ondráš (Člen)
27.09.2017 07:08:51
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Díky. Mrknu i po těch silikáčích.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
27.09.2017 08:06:52
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

...grafitku tam vůbec neser, ani omylem, dyš uš, tag silikonovou nebo pastu přímo na to určenou, tady se prodává i f takovejch pytlíčkách asi za dvacku a dva třmeny s tím uděláš...ale esi  nemáš pístky uplně ze třmenu venku, tak se na jakýkolif mazání vyser, je to zbytečný...vem akorát zubnů kefku, misku s jarovou vodou a pístky pořádně vypucuj, neš je zamačkneš, prstem je ušpiň brzdoufkou a dyš to neuděláš, hovno se stane...ideální na čištění sou takový spešl kleště na votočení pístků, ale to asi nemáš...ale f Englandu se daj koupit a nestojej mordu, je to pomocník jag sviň, já je kupoval u Kojaka...pístky musej chodit volně, prostě prstama musej jít zamačknout...a aš je budeš zamačkávat, votevři si nádobku na brzdofku, případně trochu vodsaj, ať ti to má kam utikat...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
27.09.2017 10:17:09
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Dík. Zkusim tu brzdovku a umejt...
Přišlo mi, že to chodí OK, ale asi ne... help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
02.10.2017 11:13:07
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Další díl seriálu Blbec opravuje. smile1

Začnu spojkou. Protože mi tekla spojka (pístek co tlačí na tyčku), jal jsem se vyměnit i vnitřek tohodle pístku. Takže vyndat, rozebrat, vyčistit. Bylo to zasrané jako svině. Snažil jsem se to vyčistit, ale něco bylo tvrdý na kámen. Co šlo jsem se snažil nějak oškrábat. Dokonalé to nebylo. Nejradši bych to celé vyhodil a dal nové, ale když už jsem tu opravnou sadu koupil...help
Dal jsem novou gumu i s pérem a vrátil zpět na moto. Problém je, že to spojka nevystavuje (ani po odvzdušnění), tzn. ten pístek bude asi daleko od té tyčky. Myslel jsem, že to tam dotlačím tím jak budu mačkat spojku ale asi ne... Mám to tedy znovu vyndat, vysunout ten pístek víc a pak nechat aby to ta tyčka zatlačila do správné polohy, nebo to mam vyhodit a koupit nové?help

Brzdy... U Kellyho pumpy jsem vymenil vnitřek. Nasadil a popral se s hadicema (ještě musím vyřešit spínač). Problém se ale nevyřešil. Odvzdušnil jsem tak, že jak z pumpy, tak ze třmenů teče jen brzdovka. Žádné bubliny. Stálo mě to asi 2 dcl brzdovky a půl hodiny pumpování. Přesto je to furt gumové , brzdí to minimálně a domáčknu to až na řídítko. bad
Kotouče jsou furt horké, tedy ty písky se nevrací jak maj. Taky jsem je vzal jarovou vodou a kartáčkem (kde to šlo, bylo to zasrané jak jetel) a máznul brzdovkou. Když zmáčknu brzdu, tak vidím, že se hejbou všechny, jen na jedné straně toho třmenu se vrátí méně než na té druhé. Na jedné straně jsou prakticky stále na kotouči, na druhé straně jsou tak 0,5-1mm od kotouče. Když vezmu za jednu destičku, tak cítím, že je tam malá vůle, když vezmu za druhou, tak tam není vůle žádná. Na pravém třmenu to dělá vnitřní na levém vnější.
Nějaké další nápady co s tím mimo toho dát to do servisu? Díky.good

Vypadá to, že jsem první kdo se na tyhle věci po 80tis km co to má najeto podíval. helpDestičky asi měnili, ale o pístky se nikdo nestaral.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tomasNJ (Člen)
02.10.2017 15:12:32
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Filous psal:

...grafitku tam vůbec neser, ani omylem, dyš uš, tag silikonovou nebo pastu přímo na to určenou, tady se prodává i f takovejch pytlíčkách asi za dvacku a dva třmeny s tím uděláš...ale esi  nemáš pístky uplně ze třmenu venku, tak se na jakýkolif mazání vyser, je to zbytečný...vem akorát zubnů kefku, misku s jarovou vodou a pístky pořádně vypucuj, neš je zamačkneš, prstem je ušpiň brzdoufkou a dyš to neuděláš, hovno se stane...ideální na čištění sou takový spešl kleště na votočení pístků, ale to asi nemáš...ale f Englandu se daj koupit a nestojej mordu, je to pomocník jag sviň, já je kupoval u Kojaka...pístky musej chodit volně, prostě prstama musej jít zamačknout...a aš je budeš zamačkávat, votevři si nádobku na brzdofku, případně trochu vodsaj, ať ti to má kam utikat...

používám, zahnute kleště na segrofkygood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Progear 650 (Člen)
02.10.2017 16:07:28
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Ondráš psal:

Další díl seriálu Blbec opravuje. smile1

Začnu spojkou. Protože mi tekla spojka (pístek co tlačí na tyčku), jal jsem se vyměnit i vnitřek tohodle pístku. Takže vyndat, rozebrat, vyčistit. Bylo to zasrané jako svině. Snažil jsem se to vyčistit, ale něco bylo tvrdý na kámen. Co šlo jsem se snažil nějak oškrábat. Dokonalé to nebylo. Nejradši bych to celé vyhodil a dal nové, ale když už jsem tu opravnou sadu koupil...help
Dal jsem novou gumu i s pérem a vrátil zpět na moto. Problém je, že to spojka nevystavuje (ani po odvzdušnění), tzn. ten pístek bude asi daleko od té tyčky. Myslel jsem, že to tam dotlačím tím jak budu mačkat spojku ale asi ne... Mám to tedy znovu vyndat, vysunout ten pístek víc a pak nechat aby to ta tyčka zatlačila do správné polohy, nebo to mam vyhodit a koupit nové?help

Brzdy... U Kellyho pumpy jsem vymenil vnitřek. Nasadil a popral se s hadicema (ještě musím vyřešit spínač). Problém se ale nevyřešil. Odvzdušnil jsem tak, že jak z pumpy, tak ze třmenů teče jen brzdovka. Žádné bubliny. Stálo mě to asi 2 dcl brzdovky a půl hodiny pumpování. Přesto je to furt gumové , brzdí to minimálně a domáčknu to až na řídítko. bad
Kotouče jsou furt horké, tedy ty písky se nevrací jak maj. Taky jsem je vzal jarovou vodou a kartáčkem (kde to šlo, bylo to zasrané jak jetel) a máznul brzdovkou. Když zmáčknu brzdu, tak vidím, že se hejbou všechny, jen na jedné straně toho třmenu se vrátí méně než na té druhé. Na jedné straně jsou prakticky stále na kotouči, na druhé straně jsou tak 0,5-1mm od kotouče. Když vezmu za jednu destičku, tak cítím, že je tam malá vůle, když vezmu za druhou, tak tam není vůle žádná. Na pravém třmenu to dělá vnitřní na levém vnější.
Nějaké další nápady co s tím mimo toho dát to do servisu? Díky.good

Vypadá to, že jsem první kdo se na tyhle věci po 80tis km co to má najeto podíval. helpDestičky asi měnili, ale o pístky se nikdo nestaral.

Bude to chtit repas brzdicu.
Se spojkou sem prblem nikdy nemel makala po oprave normalne


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ondráš (Člen)
03.10.2017 12:14:49
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Vypadá to, že se ta spojka nějak rozchodila...idontknow

Má ještě někdo jiný nápad než je repase brzdičů (či nákup nových)?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
03.10.2017 12:45:03
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

...budou f piči prachovky v brzdičích, tagže repas třmenů je tvoje cesta...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
03.10.2017 12:47:21
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

...myslím, že jestli pístky netečou, tak repase brzdičů ti v tvým případě (jestli se v tom ještě pořád dobře orientuju a jde o propadlou páčku) nepomůže
...možná že seš teď jen majitelem dvou pump který stojej za hovno smile1 (nebo jsi měnil střeva? v případě že ano, jseš si jistej, žes neškrábnul při montáži břit gumičky?)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Americkej (Člen)
03.10.2017 13:17:49
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Tak vona ta pumpa byla padlá, bo k ní dával jako superbonus aji domrdanou páčku. A navíc tady už kdysi kňoural, že je ňáká marná, tak tenkrát dával zpátky origoš pumpu z regálu. Někdy jsou nový střeva do lehoulince šišatý pumpy piču platný. bigsmile Kdyby chcaly prachovky kolem pístků, to by snad viděl i opravář méně nadaný. Ale stejnak bych je vyměnil, bo je to hezká práce, nestojí to majlant a pak mám rád to skládání z napucovanejch dílů.good


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Banditatom (Člen)
03.10.2017 13:22:52
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Ondro a opravdu to mas dobre odvzdusnene???idontknows beckem jsem taky dost bojoval nez jsem ty brzdy rozchodil......


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
03.10.2017 14:23:37
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

osiris psal:

...možná že seš teď jen majitelem dvou pump který stojej za hovno smile1 (nebo jsi měnil střeva? v případě že ano, jseš si jistej, žes neškrábnul při montáži břit gumičky?)

Měnil jsem střeva. Jestli jsem si jistej... Prostě jsem to složil a dal to tam. Myslim, že to šlo i bez pomoci sroubováku, ale tohle bez toho aniž bych to znova rozebral asi nezjistim a i tak... Staci neco co ani okem neuvidim a bude to vadit a kolem toho utikat.help

Prachovky netečou. Třmeny jsou suchý.

Zkusim to ještě párkrát dovzdušnit. Třeba ještě někde nějaká bublina vyleze... Ci fix, to je s tim sraní...idontknow


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
huskyb12 (Administrator)
03.10.2017 15:58:59
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Psal si "blbec opravuje" tak se zeptam: Vodvzdušnil jsi i na pumpě ? Na origo pumpě vodvzušňovák nejni, ale ne týdle jo ...


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
03.10.2017 17:23:33
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Odvzdušnil jsem i na pumpě...
Zkusim to znova.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
11.10.2017 13:30:59
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Filous psal:

...budou f piči prachovky v brzdičích, tagže repas třmenů je tvoje cesta...

No v servisu řekli to samé... Takže se tomu asi nevyhnu, pokud chci aby to zase nějak brzdilo.help
Sice s tim neco udelali, že to brzdí o něco líp, ale furt to neni to co bych cekal... Za což asi můžou ty třmeny.smile2

No a aby toho nebylo málo, tak mi řekli, že motorka nedobíjí.help Moc jsem tomu nerozuměl, ale říkal něco o tom, že je to do sebe nějak zaklesnuté... Nevím moc co. Každopádně, že to nedobíjí.
Na palubce na to bohužel kontrolka neni a měřák se mi teda kvůli tomu kupovat nechce... Najezdil jsem s tim 6 tis. a neměl jsem s tim trabl. Jasně, že to může dělat třeba týden, ale ani těsně před, ani těsně po tom co jsem to dal do servisu jsem nic nepozoroval... Můžu to nějak poznat bez měřáku, že to nedobíjí ještě než mi to vytluče baterku?help

Jinak to vypada, že během těch 6 tis. co jsem s tím najezdil se z toho stal pěknej střep. :-/ Přemejšlim, jestli ma cenu do toho ještě investovat. Pokud to fakt nedobíjí, tak to bude asi pálka za opravu.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
11.10.2017 15:08:11
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Ze to nedobiji by jsi poznal velmi rychle..sla by ti do prdele baterka malo by to svitilo a klakson by taky moc netroubil az by to po par kilometrech proste zdechlo..palubni napeti potrebuje cca 11,5 voltu aby to aspon bezelo.
Jinak bez meraku to nejak extra nezmeris
Na 99% odeslo dobijeci rele..takova ta zebrovana krabicka nekde pod sedackou...dobry je ze tam muzes dat v podstate z jakykoliv motorky se stejnym systemem dobijeni.takze pokud sezenes nekde dobry jiny jde zamenit.
Jestli si o tom chces neco precist najdi si stranku Českyho Ignitechu.Maj to tam moc pekne popsany na par radkach..maj v podstate jedno dobijeci rele pro v podstate vsechny motorky.
Minulej vikend jsme davali dobijeni z novyho Triumpha na starou Yamahu XJ..i sedel konektor😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
11.10.2017 15:08:45
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Jo novy rele od Ignitechu stoji cca 2000 Kč


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
11.10.2017 15:13:41
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Ondro pro kontrolu nastartuj motor zapni vsechny spotrebice (svetla blinkry) a treba zatrub nekolikrat po sobe. Pri troubeni bys poznal ze doslo k poklesu napeti na prednim svetle....pokud se nemylim tvuj motor je cakacka a kdyby ti to nedobijelo moc daleko bys nedojel....spis nikde.....a oyc merak stoji v baukrame do 200kc


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
11.10.2017 16:13:10
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

...ujel by cca 30 kiláků než by to začal poměrně důrazně poznávat smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
11.10.2017 20:56:07
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

...divil bych se, ze bys este jezdil, dyby to nedobijelo...dyby to dobijelo malo, nestartujes a nejezdis a dyby to prebijelo, tag ti to votpali baterku a zase nejezdis...kazdopadne dobijeni zmeris vobycejnym multimetrem z hobykseftu a to tag, ze meris napeti na baterce pri nastartovanym motoru...na volnobeh musi davat vokolo 12V  a pri 5000 ot musi bejt v rozmezi 14,5-15,5V...dys nameris vic nebo min, je f pici regler...naky Suzuki reglery bych v regale nasel a dybys byls tady, tag nejni trabl a vymenim ti ho...jinak jag psal Kasym, namordujes tam jakejkoliv, nemusi bejt primo urcenej pro SV...je na nem konektor s trema fazema a cernej kostra, cervenej proud,  nekery maj proudovej a kostru zdvojeny, jen se musi pripadne prepinovat nebo prepajet konektory... nejdriv bych si bejt tebou koupil ten multimetr a sam to zmeril...dyby neco, volej nebo piscool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
11.10.2017 21:05:21
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

...ty brzdovy trmeny v servisu nejspis vycistili a tim se to zlepsilo, ale pokud pistky  nechodi volne a tak jak maji, tak brzdy nikdy nebudou fungovat...ve trmenu jsou na kazdym pistku dve gumicky, ta spodni je tesnici a ta nahore je uzsi a to je jen prachovka a tam je vetsinou problem, protoze pod tu prachovku se zadre bordel a nepusti pistek ven ani dovnitr a ten pistek v ni jakoby pruzi a pri svym pohybu jakoby zvejka tu prachovku a vytahuje ji z drazky...kazdopadne stav trmenu je alfa a omega toho jak brzdy fungujou...kramy jako pancire a radialni pumpy uz jsou jen bonbonek a nadstandard...dys nebudou f cajku trmeny, radialkou a hadicema to nezachranis...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pšán (Člen)
11.10.2017 23:02:10
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

..to dobíjení,jak píší synci..nejezdil bys,bo to co potřebuje motorka na provoz ohledněvá
  štrumu při nedobíjení si bere z baterky a to není na dny,hodiny,to je max na desítky
  minut..viděl jsem rozšklebenou baterku na šestce cbr bo regler kaput a pustil to tam z
  altíku až to hvízdlo..dobíjení jsem řešil na SV-ku a bohužel už i na triplovi..SV-čko nový
  regler a gut,tripl nový regler a furt prd,bo i při otáčkách 12,3V,což je hovno..proměření
  alternátoru a jedna fáze 18 V,druhá 20V což už je špatně,bo mají dávat stejně no a třetí
  fáze 0 V..takže stator v pičovi..nový origo 11 000,-(provaz jsem měl,takže jen najít větev)
  ale pak přes kolegu jeden šikovný pán někde od Pardubic převinul původní (s papírem
  a zárukou) a jezdím a Teddy funguje..
..jen poznámka..na to,že regler potřebuje chlazení,tak angláni asi pojmu chlazení nerozumí,bo tam,kde je umístěn na triplovi do roku 08 jsem kukal jak puk..ale ať se
regler snaží,bo mám druhý,nevyužitý, v regále..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
K.a.s.y.m. (Člen)
12.10.2017 07:01:01
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Pšán psal:

..to dobíjení,jak píší synci..nejezdil bys,bo to co potřebuje motorka na provoz ohledněvá
  štrumu při nedobíjení si bere z baterky a to není na dny,hodiny,to je max na desítky
  minut..viděl jsem rozšklebenou baterku na šestce cbr bo regler kaput a pustil to tam z
  altíku až to hvízdlo..dobíjení jsem řešil na SV-ku a bohužel už i na triplovi..SV-čko nový
  regler a gut,tripl nový regler a furt prd,bo i při otáčkách 12,3V,což je hovno..proměření
  alternátoru a jedna fáze 18 V,druhá 20V což už je špatně,bo mají dávat stejně no a třetí
  fáze 0 V..takže stator v pičovi..nový origo 11 000,-(provaz jsem měl,takže jen najít větev)
  ale pak přes kolegu jeden šikovný pán někde od Pardubic převinul původní (s papírem
  a zárukou) a jezdím a Teddy funguje..
..jen poznámka..na to,že regler potřebuje chlazení,tak angláni asi pojmu chlazení nerozumí,bo tam,kde je umístěn na triplovi do roku 08 jsem kukal jak puk..ale ať se
regler snaží,bo mám druhý,nevyužitý, v regále..

Zlaty cesky rucickygood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
12.10.2017 07:17:02
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

No kamošovi přestal dobijet starej dvouventilovej baworák při cestě na Korziku,hned prvni den,tak si koupil nabiječku a dovolenou dle plánu dokončil s nabijenim přez noc v kempech. Najižděl 500km na jedno nabití. Ale je tam baterka 29Ah,skoro jak ve felďebigsmile Samozřejmě nesvitil a když to nebylo nezbytný,tak ani neblikal.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
12.10.2017 09:33:24
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

VikecB12 psal:

No kamošovi přestal dobijet starej dvouventilovej baworák při cestě na Korziku,hned prvni den,tak si koupil nabiječku a dovolenou dle plánu dokončil s nabijenim přez noc v kempech. Najižděl 500km na jedno nabití. Ale je tam baterka 29Ah,skoro jak ve felďebigsmile Samozřejmě nesvitil a když to nebylo nezbytný,tak ani neblikal.

taky neměl stříkačku..takže živili jen zapalovaní..to je pak jiná spotřeba pro baterku..ještě takhle velikou bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
12.10.2017 13:09:52
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Šak jasný,pokud honiš čerpadlem benál,navic světla taky nevypneš,tak seš v prdeli hnedka. Nová dobabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
13.10.2017 11:35:26
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Po třech dnech od vyzvednutí a nějakých 35km stále jezdím.idontknow Starty jsou podle mě stejné ať je to studené nebo teplé, nehledě na dobu která uběhla od vyzvednutí motorky.
Ja jezdim každej den do práce a z práce, což je asi 2x8km. Chapu, že během toho se ta baterka asi moc nedobije, ale tím spíš už by se to, že to nedobíjí projevilo.
Koupím teda nějakej ten měřák a zkusím to změřit. help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
13.10.2017 11:45:48
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

No spis mistni inzenyri cejtili prachy od cizackyho hejla..asi jim nedocvaklo ze to je Čech😂😂😂


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tachec (Člen)
13.10.2017 12:01:43
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

K.a.s.y.m. psal:

No spis mistni inzenyri cejtili prachy od cizackyho hejla..asi jim nedocvaklo ze to je Čech😂😂😂

A nebo si Ondráš špatně přeložil slang tamních mekániků bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
huskyb12 (Administrator)
13.10.2017 12:38:47
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

tachec psal:
K.a.s.y.m. psal:

No spis mistni inzenyri cejtili prachy od cizackyho hejla..asi jim nedocvaklo ze to je Čech😂😂😂

A nebo si Ondráš špatně přeložil slang tamních mekániků bigsmile

No jasný, je to takový překladatelský oříšek, jako kolik třešní, tolik višní, ale v podstatě to znamená - hoď to ze skály :)))


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
15.10.2017 21:53:50
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Takže:
volnoběh - 12V (problikávalo 11,9V-12,0V, ale je nějaká činská sračka z Baukrámu, takže počítám 12V)
5000 ot - cca 13,2V13,3V (skákalo to do nějakých 13,1V do 13,4 podle toho jak jsem házel oko na otáčky a měřák).

Takže je to regulátor v tomhle případě, jo?
Nemohlo by to bejt ještě něco jiného?
Abych nekoupil regulátor a pak zjistil, že je v prdeli altík...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
15.10.2017 21:59:46
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

...může to být i altik, změřit výstup fazi při zvýšených otackach


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
15.10.2017 22:09:50
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

...jak pise Osi...muzes mit poruseny vinuti na jedny ze trech civek altecu...pri nastartovanym motoru zmer na tri pinovym konektoru vedoucim k regleru napeti, na vsech trech dratech musis namerit stejnou hodnotu...ale myslim si, ze bude v hajzlu regler...dyby to byl altec, tag bys nejspis uz nejezdil, bo dys by bylo slehly vinuti, nedobijelo by to ani tech 13V a zastavilo by se to behem jizdy, tym spis, ze jezdis vetsinou na kratky vzdalenosti...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
16.10.2017 06:23:44
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Navod i s obrazkama jak na to najdes treba tady
http://www.ignitech.cz/cz/vyrobky/rch25z/


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lubošek (Člen)
16.10.2017 10:20:37
Offline

Re: Brzdy na jebce (SV 1000, 2003 - nebrzdí?)

Ondrášu, už to neřeš cool a jen gázujbigsmile


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr