Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Práce ve Švýcarsku

PALOUS (Člen)
16.10.2017 21:45:59
Offline

Práce ve Švýcarsku

Nazdar kamarádi 😂
Sháním hotový sadrokartonare pro práci ve Švýcarsku. Jedná se o to že je práce jako sraček ale lidi žádný který jsou samostatný a učit to nikoho prostě nebudu. Poptejte se prosím kdyztak ve svém okolí . Určitě třeba někoho znáte. Pokud si k sobě ten kdo to umí veme kohokoli za kterého bude ručit a zabije si ho kdyztak sám tak není problém.Jedná se o práci přímo v Curychu. Ubytování v penzionu hotelového typu wifi lednice sprcha kuchyň a výměna povlečení po 14 ti dnech. Pracovní povolení nahned plat 22-27 Švýcarskych franků. Kolik udělá kdo hodin tolik si vydělá takže není problém vozit kolem kila měsíčně dom. Konto Švýcarské. Turnusy většinou 20 dní makat kromě neděle a 10 doma. Pokud by se někdo našel ať mi napíše sms na 777599169 a já se ozvu zpět. Jo a kdyby tak už může vypálil příští týden.


Jebat motorky :-)
Kukii (Člen)
16.10.2017 22:17:13
Offline

Re: Práce ve Švýcarsku

Ženský můžou taky?  Sadroš bych dala, od dětí si odpocinula, jen Rendy by mě asi zabil bigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Evla (Člen)
17.10.2017 12:09:54
Offline

Re: Práce ve Švýcarsku

Kukii psal:

Ženský můžou taky?  Sadroš bych dala, od dětí si odpocinula, jen Rendy by mě asi zabil bigsmilebigsmilebigsmile

Mňa by už ani nikto nezabíjal a deti by si ani nevšimli, že nie som domabigsmile

andre.marek (Člen)
17.10.2017 19:37:37
Offline

Re: Práce ve Švýcarsku

A já zrovna prodávám zvedák na sádrokarton a elektrický šroubovák. Jestli si to nenechám... bigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
17.10.2017 20:36:48
Offline

Re: Práce ve Švýcarsku

andre.marek psal:

A já zrovna prodávám zvedák na sádrokarton a elektrický šroubovák. Jestli si to nenechám... bigsmilebigsmile

Ze bys pri kuchani kolen si obcas odskocil nabouchat par metru sadrose do svajcu?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kukii (Člen)
17.10.2017 20:45:12
Offline

Re: Práce ve Švýcarsku

Banditatom psal:
andre.marek psal:

A já zrovna prodávám zvedák na sádrokarton a elektrický šroubovák. Jestli si to nenechám... bigsmilebigsmile

Ze bys pri kuchani kolen si obcas odskocil nabouchat par metru sadrose do svajcu?bigsmile

Lehčí přivýdělek bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
andre.marek (Člen)
17.10.2017 21:12:31
Offline

Re: Práce ve Švýcarsku

Myslím že výhodnější by bylo dělat ve Švajcu SDK a lehčí přivýdělek mít tady redfaceredface

Kukii (Člen)
17.10.2017 21:25:04
Offline

Re: Práce ve Švýcarsku

andre.marek psal:

Myslím že výhodnější by bylo dělat ve Švajcu SDK a lehčí přivýdělek mít tady redfaceredface

Ještě mi dej do kupy hnátu a pak můžeš bigsmilegood zitra se těším na návštěvu.. Nemas k odprodeji nějaký šnaps? Rendy by rád něco ochutnalgood


Život je boj-mašina je nej!!!
andre.marek (Člen)
17.10.2017 21:28:04
Offline

Re: Práce ve Švýcarsku

Hnátu poléčíme smile1, zítra tě čekám
Šnaps je - jablko i švestička

Mour (Člen)
17.10.2017 21:58:45
Offline

Re: Práce ve Švýcarsku

bigsmile

Kukii psal:
andre.marek psal:

Myslím že výhodnější by bylo dělat ve Švajcu SDK a lehčí přivýdělek mít tady redfaceredface

Ještě mi dej do kupy hnátu a pak můžeš bigsmilegood zitra se těším na návštěvu.. Nemas k odprodeji nějaký šnaps? Rendy by rád něco ochutnalgood

...Rendymu je už dobře? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Kukii (Člen)
17.10.2017 22:18:26
Offline

Re: Práce ve Švýcarsku

Mour psal:

bigsmile

Kukii psal:
andre.marek psal:

Myslím že výhodnější by bylo dělat ve Švajcu SDK a lehčí přivýdělek mít tady redfaceredface

Ještě mi dej do kupy hnátu a pak můžeš bigsmilegood zitra se těším na návštěvu.. Nemas k odprodeji nějaký šnaps? Rendy by rád něco ochutnalgood

...Rendymu je už dobře? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Byl podzimní odpar v našem soukromém baru, je třeba trochu do zásobit good


Život je boj-mašina je nej!!!
Kukii (Člen)
17.10.2017 22:21:50
Offline

Re: Práce ve Švýcarsku

andre.marek psal:

Hnátu poléčíme smile1, zítra tě čekám
Šnaps je - jablko i švestička

A můžu poprosit vzoreček od obého?  good


Život je boj-mašina je nej!!!
hlemejzd999 (Člen)
19.10.2017 16:35:20
Offline

Re: Práce ve Švýcarsku

kua já bych jel hned bigsmile , ale mě to silně nebaví .. už  stačilo bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_137.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_126.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_21768915_1719335598108307_7356862937586667664_o.jpg



kua takovýho jebání , jak se tim někdo muže živit kurva do pussy idontknow bigsmile
a to sem to delal zadarmo bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr