Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Volby 2017

Ondráš (Člen)
22.10.2017 20:46:24
Offline

Volby 2017

Tak to máme za sebou...
Ovšem co bude teď, to jsem teda zvědav...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
22.10.2017 21:32:30
Offline

Re: Volby 2017

Ondráš psal:

Ovšem co bude teď, to jsem teda zvědav...help

Co by... jako vždy... jíst, pít, spát, na tom se nic nemění... a zbytek? To je celkem fuk stejnak nakonec všichni zhebnembigsmile bigsmile bigsmile

Ondráš (Člen)
23.10.2017 06:59:14
Offline

Re: Volby 2017

Je mi jasný, že dneska se jde do práce (kort tady, kde jsou každýmu volby v ČR ukradenýsmile1).
Jen co s tím udělají naší nově tvolení zákonodárci... Aby se ten cirkus za pár měsíců neopakoval znova.idontknow
Bych se na to vykašlal a znova kvůli tomu těch 250 km nejel. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
23.10.2017 07:36:46
Offline

Re: Volby 2017

...ja us sem rezignoval...je uplne jedno kerej kaspar, zlodej, lump nebo estebak tam bude...fsecko stejna pakaz, kera se nakapsuje a ukradne co pude a pro nas vymyslej enem dalsi zdrazeni, zakazy, prikazy a zakony kerejma zas trochu vic utahnou srouby...enem jedno nechapu, na agenta Burese fsichni nadavaj, nikdo ho nechce a von to prevalcuje takovym stylem??? ...nerozumim tomu...takze nam bude vladnout slovenckej estebak....co sme to za narod??? ...ale co, mrdatfuck


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
23.10.2017 08:20:34
Offline

Re: Volby 2017

1948....2017 co dodat.....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Drakoxxl (Člen)
23.10.2017 08:42:31
Offline

Re: Volby 2017

Jak říká půlmotor, kdyby volby mohli něco změnit, tak už je dávno zrušili. Má nám vládnout jasný oligarcha, nebo prostřednictvím svých avatarů utajení oligarchové. evil
Jedno je jisté pokud nebudou předčasné volby, tak 4 roky nás budou mít zase všichni politický korýtkáři u ass


Lepší někdy, než nikdy.
Drakoxxl (Člen)
23.10.2017 09:07:23
Offline

Re: Volby 2017

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2680_volbyovce.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2680_volby_2017.png

Lepší někdy, než nikdy.
osiris (Člen)
23.10.2017 09:27:56
Offline

Re: Volby 2017

Drakoxxl psal:

Jak říká půlmotor, kdyby volby mohli něco změnit, tak už je dávno zrušili. Má nám vládnout jasný oligarcha, nebo prostřednictvím svých avatarů utajení oligarchové. evil
Jedno je jisté pokud nebudou předčasné volby, tak 4 roky nás budou mít zase všichni politický korýtkáři u ass

...good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Myšák (Člen)
23.10.2017 09:46:36
Offline

Re: Volby 2017

Národ dementů ... letenku mám na 29ho, snad mě ještě pustěj ... poslední ať zhasne sick


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Ondráš (Člen)
23.10.2017 10:39:27
Offline

Re: Volby 2017

Koho to v ČR už nebaví, tak dejte vědět, kouknul bych se Vám tu po nějaké práci.
Nejvíc bych to ocenil u Filouse, páč jinak mi z těch místních mechaniků jebne.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
23.10.2017 12:20:21
Offline

Re: Volby 2017

Ondráš psal:

Koho to v ČR už nebaví, tak dejte vědět, kouknul bych se Vám tu po nějaké práci.
Nejvíc bych to ocenil u Filouse, páč jinak mi z těch místních mechaniků jebne.smokin

Co kamenici?jak na tom jsou u vas kamenici?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
23.10.2017 12:49:48
Offline

Re: Volby 2017

Ondráš psal:

Koho to v ČR už nebaví, tak dejte vědět, kouknul bych se Vám tu po nějaké práci.
Nejvíc bych to ocenil u Filouse, páč jinak mi z těch místních mechaniků jebne.smokin

...óóó, díky za důvěru, ale já bych tě tam musel mít furt za prdelí jako tlumočníka, já se umim anglicky jenom divit a něco málo nadávatbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
23.10.2017 13:51:43
Offline

Re: Volby 2017

Myšák psal:

Národ dementů ... letenku mám na 29ho, snad mě ještě pustěj ... poslední ať zhasne sick

...asi volils TOPku že? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
23.10.2017 14:00:52
Offline

Re: Volby 2017

2 Banditatom:
Jestli umíš něco jako tohle:
http://thinstoneireland.ie/gallery/
Tak se bát o práci nemusíš.smokin

2 Filous:
Divení a nadávání ti stačí do hospody. Do dílny by ses musel ještě naučit jak projevit nezájem a opovržení tím kdo si u Tebe nechává tu motorku opravit + pohled "co to kecáš za sračky".
Pak máš úspěch zaručen.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Myšák (Člen)
23.10.2017 14:27:06
Offline

Re: Volby 2017

osiris psal:
Myšák psal:

Národ dementů ... letenku mám na 29ho, snad mě ještě pustěj ... poslední ať zhasne sick

...asi volils TOPku že? bigsmile

nn...zustal sem u ODS


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Lihy (Člen)
23.10.2017 21:20:59
Offline

Re: Volby 2017

Myšák psal:

Národ dementů ... letenku mám na 29ho, snad mě ještě pustěj ... poslední ať zhasne sick

by mě zajímalo do jaký destinace? Připadá mi, že je to všude v civilizovanym světě stejně na hovno....no možná ještě austrálie...a v necivilizovanym je člověk sice svobodnější, ale jen do tý doby než ho někdo vodkrágluje pro pár dukátů a nebo přijde chorobabigsmile
ps. Jinak sem volil stejně, ale spíš z nutnosti...prostě jediná pravicová z daného výběru nejmenší zlo.. aspoň z mýho pohledu, jestli se ale spojej s Burešem tak sem se přepočítalsurprised...

VikecB12 (Člen)
23.10.2017 21:55:25
Offline

Re: Volby 2017

No toho čobola nám byl čert dlužnejsick smile2
Mě trochu mrzí,že nemáme trochu víc slyšitelný Republikányidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
PALOUS (Člen)
23.10.2017 22:14:18
Offline

Re: Volby 2017

Myšák psal:

Národ dementů ... letenku mám na 29ho, snad mě ještě pustěj ... poslední ať zhasne sick

Dobře ty 👍 a já už to radši zabalil před volbami 😂


Jebat motorky :-)
Ondráš (Člen)
24.10.2017 07:00:01
Offline

Re: Volby 2017

VikecB12 psal:

Mě trochu mrzí,že nemáme trochu víc slyšitelný Republikányidontknow

Sládek si stěžoval, že Okamura boduje s věcma co on říkal už v roce 96 nebo kdy.
Takže za to může Okamura. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
24.10.2017 17:21:50
Offline

Re: Volby 2017

No tak Sládek to říkal vždycky fšechno na plnou hubugood,jen ho poslední dobou prostě není vidět/slyšet.

Tak a teď eště kdo teda toho zmrda slovenckýho volil? bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nicola.foxx (Člen)
24.10.2017 17:59:20
Offline

Re: Volby 2017

VikecB12 psal:

No tak Sládek to říkal vždycky fšechno na plnou hubugood,jen ho poslední dobou prostě není vidět/slyšet.

Tak a teď eště kdo teda toho zmrda slovenckýho volil? bigsmile

Počkej jaká bude prdel, až pro to aby se složila vláda, tak bude Okamura premiér a Sládek kterej sbírá podpisy, tak vyhraje v únoru prezidentské volby.
To bude voser.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Evla (Člen)
24.10.2017 19:46:44
Offline

Re: Volby 2017

Tiež sa doma úprimne divíme, koho ste si to zvolili. Nato, ako ste po rozdelení výhodne vyštartovali, ste teda ďaleko nepokročili. V podstate ste sa dostali tam, kde sme boli kedysi spoločne. Slovák, Japonec, pirát a najmä proti prisťahovalcom...
Tipujeme, či to bude kvalitná komédia, alebo ešte lepšia dráma, alebo len trápny Kameňák.

VikecB12 (Člen)
24.10.2017 21:51:57
Offline

Re: Volby 2017

Šak to že se nikam nehrneme je naše jediný štěstí,se podívejte kam to dopracovali "zápaďáci"idontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
25.10.2017 07:20:00
Offline

Re: Volby 2017

VikecB12 psal:

Šak to že se nikam nehrneme je naše jediný štěstí,se podívejte kam to dopracovali "zápaďáci"idontknow

Mas recht, ja volil sikmovocko, pro me tam neni co jinyho hodit, hlavne ne to slovensky hovado.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Ondráš (Člen)
25.10.2017 09:10:02
Offline

Re: Volby 2017

nicola.foxx psal:

Počkej jaká bude prdel, až pro to aby se složila vláda, tak bude Okamura premiér a Sládek kterej sbírá podpisy, tak vyhraje v únoru prezidentské volby.
To bude voser.

V rozhovoru co jsem se Sládkem slyšel, tak tvrdil, že už má 40-45 tisíc podpisů.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
25.10.2017 09:29:43
Offline

Re: Volby 2017

Ondro umim ale tady me to nikdo nechce zaplatitbad ale stejnej problem jak strejda filous v recech jsem jaksi neznali.....smile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
nicola.foxx (Člen)
25.10.2017 10:34:18
Offline

Re: Volby 2017

Banditatom psal:

Ondro umim ale tady me to nikdo nechce zaplatitbad ale stejnej problem jak strejda filous v recech jsem jaksi neznali.....smile2

On by tě hlad řečem naučil a ani by to nebolelo.good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ondráš (Člen)
25.10.2017 13:53:12
Offline

Re: Volby 2017

Souhlasim s Mirou.
Začátek by byl krušnej, ale dal bys to. I moje pani to nějak zvládla. Nemá v práci problém a to se začala učit asi 2 měsíce před tím než za mnou přijela.
Svůj obor zvládneš celkem rychle. To ostatní trva trochu delší dobu. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
25.10.2017 14:12:58
Offline

Re: Volby 2017

Na jazykej jsem byl jsem a budu debilbigsmile trochu off ondro prosim te delal jsem poradek v mailu a vymazal jsem si te(neco ti dluzim) a potrebuju po tobe zas necobigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
nicola.foxx (Člen)
26.10.2017 10:52:21
Offline

Re: Volby 2017

Banditatom psal:

Na jazykej jsem byl jsem a budu debilbigsmile trochu off ondro prosim te delal jsem poradek v mailu a vymazal jsem si te(neco ti dluzim) a potrebuju po tobe zas necobigsmile

Tak se na začátek nauč kámen, kladivo, zaplať fakturu 1000 liber.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ondráš (Člen)
26.10.2017 13:04:35
Offline

Re: Volby 2017

Banditatom psal:

Na jazykej jsem byl jsem a budu debilbigsmile trochu off ondro prosim te delal jsem poradek v mailu a vymazal jsem si te(neco ti dluzim) a potrebuju po tobe zas necobigsmile

Poslouchej Míru... Pravdu dí...
Já ti napíšu z mého mailu na tvůj. Doufám, že si do te doby zase nerozbiješ počítač nebo nezapomeneš heslo k mailu.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
26.10.2017 19:57:04
Offline

Re: Volby 2017

Chápu to správně,že Tom,kerej má v čr na sobě taky solidní přírůstky,takže asi bídou netrpí, by měl do ciziny,aby ho hlad naučil řeči? Kluci,to máte nějak pomatený,já jezdil ven abych si pomohl,né abych si uměrně k zvýšenýmu přijmu zvýšil výdaje a byl tam kde dosud,jen daleko od "svejch"idontknow Jestli to tak dneska je,tak mě uniká smysl toho utěku z domovinybigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
26.10.2017 20:14:17
Offline

Re: Volby 2017

...protože u městskejch liberálů je "úprk ze země" obligátní hláškou po "(ne)povedenejch" volbách bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
26.10.2017 21:12:14
Offline

Re: Volby 2017

bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
27.10.2017 07:15:33
Offline

Re: Volby 2017

VikecB12 psal:

Chápu to správně...

Ne, ale to nevadí... Byla to jen odbočka od tématu.

2 Banditatom:
Poslal jsem ten slíbený mail... Chceš ještě zavolat a poslalt SMS, že jsem ti poslal mail, abys měl pokryté všechny informační kanály?cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
27.10.2017 07:44:52
Offline

Re: Volby 2017

Zapomínáš na signální oheňbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Myšák (Člen)
27.10.2017 08:07:33
Offline

Re: Volby 2017

osiris psal:

...protože u městskejch liberálů je "úprk ze země" obligátní hláškou po "(ne)povedenejch" volbách bigsmile

Ty my taki polip prdel bigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
huskyb12 (Administrator)
27.10.2017 09:10:34
Offline

Re: Volby 2017

Vy toho naděláte, modrej nebo červenej, všechno je to stejnej zmrd.
Ovšem s výsledkem voleb spokojen rozhodně nejsem, protože je vidět, že lidi nevolí rozumem nebo ho prostě nemají.


ale di, Ty brepto ...
Lubošek (Člen)
27.10.2017 16:07:49
Offline

Re: Volby 2017

prostě si musíme připustit, že dobrá polovina spoluobčanů jsou komáři sick STBácisick šikmovočkovésick a jiná pakážfuck


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
Lihy (Člen)
02.11.2017 21:10:19
Offline

Re: Volby 2017

huskyb12 psal:

Vy toho naděláte, modrej nebo červenej, všechno je to stejnej zmrd.
Ovšem s výsledkem voleb spokojen rozhodně nejsem, protože je vidět, že lidi nevolí rozumem nebo ho prostě nemají.

b je správně pussy to jsoubigsmile

nicola.foxx (Člen)
02.11.2017 23:21:57
Offline

Re: Volby 2017

Hoši a teď upřímně.
Podívejte se co všichni ti kokoti teď dělaj. Místo aby se po tom co se dostali do sněmovny a je už teď jedno udkud a kdo, tak se dohadujou jako malý smradi na písku o hračky. Místo toho aby je zajímalo prosazování jejich programů, kvůli kterejm jsme je určitě všichni volili. Přece nebude nikdo tak blbej, aby volil jen podle xichtů.

Je to banda čůráků z leva do prava a z prava do leva.

Vožralý hovado s agentem vymejšlej menšinovou vládu, která to bude možná nějakým způsobem udržovat, ale žádný změny se konat nebudou, protože prostě nebudou mít potřebný hlasy, aby to prošlo. No a silnější slepená opozice pro případné změny nebude hlasovat i kdyby je měli sami v programu a to jen proto, že to nenavrhují oni a protože jsou opozice.

Celý je to na blití a fakt je jedno kterej Pepa s Frantou tam sedí a která Šlechtová hnusná jim ho kouří.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Bedřich (Člen)
03.11.2017 00:59:01
Offline

Re: Volby 2017

co si neuděláš, to máš.... je jedno kdo tam je, větší nebo menší ass, ale je to vo tobě....
.. hlas jsem hodil, házet budu vždy a jestli se někdy pro mě pozitivně změní budu překvapený... agent a alkáč je ale těžký sousto..


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Ondráš (Člen)
03.11.2017 07:25:47
Offline

Re: Volby 2017

nicola.foxx psal:

Celý je to na blití a fakt je jedno kterej Pepa s Frantou tam sedí a která Šlechtová hnusná jim ho kouří.

Já myslím, že jsou jen zaháčkovaní. Třeba by je guru Jára alias Óm Nadsamec odháčkoval. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
03.11.2017 08:18:32
Offline

Re: Volby 2017

Ondráš psal:
nicola.foxx psal:

Celý je to na blití a fakt je jedno kterej Pepa s Frantou tam sedí a která Šlechtová hnusná jim ho kouří.

Já myslím, že jsou jen zaháčkovaní. Třeba by je guru Jára alias Óm Nadsamec odháčkoval. bigsmile

nebo by je nekdo mohl zahackova jeste vic - jako Janosika bigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Lubošek (Člen)
03.11.2017 09:48:53
Offline

Re: Volby 2017

nicola.foxx psal:

Hoši a teď upřímně.
Podívejte se co všichni ti kokoti teď dělaj. Místo aby se po tom co se dostali do sněmovny a je už teď jedno udkud a kdo, tak se dohadujou jako malý smradi na písku o hračky. Místo toho aby je zajímalo prosazování jejich programů, kvůli kterejm jsme je určitě všichni volili. Přece nebude nikdo tak blbej, aby volil jen podle xichtů.

Je to banda čůráků z leva do prava a z prava do leva.

Vožralý hovado s agentem vymejšlej menšinovou vládu, která to bude možná nějakým způsobem udržovat, ale žádný změny se konat nebudou, protože prostě nebudou mít potřebný hlasy, aby to prošlo. No a silnější slepená opozice pro případné změny nebude hlasovat i kdyby je měli sami v programu a to jen proto, že to nenavrhují oni a protože jsou opozice.

Celý je to na blití a fakt je jedno kterej Pepa s Frantou tam sedí a která Šlechtová hnusná jim ho kouří.

přesně tag goodgoodgood


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr