Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Super Superduke

Honza B12 (Člen)
02.07.2007 14:43:48
Offline

Super Superduke

Tak jsem se na něm konečně svezl.
Starší model 06 s laďákama.
Jedním slovem jsem z něho hotovej.
Nic na čem jsem kdy jezdil nejde tak snadno na zadní a na přední.
Ta KTM reklama to fakt vystihuje. Hned po rozjezdu pocit, že si můžete dovolit úplně všechno a všude. Kromě maximálky ve vyjetých kolejích je podvozek naprosto stabilní a pevný, přitom docela pohodlný. Brzdy fungují jedním prdstem s úžasnou dávkovatelností a důvěrou. Motor má kromě superzvuku úplně čistou křivku krouťáku, navíc od 3500 ot. jde čistě za plynem i na šestku aniž by nějak protestoval. V testech jsem vyčetl, že s ním nejde jet konstantní rychlostína nižší kvalty , ale to je nesmysl (možná tomu pomohly ty laďáky). Docela dost se mi líbila i kvalita zpracování což z fotek nebylo patrné. Asi jediná chybka bude fakt ta spotřeba, protože za hodinu ježdění byla nádrž prázdná. V současnosti je na 06 docela dobrá nabídka: 280 tis a k tomu koplet Akrapy zdarma.
Nechcete někdo moji Banditku???idontknow
Mimichodem musím udělat reklamu prodejci KTM v M.Boleslavy, firmě Flash team za perfektní přístup.

Kelly01 (Člen)
02.07.2007 14:48:31
Offline

Re: Super Superduke

spotřeba není pro normálního jedince akceptovatelnágood


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
02.07.2007 14:53:08
Offline

Re: Super Superduke

to bych si raděj k bandasce vzal Supermotoidontknow


God Save The Queen!
Petr J. (Člen)
02.07.2007 15:39:05
Offline

Re: Super Superduke

po B12 takovéhle ovace budou z každé druhé motorky......bigsmile

na vyjížďky do 150-200km to na Duku jde, víc je utrpení....na českých silnicích.....

ale je fakt že brzdy a podvozek jsou super.....podvozek na slušném povrchu

ovladatelnost je good

K.a.s.y.m. (Člen)
02.07.2007 16:55:48
Offline

Re: Super Superduke

Dobra připomínka.Podvozek supr na kvalitkní silnici,ale stačí trochu hrby a skáče to jak koza.A ta spotřebasick Jinak ale supr.Jel jsem na ni už po několikáté na KTM dni ve Vlašimi a je to zažitek.Za Bandita bych jí ale kvůli cestovaní neměnil.

P.S. víte co znamemá KTM.......Každý Týden Motor bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Karlos (Člen)
02.07.2007 16:59:09
Offline

Re: Super Superduke

K.a.s.y.m. psal:

Dobra připomínka.Podvozek supr na kvalitkní silnici,ale stačí trochu hrby a skáče to jak koza.A ta spotřebasick Jinak ale supr.Jel jsem na ni už po několikáté na KTM dni ve Vlašimi a je to zažitek.Za Bandita bych jí ale kvůli cestovaní neměnil.

P.S. víte co znamemá KTM.......Každý Týden Motor bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

My tomu řikáme Klub Teplých Mladíků bigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
yello (Člen)
02.07.2007 17:49:42
Offline

Re: Super Superduke

Kelly01 psal:

spotřeba není pro normálního jedince akceptovatelnágood

NIC PRO SOCKY fuckbigsmile


...che palle !!!
jmajor (Člen)
02.07.2007 18:01:01
Offline

Re: Super Superduke

K.a.s.y.m. psal:

Dobra připomínka.Podvozek supr na kvalitkní silnici,ale stačí trochu hrby a skáče to jak koza.A ta spotřebasick Jinak ale supr.Jel jsem na ni už po několikáté na KTM dni ve Vlašimi a je to zažitek.Za Bandita bych jí ale kvůli cestovaní neměnil.

Plně s tebou souhlasím, taky sem se byl ve Vlašimi svézt. Na dlouhé cestování není,ale na blbnutí kolem komína super. goodgood

SLUGI (Člen)
02.07.2007 18:14:57
Offline

Re: Super Superduke

Petr J. psal:

po B12 takovéhle ovace budou z každé druhé motorky......bigsmile

na vyjížďky do 150-200km to na Duku jde, víc je utrpení....na českých silnicích.....

ale je fakt že brzdy a podvozek jsou super.....podvozek na slušném povrchu

ovladatelnost je good

... tak to zas pozor,mejt prachy tak B12 "přikoupím" k mé B13 protože BANDIT je BANDIT goodgood
... takže žádný : "po B12 takovéhle ovace budou z každé druhé motorky......smile1"


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
K.a.s.y.m. (Člen)
02.07.2007 20:39:10
Offline

Re: Super Superduke

to karlos:Jo tak to je taky dost vystižný.Je fakt ,ze se na tom dost pekne jezdi ,ale jak poznamenal jmajor fakt jen kolem komina.na vetsi jezdeni to vazne moc neni.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honza B12 (Člen)
02.07.2007 23:08:16
Offline

Re: Super Superduke

Mě prostě učarovalgood.
Co se týká chování podvozku na horších cestách, tak je to prostě sportovní motorka a ty holt poskakujou, ale umějí to vynahradit. Určitě bych pořídil tlumič řízení, ten mu dost pomůže.
Spotřeba je dost hrozná, ale kdybych takhle zatápěl Banditce, tak taky něco schroustá.
Jen ať papá, když mu chutná bigsmile

inkvizitorr (Administrator)
02.07.2007 23:32:46
Offline

Re: Super Superduke

já po pár letech ježdění konečně přišel na to, že když přijedu z vyjížďky, tak musim bejt ouplně dobitej, prostě musim vědět, že sem se byl project abych z toho měl radost... takže na kecy o tom že na tom nejde cestovat bych hodil za hlavu bo je to nesmysl a užíval bych parádní ovladatelnosti a veselý dovádění 2Vgood


doba je temná...
Koldan (Člen)
03.07.2007 08:12:23
Offline

Re: Super Superduke

inkvizitorr psal:

já po pár letech ježdění konečně přišel na to, že když přijedu z vyjížďky, tak musim bejt ouplně dobitej, prostě musim vědět, že sem se byl project abych z toho měl radost... takže na kecy o tom že na tom nejde cestovat bych hodil za hlavu bo je to nesmysl a užíval bych parádní ovladatelnosti a veselý dovádění 2Vgood

kecáš,bo si zistil,že se na nové mašině neposkládáš a nezbejvá ti nic jinýho než si zvyknůtbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
03.07.2007 08:14:30
Offline

Re: Super Superduke

inkvizitorr psal:

já po pár letech ježdění konečně přišel na to, že když přijedu z vyjížďky, tak musim bejt ouplně dobitej, prostě musim vědět, že sem se byl project abych z toho měl radost... takže na kecy o tom že na tom nejde cestovat bych hodil za hlavu bo je to nesmysl a užíval bych parádní ovladatelnosti a veselý dovádění 2Vgood

a taky by sis už moh aktualizovat profil,trůbobigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
huskyb12 (Administrator)
03.07.2007 08:26:57
Offline

Re: Super Superduke

inkvizitorr psal:

já po pár letech ježdění konečně přišel na to, že když přijedu z vyjížďky, tak musim bejt ouplně dobitej, prostě musim vědět, že sem se byl project abych z toho měl radost... takže na kecy o tom že na tom nejde cestovat bych hodil za hlavu bo je to nesmysl a užíval bych parádní ovladatelnosti a veselý dovádění 2Vgood

Jéžiši, to sou kecy :)))


ale di, Ty brepto ...
Koldan (Člen)
03.07.2007 08:37:44
Offline

Re: Super Superduke

huskyb12 psal:
inkvizitorr psal:

já po pár letech ježdění konečně přišel na to, že když přijedu z vyjížďky, tak musim bejt ouplně dobitej, prostě musim vědět, že sem se byl project abych z toho měl radost... takže na kecy o tom že na tom nejde cestovat bych hodil za hlavu bo je to nesmysl a užíval bych parádní ovladatelnosti a veselý dovádění 2Vgood

Jéžiši, to sou kecy :)))

že m to nejni blbý,taghle nám lhát do vobrazovek,že josurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Lihy (Člen)
03.07.2007 09:03:35
Offline

Re: Super Superduke

Koldan psal:

že m to nejni blbý,taghle nám lhát do vobrazovek,že josurprised

no von ani tak nelže nám jako soběbigsmile

inkvizitorr (Administrator)
03.07.2007 10:18:24
Offline

Re: Super Superduke

vy ste kokóti fuckfuckfuckbigsmile za šest tejdnů na tom mam 5000km a jezdí se na tem jak v bavlnce. a má to dokonce dva érbegy, jeden malej, co se vejde pod nádrž a ten druhej velkej, co se válí nad níbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
03.07.2007 10:22:50
Offline

Re: Super Superduke

120km denněsurprised

to nemáš čas se ani nažratsmile2

budeš kupovat kombi od Lihyhosurprised


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
03.07.2007 10:25:52
Offline

Re: Super Superduke

Kelly01 psal:

120km denněsurprised
to nemáš čas se ani nažratsmile2
budeš kupovat kombi od Lihyhosurprised

abys to dobře pochopil bylo to přesně za 15 dní ježděnígood, takže to vychází přes tři kila denněbigsmile a kombi nová už visí u hubíka na hřebiku, až se vrátim z dolomit, tak pro ní idugood


doba je temná...
Americkej (Člen)
03.07.2007 10:30:05
Offline

Re: Super Superduke

nesmysl, že by se Hubík zpozdil jen o měsíc?to na něj nevypadáidontknow


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
inkvizitorr (Administrator)
03.07.2007 10:39:26
Offline

Re: Super Superduke

tak vzhledem k 16 týdenní dodací lhůtě (pro méně chápající čtyři měsíce) je čtrnáctidenní zpoždění v norměsick


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
03.07.2007 10:42:53
Offline

Re: Super Superduke

Doufám že převažuje strečsurprised


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
03.07.2007 11:05:38
Offline

Re: Super Superduke

jistě, když rytíř, tak pořádnejgood


doba je temná...
vorel (Člen)
03.07.2007 11:18:13
Offline

Re: Super Superduke

Inkviz, to sou kecy, řikali že jedeš na Gardu na ajrobik?


řikám si hurikán

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr