Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Současná nabídka tankvak

Ondráš (Člen)
20.11.2017 07:16:55
Offline

Současná nabídka tankvak

Po dlouhé době mi odešel tankvak od Lojza. Sloužil dobře, jářku, 10 let. Sloužil by i dál, kdyby tu byli schopní na něm vyměnit zip (ale to je jiný příběhidontknow)...

Máte nějaký doporučení na současnou prodkuci, která by zase mohla vydržet alespoň 10 let?
Díky.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
20.11.2017 07:27:20
Offline

Re: Současná nabídka tankvak

Nepromokavej Enduristan nebo jak se to menuje...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
20.11.2017 09:05:06
Offline

Re: Současná nabídka tankvak

Dobrá kobylka se v polovině cesty nepřepřahá good ...tak to zkus tady:

http://www.lojzo.cz/

.....a máš -20% slevu na nový good bigsmilebigsmile

Ondráš (Člen)
20.11.2017 19:34:29
Offline

Re: Současná nabídka tankvak

Jo a pokud možno s magnety... Pokud jsem viděl, tak ten Enduristan ma jen připínací.
Lojzo mě napadlo taky, ale chtěl jsem vědět jestli neni trřeba něco jineho zajímavého.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
21.11.2017 08:33:38
Offline

Re: Současná nabídka tankvak

...nebuď škrt a kup si ňákej SW Motech, Qbag nebo Givi s rychloupínákem na víčko nádrže...mam SW Motech a je to luxus, bo ti nic nekurví lak a hlavně se to ani nehne, jednim zatáhnutim za šňůru máš sundáno, natankuješ, zacvakneš a jedeš...magnety a přesky sou pravjekcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
21.11.2017 08:41:24
Offline

Re: Současná nabídka tankvak

...mam totok dyš valíme na dofču, akurát bes tý elechtrický přípojky:

https://www.louis.de/artikel/quick-lock … 4e25d8bed7

...a totok na jednodenní vejlety:

https://www.polo-motorrad.de/de/quick-l … kring.html

...a umí to i Kojak, bo mam vod něj ten Motech...a ten malej sráč sem koupil za pjéťo jetej i s podkovoucool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
22.11.2017 06:31:51
Offline

Re: Současná nabídka tankvak

Ten malej je moc malej... Vozím v tankvaku i věci do práce, takže potřebuju aby se tam něco vešlo.
Ty "elektriky", to jako že je tam nějaká dobíječka na m obily nebo co? A nebo ti to zapíná a vypíná magnet kterej to drží na nádrži?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
22.11.2017 09:24:10
Offline

Re: Současná nabídka tankvak

Ondráš psal:

Ten malej je moc malej... Vozím v tankvaku i věci do práce, takže potřebuju aby se tam něco vešlo.
Ty "elektriky", to jako že je tam nějaká dobíječka na m obily nebo co? A nebo ti to zapíná a vypíná magnet kterej to drží na nádrži?help

...jo, já ten malej používám taky většinou jen na Ájiny cajky, když jedem někam na jeden den, sám se spakuju do tašky, co taham na stehně i s půllitrovou petkou vodybigsmile...ale ten 22l SW je fajn, v něm mám po dobu dovolený spakovaný věci do deště pro oba včetně náhradních rukavic, rukavic do deště a návleků na boty, abych je měl po ruce + takový nějaký drobnosti, který nechceš cestou lovit ze sattel brašen nebo z kufru...a nemam ho roztaženej...troufnu si tvrdit, že kdybych jel sám na 14 dní, tak se do něj spakuju...ale já na cestě  f podstatě nic nepotřebuju a trocha smradu eště nikoho nezabilabigsmile...no a ty dráty fungujou jen jako dobíječka, protože na tom tankbáglu je i příprava na držák navi...samože můžeš mít hozenej vevnitř nebo pod slídou mobil, kterej díky tomu můžeš za jízdy dobíjet...ale jag řikam, já to nemam, bo mam vyvedenej ekstra nabíjecí kabel...s elektromagnetem to ještě nevymysleli, ale můžeš jim to nabídnout jako zlepčovákbigsmile ...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
22.11.2017 10:33:29
Offline

Re: Současná nabídka tankvak

mam v garazi uz nekolik let nepouzitej ten lojzo s magnetama. Mozna bych se ho za rozumnou nabidku zbavil bigsmile
pak mam jeste v garazi celkem nevyuzivanej autobus ... ze bych se ho taky zbavil?idontknowidontknow ... neeeee bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
WenzelB6 (Člen)
24.11.2017 08:54:16
Offline

Re: Současná nabídka tankvak

Mám na kultu Begr s dekou na nádrži. Koupenej z íbeje.
Jednoduchý nacvaknutí . Dá se nosit jako taška nebo batůžek.good
Do magnetů, co jsem měl předtím, už bych nešel.

Ondráš (Člen)
24.11.2017 10:52:23
Offline

Re: Současná nabídka tankvak

Teď je tu o víkendu Black Friday v jednom obchodě, tak se tam podívam... Třeba bude něco zajímavého...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Honzik8719 (Člen)
25.11.2017 19:33:22
Offline

Re: Současná nabídka tankvak

Na veci do prace rozhodne batohgood

Mel jsem tu plastovou skorepinu boblbee megapolis a bylo to super, jen 15,6 notebook uz byl dost na hranebad

Ted mam kriegu a nemuzu si ztezovat na nic, jako bys ho nevezl a omezeni ani pri kudlegood

P.s. Moc casto nic nevozim, nemam rad jakykoli prebytecny veci na bajku...pak mi nefunguje ani jeden podvozek bigsmile smokin


...relativní kochač...
Banditatom (Člen)
25.11.2017 20:26:14
Offline

Re: Současná nabídka tankvak

Bro moc pismen ty ses ale desna citabigsmile jinak tankvak az asi 15jar s lidlej....ale ja jsem skromnej klukbigsmiles tech novejch mrdek bych si uz asi nic nekoupil....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr