Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Tag kdopak dneska vyjel ?

K.a.s.y.m. (Člen)
06.12.2017 06:54:30
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

help

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:
Čigi psal:

Kdyby se někdo poflakoval i na více stopách, v okolí Nitry, tak se zastavte na Trafačce. Evla tam zanechala jednu ze svojich stop. Tedy pokud se dá zanechat stopa zavešená na stěně. Vše pod názvem Femme différente. Chce to však jasné oko.

tam nechala bobra nebo co?? bigsmile bigsmile

Podle fotky zadnyho nemela leda ze by....si ji urvalaidontknowevil

Treba ta fotka z vody jecaz po sundani😂😂😂😂


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Evla (Člen)
06.12.2017 16:55:44
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

:)))
Otázka je Tag kdopak dneska vyjel?: Jaaaaaa :). Len do mesta povybavovať pár vecí, ale možnosť ísť motorkou ma potešila.

Výstava, OK, je tam. Vždy poteší osobné stretnutie. Čigi, vďaka smile1

Ondráš (Člen)
06.12.2017 18:01:26
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Já do práce (a pak i z práce pojedu). Celej den prší, ale alespoň nemrzne.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Evla (Člen)
06.12.2017 18:25:22
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

U nás práve nepršalo. Aj keď, už som 3x išla v daždi. Ale len 1. raz som naozaj zmokla.

K.a.s.y.m. (Člen)
06.12.2017 21:54:50
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

já jezdim taky denně..jen teda ne na Banditu,ale jen to ,že držim řidítka mi uplně stačí.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Evla (Člen)
13.12.2017 13:21:42
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

U nás to dnes vyzerá na pokročilý marec. Stretli sme sa v meste dvaja. Ale aby to nevyzeralo, že nechodím do roboty, chodím každý pracovný deň, len dnes mám voľno. S dcérou sme boli pozrieť na dni otvorených dverí na soš chemickej.

A potom sa človek rád prevezie povybavovať úradné veci v meste.

osiris (Člen)
13.12.2017 14:38:25
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

...no už mě to popravdě napadlo, že máš asi nějaký "svobodný" zaměstnání bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Evla (Člen)
13.12.2017 21:08:25
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

osiris psal:

...no už mě to popravdě napadlo, že máš asi nějaký "svobodný" zaměstnání bigsmile

Oj, rada by som. Zatiaľ ale každý deň začínam o 6,00 a musím makať aspoň do 14,30, občas aj do 16,00.

Manuálna drina v drevovýrobe

VikecB12 (Člen)
23.12.2017 15:43:43
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20171223_115750.jpg


Tak co,kdo nevydržel. Dnes u nas sucho,nejakejch 6-7 stupinku,tak sem to vytáhl na malej 120km okruh. No a kousek od chalupy to v lese vypadalo takhle,je to usek cca 5km kde se neudržuje silnic.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
23.12.2017 17:12:25
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Jedu zejtra
Dneska jsem umyl auto vapkou..asi jsem to nemel delat😁

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_img_20171223_105453.jpg


A po odrbani bruskou😁

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_img_20171223_110853.jpg

:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
23.12.2017 17:29:46
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

co bys taky cekal od koncernubigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
23.12.2017 18:11:41
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:

co bys taky cekal od koncernubigsmilebigsmilebigsmile

no spíš německý opravě..dát centák kitu na vorezlej plech asi neni dobrej nápad bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
23.12.2017 18:23:13
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Jestli von to spíš neprovedl někdo,kdo to dotáhl k námbigsmile
Pro čechy je to dobrý,těm to musí stačit...bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
23.12.2017 19:33:14
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

VikecB12 psal:

Jestli von to spíš neprovedl někdo,kdo to dotáhl k námbigsmile
Pro čechy je to dobrý,těm to musí stačit...bigsmile

Neee to je nemecka prace na 100% dovez jsem si to z nemecka sam😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
23.12.2017 20:49:05
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

nikdy nebourane bigsmileopravene v turkish garagebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
23.12.2017 21:16:08
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:

nikdy nebourane bigsmileopravene v turkish garagebigsmile

To bych ani necekal..tohle je klasicka obchodakova otukavacka na parkovisti..o to by ani tak neslo bigsmile..jen o styl opravy, ale co ,je to vyvareny zakitovany a lakovat to budu az bude teplo nemam vytapenou garaz bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Evla (Člen)
25.12.2017 14:52:05
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Včera takto (ako v Austrálii: slnko + voda), dnes na kolesách. Bolo nás na cestách ako hadov. cool

Evla (Člen)
25.12.2017 17:26:32
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/5415_received_554322161588959.jpeg
conlegionare (Člen)
26.12.2017 04:48:41
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Hoďku som sa včera preháňal po okrese, výfukové koledy, krása (teda pre mňa; niektorí naši dedinčania gánili)
ale nezišlo mi na um ísť sa okúpať. Možno zato, že ruky mi krehli aj cez rukavice. Docela ti to vajnorské jazero závidím, Evla (sú to myslím vajnory, však?) Uvažoval som aj nad Plaveckýn Štvrtkom, tam som sa kúpal vlani v októbri. Máš ešte nejakú fotku?

Evla (Člen)
26.12.2017 06:56:37
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Hej, Vajnory. Z vianoc inú foto nemám. Možno bude zo Silvestra.
Inak, po všetkých "testoch" na zimné rukavice napokon nosím 3 mm potápačské neoprény, v tých vydržím najdlhšie. Tie isté, čo s nimi v zime plávam.

conlegionare (Člen)
26.12.2017 08:18:37
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Tiež som uvažoval nad niečím teplejším...prenasleduje ma však predstava, že raz žuchnem a pôjdem rukami pár metrov po asfalte. Nezabudnuteľne som kedysi druzgol na cvičnej skale, dlaňami som šuchol po drsnom vápenci, nie veľa. Hojilo sa to nekonečné tri týždne, počas ktorých skoro nič urobiť také, čo človek bežne prstami robí.
Chcel som sa dnes previezť k Počúvadlu, inšpirovala ma tvoja fotka, ale sú tu dva stupne. Nič z toho nebude.

K.a.s.y.m. (Člen)
26.12.2017 08:36:46
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Vyhrivany hefty jsou lepsi jak sebe teplejsi rukavice😉 i kolem nuly se pak da v lehkych rukavicich.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
conlegionare (Člen)
26.12.2017 09:32:45
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Jo. Pripomenuls mi knižku, čo som toťka dočetl. Chlapek jezdi Moto Guzzi Stelvio 1200 a taky ma vyhrivany hefty. Konec priběhu prosinec, neco jeko teď. Jinak moc dobra knížka o klukovi motorkárovi...taky o pašování koksu, něco mrtvolek, něco naháněček. Řekl bych motorkářský thriler. Moc dobrý. Mafiánsky kuriér se jmenuje, od ňákýho Ronalda Wyetha. Po dlouhé době sem natrafil něco čtivé, dobré a motorkářské. Na ty vyhrivany hefty si odložim.

Filous (Člen)
26.12.2017 12:11:28
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

...tudle knizku bych si docela rad precet, jen sem na ni nenarazil f ceskym prekladu...sice sem este z generace, kery slovencina nedela zasadni problem, ale prece jen to nejni tag pohodlny...asi se negdy kousnu  a dam to i f puvodnim znenicool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
26.12.2017 16:30:11
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Dřív jsem slovensky četl normálně, teď už ani piču. Prostě dám pár řádků a přestane mě to bavit. To samý filmy, SK dabing rovnou mažu. Třeba to někdy přeložej.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Evla (Člen)
26.12.2017 17:24:45
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Americkej psal:

Dřív jsem slovensky četl normálně, teď už ani piču. Prostě dám pár řádků a přestane mě to bavit. To samý filmy, SK dabing rovnou mažu. Třeba to někdy přeložej.

Svätá pravda, že na niektoré filmy je slovenský dabing príšerný. Čítať v češtine mi nevadí, ale hovoriť nebudem, lebo odo mňa to znie smiešne.

Akú knihu mám zohnať?

conlegionare (Člen)
26.12.2017 20:26:45
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Prý to možná vydaj v češtině v Albatrosu...esli jo, docela jsem zvědaf na pŕeklad. Ten chlápek, ten Wyeth, co to napsal, je prý slovák, jenom má cizí jméno, a mne se jeho jazyk moc líbil, pač je mírně nemoderní a tudíž púsobí originálně. prostě to je nečím jiné než šedý prúmer současných thrileru. no a to, že hlavná postava (nechci ríct hrdina, protože to žádnej Chuck Norris není) je vod bajkú, má dokonce prezdívku Moto Arty, to mne bavilo ouplně. Taky je mi jedno v jakém jazyku čtu nebo koukám, jsem pán v letech, žil jsem ve federaci a koukal zprávy na F1 smile1

conlegionare (Člen)
27.12.2017 07:28:16
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Kasyme, víš mi poradit ňáké dobré vyhřívané hefty? Našel jsem třeba značku Oxford za obstojnou cenu...?

K.a.s.y.m. (Člen)
27.12.2017 08:18:38
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Ja osobne mam Daytony,ale hodne lidi kupuje Oxford. Hlavne z duvodu ze maji procesorove rizeni a kdyz klesne napeti baterky pod urcitou mez tak se proste vypnou a nevytlucou baterku..coz teda ty moje Daytony nemaj a jednou mi baterku vycucli uplne do  mrtva kdyz jsem je nevypnul😂😂


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
27.12.2017 16:58:18
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

...kup Oksfordy, je to asi to nejlepci, co se da poridit...dys us teda...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Inženýrek (Člen)
27.12.2017 18:13:00
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Oxfordy taky můžu jen doporučit.
Jediný dvě výtky k nim, který ale stejně nejdou ovlivnit...
Levý heft vždy studenější kvůlivá častějšímu mačkání spojky- nevyrovnaná teplota...na pravá hřeje až dost a levý bys přidal.
A navopak plynový rukojeti zase překáží přívodní kabel, kterej omezuje pohyb plynu a ten nejde tak jak by přesně měl.
Suma sumárum vyhřívaný hefty jsou dobrá věc, ale má to svoje mouchy.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
osiris (Člen)
27.12.2017 18:48:52
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

inženýrkoj: žádnej z neduhů z tvýho výčtu u svejch nemám


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Evla (Člen)
27.12.2017 18:52:54
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Keď tu o tom píšete: nikdy som to neskúšala. Muž to na svojej motorke má, ale vraj mu je na ruky príliš teplo. Predstaviť si to neviem, lebo na dlane mi chladno nebýva, skôr na končeky prstov a na chrbát ruky. To je tuším presne miesto, kde mi vyhrievanie nepomôže.

Banditatom (Člen)
27.12.2017 21:39:00
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

osiris psal:

inženýrkoj: žádnej z neduhů z tvýho výčtu u svejch nemám

na ducati mame oxfort sport a opravdu ten privodni kabel trosku vadi rukojeti plynu....na skutru nemam problem


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
27.12.2017 22:20:58
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Evla psal:

Keď tu o tom píšete: nikdy som to neskúšala. Muž to na svojej motorke má, ale vraj mu je na ruky príliš teplo. Predstaviť si to neviem, lebo na dlane mi chladno nebýva, skôr na končeky prstov a na chrbát ruky. To je tuším presne miesto, kde mi vyhrievanie nepomôže.

Hele zalezi na kazdym a na rukavicich,ale pokud si ruce berou teplo z dlani tak neprokrehnou..mam je vyzkouseny i kolem nuly a tenhle problem nemam..navic jsou fajn i v desti...sice mas ruce mokry ale tepla voda je preci jen snesitelnejsi nez studena.
To Inza..oxford ma z heftu uhlovy vystupy?? Daytona je kolmo od riditek ne rovnobezne a tam nevadi.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
conlegionare (Člen)
28.12.2017 05:36:38
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Evla, na dlane samozrejme chladno nebýva, no prehriata dlaň znamená zohriatu krv a tým aj prsty - nepochybujem, že aj končeky prstov to spoznajú. Osobne som práve na omŕzajúce prsty mäkký. Určite idem do toho, len musím dnes zmerať dĺžku pôvodných rukovätí, lebo tie Oxfordy dodávajú v rôznych rozmeroch, dokonca aj na Bandit. Vlastne zatiaľ ani neviem čo mám presne merať...Kasyme, Inženýre, kamarádi???

kojaksro (Člen)
28.12.2017 08:19:52
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

...nic měřit nemusíš, stačí dát tyto a budeš spokojenej parchantsmile1:

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/1091383/ … -22mm.html


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
conlegionare (Člen)
28.12.2017 08:39:04
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Jo, díky. Našel jsem je o 24 éček levnější, du si pro ňe. Bych je dnes i namontoval a vyzkoušel, ale lije tady hruza, du na plechovcecool

Inženýrek (Člen)
28.12.2017 15:50:35
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:
osiris psal:

inženýrkoj: žádnej z neduhů z tvýho výčtu u svejch nemám

na ducati mame oxfort sport a opravdu ten privodni kabel trosku vadi rukojeti plynu....na skutru nemam problem

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1861_20171228_154010.jpg


Mluvím taky o variantě sport.
Zkrátka ten kabel je docela dost tuhej a trochu to omezuje pohyb. Samozřejmě při jízdě pokud držim rukojeť to nemá vliv. Jedná se mě o to že když to držíš pod plynem a pustíš heft tak prostě hned nespadne do nuly.
Dá se s tím samozřejmě žít smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Lubošek (Člen)
28.12.2017 16:28:42
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

fšecko na pussy musíš tahat tak že ani nezjistíš, že je ti zimabigsmilebigsmilebigsmile


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
osiris (Člen)
28.12.2017 18:03:36
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Lubošek psal:

fšecko na pussy musíš tahat tak že ani nezjistíš, že je ti zimabigsmilebigsmilebigsmile

...a už vůbec nechat padat plyn do nuly, vogo, bigsmile
...si to musíte taky trošku nastavit a "neutahovat" tak kabel smile1 viz
(a co to mám nevim, prostě tenkrát kdysi byly jenom jedny, žádný modifikace bigsmile)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_grip_oxford.jpg


...jo a taky si musíte nechat vůli u závažíčka smile1 ...pak musí cvaknout dolů hned good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
28.12.2017 18:07:19
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Inženýrek psal:
Banditatom psal:
osiris psal:

inženýrkoj: žádnej z neduhů z tvýho výčtu u svejch nemám

na ducati mame oxfort sport a opravdu ten privodni kabel trosku vadi rukojeti plynu....na skutru nemam problem

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 154010.jpg
Mluvím taky o variantě sport.
Zkrátka ten kabel je docela dost tuhej a trochu to omezuje pohyb. Samozřejmě při jízdě pokud držim rukojeť to nemá vliv. Jedná se mě o to že když to držíš pod plynem a pustíš heft tak prostě hned nespadne do nuly.
Dá se s tím samozřejmě žít smile1

Ty Daytony to maj proste kolmo od riditka ne jeste takhle ohnuty,ale tyhle problemy co mas tak nemam..jen nemaj to vypinani,ale fungujou vyborne.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
conlegionare (Člen)
28.12.2017 19:06:54
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Sem kupil ty Oxforty Turingy za 50e v akci nakonec, ve Vrábľoch (Sk), což je 1350 Kč, neví-li nekdo přesne. Dobrý, ne? Zítra montuju, a nebude-li chčát jako dneska celej den, tak je prověřim. Sem mírně podprúměrnej jezdec, plyn se mne vracet na nulu musí, chci-li přežítsmile1
Struhnu to na to Počúvadlo, Evla, ale kúpať sa nebudubigsmile

Ondráš (Člen)
29.12.2017 03:53:00
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Inženýrek psal:

Jedná se mě o to že když to držíš pod plynem a pustíš heft tak prostě hned nespadne do nuly.

To bych na tom SVčku občas i ocenil. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
29.12.2017 10:10:22
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

na  SV to musíš mit v ruce,no bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
conlegionare (Člen)
30.12.2017 11:40:47
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Jak se nahrávaj fotky?

Filous (Člen)
31.12.2017 10:33:49
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

...pod voknem novýho příspjefku máš tlačítko procházet a nahrát soubor...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
conlegionare (Člen)
31.12.2017 11:51:30
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/5507_obalka_knihy.jpg



Toto je ta knížka o klukovi motorkárovi. Fakt dobrý.

conlegionare (Člen)
31.12.2017 11:52:53
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Díky, Filousi!

Evla (Člen)
01.01.2018 09:12:13
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Chlapi, vďaka za tip. Fantastické čítanie!!! Štylistika trochu ako od Slovákov z Dolnej zeme, ale vďaka tomu to pôsobí autenticky.

conlegionare (Člen)
01.01.2018 09:53:28
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Tak si sa dala do nej, Evla? Stojí za to, uvidíš. Rozbieha sa pomalšie, ale potom to naberá silu. A pre holky aj romantika - tomu vzťahu človek mimovoľne celý čas drží palce. Dobré až do konca, uvidíš.
good

Evla (Člen)
01.01.2018 10:51:45
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

conlegionare psal:

Tak si sa dala do nej, Evla? Stojí za to, uvidíš. Rozbieha sa pomalšie, ale potom to naberá silu. A pre holky aj romantika - tomu vzťahu človek mimovoľne celý čas drží palce. Dobré až do konca, uvidíš.
good

Už som ju prečítala. Fakt sa mi páčila, až mi je ľúto, že ma len 350 strán.

conlegionare (Člen)
01.01.2018 10:56:48
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/5507_zober_prachy_a_le_3d.png


Toto je tiež od neho, práve som to dočítal. Takisto dobrégood

Filous (Člen)
01.01.2018 18:49:41
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

...tag ja dneska asi hodinu na krosovy trati f kurefskym blate, boli me celej Filous, ale paradni zacatek roku👍...sice sem voproti klukum co to jezdej strasnej, ale fakt strasnej blatomrdal, ale srat na to, i tag je to fajn se povozit i v marastu...akorat to myti fseho mi zabralo trikrat tolik casu nes sem najezdilbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
conlegionare (Člen)
01.01.2018 19:58:09
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Tady u nas v kraji na strednim Sk bys nejel ani nahoru na naves a zpatky, jsem nevidel takovu mlhu. Na plechovce jsem byl a krokem zpatky domu na dvojce. Týden jsem si na Banditu nebrnk. Kluci dolu na jižním Sk byli na blatech se švorkolkama, vratili se zapraseni a vysmati, po mlze ani stopa pry. Jen tady v tehle řiti světa.

Banditatom (Člen)
01.01.2018 21:08:33
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

conlegionare psal:

Tady u nas v kraji na strednim Sk bys nejel ani nahoru na naves a zpatky, jsem nevidel takovu mlhu. Na plechovce jsem byl a krokem zpatky domu na dvojce. Týden jsem si na Banditu nebrnk. Kluci dolu na jižním Sk byli na blatech se švorkolkama, vratili se zapraseni a vysmati, po mlze ani stopa pry. Jen tady v tehle řiti světa.

kde prosim te bydlis???? to ja jen tak ze pochazim s Nove Baňibigsmile a koukam ze ses nekdo s okoli?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Pšán (Člen)
02.01.2018 01:05:21
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

..chápu,ale vůči sobě nerozumím,jak někdo může přelouskat knihu za večer (je-li
  výpadek elektriky,tak za dva)..kolega to má stejně..už nemá co číst..
..já kdysi přelouskal za jediný večer knížku..byla to výherní,vkladní..hlavní hrdina,já..
..na konci mě čekalo rozuzlení,které bylo o hovnu,tak jsem tak nějak na beletrii
  zanevřel..evil
..již nečtu..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
conlegionare (Člen)
02.01.2018 07:56:04
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

smile1Jsem se zasmál, Pšáne, na ty vkladní knížce se špatnym koncem. Jinak taky nečtu knižku za den, udělel jsem to jednou před třetinou století na prúmce, dyž jsem večer zjistil jak moc je dobrá, ráno jsem matce oscarově zahrál špatný žaludek a doma jsem ji do odpoledne dal. Jsem mnel tenkrát 250tku Panelku, panejo. Jinak čtu knížku týden, i když mne baví sebevíc. Du si na dvojcesmile1   Banditatom, som od Novej Bane, tu vôkol (vsuvka pre českých kamarádovbigsmile), 14km, Malá Lehota.

Evla (Člen)
02.01.2018 08:07:13
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Mlha že hlásí aj vo Vajnoroch. Blato nie je nič pre mňa. Radšej počkám na bezblatie. Naposledy sme s mužom boli po vianociach.

Knihu za deň-dva si môžem dovoliť len, ak nestávam ráno do roboty. A teraz si ešte užívam voľno až do konca týždňa.

conlegionare (Člen)
02.01.2018 08:25:46
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

No, veď toto - človek má voľno, ale na motorku ani pomyslieť. Kamarát si teraz pár dní nazad kúpil GSX-S 1000 (jen ňákou jebkubigsmile), tak už sme dohodnutí, že prvá príležitosť struhneme to aspoň do Neusiedler am See. Len mi bude musieť dať polhoďku fóra, lebo on je cvok a ja zas šuchtoš, predbiehajú ma aj traktorycool

Banditatom (Člen)
02.01.2018 09:38:23
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

s lehoty!s velke lehoty pochazi moje babina a deda a to mas pravdu to je opravdu konec svetabigsmile jeste bych tam mel mit nejake tetky.....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Čigi (Člen)
02.01.2018 11:42:08
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:

s lehoty!s velke lehoty pochazi moje babina a deda a to mas pravdu to je opravdu konec svetabigsmile jeste bych tam mel mit nejake tetky.....

Pokud ti je nekdo nenakrajel ne kousky. Tam se to obcas deje.

Velka konec Sveta neni, je prujezdni. Mala se da projet take, az po par km skoncite nekomu ve dvore. Hlavne vsude  plno posypove sotoliny.

conlegionare (Člen)
02.01.2018 13:42:31
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

S tim nakrajenim na kousky nejsem v obraze. Posledne asi pred 20ti a víc lety jistej Zimmerman oddělal chlapa sekyrou, teď sedí doživotí. Jinak myslim v poho, jenom moje nejtlustší ovce má na kahánkubigsmile Pravda je že Malá Lehota končí v lese, mužeš jen tam a pak otočit a spátky stejnou cestou. S tou šotolinou potvrzuji, teď jsem byl provetrat Bandita, pač neni snih neprši ne-mlha, zadni mi do kopce hrablo na tech šutrikach na dvojce. Nejvíc si je pochvaluje lak na autěbad

Progear 650 (Člen)
02.01.2018 14:02:04
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Filous psal:

...tag ja dneska asi hodinu na krosovy trati f kurefskym blate, boli me celej Filous, ale paradni zacatek roku👍...sice sem voproti klukum co to jezdej strasnej, ale fakt strasnej blatomrdal, ale srat na to, i tag je to fajn se povozit i v marastu...akorat to myti fseho mi zabralo trikrat tolik casu nes sem najezdilbigsmile

A koleno? Dojebals? bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Filous (Člen)
02.01.2018 14:35:52
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Progear 650 psal:
Filous psal:

...tag ja dneska asi hodinu na krosovy trati f kurefskym blate, boli me celej Filous, ale paradni zacatek roku👍...sice sem voproti klukum co to jezdej strasnej, ale fakt strasnej blatomrdal, ale srat na to, i tag je to fajn se povozit i v marastu...akorat to myti fseho mi zabralo trikrat tolik casu nes sem najezdilbigsmile

A koleno? Dojebals? bigsmile

...nééécool ...vzal sem si výztuhy a hlavně sem f tom blátíčku jezdil strašnou plíseňbigsmile ...teda plíseň bych jezdil i dyby bylo sucho a ideální podmínkybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
02.01.2018 17:04:48
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Čigi psal:
Banditatom psal:

s lehoty!s velke lehoty pochazi moje babina a deda a to mas pravdu to je opravdu konec svetabigsmile jeste bych tam mel mit nejake tetky.....

Pokud ti je nekdo nenakrajel ne kousky. Tam se to obcas deje.

Velka konec Sveta neni, je prujezdni. Mala se da projet take, az po par km skoncite nekomu ve dvore. Hlavne vsude  plno posypove sotoliny.

to si pletesbigsmile tu zenskou vykuchali v Nove Baňi....policajtum rovnou v autebad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
conlegionare (Člen)
02.01.2018 18:14:24
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Dudral jsem dneska po vsi, jak jsem se točil na konci slepé, vyšla z domu najhezčí rusovláska v obci, (svobodná!), prý se prišla podívat co za letadlo takle nízko...a pozvala mne na kafe. Přisámbúh! Díky, Bandite! Tahle vyjížďka stála za ty prokřehlé prsty. A múže skončit ktovíkde. Doufám i skončíbigsmile

VikecB12 (Člen)
02.01.2018 19:00:05
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Tak hlavně aby tě nechala si ty prstíky trochu vohřátgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
čočkin (Člen)
02.01.2018 20:13:40
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

to je gutgood holt Bandit je Bandit bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Banditatom (Člen)
03.01.2018 05:46:22
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

VikecB12 psal:

Tak hlavně aby tě nechala si ty prstíky trochu vohřátgoodbigsmile

dit mu budou smrdet po rybinebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
conlegionare (Člen)
03.01.2018 06:17:45
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Rehocu sa na těch komentech, jsem moh tušit že to jen tak nanechátebigsmile  Prsty bych ohřál u tydle holky docela rád, gravitaci cítím už dlouho , ale ten rybací odér bych se vsadil že nebude, pač je to holka really smart  (ako hovoríme my od stredného toku Hrona) a taky tady máme už hezkou řadku měsícú, neřku-li let, tekoucí vodu, což leckterá už zjistila.

Evla (Člen)
03.01.2018 06:59:40
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

conlegionare psal:

Rehocu sa na těch komentech, jsem moh tušit že to jen tak nanechátebigsmile  Prsty bych ohřál u tydle holky docela rád, gravitaci cítím už dlouho , ale ten rybací odér bych se vsadil že nebude, pač je to holka really smart  (ako hovoríme my od stredného toku Hrona) a taky tady máme už hezkou řadku měsícú, neřku-li let, tekoucí vodu, což leckterá už zjistila.

Kde pak ty ptáčku hnízdo máš?
Len si princ nevezie nevestu na koni, ale na motorke. good

huskyb12 (Administrator)
03.01.2018 07:27:05
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Proč hned tak krutě ? Proč hned nevěstu :)
Jináč, jak praví klasik, čím rezavější střecha, tím vlhčí sklep ( jako pivnica, aby sme si rozuměli) :)


ale di, Ty brepto ...
conlegionare (Člen)
03.01.2018 07:34:52
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Nevesta zatiaľ nie, ešte ani zohriate prsty, bohužiaľ, no dúfam budúsmile1   Bol som sa previezť kúsok to našej stredoslovenskej R1. Bolo mi zima, zaliezol som za kamión, úplne som sa ukryl do veterného srku za návesom. Šofér o mne vedel, išli sme si v poho, až do chvíle, keď kamioňák potreboval dolu na odbočku. Blikol mi brzdovými, žiedne brzdenie, fakt len blikol, aby ma upozornil. Vôl som spanikáril a išiel som do bŕz tak, že som skoro spadol. Ustál som to tak tak, takmer dosratý a srdce 200. Chcem tým povedať, že človek môže na mašine zle skončiť nie pre objektívne príčiny, ale pre svoje nečakane blbé reakcie. Zvlášť teraz, keď už pár mesiacov nejazdíme a cvik sa strácaidontknow

conlegionare (Člen)
03.01.2018 07:40:26
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Hláška jak prase, Huskyb12, se řehcu. Až to s rusovláskou dobře (rozumej horizontálněpussy) dopadne, jí tvoji megasentenci ukážu. Teď si ještě netroufámcool

Banditatom (Člen)
03.01.2018 09:13:01
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

tak bacha at to neni sestrenice at pak nemate blbe detibigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lubošek (Člen)
03.01.2018 09:44:39
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

conlegionare psal:

Dudral jsem dneska po vsi, jak jsem se točil na konci slepé, vyšla z domu najhezčí rusovláska v obci, (svobodná!), prý se prišla podívat co za letadlo takle nízko...a pozvala mne na kafe. Přisámbúh! Díky, Bandite! Tahle vyjížďka stála za ty prokřehlé prsty. A múže skončit ktovíkde. Doufám i skončíbigsmile

ty woé, ty se mášcool to já kdybych vyjel, tak leda starej babskej přeludbad a prsty strčit leda do psího lejnasick


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
Honzik8719 (Člen)
03.01.2018 10:39:57
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Lubošek psal:
conlegionare psal:

Dudral jsem dneska po vsi, jak jsem se točil na konci slepé, vyšla z domu najhezčí rusovláska v obci, (svobodná!), prý se prišla podívat co za letadlo takle nízko...a pozvala mne na kafe. Přisámbúh! Díky, Bandite! Tahle vyjížďka stála za ty prokřehlé prsty. A múže skončit ktovíkde. Doufám i skončíbigsmile

ty woé, ty se mášcool to já kdybych vyjel, tak leda starej babskej přeludbad a prsty strčit leda do psího lejnasick

za to může ten tvuj duhovej hejfuk evil jauvajs bigsmile


...relativní kochač...
conlegionare (Člen)
03.01.2018 11:48:23
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Jó, teplej zvuk vejfuka?smile1 Na to pak jen tu bábu, nebo sestřenku a pak hodně roztomilý děti, díky Banditatome. Ty jak pan ispektor omdlel dyž spívali až nás budou milióny.
se fšem moc omlouvám, fakt
bigsmilebigsmilebigsmile

Čigi (Člen)
03.01.2018 18:34:03
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:
Čigi psal:
Banditatom psal:

s lehoty!s velke lehoty pochazi moje babina a deda a to mas pravdu to je opravdu konec svetabigsmile jeste bych tam mel mit nejake tetky.....

Pokud ti je nekdo nenakrajel ne kousky. Tam se to obcas deje.

Velka konec Sveta neni, je prujezdni. Mala se da projet take, az po par km skoncite nekomu ve dvore. Hlavne vsude  plno posypove sotoliny.

to si pletesbigsmile tu zenskou vykuchali v Nove Baňi....policajtum rovnou v autebad

Nepletu:
http://www.topky.sk/cl/100370/1363129/K … -20-rokov-

Ondráš (Člen)
03.01.2018 18:52:55
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Pšán psal:

..chápu,ale vůči sobě nerozumím,jak někdo může přelouskat knihu za večer (je-li
  výpadek elektriky,tak za dva)..kolega to má stejně..už nemá co číst..
..já kdysi přelouskal za jediný večer knížku..byla to výherní,vkladní..hlavní hrdina,já..
..na konci mě čekalo rozuzlení,které bylo o hovnu,tak jsem tak nějak na beletrii
  zanevřel..evil
..již nečtu..

Chtěl jsem napsat to samé co ty... V 5. třídě jsem přečetl asi za měsíc Babičku a pak se z toho musel půl roku vzpamatovávat.
Nikdy jsem od té doby nic delšího nečetl... Koupil jsem si před víc jak rokem životopis Elona Muska a už rok jsem na straně 25. help
Nejlepší literatura jsou povídky od Šimka a Grossmanna. To je na 1-2 A5ky. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
03.01.2018 20:14:30
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

tak zkuste audioknihy bigsmile já při nich v práci makámbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
conlegionare (Člen)
03.01.2018 21:48:51
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Ve Velký Lhotě čtyřy roky spátky. Sou divní ti ve velké Lhotě.To my v Malé jsme jiní. Zimmerman sice chlapa dorubal sekyrou, ale pak ho jenom hodil pod autobus předpokladajic, že poldové jsou blbší než ve ftipech. Nebyli. Jináče v poho. Se distancujeme od těch troubú z Velkybigsmile

Evla (Člen)
04.01.2018 12:33:02
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Konečne už mám aj ja svoje prvé tohtoročné kilometre!!! Len po susedných dedinách a na kávičku s mužom, ale aj to potešilo. Snáď sa mi podarí prevetrať aj Vanvanku, kým sa vrátia detiská z prázdnin.

conlegionare (Člen)
04.01.2018 16:35:54
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Bravo! Ja som dudral dnes asi hoďku, potom, už pred garážou, ma šmyklo na poslednom kúsku snehu na ulici a vykašľal som sa na to - chcel som ísť ešte s nejakou zámienkou vrčať popred rusovláskin domcool  , ale to šmyknutie ma poučilo, že je čas zatisnúť bejka do maštale.  Bolo tu väčšinu dňa slniečko. Chodíte si s mužom na kávičku? Milé. Tvoj muž musí mať bohovskú babu doma, že ho to s ňou až tak baví. Máte aj plány na next sezónu?

Evla (Člen)
04.01.2018 17:28:13
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Hej, obaja sme kávičkári. Určite budeme v Turej na tanci slnka a radi by sme potiahli ďalej cez Fatry a pomedzi Tatry naspäť domov. Žiaľ, v lete mám len 2 týždne dovolenky.
Inak podľa počasia budeme jazdiť smerom na Nováky a Prievidzu, lebo tam mám svoje aktivity každý 2. víkend.

conlegionare (Člen)
04.01.2018 17:47:01
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Nie je zlé. Len tá D1 vie byť hnusná, po TT najhoršie. Chodíš asi po Hlohovec rátam. Tatry, Fatry - paráda. Tiež bych chcel Veľkú a Malú Fatru tento rok vidieť. Lenže aj more. Tak neviem, čo sa bude stíhať. A Besnenie čertov tam u vás na záhorí by malo byť v auguste. Tam šmírnem aspoň na pol dňa určite. Spoznám ťa podľa motorky, jak ju máš v profile surprised

Banditatom (Člen)
04.01.2018 17:52:24
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

no tvojeho bandita opravdu take nejde prehlednoutbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Evla (Člen)
04.01.2018 18:06:13
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Po diaľnici jazdíme málo. Radšej po okreskách. Aj keď máme rýchle mašiny, nikdy sa neponáhľame tak, aby sme využili diaľnicu. Autom je to iné, ale to sa vtedy prepravujeme celá rodina. Syn na motorku sadnúť nechce a nútiť ho nemá význam.
Dcéra je skvelý spolujazdec.

conlegionare (Člen)
04.01.2018 19:09:15
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

No, po tých okreskách je to vľúdnejšie častoraz aj autom.  Skvelého spolujazdca ti závidím, myslel som, že už sú iba dvaja, jeden v múzeu a ten druhý žije v Tatrách, je plachý a nedá sa chytiť bigsmile

conlegionare (Člen)
04.01.2018 19:11:38
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:

no tvojeho bandita opravdu take nejde prehlednoutbigsmile

Jo, mám megareflektor. Jednou tam dám zpátky originál. Zatim nemámheadshake

Petr J. (Člen)
04.01.2018 20:26:18
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

...dopoledne na PCX....

...odpoledne na WR...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_1107.jpg



bigsmile

Honzik8719 (Člen)
05.01.2018 07:09:39
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Petr J. psal:

...dopoledne na PCX....

...odpoledne na WR...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c_1107.jpg

bigsmile

a zase to ani nezasral bigsmileevil jauvajsredface


...relativní kochač...
Drakoxxl (Člen)
05.01.2018 07:20:15
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Honzik8719 psal:
Petr J. psal:

...dopoledne na PCX....

...odpoledne na WR...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c_1107.jpg

bigsmile

a zase to ani nezasral bigsmileevil jauvajsredface

Je to leštěnka bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Petr J. (Člen)
05.01.2018 09:03:50
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Honzik8719 psal:

a zase to ani nezasral

...přeci to nebudu špinit...jsem snad nějaké Prase? bigsmile

Drakoxxl psal:

Je to leštěnka

...tak jako vše v mé garáži...bigsmile

conlegionare (Člen)
06.01.2018 15:40:15
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Evla, bola si niekde? Je šesť stupňov tu hore, u vás odhadujem aj osem. Som vrčal po dedine aj po okolí, asi dosť nahlasbigsmile, upozornili ma, že je sviatok. Bavilo ma trochu posvižniť tu v jednom údolíčku tak dolu-hore, som si hovoril kurva to má ťah, potom sa zjavil chlapec na GSXR 600 a natrel mi to ako šľapaciemu autíčku.

Evla (Člen)
06.01.2018 17:44:28
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Hej, dnes bolo počasie. Ale sedela som doma v ateliéri a makala. Od pondelka nastupujem do roboty a do konca mesiaca musím odovzdať nejaké hotové veci a zatiaľ nie som s ničím spokojná. Ale jedného som videla na ceste. :)

Čigi (Člen)
06.01.2018 18:49:02
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Evla psal:

Hej, dnes bolo počasie. Ale sedela som doma v ateliéri a makala. Od pondelka nastupujem do roboty a do konca mesiaca musím odovzdať nejaké hotové veci a zatiaľ nie som s ničím spokojná. Ale jedného som videla na ceste. :)

Tak devce, hodne tvurcich uspechu a hlavne pekne makej doma, at z tvojich jizd nemam stale mindraky.
Ja jsem, za poslednich ctrnact dni, vystrcil nos asi trikrát. Dnes jsem vytahl pytle petek a  kartonu do popelnic. V pondeli valim imitovat cinnost. Nevim, jestli se bude darit alespon nastartovat PC, nepozapisoval jsem si hesla. Netreba se v novem roce prepinat.
Nevim, kdy se dostanu na motorku, asi az v lete, urcite se dlouho nevlezu do hader a jezdit porozepinany, neni v mem veku to optimalni.

Evla (Člen)
06.01.2018 20:03:15
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Čigi, ďakujem :). V októbri som si vravela, že ak sa bude v novembri dať, určite sa preveziem. V novembri sme vypucovali, vyglancovali a takmer zazimovali. Ale v decembri sa tiež dalo a vyzerá to tak, že ani január nás nezastaví.

conlegionare (Člen)
07.01.2018 06:33:21
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Sa bojím, že ešte príde zima. Dnes bolo vnoci šesť tu hore. To je nenormálne. Vážne uvažujem, že dnes pôjdem do Veľkej Bratislavy na Banditovi. Oľutujem to asi pri Nitre, ale aj tak ma to láka. Ísť tam musím, tak aspoň vyberám čo je menšia otrava. Na plechovke hrozná. Urobiť 320 kilometrov v januári na motorke...reuma? Paráda? Zmrznutý ako ten námorník v pirátoch z karibiku?help   Čo kreatívne robíš, Evla?

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr