Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » M R D A C Í m í s t n o s t

Ondráš (Člen)
08.12.2017 18:04:32
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Loser psal:

Ja ted makam s jistou cloudovou platformou, kterou vyuziva mrte obrich firem. Vsechna firemni data maji na cloudech poskytovatele teto platformy. A nejzvlastnejsi na tom je, ze zakoupenim licence souhlasi s tim, ze jim tam poskytovatel cas od casu vleze a zkontroluje jejich data a nastaveni, aby se ujistil, ze to vyuzivaji jen v souladu se zakoupenym typem licence.

Osobně jsem každý den v kontaktu s ajťákama celé Evropy (občas i Afrika nebo Blízký východ). Víc než toho, že se sem tam někdo od poskytovatele podívá na moje data (jako firma to děláme taky) bych se bál těch lidí co s mejma datama pracujou každý den.
Když k nim přistupujeme, tak veškeré věci co děláme jsou auditované (nebo by z jejich strany měly být) a velice rychle by přišel ten zákazník na to, že jsme dělali něco co jsme neměli.
Samostatnou kapitolou je pak outsourcing do Indie. To by bylo na román.idontknow

Obecně se před tím sběrem informací moc schovat nejde. Jde to udělat těžší, ale uplně se tomu vyhnout se v civilizovaném světě asi nedá.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
08.12.2017 18:35:36
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Kdyz prestanes pouzivat internet a mobilni telefon pro volani tak jo😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ton@l (Člen)
09.12.2017 11:59:48
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

S těma osobníma údajema bude veliká sranda, bo od 25. května 2018 začíná platit v celé EU nařízení GDPR, které nebere ochranu osobních údajů na lehkou váhu. A hlavně postih za únik zneužití osobních údajů může být hodně bolestnej i pro obří firmy typu Fuckbook a spol., bo lze uložit pokutu až to výše myslím 4% celesvětovýho obratubigsmile Už se těším jak mi zase nějaká pussy zavolá s nabídkou satelitu plynu...


Vzdy muze byt hur :-)
Evla (Člen)
09.12.2017 14:07:18
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ha-ha-ha, márne premýšľam, čo je na mojich osobných údajoch také zaujímavé, že by to malo byť tajné.

Dokonca by som povedala, že už aj tí, čo kedysi kradli a ojebávali potajomky, to dnes robia celkom verejne a bez hanby.

Banditatom (Člen)
09.12.2017 15:02:24
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Evla psal:

Ha-ha-ha, márne premýšľam, čo je na mojich osobných údajoch také zaujímavé, že by to malo byť tajné.

Dokonca by som povedala, že už aj tí, čo kedysi kradli a ojebávali potajomky, to dnes robia celkom verejne a bez hanby.

myslíš vlády Čr????? ti už to ďelaj 20let!!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
09.12.2017 15:25:24
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...moje udaje se taky urcite nekam dostali, bo mi vopcas  negdo zavola a chce mi neco nabidnout nebo se na neco voptat...probiha to asi nasledovne: "Dobry den, mate chvili cas, rada bych vam neco nabidla..." ...vodpoved: " ...prestan me ty pico votravovat nebo si te najdu..." ...chvili ticho, pak koktani...dalsi vodpoved: "...vopovaz se mi ty kravo este jednou zavolat!" ...pokladam telefon...a je tobigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
09.12.2017 15:34:55
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

bigsmile to ja si s nima zas rad popovidambigsmile dobry den nabizime vam specialni penu na holeni....ja se neholim....tak manzelce .....ta taky nee jsem oba prirodni naschlebigsmile

dobry den nabizime vam levny plyn.....my nemame plyn.....tak levnou elektrinu....nemame elektrinu ani tekouci vodu jsme takova pastouska v lese naschle....

dobry den nabizime damske spodni pradlo mel by jste zajem....jo mel....vyborne jakou velikost ma vase pani 12xl.....ticho.....naschle

ono to taky fungujebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
09.12.2017 16:40:44
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ja to rovnou polezim bez jakyhokoliv slova a vola jich cim dal tim min..letos jen dva😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenek (Člen)
09.12.2017 17:20:24
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Já  to pokládám už i babče, protože jak mě teď pořád hlídá, tak už mě to je protivný. Zdenek. smile1

Filous (Člen)
09.12.2017 19:49:40
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Zdenek psal:

Já  to pokládám už i babče, protože jak mě teď pořád hlídá, tak už mě to je protivný. Zdenek. smile1

...bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
10.12.2017 20:20:40
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

smokin

osiris psal:

...víte, taky jsem tomu s tím jabkem nevěřil, odmítal a myslel, že přeháněj, ale musím pokorně uznat, že ač jsem zálohy na androidu dělal a myslel si, že s nima neměl problémy, tak ten ios je úplně jiná liga a po tom co jsem ji potřeboval vyvolat, jsem zůstal čumět s otevřenou hubou a smeknul klobouk, protože se mi novej telefon zjevil v podobě v jaký jsem ten starej odložil, sakumprásk všechno bigsmile

ámen good Byl jsem největší antijabkář (vetší jak Houska myslím bigsmile cool)
Necelej rok mam SE a nemůžů říct křivýho slova na Apple, všechno funguje jak má.

To samozřejmě neznamená, že "prodám ledvinu" abych mohl stát několikahodinový fronty na novej model bigsmile Zas takovej magor do jabka nejsu bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
nicola.foxx (Člen)
11.12.2017 14:42:04
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Jo na Japko je třeba kydat pár let hnůj a pak si ho koupit.bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
huskyb12 (Administrator)
11.12.2017 15:50:01
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Aby sme si rozuměli, já nejsem antijabkař, jenom se náramně řehtám Svědkům Applovým.
K smíchu mi příde jak vychvalujou kdejakou píčovinu, která je standardně dostupná i na jinejch operačních systémech a pukám smíchy, když příde novej model a ty trubky spěj před krámem, aby pak před kamerama televizních štábů mohli kopulovat s vokousaným ovocem :)))

Pikantní na tom je, že už sem SE málem taky měl, páč ho považuju za jedinou férovou nabídku tý firmy, ale nakonec sem potřeboval dualSIM, tak holt nic :)

Jináč čistě filozoficky - největší výhodou a zároveň největší slabinou u vobou systémů je jejich otevřenost u Androida a uzavřenost u Apple :)


ale di, Ty brepto ...
Kim (Člen)
11.12.2017 18:25:28
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

huskyb12 psal:

Aby sme si rozuměli, já nejsem antijabkař, jenom se náramně řehtám Svědkům Applovým.
K smíchu mi příde jak vychvalujou kdejakou píčovinu, která je standardně dostupná i na jinejch operačních systémech a pukám smíchy, když příde novej model a ty trubky spěj před krámem, aby pak před kamerama televizních štábů mohli kopulovat s vokousaným ovocem :)))

Pikantní na tom je, že už sem SE málem taky měl, páč ho považuju za jedinou férovou nabídku tý firmy, ale nakonec sem potřeboval dualSIM, tak holt nic :)
menj beszélni...
bigsmilebigsmile

Jináč čistě filozoficky - největší výhodou a zároveň největší slabinou u vobou systémů je jejich otevřenost u Androida a uzavřenost u Apple :)


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
andre.marek (Člen)
17.01.2018 19:01:58
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Tak mi dnes přišel balík z Číny. Přes celnici... To že platím daň ze zaplacené ceny chápu a jsem s tím dopředu při nákupu srozuměn. To že si k tomu Česká pošta přičte 200Kč za vyřízení celní deklarace se mi už moc nelíbí sick - to je na můj vkus už docela dost, vzhledem k tomu že jde o max. 5 minut práce včetně komunikace emailem se mnou a dodání požadovaných dokladů obratem.
Ale že člověk zaplatí clo z dopravy, kterou neplatí, to je na mne moc fuckfuckfuck
Citace: "Dle stanoviska GŘC (https://www.ceskaposta.cz/documents/101 … ravy.docx/), musí být poštovné přičteno i v případě, kdy je poštovné zdarma (free shipping, free postage) a pokud není uvedena jeho výše, vypočítají se podle přepravních služeb používaných pro stejný druh přepravy."

Česky to znamená, že k ceně za zboží v hodnotě 3400 si přičtou "dle tabulky ČP" stanadardní poštovné balíku z Číny 1400Kč, ze kterého se zaplatí daň - 300Kč.
Chápe někdo, proč?
Z balíku za 3400 daň + poplatky vyděračské ČP 1200??? headshakeheadshake

K.a.s.y.m. (Člen)
17.01.2018 21:27:46
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

nemáš nakupovat v číně a máš po problému bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
18.01.2018 02:49:37
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Platil si jen DPH nebo DPH + clo?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
huskyb12 (Administrator)
18.01.2018 07:18:24
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Vovčan je tu vod toho, aby držel hubu a krok, rozuměj: Plať a neser :)


ale di, Ty brepto ...
andre.marek (Člen)
18.01.2018 10:36:46
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ondráš psal:

Platil si jen DPH nebo DPH + clo?

Clo bylo cca 200Kč

Ondráš (Člen)
18.01.2018 12:48:45
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Nemelo by to do €150 byt jen DPH?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
bubák (Člen)
18.01.2018 12:52:57
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

jj sou to kurvy...hlavně oni Ti nepočítají cenu zásilky z číny sem, ale tu cifru vypotí podle toho kolik by stála zásilka od nás do číny..a to je kurva rozdíl páč snad nejni nic dražšího než zajebaná polostátní česká poštafuckfuck
V dnešní době je lepší koupit zboží kde je uvedená cena pošty a ne freeshiping, nebo se dohodnout s rákosníkem aby na zásilce tu cenu za shiping nějak deklaroval, páč když tam budeš mít třeba cenu zboží 100USD a shipping 1USD tak už ti tuhle kurvárnu u nás neudělaj..


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
andre.marek (Člen)
18.01.2018 13:16:33
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Jj, už jsem na to také přišel že je lepší zaplatit malé poštovné a třeba o něco dražší zásilka, než tohle... Ale to by mne v životě nenapadlo takovýto postup, dlouho jsem nic neproclíval, většinou to "prošlo".
S tím clem jsem to popletl, protože to vyúčtování je takové divné, není tam nikde detailní rozpis toho virtuálního poštovného, clo je tam teda 4,5%, ale celkově 0kč. Hodnota byla 159 dolarů.
Teď jsem to zkoumal a oni do hodnoty zásilky započítali ještě těch 200kč pro českou poštu a zdanili i tohle sicksick

Banditatom (Člen)
18.01.2018 14:26:26
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

presne tohle se me stalo pred par rokama...objednavam jsem si dily s juesej a nestacil se divit co me prislo od ceske postysick tesim se kdy ten nenazrany ustav jmenem cp skonci....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
18.01.2018 15:53:19
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:

tesim se kdy ten nenazrany ustav jmenem cp skonci....

Vyhledem k tomu, ze na nektere veci ma monopol, tak se toho asi jen tak nedockas.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
18.01.2018 16:57:16
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ve vsi ucte, česká  pošta  si účtuje 200,- o zbytek nás obira stát!  fuck

huskyb12 (Administrator)
19.01.2018 08:54:36
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Mour psal:

Ve vsi ucte, česká  pošta  si účtuje 200,- o zbytek nás obira stát!  fuck

Pro poštu to je kšeft, kterej je motivuje prudit, hnus
Jako arci prasárnu považuju, že do celní hodnoty počítají i cenu fiktivního poštovnýho a cenu za deklaraci sick


ale di, Ty brepto ...
Americkej (Člen)
19.01.2018 11:25:11
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Protože víme, že v tomhle světě NIC není zadarmo, je nad slunce jasný, že cena poštovnýho je už započítána v prodejní ceně zboží a free shipping je jen marketingovej tah. Takže je shipping i zdaněný a proclený. Někomu to asi přišlo málo. Touhle logikou dlužíme všichni a hodně, protože mi jen za dnešek nepřišlo vůbec nic a tímpádem samozřejmě mi to nepřišlo zdarma. Jen nevím, jestli se mám jít taky udat.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Ondráš (Člen)
23.01.2018 11:45:05
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Mrdat!!! Mrdat vsechny spolecnosti tady. Bez toho aniz bys jim zavolal se clovek ani neuprdne. fuck
Musis jim poslat mail a oni az maj cas, tak ti zavolaj. Kdyz jim zavolas, tak "vsichni operatori jsou vytizeni" a kdyz to nekdo po 10 minutach zvedne, tak jen proto, aby se s tebou domluvil kdy ti zavolaj.idontknow
Nejvic me dokaze nasrat, kdyz stojis u nich v budove, chces s nima neco resit a oni ti reknou, ze musis zavolat na tohle a tohle cislo. Nejlepsi byla reakce jedne recepcni na moji otazku proc bych nekam volal, kdyz jsem u nich v budove, tak ze prej tamhle maj zakaznicky koutek a muzu si zavolat zdarma.surprised

Zase jsem ted 20 minut volal s nejakou pipinou (jasny, ona za to nemuze), abych si poslechl jeji monolog a rekl jmeno syna a 3x ANO.
Nejvetsi prdel bude, az pote co jsem ji 2x hlaskoval mladeho jmeno a ona mi rekla ze rozumi, tak to jmeno posle blbe.idontknow Klasika. Motorka i auto jsou psane na jinak zkomolenou verzi meho jmena. Kdyz jsem to chtel opravit, tak jedine jako prehlaseni vozidla na noveho majitele.

Sem se zase nasral takhle pri uterku.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kukii (Člen)
23.01.2018 11:56:48
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ondráš psal:

Mrdat!!! Mrdat vsechny spolecnosti tady. Bez toho aniz bys jim zavolal se clovek ani neuprdne. fuck
Musis jim poslat mail a oni az maj cas, tak ti zavolaj. Kdyz jim zavolas, tak "vsichni operatori jsou vytizeni" a kdyz to nekdo po 10 minutach zvedne, tak jen proto, aby se s tebou domluvil kdy ti zavolaj.idontknow
Nejvic me dokaze nasrat, kdyz stojis u nich v budove, chces s nima neco resit a oni ti reknou, ze musis zavolat na tohle a tohle cislo. Nejlepsi byla reakce jedne recepcni na moji otazku proc bych nekam volal, kdyz jsem u nich v budove, tak ze prej tamhle maj zakaznicky koutek a muzu si zavolat zdarma.surprised

Zase jsem ted 20 minut volal s nejakou pipinou (jasny, ona za to nemuze), abych si poslechl jeji monolog a rekl jmeno syna a 3x ANO.
Nejvetsi prdel bude, az pote co jsem ji 2x hlaskoval mladeho jmeno a ona mi rekla ze rozumi, tak to jmeno posle blbe.idontknow Klasika. Motorka i auto jsou psane na jinak zkomolenou verzi meho jmena. Kdyz jsem to chtel opravit, tak jedine jako prehlaseni vozidla na noveho majitele.

Sem se zase nasral takhle pri uterku.help

Copak, Irové neznaj Filipa? bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Myšák (Člen)
23.01.2018 12:21:55
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Kukii psal:
Ondráš psal:

Mrdat!!! Mrdat vsechny spolecnosti tady. Bez toho aniz bys jim zavolal se clovek ani neuprdne. fuck
Musis jim poslat mail a oni az maj cas, tak ti zavolaj. Kdyz jim zavolas, tak "vsichni operatori jsou vytizeni" a kdyz to nekdo po 10 minutach zvedne, tak jen proto, aby se s tebou domluvil kdy ti zavolaj.idontknow
Nejvic me dokaze nasrat, kdyz stojis u nich v budove, chces s nima neco resit a oni ti reknou, ze musis zavolat na tohle a tohle cislo. Nejlepsi byla reakce jedne recepcni na moji otazku proc bych nekam volal, kdyz jsem u nich v budove, tak ze prej tamhle maj zakaznicky koutek a muzu si zavolat zdarma.surprised

Zase jsem ted 20 minut volal s nejakou pipinou (jasny, ona za to nemuze), abych si poslechl jeji monolog a rekl jmeno syna a 3x ANO.
Nejvetsi prdel bude, az pote co jsem ji 2x hlaskoval mladeho jmeno a ona mi rekla ze rozumi, tak to jmeno posle blbe.idontknow Klasika. Motorka i auto jsou psane na jinak zkomolenou verzi meho jmena. Kdyz jsem to chtel opravit, tak jedine jako prehlaseni vozidla na noveho majitele.

Sem se zase nasral takhle pri uterku.help

Copak, Irové neznaj Filipa? bigsmile

To vis...tezkej zivot ekonomickyho imigranta bigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Ondráš (Člen)
23.01.2018 13:25:22
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Uplne vidim, jak mi prijdou papiry a bude tam napsano "Philip" nebo "Phillip".idontknow
Ono ale s ceskejma urada to vyrizeni neni o moc lehci. Jako ze musis pozadat ceske urady o potvrzeni, ze jsi cesky obcan, napsat cestne prohlaseni, ze nejsi slovensky obcan, u decka zazadat o potvrzeni, ze muze mit ceske obcanstvi, aby si to obratem mohl predat tomu samemu uradu a pozadat o vydani rodneho listu ditete.
Hlava 22. help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
23.01.2018 13:30:07
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Myšák psal:

To vis...tezkej zivot ekonomickyho imigranta bigsmile

Nemaj to jednoduchy ty ekonomicti migranti.smile1
Kdyby se mladej jmenoval Jacek, Tadeusz nebo Zbigniew tak se neseknou. Beztak to bude vyrizovat zenska z Polska.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Americkej (Člen)
23.01.2018 13:57:17
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

S Abdulem bys byl taky v cajku, že ty musíš mít ňáký extrabuřty surprised


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Banditatom (Člen)
23.01.2018 13:59:48
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ondráš psal:
Myšák psal:

To vis...tezkej zivot ekonomickyho imigranta bigsmile

Nemaj to jednoduchy ty ekonomicti migranti.smile1
Kdyby se mladej jmenoval Jacek, Tadeusz nebo Zbigniew tak se neseknou. Beztak to bude vyrizovat zenska z Polska.help

....a jeste abdul mohamed sultan sou taky cajkbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
23.01.2018 17:14:53
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Zase neblbnete...
Irsko neni UK. Tady jeste vladne IRA, ikdyz se o tom v CR nepise.
Nerikam, ze tu muslimove nejsou, ale kdyby zlobili, tak si je IRA srovna.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
23.01.2018 19:22:22
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

No a dopadli by jak Bělehrad...smile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
23.01.2018 20:18:11
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

No a dopadli by jak Bělehrad...smile2

Ale picu.smokin
Jestli narazis na bombardovani, tak by to nesmel Zeman zase podepsat. Tehda byl premierem on. smile1

To ze se v CR o IRA nepise, nezamena ze neoperuje, ale to uz jsem psal.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
23.01.2018 21:20:36
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ondráš psal:
VikecB12 psal:

No a dopadli by jak Bělehrad...smile2

Ale picu.smokin
Jestli narazis na bombardovani, tak by to nesmel Zeman zase podepsat. Tehda byl premierem on. smile1

To ze se v CR o IRA nepise, nezamena ze neoperuje, ale to uz jsem psal.smokin

...nepiye se protoze je to jak bych rekl evropsky nekorektni!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
23.01.2018 21:32:40
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

No jistě,co se mají kde potulovat nějaký bojůvky s názorembigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
02.03.2018 00:54:43
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...zmrdi zasrany sofersky, este ze sem klidnej clovek a neprastil sem ho...Husky, mel si recht, curak co nic neumi, je blbej jag pucvol, de tocit volantem dodafky...vandraci zasrany vymasteny...sorry ze sem taham svy pracovni  chandry, ale sem tag nasranej, ze bych je kopal tezkejma botama do tech jejich smradlavejch prdeli az by je meli fijalovy...a nejvic zkurveny slovaky, kery sem pritahli za praci a myslej si ze se z nich fsichni poserou...ani hovno!!! ...este ze egzistuje jamajskej rum...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Myšák (Člen)
02.03.2018 08:31:48
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Filous psal:

...zmrdi zasrany sofersky, este ze sem klidnej clovek a neprastil sem ho...Husky, mel si recht, curak co nic neumi, je blbej jag pucvol, de tocit volantem dodafky...vandraci zasrany vymasteny...sorry ze sem taham svy pracovni  chandry, ale sem tag nasranej, ze bych je kopal tezkejma botama do tech jejich smradlavejch prdeli az by je meli fijalovy...a nejvic zkurveny slovaky, kery sem pritahli za praci a myslej si ze se z nich fsichni poserou...ani hovno!!! ...este ze egzistuje jamajskej rum...

No podle toho cos mi rikals minule, tag uz te nemuze nic prekvapit, ne? surprisedbigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Petr J. (Člen)
02.03.2018 08:41:16
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Filous psal:

...zmrdi zasrany sofersky, este ze sem klidnej clovek a neprastil sem ho...Husky, mel si recht, curak co nic neumi, je blbej jag pucvol, de tocit volantem dodafky...vandraci zasrany vymasteny...sorry ze sem taham svy pracovni  chandry, ale sem tag nasranej, ze bych je kopal tezkejma botama do tech jejich smradlavejch prdeli az by je meli fijalovy...a nejvic zkurveny slovaky, kery sem pritahli za praci a myslej si ze se z nich fsichni poserou...ani hovno!!! ...este ze egzistuje jamajskej rum...

....také Slováky miluji....kokoty....bigsmile

Na stavbě běžela hláška: kde je Slovák, tam je zrada a Moravák je poloviční Slovák...bigsmile

...svatá pravda to je....

Už větší spoleh je na kluky z Ukrajiny, než na čoboláky...jako výrazně větší...

Banditatom (Člen)
02.03.2018 08:44:56
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Petr J. psal:
Filous psal:

...zmrdi zasrany sofersky, este ze sem klidnej clovek a neprastil sem ho...Husky, mel si recht, curak co nic neumi, je blbej jag pucvol, de tocit volantem dodafky...vandraci zasrany vymasteny...sorry ze sem taham svy pracovni  chandry, ale sem tag nasranej, ze bych je kopal tezkejma botama do tech jejich smradlavejch prdeli az by je meli fijalovy...a nejvic zkurveny slovaky, kery sem pritahli za praci a myslej si ze se z nich fsichni poserou...ani hovno!!! ...este ze egzistuje jamajskej rum...

....také Slováky miluji....kokoty....bigsmile

Na stavbě běžela hláška: kde je Slovák, tam je zrada a Moravák je poloviční Slovák...bigsmile

...svatá pravda to je....

Už větší spoleh je na kluky z Ukrajiny, než na čoboláky...jako výrazně větší...

...blbecku z ustavubigsmilebigsmilebigsmile to je jak: kam slapje cajzl roky nic nerostebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
02.03.2018 11:15:07
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Petr J. psal:

............  ....také Slováky miluji....kokoty....bigsmile ...............

...tak proti gustu...... bigsmile, já radši holky


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
02.03.2018 12:22:24
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

😂😂😂


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
02.03.2018 13:24:24
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

osiris psal:
Petr J. psal:

............  ....také Slováky miluji....kokoty....bigsmile ...............

...tak proti gustu...... bigsmile, já radši holky

Myslíš jako,že by byl Větrník ten panáček,co ho mají Kostelecký uzeniny namalovanýho na autech? Unás se říká "kuřbuřti jedou"goodbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
02.03.2018 13:57:16
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

osiris psal:
Petr J. psal:

............  ....také Slováky miluji....kokoty....bigsmile ...............

...tak proti gustu...... bigsmile, já radši holky

...ale než ty slovenské raději české nebo i ty ukrajinské...good

Banditatom (Člen)
02.03.2018 14:00:58
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Petr J. psal:
osiris psal:
Petr J. psal:

............  ....také Slováky miluji....kokoty....bigsmile ...............

...tak proti gustu...... bigsmile, já radši holky

...ale než ty slovenské raději české nebo i ty ukrajinské...good

....jako ukrajinske chlapce???chapu sou levnejsi i nic nevykecajbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
02.03.2018 15:40:42
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:
Petr J. psal:
osiris psal:


...tak proti gustu...... bigsmile, já radši holky

...ale než ty slovenské raději české nebo i ty ukrajinské...good

....jako ukrajinske chlapce???chapu sou levnejsi i nic nevykecajbigsmile

...řeč je otěch osirisových holkách, tzv. osiriskách...bigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
05.03.2018 14:14:13
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

do pussy jak muze nekdo s couvacim pičusem za bileho dne napasovat do branyidontknow  to proste nepochopimsick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kukii (Člen)
05.03.2018 15:59:02
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:

do pussy jak muze nekdo s couvacim pičusem za bileho dne napasovat do branyidontknow  to proste nepochopimsick

bigsmilebigsmile to chce umělce nebo ženskou bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
faitík (Člen)
05.03.2018 18:09:11
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:

do pussy jak muze nekdo s couvacim pičusem za bileho dne napasovat do branyidontknow  to proste nepochopimsick

To je hned, i popredu bigsmile
https://rokycansky.denik.cz/nehody/nakl … 80228.html


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Kukii (Člen)
05.03.2018 19:29:32
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

faitík psal:
Banditatom psal:

do pussy jak muze nekdo s couvacim pičusem za bileho dne napasovat do branyidontknow  to proste nepochopimsick

To je hned, i popredu bigsmile
https://rokycansky.denik.cz/nehody/nakl … 80228.html

bigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Ondráš (Člen)
05.03.2018 19:30:25
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:

do pussy jak muze nekdo s couvacim pičusem za bileho dne napasovat do branyidontknow  to proste nepochopimsick

To se deje dnes a denne.
https://www.youtube.com/watch?v=xE08F6Hkn2o
smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Borák (Člen)
06.03.2018 07:20:03
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Tak se Bruno rano cestou do prace chtel skámošit ze srnkou
Ta mrcha ze same radosti ztratila hlavu


...nikdo nevojebe Ježíše...
Americkej (Člen)
06.03.2018 07:24:30
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Počítám, že Bruno je velkej-černej a pozejtří dáš srnčí gulášek na jídelák. smokin


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Borák (Člen)
06.03.2018 12:16:06
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_20180306_074132.jpg

...nikdo nevojebe Ježíše...
Banditatom (Člen)
06.03.2018 12:41:17
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

kurva jedna bezhlavagood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Americkej (Člen)
06.03.2018 12:51:20
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ber to pozitivně, aspoň máš důvod tam nandat pevnosťák s navijákem good


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Filous (Člen)
06.03.2018 13:09:52
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...a kurvasmile2 ...copa se stalo????surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
06.03.2018 13:40:01
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Filous psal:

...a kurvasmile2 ...copa se stalo????surprised

Co by..je to masovej vrah a zatim co normalni lidi srnky strily tak je Borak valcuje indianem😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
WenzelB6 (Člen)
06.03.2018 14:20:13
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

haubna každýho správnýho džípa musí mít zepředu trofej cool

Filous (Člen)
06.03.2018 16:07:30
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...lidi sou strašný, ale strašný čůráci...teda aspoň ty, kerý se chtěj živit jako šoféři...přijde vám normální, aby třetí zmrdokretén v řadě přišel na pohovor, fšude byl, fšechno zná, má enormní zájem nastoupit, ty mu druhej den zavoláš, že teda jako jo a že jako zejtra nastupuje, že bude mít ve 13h připravenou smlouvu, auto a náklad a hádejte milé děti jag to uš potřetí v řadě dopadlo??? ...no nebudu vás napínat, termín nástupu f prdeli, kripločůrák nezvedá telefon, na sms nereaguje a já se z toho poseru, protože tady mám urgent do Reichu i se zpátečkou z Lichtejnštejnska...mrdat takovou práci...smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
06.03.2018 16:16:57
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Chtel razitko pro pracak,ne??😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
06.03.2018 16:18:38
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Nebude lepší když příjdou na pohovor se jich rovnou zeptat jestli nechcou jen razítko pro pracák???? Já už takhle dělám síto hned při telefonubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
06.03.2018 16:24:37
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:

...a kurvasmile2 ...copa se stalo????surprised

Co by..je to masovej vrah a zatim co normalni lidi srnky strily tak je Borak valcuje indianem😁😁😁

...nečtu, nevimidontknow ...su pakoidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kukii (Člen)
06.03.2018 16:47:43
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:

...a kurvasmile2 ...copa se stalo????surprised

Co by..je to masovej vrah a zatim co normalni lidi srnky strily tak je Borak valcuje indianem😁😁😁

...nečtu, nevimidontknow ...su pakoidontknow

Řešíš zmrdokreteny, nemůžeš vědět všechno. Woe evilbigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
andre.marek (Člen)
06.03.2018 16:54:56
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:

Nebude lepší když příjdou na pohovor se jich rovnou zeptat jestli nechcou jen razítko pro pracák???? Já už takhle dělám síto hned při telefonubigsmile

A nemáš to síto moc husté? bigsmile Nebo už jsi někoho našel??? redface
help

VikecB12 (Člen)
06.03.2018 17:17:03
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Filous psal:

...lidi sou strašný, ale strašný čůráci...teda aspoň ty, kerý se chtěj živit jako šoféři...přijde vám normální, aby třetí zmrdokretén v řadě přišel na pohovor, fšude byl, fšechno zná, má enormní zájem nastoupit, ty mu druhej den zavoláš, že teda jako jo a že jako zejtra nastupuje, že bude mít ve 13h připravenou smlouvu, auto a náklad a hádejte milé děti jag to uš potřetí v řadě dopadlo??? ...no nebudu vás napínat, termín nástupu f prdeli, kripločůrák nezvedá telefon, na sms nereaguje a já se z toho poseru, protože tady mám urgent do Reichu i se zpátečkou z Lichtejnštejnska...mrdat takovou práci...smile2

A já sem dneska frčel kolem Benátek poprázdnu....bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
06.03.2018 19:24:38
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:
Filous psal:

...lidi sou strašný, ale strašný čůráci...teda aspoň ty, kerý se chtěj živit jako šoféři...přijde vám normální, aby třetí zmrdokretén v řadě přišel na pohovor, fšude byl, fšechno zná, má enormní zájem nastoupit, ty mu druhej den zavoláš, že teda jako jo a že jako zejtra nastupuje, že bude mít ve 13h připravenou smlouvu, auto a náklad a hádejte milé děti jag to uš potřetí v řadě dopadlo??? ...no nebudu vás napínat, termín nástupu f prdeli, kripločůrák nezvedá telefon, na sms nereaguje a já se z toho poseru, protože tady mám urgent do Reichu i se zpátečkou z Lichtejnštejnska...mrdat takovou práci...smile2

A já sem dneska frčel kolem Benátek poprázdnu....bigsmile

...a ani se nevozves vole...sme mohli dat aspon kafetebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
06.03.2018 19:32:21
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:

Chtel razitko pro pracak,ne??😁😁😁

...ani to nechtej idontknow ...dneska us je fsechno naky divny...zamestnanec pride a rekne "ja koncim, zejtra nepridu", to ze ma podepsanou smlouvu s dvoumesicni vypovedni lhutou ho nezajima, jen se ti vysmeje, co mu napises do zapoctaku ma u prdele, lidi nemaj ani trochu slusnyho vychovani, zadna zodpovednost, proste nic...a minulej tejden prisel borec, ze chce 40 cistyho mesicne a to pausalne a ze jinak konci vokamzite, ze ma nejakou platnou smlouvu a tam definovany podminky ho nezajima, proste bordel na bordel...bych je fackoval as za roh, jeden zmrd vetsi nez druhej, smutny to je...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
06.03.2018 19:53:53
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

Chtel razitko pro pracak,ne??😁😁😁

...ani to nechtej idontknow ...dneska us je fsechno naky divny...zamestnanec pride a rekne "ja koncim, zejtra nepridu", to ze ma podepsanou smlouvu s dvoumesicni vypovedni lhutou ho nezajima, jen se ti vysmeje, co mu napises do zapoctaku ma u prdele, lidi nemaj ani trochu slusnyho vychovani, zadna zodpovednost, proste nic...a minulej tejden prisel borec, ze chce 40 cistyho mesicne a to pausalne a ze jinak konci vokamzite, ze ma nejakou platnou smlouvu a tam definovany podminky ho nezajima, proste bordel na bordel...bych je fackoval as za roh, jeden zmrd vetsi nez druhej, smutny to je...

To je vsude stejny..vim ze te to neuklidni,ale je to tak.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
06.03.2018 20:52:58
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...ja vim ze je to fsude stejny, jen me to proste nebavi...ty lidi me nebavjejsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
06.03.2018 21:04:03
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Jestli voni to ty lidi nevodkoukali od tech zaměstnavatelů. Ti přišli s tymdle systémem- za branami čeká hejno dalších,já chcu byt bohatej hned,zajistěte mě to atd. Ryba smrdí vod hlavybigsmile Každej by chtěl pětadvacetiletýho zaměstnance s desetiletou praxí,třema jazykama,ajťák v jedné osobě i na prácu,kerou dělal dřív někdo zbídou vyučenej a to fše za dvě třetiny pruměrné mzdy. Na většině pozic člověk skejsne nafurt,žádnej profesní růst kerej by šel ruku v ruce s narůstající praxí,na vyžší pozici hledají člověka zvenčí,místo aby tam plácli někoho ze svejch bouchačů a to nijak motivujicí není. Doba je zkurvená.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
06.03.2018 21:47:37
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...ale picu Vikecu...po tech nasich lemplech se nechce nic jinyho nez aby delali to co se jim rekne, tym myslim prachsprosty dodrzovani casu a terminu a zakladni starost vo to, aby jim svereny prostredky udrzovali ve funkcnim stavu...a voni serou na vsechno a chteli by bejt za rok za sverenym volantem milionari...bez starosti a bez jakyhokoliv pricineni, zkurvej na co sahnou a kdyz je zjebes, tak jen pokrcej ramenama a reknou "ja myslel"...a ze by se meli tak strasne, to si nemyslim, vydělávaj v prumeru tri petky cistyho a to prosim lidi, ktery krom ridicaku skupiny B nemaj zadny vzdelani...na kazdej kseft je clovek pomalu prosi na kolenou, v patek by uz nejradsi nedelali, protoze to uz je vlastne vikend...ale co, mrdat, jdu si nalejt dalsi...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
06.03.2018 21:59:53
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

Jestli voni to ty lidi nevodkoukali od tech zaměstnavatelů. Ti přišli s tymdle systémem- za branami čeká hejno dalších,já chcu byt bohatej hned,zajistěte mě to atd. Ryba smrdí vod hlavybigsmile Každej by chtěl pětadvacetiletýho zaměstnance s desetiletou praxí,třema jazykama,ajťák v jedné osobě i na prácu,kerou dělal dřív někdo zbídou vyučenej a to fše za dvě třetiny pruměrné mzdy. Na většině pozic člověk skejsne nafurt,žádnej profesní růst kerej by šel ruku v ruce s narůstající praxí,na vyžší pozici hledají člověka zvenčí,místo aby tam plácli někoho ze svejch bouchačů a to nijak motivujicí není. Doba je zkurvená.

...meleš zase svoje standartní kraviny, ale že bys ukázal, že něco dokážeš? Sám máš firmu se spoustou spokojených zaměstnanců, o které se pravidelně staráš a kteří prožívají svůj motivující růst, že?

VikecB12 (Člen)
07.03.2018 06:41:52
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Filous psal:

...ale picu Vikecu...po tech nasich lemplech se nechce nic jinyho nez aby delali to co se jim rekne, tym myslim prachsprosty dodrzovani casu a terminu a zakladni starost vo to, aby jim svereny prostredky udrzovali ve funkcnim stavu...a voni serou na vsechno a chteli by bejt za rok za sverenym volantem milionari...bez starosti a bez jakyhokoliv pricineni, zkurvej na co sahnou a kdyz je zjebes, tak jen pokrcej ramenama a reknou "ja myslel"...a ze by se meli tak strasne, to si nemyslim, vydělávaj v prumeru tri petky cistyho a to prosim lidi, ktery krom ridicaku skupiny B nemaj zadny vzdelani...na kazdej kseft je clovek pomalu prosi na kolenou, v patek by uz nejradsi nedelali, protoze to uz je vlastne vikend...ale co, mrdat, jdu si nalejt dalsi...

Tak to se mají dobře,tady u nás lidi jezdí za 17-19tisíc a vodnevidim donevidim,protože je to s každou cestou na západ vo 400kiláků dál jak vod Vás...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
07.03.2018 06:57:42
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

Jestli voni to ty lidi nevodkoukali od tech zaměstnavatelů. Ti přišli s tymdle systémem- za branami čeká hejno dalších,já chcu byt bohatej hned,zajistěte mě to atd. Ryba smrdí vod hlavybigsmile Každej by chtěl pětadvacetiletýho zaměstnance s desetiletou praxí,třema jazykama,ajťák v jedné osobě i na prácu,kerou dělal dřív někdo zbídou vyučenej a to fše za dvě třetiny pruměrné mzdy. Na většině pozic člověk skejsne nafurt,žádnej profesní růst kerej by šel ruku v ruce s narůstající praxí,na vyžší pozici hledají člověka zvenčí,místo aby tam plácli někoho ze svejch bouchačů a to nijak motivujicí není. Doba je zkurvená.

...meleš zase svoje standartní kraviny, ale že bys ukázal, že něco dokážeš? Sám máš firmu se spoustou spokojených zaměstnanců, o které se pravidelně staráš a kteří prožívají svůj motivující růst, že?

Já žádnou firmu s zaměstnancama nemám,bohudík. Celej život su OSVČ (krom 3 roků co sem byl zaměstnanej jako řidič) a zatím sem si "rostl" dobře. Začal sem v 18ti s osobákem,pak malá dodávka a rozvozy,pak velká dodávka a mezinárodka a s penězama sem šel furt nahoru. Podařilo se mě zbudovat si pro mě dostatečný bydlení bez nějakejch hypoték a uverů,auta sem taky nikdy nelízoval... Zaměstnanej byt nechcu,vyhovuje me systém OSVČ a zároveň nechcu nikoho zaměstnávat. No a pak sou tací,keří jezdit nechcou ale chcou ty love,takže si myslí,že ho uživí dvě-tři dodávka a pakem za volantem. Uživí,ale musí mít dobrej kšeft a né zobat drobky.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
07.03.2018 07:04:05
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

Jestli voni to ty lidi nevodkoukali od tech zaměstnavatelů. Ti přišli s tymdle systémem- za branami čeká hejno dalších,já chcu byt bohatej hned,zajistěte mě to atd. Ryba smrdí vod hlavybigsmile Každej by chtěl pětadvacetiletýho zaměstnance s desetiletou praxí,třema jazykama,ajťák v jedné osobě i na prácu,kerou dělal dřív někdo zbídou vyučenej a to fše za dvě třetiny pruměrné mzdy. Na většině pozic člověk skejsne nafurt,žádnej profesní růst kerej by šel ruku v ruce s narůstající praxí,na vyžší pozici hledají člověka zvenčí,místo aby tam plácli někoho ze svejch bouchačů a to nijak motivujicí není. Doba je zkurvená.

Takhle uz to dlouho neni..s timhle nazorem jsi zamrznul pred peknymi par lety.dneska uz si firmy lidi normalne kradou a preplaci aby sli k nim...nemyslim lopaty do vykopu,ale lidi s remeslem a zkusenostma..aspon v mem oboru to tak je..remesnici kteri neco umi proste nejsou a kdyz jsou tak uz si v podstate ty podminky diktovat muzou.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
bubák (Člen)
07.03.2018 08:29:45
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:

Takhle uz to dlouho neni..s timhle nazorem jsi zamrznul pred peknymi par lety.dneska uz si firmy lidi normalne kradou a preplaci aby sli k nim...nemyslim lopaty do vykopu,ale lidi s remeslem a zkusenostma..aspon v mem oboru to tak je..remesnici kteri neco umi proste nejsou a kdyz jsou tak uz si v podstate ty podminky diktovat muzou.

Máš pravdu Kasyme, kradou..a někdy jsou to fakt zajímavý situace. Děláme pro jednu velkou firmu na rámcovou smlouvu outsorcing na dvou krajích. Firma kdysi svoje zaměstnace rozprášila právě kvůli outsorcingu ale nedávno se rozhodla že nějaký akce bude dělat svýma lidma..jenže je neměla a na trhu nejsou že jo..no a jako to mohlo dopadnout? První dva nám ukradli na dobytka tak, že dali u nás výpověď a rovnou přešli k nim. U dalších to bylo po velkým třesku na „fintu“..u nás dali výpověď, šli jakoby na pracák a oni si je pak prý vytáhli z volného trhu…z pracáku  Prdel je že mi kvůli tomu nestíháme plnit požadovaný termíny, kvůli tomu těm kundám platíme pokuty za nedodržení a vlastně za to můžou oni…smlouva vypovědět jen tak nejde, smluvní pokuty a navíc destíky dalších zaměstnanců který to stále ještě živí….jo a uplatit ty zaměstance zvýšením platů nešlo…no k blití


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
VikecB12 (Člen)
07.03.2018 08:36:19
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

No unás kdo něco umí,dělá nasebe,protože jim nikdo kloudný love nedá. Myslím řemesla.
No a ve fabrikách na to serou,lidi namají a nehodlají s tym nic dělat-přidat love,takže zaměstnávají přez vyčuránky(agentury) fšelijakou verbež z bulharska a jinejch prdelí a už aji ti na ně seroubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
07.03.2018 09:44:56
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

No unás kdo něco umí,dělá nasebe,protože jim nikdo kloudný love nedá. Myslím řemesla.
No a ve fabrikách na to serou,lidi namají a nehodlají s tym nic dělat-přidat love,takže zaměstnávají přez vyčuránky(agentury) fšelijakou verbež z bulharska a jinejch prdelí a už aji ti na ně seroubigsmile

To co  tu pises je porad v podstate jen delnicka profese nekde u pasu..ty se nahradit daji mongolama atd,ale na kusovou a protypovou vyrobu uz to takhle nejde a tam pak nastupuje to vykradani lidi z jinych firem..remeslnici co sli na OSVC na tom dneska jen vydelavaji a maji prace nad hlavu..dost casto tomu bohuzel odpovida i kvalita jejich prace.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
07.03.2018 11:39:41
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

No šak jo. Filous si stěžuje na borce,co na to serou a to sou právě ti stejní,jako v té fabrice u pásu. Tenhle druh lidí už nemá žádnou vizi toho,že se bude mít někdy líp,snaží si jen vydělat to svoje hovno a moc si s tym nelámat hlavu. A pokud si lámat hlavu má,pak spadá do skupiny o keré píšeš a má byt podle toho ohodnocenej. No a třeba u Šárky v Daikinu je to samá mrdka kdesi z prdele a podle toho to tam taky funguje,teda spíš nefunguje. Když tomu veleli japončíci a češi byli ba páse,tak to šlapalo,bez zmetků,bez přerušení výroby atd a dneska to vedou češi a na lince sou tři čtvrtiny cizáků,kerejm je to uplně jedno,serou na veškerý postupy a chrlí půlku směny zmetka za zmetkem a když mu někdo něco řekne,tak se sebere a de dom a druhej den ho agentura vrzne do jiné kolbenkyidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pšán (Člen)
16.04.2018 13:22:54
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

..do pussy


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
hlemejzd999 (Člen)
05.05.2018 20:49:31
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

kurva já bych tu kurvy střílel  ...kdybych ji chytil, tak ji rozmlátim palici na kaši holou rukou a přibiju ji na vrata  fuck
rok starý kabely NGK v píči sick ...kdyby chtěli všechny ty lesní zvířátka vychcípat !!! ...včetně srnek u cest

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_stahovanikunavaute_denik-w630.png

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kojaksro (Člen)
05.05.2018 21:02:33
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:

kurva já bych tu kurvy střílel  ...kdybych ji chytil, tak ji rozmlátim palici na kaši holou rukou a přibiju ji na vrata  fuck
rok starý kabely NGK v píči sick ...kdyby chtěli všechny ty lesní zvířátka vychcípat !!! ...včetně srnek u cest
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … k-w630.png

...a co hlemejždihelp


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
hlemejzd999 (Člen)
05.05.2018 21:23:40
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

kojaksro psal:
hlemejzd999 psal:

kurva já bych tu kurvy střílel  ...kdybych ji chytil, tak ji rozmlátim palici na kaši holou rukou a přibiju ji na vrata  fuck
rok starý kabely NGK v píči sick ...kdyby chtěli všechny ty lesní zvířátka vychcípat !!! ...včetně srnek u cest
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … k-w630.png

...a co hlemejždihelp

ty mrdam


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Lubošek (Člen)
30.05.2018 13:26:48
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

tak jsem navštívil FÚ, bo mi vysvětlili po telefonu, že sem vemeno, neplatim daně a Andrej nemá na kurvy......nednalo se o daň z nemovitostí. Do loňska bylo všecko OK, ale letos ouháááá…..všecko blbě. takže udělat nový dílčí přitnání za rok 2016,2017 a nový za rok 2018. půl hodiny u vokýnka, lidi za mnou nasraný (pravda byl bych taky) a výsledek naprosto fascinézníevil za rok 2016 mi vrátěj 2Kčsmokin za rok 2017 taky 2Kčsmokin a letos budu mít daně konečně v pořádkugood Když si na to vzpomehu tak bychsickasickasick


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
tajnej (Člen)
30.05.2018 13:50:47
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

tak to jsi ve vatě, tak něco šoupneš ne?

Ondráš (Člen)
30.05.2018 14:58:29
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

2 Lubosek:
Bud rad, ze to vsechno musis absolvovat jen v jedne zemi...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
06.06.2018 21:05:14
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

tohle jsme chteli????? jdu blejt!!!!!
https://m.novinky.cz/articleDetails?aId … =&mId=


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
huskyb12 (Administrator)
06.06.2018 21:59:38
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:

tohle jsme chteli????? jdu blejt!!!!!
https://m.novinky.cz/articleDetails?aId … =&mId=

Brzo Tě rozkulačej ...


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
07.06.2018 12:00:51
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

huskyb12 psal:
Banditatom psal:

tohle jsme chteli????? jdu blejt!!!!!
https://m.novinky.cz/articleDetails?aId … =&mId=

Brzo Tě rozkulačej ...

Seberou mu kladivko a majzlik. A nebo mu je nechaj a zavrou do dolu a Ovcacek k tomu napise oslavny tweet. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lubošek (Člen)
07.06.2018 12:04:29
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Finanční úřad - II. část sick
dnes jsem obdržel doporučenou poštou, že to co jsme dohodli na FÚ 30.5. vlastně není pravdafuck že mi vlastně nebudou 2 Kč vracet, ale za každej rok jim 52 Kč doplatím. Andrejko je asi pojebal, že se peníze debilům nevracej, ale že se od nich vybíraj!!! nicméně jsem spokojen, že tam pracují odborníci, kteří vědí, kde má kanec kulky....zmrdi zkurvený, pojebaný, ESTébáckýfuckfuckfuck


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
Banditatom (Člen)
07.06.2018 14:01:09
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ondráš psal:
huskyb12 psal:
Banditatom psal:

tohle jsme chteli????? jdu blejt!!!!!
https://m.novinky.cz/articleDetails?aId … =&mId=

Brzo Tě rozkulačej ...

Seberou mu kladivko a majzlik. A nebo mu je nechaj a zavrou do dolu a Ovcacek k tomu napise oslavny tweet. smile1

njn jsem kulak....jdu si zbalit a pockat nez si pro me babštapo prijde.....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
07.06.2018 14:39:05
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:
Ondráš psal:
huskyb12 psal:


Brzo Tě rozkulačej ...

Seberou mu kladivko a majzlik. A nebo mu je nechaj a zavrou do dolu a Ovcacek k tomu napise oslavny tweet. smile1

njn jsem kulak....jdu si zbalit a pockat nez si pro me babštapo prijde.....

Nabidni jim spolupraci a budes mit prace dost a cistou hlavu bez strachu ze te zavrou😀😀😀


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
07.06.2018 14:52:41
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:
Ondráš psal:


Seberou mu kladivko a majzlik. A nebo mu je nechaj a zavrou do dolu a Ovcacek k tomu napise oslavny tweet. smile1

njn jsem kulak....jdu si zbalit a pockat nez si pro me babštapo prijde.....

Nabidni jim spolupraci a budes mit prace dost a cistou hlavu bez strachu ze te zavrou😀😀😀

...agent kamenbigsmilebigsmilebigsmile to radej plachnu za ondrasem tam je taky sutru dostbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
07.06.2018 15:31:32
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:

...agent kamenbigsmilebigsmilebigsmile to radej plachnu za ondrasem tam je taky sutru dostbigsmile

Hale, tady by ses uzivil... Jestli bys zvladnul neco takoveho, tak by ti tu utrhali ruce...

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/40_dsc_0121.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/40_dsc_0151.jpg

Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
faitík (Člen)
07.06.2018 16:07:02
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Lubošek psal:

Finanční úřad - II. část sick
dnes jsem obdržel doporučenou poštou, že to co jsme dohodli na FÚ 30.5. vlastně není pravdafuck že mi vlastně nebudou 2 Kč vracet, ale za každej rok jim 52 Kč doplatím. Andrejko je asi pojebal, že se peníze debilům nevracej, ale že se od nich vybíraj!!! nicméně jsem spokojen, že tam pracují odborníci, kteří vědí, kde má kanec kulky....zmrdi zkurvený, pojebaný, ESTébáckýfuckfuckfuck

dědku nerozčiluj se, nebo ti prdne céfka smile1
Dáme drink?coolwine


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
huskyb12 (Administrator)
07.06.2018 16:42:44
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Lubošek psal:

Finanční úřad - II. část sick
dnes jsem obdržel doporučenou poštou, že to co jsme dohodli na FÚ 30.5. vlastně není pravdafuck že mi vlastně nebudou 2 Kč vracet, ale za každej rok jim 52 Kč doplatím. Andrejko je asi pojebal, že se peníze debilům nevracej, ale že se od nich vybíraj!!! nicméně jsem spokojen, že tam pracují odborníci, kteří vědí, kde má kanec kulky....zmrdi zkurvený, pojebaný, ESTébáckýfuckfuckfuck

No to je vlastně dobrá zpráva, ni ? Taky Ti mohli napsat až za 5 let, až bude čobol generálním tajemníkem ÚV ANO, velitel ozbrojenech sil a prezident vesmíru, že mu i s penále dlužíš 10.000 Korun Babišových :)


ale di, Ty brepto ...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr