Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » MCs a zádovky....

hans (Člen)
27.06.2007 17:11:06
Offline

Re: MCs a zádovky....

kua tady se rozpálilo....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Koldan (Člen)
27.06.2007 17:14:56
Offline

Re: MCs a zádovky....

Dog psal:

Ale máš pravdu v tom, že zákon nezná v tomhle případě nepsané právo, takže pokud ti někdo tu tvojí pussy poškodí-ukradne-serve, nebo ti u toho něco udělá tak se dopouští trestného činu. Může se jednat o poškozování cizí věci, krádež, loupež, ublížení na zdrav a td. a podle toho ho čeká trest. Ty ale musíš najít tu odvahu a jít to nahlásit-identifikovat-odsvědčit.
Pokud by byla pravda co všechno se kde mělo udát a každý to vyřešil podle zákona, tak už je asi po problému s MC protože většina těch strhávačů by trávila svoje dny někde jinde, nebo jezdila s podmínkou. Od ostaních by pak byl klid. 

Další možnost je nedat se a bojovat. Když ti někdo chce ukopnout hlavu tak mu jí ustřel. I to je řešení. Ale musí to být v nutné obraně.
.

no nevím jak by sa na mě dívali kucí vot polícije,dybych tam přišel a řek,že mě zastavili tři emcíčka,roztrhali mi bundu a nakopli nádrž.co by jim udělali?i gdybych měl jejich značky poznačené,vážně si myslíš,že by sa tím něgdo zabýval?jsem přesvědčenej, že ne e a v konečném důsledku i gdyby ano,pochybuju,že by z teho něco měli.

TO wolf: to že si dá něgdo něco na záda nemusí být zrovna kopírování nápadu.Přece jen těch prostor kam nacpat nášivku na lidským těle zas tolik není,nebo teda těch míst kerý dů vidět. a motivy,nebo barvy? co furt vymýšlet,beztka to sů věčinů nějaký lebky,kostlivci na mašinách,vorli či supi,možná nějakej kvér a ostanatej drát.Světe div se,že se pak holt vobčas na někerých těch nášivkách ty motivy vopakujou.stejně jako barvy,červená,modrá,černá.Asi málogdo si dá berušku s růžovým podkladem. ale proč bych nemoh mít svůj vlastní návrh nášivky,ještě třeba s deseti dalšíma kámošama,s kerýma jezdím na mašinách.stejně jako sem hrdej na bandit pičo triko a i na další edice triček. beru to tak,že dyž někoho v něm uvidím,tak vím,že je to spřízněná duše a kerů pravděpodobně znám z tadyma a můžu jít za ním pokecat a tradičně ho pozdravit BANDITpussy
to už zbývá snad jen,aby nám tady ti "lepší" motorkáři začĺi diktovat jaké mašiny a od koho si máme kupovat.přece jen by sa mohlo stát,že byzme měli podobné sroje jag vonisurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
hans (Člen)
27.06.2007 17:22:27
Offline

Re: MCs a zádovky....

co dyby jsem si nechali udělat zádovky bandit pussy.....
se sedmi sty členy strčíme do kapsy i enžls....

bigsmilebigsmile

utopie.......


Sapere Aude
www.gunlex.cz
osiris (Člen)
27.06.2007 17:34:35
Offline

Re: MCs a zádovky....

...kdo vo těch pussyovinách má furt číst surprisedsmile1
...jak parlament


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hans (Člen)
27.06.2007 17:38:19
Offline

Re: MCs a zádovky....

zatrhni to uzurpátore....
smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Loser (Administrator)
27.06.2007 17:46:54
Offline

Re: MCs a zádovky....

osiris psal:

...kdo vo tě pussyovinách má furt číst surprisedsmile1
...jak parlament

aspon se v tej praci tolik nenudimbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
svatej (Člen)
27.06.2007 17:54:34
Offline

Re: MCs a zádovky....

smile1

Čendina psal:

svatej: motohousle už mám, telefon mám u ruky, kontrolován jednoduchým očním pohybem, ovšem ten sex - to ti je hodně komplikovaná činnost - vyžaduje si mě  celou. Nevim nevim, kde vemu kapacity na jiné - méně bohulibé činnosti.

PS: ježdění na motorce nepočítám, v mém případě spadá do kategorie "sex" smile1))

bigsmile tak to Ti uz neporadim. Tak holt jen ten sex + podkategorie moto. A von by si mel clovek vystacit,ne?!


Amen. . .
maňas (Člen)
27.06.2007 18:02:02
Offline

Re: MCs a zádovky....

no koukám,že se nám to zvrhlo ve frašku,ale všichni se přesvědčili,že hold "ONI" maj nějaký pravidla a pokud chceš na jejich sraz tak se jima hold musíš řídit,na veřejnosti se do ostatních sr.. nebudou


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
27.06.2007 18:27:00
Offline

Re: MCs a zádovky....

hans psal:

zatrhni to uzurpátore....
smile1

...ty woe, nic si nepřivlastňuju a ke všemu násilím jó surprisedsmile2 bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hans (Člen)
27.06.2007 18:33:56
Offline

Re: MCs a zádovky....

osiris psal:
hans psal:

zatrhni to uzurpátore....
smile1

...ty woe, nic si nepřivlastňuju a ke všemu násilím jó surprisedsmile2 bigsmile

sakra, špatný slovo jsem použil....
tam mělo být "moderátore".....
jsem to ale hlupec idontknow
bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kelly01 (Člen)
27.06.2007 18:44:28
Offline

Re: MCs a zádovky....

maňas

jejich srazy mám odjakživa v pussy

vadí mi že se serou do lidí mimo něidontknowsick

čendina
podlouhý době příspěvky vůči kterým nemám výhradysmile1
bo postrádaj tvůj rozvinutý citový podtextgoodbigsmile


God Save The Queen!
SLUGI (Člen)
27.06.2007 18:54:56
Offline

Re: MCs a zádovky....

... se to tady nějak rozjelo surprised
... můžu prosím aspoň nosit to triko "czech force B12" idontknowsmile2


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
27.06.2007 22:34:25
Offline

Re: MCs a zádovky....

...tag já vam nevim...esi chce bejt něgdo členem MC, tag ať je a se fšim, co k tomu patří, tj. mimo jiný i barvy na zádech...oni pro to něco udělali,třeba pucovali prezidentovi mašinu nebo mu nosili pívo, to je jejich vjec, ale sou na to hrdý a bráněj si to, já je f tomdle třeba i chápu, ale nechápu dost dobře ty, kerý MCčkama jakože pohrdaj,  tvrděj, že by nigdy v žádnym vorganizovanym MC bejt nechtěli,ale ve finále daj dohromady deset kluků z Horní Dolní Lhoty, vymrsknou si na záda svý barvy fčetně onoho zakletýho MC, jezděj v bandě f kerý je dycky ňáká vůdčí vosobnost a dle mýho se začínaj tomu nenáviděnýmu klubu podobat...tag esi mi vaděj klubový stanovy, kerý mě svazujou, tag nemůžu k takovýmu klubu patřit a tudíš ani nemám potřebu dávat si na záda cokolif, co by mě s někym spojovalo a neřešim problematiku baref...no a esliže se mocí mermo chci zapojit do organizovaný klubový scény, tag se chca nechca musim podřídit ňákejm pravidlum, kerý sou zabjehlý a kerý vostatní uznávaj, jinag to prostě nejde...fertig...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Palino (Člen)
27.06.2007 23:34:24
Offline

Re: MCs a zádovky....

Noví přispivatelé se musí zaregistrovat

Bandit je posvátné slovo

O cikánech se tu smí mluvit jen v superlativech

A vůdčí osobnosti a polobozi se tu taky najdou

Neni to tu taky nějaký MC???

bigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Rendy (Člen)
28.06.2007 00:35:21
Offline

Re: MCs a zádovky....

Pavel B 12 : bigsmile .. na kluby seru , podřizovat se nikomu nebudu , kdo chce jeho věc , nikoho kvůli tomu nejebu , a honit si triko ŽE jsem v nějakém MC klubu taky nemusím , mám rád motorky a lidi kolem nich , nevím co lidi v MC porád řeší , ČEKAT NĚKOLIK LET , ABYCH SI MOHL PŘIŠÍT NÁŠIVKU , TO MI ROZUM NEBERE sick chuj s tym ...


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Koldan (Člen)
28.06.2007 07:54:44
Offline

Re: MCs a zádovky....

Filous psal:

...tag já vam nevim...esi chce bejt něgdo členem MC, tag ať je a se fšim, co k tomu patří, tj. mimo jiný i barvy na zádech...oni pro to něco udělali,třeba pucovali prezidentovi mašinu nebo mu nosili pívo, to je jejich vjec, ale sou na to hrdý a bráněj si to, já je f tomdle třeba i chápu, ale nechápu dost dobře ty, kerý MCčkama jakože pohrdaj,  tvrděj, že by nigdy v žádnym vorganizovanym MC bejt nechtěli,ale ve finále daj dohromady deset kluků z Horní Dolní Lhoty, vymrsknou si na záda svý barvy fčetně onoho zakletýho MC, jezděj v bandě f kerý je dycky ňáká vůdčí vosobnost a dle mýho se začínaj tomu nenáviděnýmu klubu podobat...tag esi mi vaděj klubový stanovy, kerý mě svazujou, tag nemůžu k takovýmu klubu patřit a tudíš ani nemám potřebu dávat si na záda cokolif, co by mě s někym spojovalo a neřešim problematiku baref...no a esliže se mocí mermo chci zapojit do organizovaný klubový scény, tag se chca nechca musim podřídit ňákejm pravidlum, kerý sou zabjehlý a kerý vostatní uznávaj, jinag to prostě nejde...fertig...

v podstatě s tebů sůhlasím,ale neviděl bych zakopanýho Huskyho v tom,že by se obecně odsuzovali Mc.dle mě vo to nende,jak sem napsal ať mají stanovy, ať mají přijímací rituály, kastace apod, ale Ať to maj mezi sebou a neserou se do druhých. Až se tam budu chtít dostat, budu to vše plnit taky. Ale proč bych si nemoh založit vlastní spolek moto nadšenců, s vlastníma barvama a s vlastními pravidly? pochopím, že se asi nebude někomu líbit ,pokud si ten spolek nazvu stejně jako jeho a udělám chabou vjetnamskou (Inkvizi, nic proti vjetnamcůmbigsmile) kopii jejich loga. Neodsuzuju MC, každý má nějaký smysl života,někdo potřebuje být organizovaný,potřebuje cítit,že má za sebou grupu dalších nadšenců,potřebuje mít pravidla atd. Já to až v takovýmhle extrému nepotřebuju,na druhou stranu by se mi líbilo mít na zádech velkou výšivku na kerý by bylo zřejmé,že sem členem třeba bandit clubu,aby ně zkrátka poznal i kluk jedoucí za mnou v autě a třeba taky zrovna člengood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
28.06.2007 08:01:48
Offline

Re: MCs a zádovky....

Rendy psal:

Pavel B 12 : bigsmile .. na kluby seru , podřizovat se nikomu nebudu , kdo chce jeho věc , nikoho kvůli tomu nejebu , a honit si triko ŽE jsem v nějakém MC klubu taky nemusím , mám rád motorky a lidi kolem nich , nevím co lidi v MC porád řeší , ČEKAT NĚKOLIK LET , ABYCH SI MOHL PŘIŠÍT NÁŠIVKU , TO MI ROZUM NEBERE sick chuj s tym ...

...esi vono to členctví nebude vo něčem jinym neš vo tech nášifkách...ta nášifka je enem znak, voznačení příslušnosti k něčemu...fšichni to furt točej na ten kus hadru na zádech, ale ta potstata je nejspíš něgde jinde...myslíš, že by se třeba Řádu Maltézskejch rytířů líbilo, dybys veřejně vystupoval v jejich hábitu??? ...já myslim, že moc né, nemlich dybys ďál f tom hábitu ňákou vostudu, kerou by trpjela "povjest" toho řádu, tag by asi ďáli fšechno proto, abys ten hábit prostě sundal...
...dle mýho je to jednoduchý, prostě nepatřim k MC, nechci k nim patřit, nelíbí se mi jejich stanovy a organizace, no tag holt nevozim na zádech žádný barvy, páč k nim prostě nepatřim a tudíš ani na žádnej znak nemam logicky nárok, páč čeho by to byl znak, dyš k ničemu nepatřim, že jo? ...no a esliže chci bejt členem, stejně tag jako něgdo chce bejt třeba součástí fotbalovýho týmu (já osobně bych byl rači členem MC Kočičí pracky neš aby mě něgdo nutil bjehat za tym kulatym po tý vóóóhromný louce sem a tam), tag pro to musim něco udělat, třeba sežrat prezidentovo hovno, dyš to stanovy toho klubu kam z ňákýho důvodu chci vyžadujou...myslim si, že se vokolo toho dělá zbytečný dusno a dyš uš se najde hrdina, kerej vykřikujem, že si dá na záda cokolif, páč máme tu demograciji, vymrskne si na záda lepku s křídlem, jako maj HA, tag pag musí bejt hrdina i dyš je nedejbóže něgde potká a né že po takovym setkání bude plakat na netu jaký to sou hajzli, že mu rozřezali bundičku...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jardagsf (Člen)
28.06.2007 08:17:27
Offline

Re: MCs a zádovky....

Koldan psal:

......by se mi líbilo mít na zádech velkou výšivku na kerý by bylo zřejmé,že sem členem třeba bandit clubu,aby ně zkrátka poznal i kluk jedoucí za mnou v autě a třeba taky zrovna člengood

dyk tu bandyt pycu vozi kdejaky jebkar a autobusak.....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
jardagsf po ranu vtipnou kasi svacicigoodbigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Rendy (Člen)
28.06.2007 08:45:23
Offline

Re: MCs a zádovky....

Filous : Přesně jak píšeš , nepatřím k MC a nemám potřebu k nim patřit a už vůbec nemám potřebu se podřizovat jejich zákonům a stanovám , na vojně jsem byl a zákony kyje a tesáku mám taky za sebou smile1 nevadí mi lidi z MC chran bůh , jak jsem psal mám rád motorky a lidi kolem nich ale myslím si , že někteří to trošku přehánějí ....


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Loser (Administrator)
28.06.2007 09:03:11
Offline

Re: MCs a zádovky....

rek bych, ze zalozit MC, je v podstate neco jako chtit zalozit nejakou firmu, spolek nebo politickou stranu. Nejdriv musis splnit nejaky podminky stanoveny v zakone, nejak se pojmenovat (tak aby nazev nebyl stejny nabo napadne podobny jiz existujici firme) a zvolit si nejaky logo (ktery opet nepripomina logo jiz existujici spolecnosti). Pak je treba udrzet se nejakym zpusobem v natriskane konkurenci a snazit se pohltit firmy, ktere ti lezou do zeli nebo se snazi napodobovat tve vyrobky. No a samozrejme prijimas nove zamestnance, kteri by meli aslespon trochu prokazat, ze sympatizuji se smyslenim tve firmy a jsou ochotni se za ni kdykoliv postavit.
Rozdil v MC je asi jen ten, ze podminky pro zalozeni nejsou stanoveny nasi vladou, ale skupinou (klubem), ktery tento system vymyslel.
Loser hned po ranu nezvykle premyslejiciidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
28.06.2007 09:14:32
Offline

Re: MCs a zádovky....

Lůzr:
...jo, to je přesně vono, jen ty mechanizmy pro založení a udržení se sou trochu vodlišný...u firmy je to úředničina, papírování, razítka a zákoný postupy, u MC třeba i hrubá síla, jejich vlastní pravidla a zákon silnějšího ať se to někomu líbí nebo ne, prostě vobojí je naprosto jinej svjet, ale ten základní princip je schodnej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
wolff (Nový člen)
28.06.2007 09:14:38
Offline

Re: MCs a zádovky....

Koldane jak by se ti líbilo triko "Triple PIČO"...

Myslim, že BUELL PIČO a HONDA PYČO už stačí...

vorel (Člen)
28.06.2007 12:47:40
Offline

Re: MCs a zádovky....

tak já asi nejvíc souhlasim s pakistáncem (nerad)
kdo jim dava pravo vlastní zvykový providla aplikovat mimo klub? dyk to přece tachle nejde, Blackdog to jke samej statni urednik, policajt hasic, dochtor, ti by snad měli respektovat právní řád týdle země. v principu by me ani ve snu nenapadlo si hrat na machra zrovna tim že budu napodobovat jejich barvy, nicmene mam pocit ze bych to svobodne udelat mohl a v pripade problemu by byl zakon na my strane (naivni nazor)
tričko Triplpičo by mě sralo ale to by bylo vše co bych moch dělat
takže se mnou prosím  v LM nebo MC a nevím co eště zatím nepočítejte


řikám si hurikán
Filous (Člen)
28.06.2007 13:10:19
Offline

Re: MCs a zádovky....

Dravec:
...s pohledu zákona scela jistě áno, pokut bys ofšem nešách třeba po lepce s křídlem na kterou maj HA vydanou vochranou známku...další vjecí je jag by to voni řešili, esi podle zákona nebo podle "zákona"...myslim, že ani jeden spůsop by nebyl příjemnej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
28.06.2007 13:22:59
Offline

Re: MCs a zádovky....

...jo a aby bylo jasno, tag sem členem hustohustýho nepálskýho motorkářskýho gengu Yak-Yak MC...a tady je důkas:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Filous/yakyak2.JPG



...jezdíme i ve spešl helmách:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Filous/helma.JPG



...tagže jako bacha na nás, i dyš tady moc mejch brothers nepotkáte surprised

P.S. ...Osi nevyšiluj, dyk mě znáš bigsmile

Editoval osiris (28.06.2007 13:43:08)


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mirek D (Člen)
28.06.2007 13:27:40
Offline

Re: MCs a zádovky....

jennys psal:

Chytrá, hezká určitě a má ráda sex, asi sem se zamilovalbigsmile

..akorát je ti to kámo myslím houno platný.... idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
Petr J. (Člen)
28.06.2007 13:28:02
Offline

Re: MCs a zádovky....

to Filous: že Ty jsi se spravil? bigsmile

Filous (Člen)
28.06.2007 13:36:47
Offline

Re: MCs a zádovky....

Petr J. psal:

to Filous: že Ty jsi se spravil? bigsmile

...to víš, v mym vjeku a po dvou dětech, co bys chtěl bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
28.06.2007 13:49:36
Offline

Re: MCs a zádovky....

filousovi: já sem ti to teda hochu zmenčil smile1 to by jako nic nebylo, horší je a na to teda moc velkej achtunk, že tu hučku si honem s tý kebule sundej a uš se to nevopovažuj nigde veřejně vytáhnout, doma pot postelej snat, ale aby bylo jasný, tady uš leta letoucí egistuje hustá vodnoš tědlenctěch emsíků a společně s lihem a frešem sme jejich přectavený, tak naposlet jóóó, jináč dojde na trhání surprised bigsmilebigsmilebigsmilegood
...helejse bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/helma_odnoz.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
28.06.2007 14:11:27
Offline

Re: MCs a zádovky....

...díky cenzore goodbigsmile ...a jako teda asi bude válka gengů, bo mimo jiný mam čestný členctví eště f syrijskym MC a taky f tureckym MC a to sou hodně hustý frajeři, bo maj na helmách i zrcátka surprised ...aš ty pokrýfky doma najdu, tag se necham zvječnit a to teda něco uvidíš surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
28.06.2007 14:22:25
Offline

Re: MCs a zádovky....

...tag hledej good, uděláme přehlítku a pag sem dotáhnem ňákýho přectavenýho žida bigsmile
...tyjo a nevotporuje to ňákýmu svatýmu zákonu nebo co, bejt ve dvouch aš třech emsíčkách hustejch současně surprised aby tě tyjo nesuspendovali idontknow bigsmile to bys měl pag poškrábanou kůži na bubnu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
svatej (Člen)
28.06.2007 14:50:03
Offline

Re: MCs a zádovky....

hele, co mate proti TriplePičo triku?! Si ho asi v budoucnu necham udelat.bigsmile
Pter J.: spravil,to jo. Voni maj ted doma novou metodu,jak krmit Fildu.bigsmile


Amen. . .
jennys (Člen)
28.06.2007 14:50:32
Offline

Re: MCs a zádovky....

Mirek D psal:
jennys psal:

Chytrá, hezká určitě a má ráda sex, asi sem se zamilovalbigsmile

..akorát je ti to kámo myslím houno platný.... idontknow

První, co se chytilbigsmile

Filous (Člen)
28.06.2007 15:26:32
Offline

Re: MCs a zádovky....

svatej psal:

hele, co mate proti TriplePičo triku?! Si ho asi v budoucnu necham udelat.bigsmile
Pter J.: spravil,to jo. Voni maj ted doma novou metodu,jak krmit Fildu.bigsmile

...jen si koleduj, voe fuckbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Newada (Člen)
28.06.2007 15:31:07
Offline

Re: MCs a zádovky....

Fuj, to sem se lek. to my chlapi nedělejte nebo mě z vás klepne. bigsmile


jak dlouho ještě?
svatej (Člen)
28.06.2007 16:23:32
Offline

Re: MCs a zádovky....

Filous: si povime,ale s Ajou.bigsmile Dyt vis,ze tady na hajzla nenarazis,teda na kamarada.bigsmile


Amen. . .
VikecB12 (Člen)
28.06.2007 20:51:01
Offline

Re: MCs a zádovky....

S těma pravidlama je to těžký,tady po lidech taky chceme vyplněnej profil,PIČO triko se dá koupit jenom na srazu,a tak dál. Pokud někdo vybuduje něco,co má nějakou minulost,tak si to vohlídá.Kdo to pussytriko bude chtít hodně,na sraz si dojede,kdo chce barvy hodně,sežere prezidentovo hovno. V podstatě se tím dělí zrno od plev.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Dog (Člen)
29.06.2007 10:02:03
Offline

Re: MCs a zádovky....

To jardagsf
Reakce na : CO TO KURVA JE?
Ano nahlásit trestný čin občas potřebuje ODVAHU. Bavím se o normálních lidech. Proč? Protože existuje něco jako zastrašování, vyhrožování atd.  Podívej se na případy, kdy člen nějaké skupiny něco provede, a po nahlášení případu se pak dělí poškození na několik skupin. Ty, co se nechtějí dostat do problému a překousnou to, ty co se nechají zastrašit po nahlášení a odvolají, nebo změní výpověď a ty co si to ustojí a odsvědčí a napomůžou prosazení zákona. Tak to prostě je.
Když budu já přítomný protiprávnímu jednání – třeba tvému napadení (od cikána, ukrajince , bikera), půjdu ti na pomoc. Je to moje práce, moje povinnost, moje přesvědčení, pro který už jsem párkrát po tlamě dostal.  Když budeš napadený kvůli tomu, že tam máš třeba jasnou napodobeninu existujícího 1%MC tak stejně budu bránit tomu, aby tě tam dobili (a nedělám si iluze, asi dostanem do tlamy nakonec oba),  ale budu si myslet něco o blbci a kreténovi a slušně tě upozorním, že příště, až tam  nebudu, tak asi dopadneš jinak. Stejně jako jít do Bronxu s tričkem nemám rád černochy. ( Já tam šel v normálnim  ohozu - taky blbost jak kráva a stejně sem raději fofrem vypad a byl rád, že mě nikdo neobral).

ToSLugi
Dík za bližší určení fota. To je ze dne, kdy koupil tuhle mašinu. Ještě ani neměla spz a s jeho drahou si na ní hned zapózoval. Když se koukneš jak je oblečenej tak poznáš, že to není z jízdy.  Moc hodnej kluk (bez másla na hlavě a není to policajt), ale barvy BD LE MC už stejně nemá.

To klokan.
Z hlediska práva:  prokopnutá nádrž, roztrhaná bunda. Poškozování cizí věci se škodou XXX. Jednoduchej trestňák. Pachatel? Člen klubu, jehož jméno sis přečetl na jeho zádech s počtem cca 15členů?  Pro rekognici mají policajti materiál za 1 den a pak stačí jenom poznat, kdo to byl. Policie musí konat podle zákona. Tady není co obejít.  Je to na tobě. 

To svatej.
Dám si bacha.. nebo raději ne? Poraď bigsmilebigsmile

Koldan (Člen)
29.06.2007 10:17:02
Offline

Re: MCs a zádovky....

VikecB12 psal:

S těma pravidlama je to těžký,tady po lidech taky chceme vyplněnej profil,PIČO triko se dá koupit jenom na srazu,a tak dál. Pokud někdo vybuduje něco,co má nějakou minulost,tak si to vohlídá.Kdo to pussytriko bude chtít hodně,na sraz si dojede,kdo chce barvy hodně,sežere prezidentovo hovno. V podstatě se tím dělí zrno od plev.

ale vždyť vo tom se tady celou dobu bavíme.chceš sem patřit? respektuj pravidla?nechceš,nemusíš nic dělat, ale holt sem patřit nebudeš,ale liskat tě za to nebudeme. a jak jsem napsal, pochopím kdybych zkopíroval nějaké logo jiného mc a případně si nazval svůj vlastní podobně nebo stejně. na druhou stranu pokud si budu chtít založit svůj vlastní mc, kde se budu setkávat s klukama s Horní Dolní a budeme mít vlastní orifinální návrh nášivek,nikdo by mi do teho neměl kecat a šlus.

to wolf: triple pičo by mi nevadilo.ostatně ti kluci co si založili honda pyčo sů moji kámoši a nesralo mě to,prostě to jen  beru,že to není úplně originální,ale je to jejich věc a trička jim trhat nebudu. jak říkám líbilo by sa mi,že bych mohl dát najevo,když bych někde dojel,že jsem členem klubu gde sů kluci co maj bandity a případně při setkání na benzince se takhle rozpoznat,ale to je vše.stejně tak se ně líbí ty samolepky na autech,aby kluk co jede za mnou na mašině věděl,že až na krajnici mu uhýbá a babku z kola sráží maník,co má doma taky mašinu a co ví jak je to fajne,dyž mu plechovka uhne.good


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
jardagsf (Člen)
29.06.2007 13:48:27
Offline

Re: MCs a zádovky....

to Dog : "Ano nahlásit trestný čin občas potřebuje ODVAHU. Bavím se o normálních lidech. Proč? Protože existuje něco jako zastrašování, vyhrožování atd."
ANO ALE JA TOTO ZAZIL JENOM OD POLICAJTU!!!!
př. vykradli mi auto (blahe pameti meho čochtěje nesmrtelnehobigsmile)a při nahlašeni na policy mi ten showman rekl ze mi vymontuje dvere jako predmet dolicny.....tak jsem mu podekoval a rekl ze jsem ho vlastne nikdy nevidel a jel do riti a jeste jsem zazil nektere dalsi - mene humorne a mene publikovatelne
pusobi to na me dojmem , ze zastrasovani je ze strany policy aby nemuseli hnout prstem a oznamovatele poslali do riti a kdyz tuto sikanu vydrzi tak stejne cliftoni se na to vy..rou a skrecuji to
ale to uz jsme trochu dal od tematuidontknow
jardagsf kdysi vytznik a rvac nyni hodny tatka od rodinygoodgoodsmile1


MOTO KOZZI GRISO
Dog (Člen)
29.06.2007 14:49:19
Offline

Re: MCs a zádovky....

vysmát se tomu policajtovi do ksichtu, nechat si zavolat šefa a zeptat se zda muze slouzit narusena osoba. Ohledani, nafoceni, otisky, max hodinka i s cestou 2 se sepsanim protokolu. Nenech se zastrasovat. Policat je tu pro občany, tak jim příště slušně připoměň, že se mají chovat profesionálně a být pro občana oporou. Normální se zastydí a bude fungovat. Blb zůstane blbem s tím se nebav a zavolej si jiného co dokáže myslet hlavou a nebude dělat machra na oznamovatele. Dělám svojí práci dobře a očekávám, že ostatní ji budou dělat taky dobře, když ne, tak tumáš hajzle kapky a koukej se srovnat. :-D

maňas (Člen)
29.06.2007 15:30:39
Offline

Re: MCs a zádovky....

Dog psal:

vysmát se tomu policajtovi do ksichtu, nechat si zavolat šefa a zeptat se zda muze slouzit narusena osoba. Ohledani, nafoceni, otisky, max hodinka i s cestou 2 se sepsanim protokolu. Nenech se zastrasovat. Policat je tu pro občany, tak jim příště slušně připoměň, že se mají chovat profesionálně a být pro občana oporou. Normální se zastydí a bude fungovat. Blb zůstane blbem s tím se nebav a zavolej si jiného co dokáže myslet hlavou a nebude dělat machra na oznamovatele. Dělám svojí práci dobře a očekávám, že ostatní ji budou dělat taky dobře, když ne, tak tumáš hajzle kapky a koukej se srovnat. bigsmile

tžady šlo spíš o to jak to dokážeš oni totiž jezděj ve větší skupině a pokud budou tvrdit,všichni totéž,jako že budou,tak stejně neuspěješ,výsledek,odloženo tramtarará


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
vorel (Člen)
29.06.2007 15:31:23
Offline

Re: MCs a zádovky....

dogu co řikáš je věčinou dost rozumný, takže nechápu dost dobře proč v tom klubu seš, to co děláš dobrýho by šlo i bez toho, ale v pohodě, tvoje volbagood
co bys řek chudákoj mladýmu k případu "krádež motorky"


řikám si hurikán
Koldan (Člen)
29.06.2007 15:32:19
Offline

Re: MCs a zádovky....

TO DOG: juá ti dám aj Klokanabigsmile

Všechno to co tady píšeš je hezký a moc by sa ně líbilo kdyby to tak bylo,jenže holá realita je trošku jiná. TO vše by platilo, kdyby u policie zaměstnanci měli odlišné chování než u jiných oborů a v jiných odvětvích. Jenže ten Tonda Opršálek co má maturu a nedařilo sa mu u sůkromníka,páč sa tam flákal,tím,že se dostane k policii,se nezmění.Jako sa snažil u sůkromníka zašít,případně k vydělaným penězům přijít co nejjednoduššeji,bude to tak i u policie. Nedávno tu někdo psal,že když prostě nemaj u policie výsledky a nesbíraj pokuty,no tag je za to šéf kárá.To je naprosto v pořádku,jenže jak to vymyslí český člověk (i cajta považuju za českého člověkabigsmile),aby si to co nejvíc ulehčil? Nepůjde si stoupnout s radarem před školu,nebo do centra,případně k autobusové zastávce,kde by vopravdu vychytával gaunery co sů schopni tam jet jak prasata.Von si stůpne ke značce konec obce v průmyslové zóně, nebo na čtyřproudou cestu vedoucí z města,kde není přechod a kde je nesmyslně předespaná padesátka.A proč, protože kdyby stál u té školy tak tam bude muset stát pět hodin,aby chytil zrovna ty čtyři gaunery.Zatímco když si stoupne na místa,gde to postrádá smysl,má přestupců za hodinu dvacet a zbylé tři hodiny může sedět na benzince,nebo někde zašitý. Prostě mi nevyvrátíš,že u policie nedělaj stejní lidi jako v jiných oborech,u kterých není vzácné to,že svoji práci vodrbou, vodfláknou apod.Jenže rozdíl je v tom,že to jestli se nechá zaměstnavatel nějaké firmy okrádat od flákače je jeho problém a mě to nevadí,páč mi z teho neplyne žádná újma,je to jen věc majitele toho podniku,na druhou stranu policie je placena z mých daní a pokud k tomuto dochází,vadí mi to,protože tím pádem jsem okrádanej i já obzvláště pokud pak vidím to,jakým způsobem pracuje (několik ne příliš lichotivých zážitků s něma mám)

Na závěr,stejně jako v jiných oborech i tady věřím tomu,že jsou lidi co to mají jako poslání a baví je to a maj spíš problém s aparátem nebo s kokotem nadřízeným.Bohužel zřejmě jich je poskrovnu a i ti co jsou v počátku v pohodě jsou časem strženi proudem kolegialitybad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
bery (Člen)
29.06.2007 17:40:20
Offline

Re: MCs a zádovky....

nesouhlasím s filousem
souhlasím s koldanem
budu chtít založit firmu
budu muset čekat jestli jsem dostatečně dobrý a prověřen
když už jí budu moci založit, tak budu muset dodržovat pravidla se kterými nechci souhlasit ale musím jinak nezaložím anipussy
a to proto, že mi jiná starší firma tyto pravidla určila protože byla založena dřív
a když už tu fy. založím, tak mi určí defakto název i barvy fy. i když nechci kopírovat jejich. není to postavený na chlavu? idontknowodpovím jebad
někdo může namítat že se to nedá přirovnat - ale dá
každej má právo na svobodný rozhodování s tím, že se nemotá do jinejch, ale s respektem k jinejm
respektuju MC,ale at oni respektují ostatní, proto se mi systém pravidel výše popsaný nelíbí a odsuzuji ho. jestli chci založit MC, tak si ho založím se svejma pravidlama a s respektem k ostatním a jejich názvům a znakům


momentalně zavostalej
svatej (Člen)
29.06.2007 18:05:59
Offline

Re: MCs a zádovky....

Koldan: hele,mam pocit,ze mista,kde se ma merit a vybirat jsou urceny z vyssich mist a je to planovany,co sem tak zaslech,Klokane.bigsmile
Dog: cece,neporadim,vosobne ji neznam,budes si an to muset prijit sam.bigsmile
Čendina: jo a koukej dorazit na nakej sraz,at te konecne poznama blize.bigsmile


Amen. . .
Loser (Administrator)
29.06.2007 18:25:20
Offline

Re: MCs a zádovky....

jak rika Svatej - mista pro vybirani jsou urceny z vyssi sfer a pani policajti se je dozvi az kdyz prijdou na smenu (tak mi to aspon jeden polda povidal)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
maňas (Člen)
29.06.2007 22:33:10
Offline

Re: MCs a zádovky....

Loser psal:

jak rika Svatej - mista pro vybirani jsou urceny z vyssi sfer a pani policajti se je dozvi az kdyz prijdou na smenu (tak mi to aspon jeden polda povidal)

není to vo to povídal,je dopředu stanovený kde bude stát a od kdy do kdy


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Dog (Člen)
30.06.2007 14:21:39
Offline

Re: MCs a zádovky....

To Maňas:
Kdo jezdí ve větší skupině? MC nebo Policajti? Policajti aspoň tři – jeden umí číst, druhej psát a třetí kontroluje ty dva divný inteligenty. .
Když někoho napadne skupina osob , (cikánů, ukrajinců, feťáků, bikerů) má možnost se bránit (nutná obrana atd.) v případě, že to nezvládne, je okraden, domlácen atd.  a podá tr. oznámení  tak  jako oznamovatel určuje prvotní impuls pro vyšetřování. Soud se asi těžko přikloní k tomu, že sám napadl 5 lidí a sám se omlátil o jejich pěsti. Případně, že oni ho v rámci nutné obrany  museli zmlátit tak, že šel do nemocnice atd.  To neprojde. Pokud bude na podobnou skupinu osob z minulosti podobné oznámení tak je to asi jasné.  Soudci nejsou blbci.  Na hlavu ti každej bude sr… tak moc, jak ho necháš.  Neříkám, že v téhle naší zemičce se zákon a právo prosadí vždy (nejsem Havel) ale když se to nebude zkoušet a nebude pár normálních a odvážných, tak se to nikdy nezmění.

To vorel
Já mám ty psi černý fakt rád. Jsem jeden z nich, cejtím se s většinou z nich fakt dobře, děláme dobrý akce a pokoušíme se tak jako skupina nějak ovlivnit i to myšlení  lidiček a i četníků, že biker a mašina je normální a ne exot a podivnost na dvou kolech. Plno policajtů má stejně jako spousta lidí předsudky na motorkáře. Psi mají podobný zaměstnání, podobný zkušenosti a zážitky, takže jsem mezi svýma  co neříkají za zády ,,bacha skurvenej fízl,,  protože chtějí být za kinga u kámoše.  (když tě jako policajta zrovna nepotřebujou).

To krádež motorky. Co přesně myslíš? Ptej se konkrétně.

Sorry KLOKANE/ KLODANE/KOLDANE já fakt nerad. bigsmile
Naprosto přesné. Osobně se snažím s tím něco dělat. Nejde to vždy, ale pár lidí jsem doufám nějak ovlivnil. Proto se taky asi obklopuju lidmi trošku podobného myšlení a názorů.  Asi nejsem kolegiální, ale s pár policajtama jsem odmítl sloužit.  Pár jsem jich poslal do hajzlu a pár pozval do tělocvičny na žíněnku. Kolegialita je třeba o pomoci v tísni, když se ve vysílačce ozve, že je napadenej, postřelenej zraněnej policajt- tak tam musí vyjet všechno co má kola a tak rychle jak to jde. Bez keců a obavy o vlastní bezpečnost. Kolegialita není krytí neschopnosti a lemplů. To je sraní do vlastního hnízda, protože nakonec to bude ten, co je kreje, kdo to za ně bude muset dělat,  vyšetřit, nebo nakonec vysvětlit, proč se nekonalo podle zákona.  A ten lepl to stejně hodí na toho ,,hodnýho,, vola co ho kryl.  Vychovávat policajty můžeš i ty a každej z nás. Vyžadujte profesionální přístup a chování. Když ho nedostanete, máte X možností. Inspekce MV, Odbor stížností na daném ředitelství, nebo jeho přímí nadřízený, nebo slušně ho upozornit, že takhle ne pane VB.  Normálního četníka stačí usměrnit a pochopí, že to, co ho učil nějakej starej kolega zašívač, co se štítí práce není to správný. Že ve službě se při noční nechrápe, ale má se hlídkovat tam, kde se něco často děje. I pro tyhle moje názory nejsem oblíbencem u všech kolegů. A je i to fakt jedno. Hlavně podobný názory má dost policajtů co znám a doufám, že to budou chápat i další. Je to stejný jako nepříjemná, unuděná úřednice, prodavačka, sestřička, těch se taky zeptám, jestli nechce změnit pracoviště, když jí to tady nebaví a místo práce dělá otrávený ksichty na občana, zákazníka, pacienta. 
Krásný filmy CRASH a Přestřelka 44minut v Hollywoodu.  Policajt může mít svůj den (mám je taky a to pak jsem asi fakt hnusnej a uletím bad) ale většinou se fakt snažím být v pohodě. Všechno má dvě strany.

vorel (Člen)
30.06.2007 20:24:34
Offline

Re: MCs a zádovky....

sem myslel nalejt trochu optimismu do žil i našmu kolegoj, ste zkušený a možná někdo z vás toho sviňáka pozná nebo nějak jinak pomůže
http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=2468


řikám si hurikán
Americkej (Člen)
30.06.2007 21:36:45
Offline

Re: MCs a zádovky....

Vorel klííít, na netu se kecy vedou, ale eště jsem neviděl cajta, aby pomoh' smile2


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
vorel (Člen)
30.06.2007 23:23:02
Offline

Re: MCs a zádovky....

sem voptimista, věčnej


řikám si hurikán
Jerry (Člen)
30.06.2007 23:46:52
Offline

Re: MCs a zádovky....

mě ji našli. Dobrá práce kluků z PMJ. Tímto veřejně vyslovuju uznání za to že jim ten debil byl podezřelej, že se v jednu v noci nezašívali, že ho zastavili, kontrolovali atd. Svoji práci udělali dobře.good


A kurva...
maňas (Člen)
01.07.2007 10:46:48
Offline

Re: MCs a zádovky....

DOG: no myslel jsem ve skupině jezdící MC
     a co se týče toho mám vlastní zkušenos s napadením od skupiny místních dementu,ve formě "kolik ti je,nás taky" a policajti,ani žádný soudce ti nepomůže,protože pokud si tam sám,oni tvrdí,že tam vůbec nebyly.
Asi žiješ v jiným světě,ten co já znám není spravedlivej,ale finančně se dá spravedlnosti pomoct to jósick


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
hans (Člen)
01.07.2007 14:36:42
Offline

Re: MCs a zádovky....

to teda smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Dog (Člen)
01.07.2007 19:16:01
Offline

Re: MCs a zádovky....

To Americkej
Někdo vede keci jenom na netu a někdo se nemusí stydět za to co dělá smile1smile1 Ty mě nenasereš bigsmilebigsmile

To Orel
Když ukradli mašinu našemu prospectovi tak jsme pročesali co se dalo a i přes pár typů se bohužel nenašla. Zase se ale našlo pár jinech ukradenejch motek a aut tak to snažení stálo za to. V tomhle případě je fotka zloděje a popis, tak doufám, že ho někdo složí. Pravděpodobnést je vysoká. I v našem klubu se jeho fotka stává oblíbenou-terčovou a ptáme se, kde můžem.

To maňas
Zkušenosti s větším napadením mám taky. Od cikánů v Chomutově, Ukrajinců v Praze, a bílejch ožralejch blbců co si myslí, že ve skupině je síla. sicksicksick Přes národnostní rozdíly do bylo vždy systémem NAS MNOGA TY ADIN!
Shrnul bych to 2:1 pro mě bigsmilebigsmile
Žiju v tomhle světě, dívám se na něj svýma očima a chovám se podle svojí hlavy.
Oni tvrdící, že tam nebyli, uvedou to do výslechu a..... maj třeba mobily a podle výpisů se pak krásně prokáže, že 5 z 5ti bylo na buňce v tom samém místě kde se to stalo.. Divná shoda.  Tak je to hned krásnej křivák..
Asi to beru dost zaujatě podle sebe. surprised

bery (Člen)
01.07.2007 19:57:28
Offline

Re: MCs a zádovky....

dogu - je to pořád stejné. někdo napadá, ty obhajuješ. každý používá argumenty ze svých zážitků. jenže těch záporných je bohužel asi nějak vícbad je to pouze o lidechsmile2 ale že obhajuješ je správnésmile1 jinak ten příklad s vaším schefem a jeho ukradené motceidontknow kdyby si napsal pepíkovi z vesnice...., ale kvůli schefovi se zboří světgood - ale vobhajujgood každej si myslí svoje.
kéž by poldové byli takoví.......asi lepčí


momentalně zavostalej
Americkej (Člen)
01.07.2007 20:49:45
Offline

Re: MCs a zádovky....

""To Americkej
Někdo vede keci jenom na netu a někdo se nemusí stydět za to co dělá  Ty mě nenasereš ""

Dogu, já tě ani nasrat nechci, jseš mi šumafuk, nic ve zlým...psal jsem to Vorlovi, ne Tobě.Třeba někdy nějakej polda změní můj názor,(i když tomu moc nevěřím) ale bude to muset bejt naživo, určitě ne tady.Zatím moje zkušenosti s Váma stojej za ho.no Možná seš jedinej slušnej, poctivej, fér atd...ale to se asi nikdy nedovím, rozhodně bys byl vyjímka, ne standart.Většina poldů by se měla stydět za to, co dělá/(ne)dělá.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Dog (Člen)
01.07.2007 22:28:55
Offline

Re: MCs a zádovky....

To bery
To nebyla motka schefa ale prospecta - čekatele na možné členství. Takže podle pravidel Mc vlastně takovej pepík z vesnice.. a při tom se povedlo jako vedlejší produkt najít ty kradený motky jiných bikerů co neměli s klubem co vůbec co dělata ani neví že nějaký BD LE MC existuje.
Mě ukradli jednu motku v roce 1988 Jawa 175. (Jak já na ní byl tenkrát hrdej- 19kola, hrazďáky, nosič no prostě mazelsmile1) Policajti jí našli rozebranou a vrátili jenom pár dílů. Ale našli. No ale to bylo ještě za komandžeros a já byl kluk před vojnou.
Ono se píše spíš o těch špatných zážitcích. Je to lepší čtení.

To Americkej
Sorry. Beru to moc osobně. Já nepřejdu nevšímavě, když se něco děje a znám kluky co fakt makaj. Asi je to ale taky tím, kde sloužím. Mutím ti ale dát za pravdu, že lemplů je dost všude. Každej jsme nějakej. Ale psát, že většina... to mě fakt zamrzí.

hans (Člen)
01.07.2007 22:41:34
Offline

Re: MCs a zádovky....

dogu ty máš ale výdrž.......
že tě to baví jim psát takový elaboráty, bych se na ně vyprd....
bigsmilesmile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Dolík .... (Nový člen)
02.07.2007 21:24:37
Offline

Re: MCs a zádovky....

škardík psal:

Prostě hovada. Nejspíš ty s nášivkama na rukávech lezou do řiti nějakejm tvrdejm MC(rozuměj čekatelé) a tak si chtěli šplhnout. Zkrátka matláci. Až si budu chtít dát nášivku na záda, tak si jí tam dam a až na mě někde MC vyjedou, tak jim řeknu že BC má v čechách 713členů, tak ať mě nese*oufuckbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

jj, jenže členů, né vypatlaných hlav.

Dolík .... (Nový člen)
02.07.2007 21:32:04
Offline

Re: MCs a zádovky....

Koldan psal:

v Buchlovicích, to je v Asii u Uherského Hradiště byl založen taky klub, hnedkaj něgdy po sametové,kluci co měli přivezené mašiny začali pořádat srazy,jen tak,bez zisků a komerce.Gdyž pak našetřili love,kupovali si lepčí mašiny a ty sfoje starší,ojeté,prodávali sfým následovníkům,věčinou dalším mladým,keří sa zhlídli ve starších.A tak to pěkně pokračovalo,staří prodávali sfé mašiny, kupovali si je mladší a zas prodávali sfé fechtly a jawky mladším a končilo to něgde u těch desetiletých,keří snili vo tom,jag si jednůc až budů mít sednáct kůpí tu silnější mašinu po starším sůsedovi.díky tomu a samo i kvůli fajnové cestě v blízkosti (buchláky) se to v té malé dědině celkem rozjelo,že tam brzo bylo mašin tag jag v nějakým velkým městě.No a že tag hezky pořádali ty srazy,tag si založili i klub: motoclub buchlovice (MCB) no a tady pohádka skončila.Kluci se vydali něgde do čech a vrátili se s klapačkama a mašinama rozbitýma. je mi z teho nablití.proč by mi něgdo měl zakazovat to,že si s kámošama dáme na záda nějaké značky,z jakého práva? aŤ si má kdo co chce na zádech,je mi to jedno,řekne nejezdi na naše srazy ,nejsi členem?nepojedu,budu to respektovat,ale proč on by mi měl poroučet co můžu já?proto,že je to magor, kerej si hraje na ameriku a má za sebou dalších dvacet bezmozků?gde zme?  idontknow

Hele, ale tak to nebylo. Sorry Koldo, ale o dooooooooste se to liší od pravdy. bigsmile

Polo (Člen)
02.07.2007 21:33:29
Offline

Re: MCs a zádovky....

vorel psal:

sem voptimista, věčnej

sem taky voptimista, ale na rozdíl vot tebe už z posledních sil smile1


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Jerry (Člen)
04.07.2007 10:31:32
Offline

Re: MCs a zádovky....

Jako zastánce pravidel MC MB MBPC a MCBP důrazně protestuju!!!
Tak takhle ne!!
Tenhle klub nepřipustíme!!! Zničit, zrušit. Ta podobnost s MC LE The Moucha on Kytka je zjevná!!! Ochranná známka, Policie, Odbory, kluby MC, do zbrane!!!

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/sasanka.jpg



ale že je to hezkýgoodgoodgoodbigsmile


A kurva...
Dog (Člen)
04.07.2007 11:43:56
Offline

Re: MCs a zádovky....

Moooooc hezký. goodgood
Za LE MC tímto udělena výjimka, ale jenom výjimečně a podmínečně a určitě zbytečně, protože nám do toho vůbec nic není bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile Jak to vypadá zepředu?? smile1

Dog (Člen)
04.07.2007 11:59:30
Offline

Re: MCs a zádovky....

Tohle jsou konce 1%MC, když se to přežene

http://www.youtube.com/watch?v=z1TRkNJI … mp;search=

Rendy (Člen)
04.07.2007 18:38:37
Offline

Re: MCs a zádovky....

...zřejmě dobrej oddíl ...


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr