Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » řidítka

zaky (Nový člen)
13.02.2018 21:33:54
Offline

řidítka

Zdarec chlapy smile1 koupil jsem bandasku 600 rok 2000 a má origo řidítka, přijdou mi moc málo široké a trošku víc zahlé než bych chtěl, měl by jste někdo nějaky odkaz na nějakou náhradu který by pasovali ? Kolem 1000kč, díkesbigsmile

tomasNJ (Člen)
13.02.2018 23:35:41
Offline

Re: řidítka

chlapI pičo


abmoto.cz tadi najdeš řýdýtek mylyon tak sy vibergoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
K.a.s.y.m. (Člen)
14.02.2018 10:08:38
Offline

Re: řidítka

Zapomnel jsi na pYčo😂😂😂


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
huskyb12 (Administrator)
14.02.2018 11:09:13
Offline

Re: řidítka

Aby ste se z těch íček neposrali :)
Dřív by ste ho zjebali, že je línej použít tlačítko hledej, páč další dotaz bude, jak prodloužit bowdeny, kabely a hadici :)

Zaky: když budeš hledat, najdeš spoustu tipů na větve, páč se to tady řešilo mockrát, včetně maximální šířky ...


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
14.02.2018 11:14:29
Offline

Re: řidítka

huskyb12 psal:

Aby ste se z těch íček neposrali :)

Volby pryc, tak se zase resi Icka...
Za chvili se zase vratime k S/N, spotrebe, gumam...smokin

zaky:
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/465424/c … -22mm.html
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/465423/c … -22mm.html
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/1101763/ … rbike.html
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/941113/c … 22-mm.html


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tomasNJ (Člen)
14.02.2018 12:47:23
Offline

Re: řidítka

huskyb12 psal:

Aby ste se z těch íček neposrali :)
Dřív by ste ho zjebali, že je línej použít tlačítko hledej, páč další dotaz bude, jak prodloužit bowdeny, kabely a hadici :)

Zaky: když budeš hledat, najdeš spoustu tipů na větve, páč se to tady řešilo mockrát, včetně maximální šířky ...

zrovna Ty..jako pamětník, bys měl vědít, že jsem na i/y vysazenýbigsmile...jiní na vyplněný profil a další na button hledat bigsmilebigsmilebigsmile

ale abych nebyl off-topic, tak na MX 800mm zapomeň, ideal je tak 720 mm...

do litru ceny a parádně padnou do ruky včetně ideal šířky jsou tyto:
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/871354/c … 286mm.html


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
osiris (Člen)
14.02.2018 13:00:15
Offline

Re: řidítka

tomasNJ psal:
huskyb12 psal:

Aby ste se z těch íček neposrali :)
Dřív by ste ho zjebali, že je línej použít tlačítko hledej, páč další dotaz bude, jak prodloužit bowdeny, kabely a hadici :)

Zaky: když budeš hledat, najdeš spoustu tipů na větve, páč se to tady řešilo mockrát, včetně maximální šířky ...

zrovna Ty..jako pamětník, bys měl vědít, že jsem na i/y vysazenýbigsmile...jiní na vyplněný profil a další na button hledat bigsmilebigsmilebigsmile

ale abych nebyl off-topic, tak na MX 800mm zapomeň, ideal je tak 720 mm...

do litru ceny a parádně padnou do ruky včetně ideal šířky jsou tyto:
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/871354/c … 286mm.html

...jasný, frešmen už napíše málokdy a ty máš tak absťák bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
14.02.2018 13:56:16
Offline

Re: řidítka

tomasNJ psal:
huskyb12 psal:

Aby ste se z těch íček neposrali :)
Dřív by ste ho zjebali, že je línej použít tlačítko hledej, páč další dotaz bude, jak prodloužit bowdeny, kabely a hadici :)

Zaky: když budeš hledat, najdeš spoustu tipů na větve, páč se to tady řešilo mockrát, včetně maximální šířky ...

zrovna Ty..jako pamětník, bys měl vědít, že jsem na i/y vysazenýbigsmile...jiní na vyplněný profil a další na button hledat bigsmilebigsmilebigsmile

ale abych nebyl off-topic, tak na MX 800mm zapomeň, ideal je tak 720 mm...

do litru ceny a parádně padnou do ruky včetně ideal šířky jsou tyto:
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/871354/c … 286mm.html

Tak to mu tam dej jeste odkaz na redukce na brejle jinak bude nemile prekvapen😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
14.02.2018 15:13:44
Offline

Re: řidítka

kdybys mel vyplneny profil neptal bych se je to na N nebo S a chces sirsi nebo vyssi???


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
14.02.2018 16:16:24
Offline

Re: řidítka

Banditatom psal:

kdybys mel vyplneny profil neptal bych se je to na N nebo S a chces sirsi nebo vyssi???

zaky psal:

.................. přijdou mi moc málo široké a trošku víc zahlé než bych chtěl.......................

...smile1 víc ale nevíme smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zaky (Nový člen)
14.02.2018 16:43:39
Offline

Re: řidítka

Zatím díky za odpovědi :D mám Nko.

zaky (Nový člen)
14.02.2018 16:44:35
Offline

Re: řidítka

budou k tomu potřeba ještě závažíčka ?

VikecB12 (Člen)
14.02.2018 18:59:26
Offline

Re: řidítka

Dával sem na několik bandasek vždy motokros řídítka,šířka kolem 80cm a vždycky fšechno došáhlo. Beru to rovnou i s závažíčkama,protože ty duraláče mají uvnitř menší díru. Řídítka kolem litru,závažíčka tři kilča a dvě kila gripy.good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jardel T (Člen)
15.02.2018 13:06:40
Offline

Re: řidítka

taky jsem řídítka kupoval v abmoto, šírku mám 755 mm a jsou mi akorát, ovládání o hodně lepší než s originál řídítky

mám přesně tyto: http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/1103247/ … rbike.html


Nejvíc na životě miluji tu rozmanitost - každý den mě nasere někdo jiný
zaky (Nový člen)
15.02.2018 16:31:27
Offline

Re: řidítka

Jardel T psal:

taky jsem řídítka kupoval v abmoto, šírku mám 755 mm a jsou mi akorát, ovládání o hodně lepší než s originál řídítky

mám přesně tyto: http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/1103247/ … rbike.html

OK díky vezmu je, koupím k nim tyto závažíčka: http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/910718/c … cerna.html

bude ještě potřeba nějaká redukce,šrouby nebo něco? nebo to stačí. díky

Americkej (Člen)
15.02.2018 18:48:53
Offline

Re: řidítka

Se mi líbí, jak každej ví co je nejlepší a nikdo neřeší individuální ergonomii (to jakože kdo je jaká korba).Třeba Progovi (sorry, potřeboval jsem pidi-figuranta) by pětašedesátky přišly hustě široký, já byl spokojenej až s  rovnějšíma 80 vod Renthalu. A samože s hrazdou, kdybych na tom chtěl dělat stojky nebo jinačí cirkusácký vylomeniny.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/19_renthal.jpg

... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Koldan (Člen)
15.02.2018 18:57:27
Offline

Re: řidítka

TAGsmokin konickýsmokin bez hrazdy smokin ZLATÝsmokinsmokinsmokinevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Honzik8719 (Člen)
15.02.2018 19:31:15
Offline

Re: řidítka

přesně jak píše americkej...jeden holky druhej vdolky
voměř si rozměry co tam máš teď a porovnávej si ty rozměry s různýma řídítkama na netu...pokud máš aspon trochu představivosti tak ti docvakne co potřebuješ smokin
jestli ne dojdi si do krámu kde ty řídítka maj a vem si je do pazour jen tak evil jestli ti ani todle nepomůže tak si v pussybigsmile


...relativní kochač...
pepa (Člen)
15.02.2018 19:33:22
Offline

Re: řidítka

... na co ti tam ta hrazda je???

Americkej psal:

Se mi líbí, jak každej ví co je nejlepší a nikdo neřeší individuální ergonomii (to jakože kdo je jaká korba).Třeba Progovi (sorry, potřeboval jsem pidi-figuranta) by pětašedesátky přišly hustě široký, já byl spokojenej až s  rovnějšíma 80 vod Renthalu. A samože s hrazdou, kdybych na tom chtěl dělat stojky nebo jinačí cirkusácký vylomeniny.
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … enthal.jpg


GSX 1400 K7
Americkej (Člen)
15.02.2018 19:40:40
Offline

Re: řidítka

Nerozumíš psanýmu textu? Jináč dřepni si na bajk, uřízni si metr násady vod smetáku a třeba izolepou si jí ocejchuj. Rychle zjistíš, co chceš. Samože mysli na to, že řídítka jsou lehce přihnutá.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
K.a.s.y.m. (Člen)
15.02.2018 20:30:08
Offline

Re: řidítka

Honzik8719 psal:

přesně jak píše americkej...jeden holky druhej vdolky
voměř si rozměry co tam máš teď a porovnávej si ty rozměry s různýma řídítkama na netu...pokud máš aspon trochu představivosti tak ti docvakne co potřebuješ smokin
jestli ne dojdi si do krámu kde ty řídítka maj a vem si je do pazour jen tak evil jestli ti ani todle nepomůže tak si v pussybigsmile

Přesně takhle jsem je kupoval taky..co mi sedlo to jsem koupil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
15.02.2018 21:25:29
Offline

Re: řidítka

pepa psal:

... na co ti tam ta hrazda je???

Americkej psal:

Se mi líbí, jak každej ví co je nejlepší a nikdo neřeší individuální ergonomii (to jakože kdo je jaká korba).Třeba Progovi (sorry, potřeboval jsem pidi-figuranta) by pětašedesátky přišly hustě široký, já byl spokojenej až s  rovnějšíma 80 vod Renthalu. A samože s hrazdou, kdybych na tom chtěl dělat stojky nebo jinačí cirkusácký vylomeniny.
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … enthal.jpg

Já sem třeba asi dvoje řídítka bez hrazdy vohnul,jednou při nešetrným dopadu ze zadního kola a jednou při jízdě po předním. Vono pokud někdo není lenošnej se nažrat,tak ty bez hrazdy dost pružísick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
16.02.2018 11:05:45
Offline

Re: řidítka

VikecB12 psal:

...... Vono pokud někdo není lenošnej se nažrat....

...ve Tvém případě ale nejde o to se nažrat, ale o to se pravidelně přežrat....bigsmile

A stojka ve Tvém případě neznamená ohlá řídítka, ale prasklý krk rámu motorky...bigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
16.02.2018 12:05:02
Offline

Re: řidítka

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

...... Vono pokud někdo není lenošnej se nažrat....

...ve Tvém případě ale nejde o to se nažrat, ale o to se pravidelně přežrat....bigsmile

A stojka ve Tvém případě neznamená ohlá řídítka, ale prasklý krk rámu motorky...bigsmilebigsmile

Na to,aby mě praskl rám,nebo krk,bych musel jezdit na nějaké jamaze,kerá má rám vodstříklej z roztavenejch plechovek vot piva do formy. Bandit to dával pravidelně,dlouhodobě a s chutíbigsmile
Neumím semka dat videosmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
16.02.2018 12:20:22
Offline

Re: řidítka

VikecB12 psal:

Neumím semka dat videosmile2

Video nejde. Nahraj na youtube (ci neco podobneho) a dej link.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
16.02.2018 12:45:05
Offline

Re: řidítka

Ondráš psal:
VikecB12 psal:

Neumím semka dat videosmile2

Video nejde. Nahraj na youtube (ci neco podobneho) a dej link.

....nechces to vysvetlit nejak lidsky?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
yoby (Člen)
16.02.2018 12:50:36
Offline

Re: řidítka

Banditatom psal:

....nechces to vysvetlit nejak lidsky?bigsmile

Von to dá malýmu Vikecovi a ten to nahraje smile1

Honzik8719 (Člen)
16.02.2018 13:17:32
Offline

Re: řidítka

Banditatom psal:
Ondráš psal:
VikecB12 psal:

Neumím semka dat videosmile2

Video nejde. Nahraj na youtube (ci neco podobneho) a dej link.

....nechces to vysvetlit nejak lidsky?bigsmile

přihlásiš se pod svým google účtem na youtube, klepneš na přidat video, vybereš ho v kompjůtru, nahraješ a zkopíruješ adresuevil


...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
16.02.2018 14:40:04
Offline

Re: řidítka

To by bylo jednoduší vám to ukázat naživobigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
16.02.2018 14:56:02
Offline

Re: řidítka

Jeto brnkačkasmokincoolbigsmile
https://www.youtube.com/watch?v=vkS9YggQMXk
Tak při podobných hrátkách sou řídítka dost důležitysmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
pepa (Člen)
16.02.2018 15:50:05
Offline

Re: řidítka

a tak to jo, ale stejně se mi tam ta hrazda nelíbí headshake

VikecB12 psal:
pepa psal:

... na co ti tam ta hrazda je???

Americkej psal:

Se mi líbí, jak každej ví co je nejlepší a nikdo neřeší individuální ergonomii (to jakože kdo je jaká korba).Třeba Progovi (sorry, potřeboval jsem pidi-figuranta) by pětašedesátky přišly hustě široký, já byl spokojenej až s  rovnějšíma 80 vod Renthalu. A samože s hrazdou, kdybych na tom chtěl dělat stojky nebo jinačí cirkusácký vylomeniny.
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … enthal.jpg

Já sem třeba asi dvoje řídítka bez hrazdy vohnul,jednou při nešetrným dopadu ze zadního kola a jednou při jízdě po předním. Vono pokud někdo není lenošnej se nažrat,tak ty bez hrazdy dost pružísick


GSX 1400 K7
Koldan (Člen)
17.02.2018 00:08:43
Offline

Re: řidítka

pepa psal:

a tak to jo, ale stejně se mi tam ta hrazda nelíbí headshake

VikecB12 psal:
pepa psal:

... na co ti tam ta hrazda je???


Já sem třeba asi dvoje řídítka bez hrazdy vohnul,jednou při nešetrným dopadu ze zadního kola a jednou při jízdě po předním. Vono pokud někdo není lenošnej se nažrat,tak ty bez hrazdy dost pružísick

no tag zvol inů cestu: TAGsmokin konickýsmokin ZLATÝsmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
17.02.2018 08:58:24
Offline

Re: řidítka

Jo,vyměnit domky a frknout tam kónickygood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Francouz (Člen)
17.02.2018 13:09:28
Offline

Re: řidítka

Ja se priznam ze jsem nasadil rovnej sirokej klacek s hrazdou co je tady tak chvalenej, pac jsem si rikal co na tom ostatni videj bigsmile  prestoze ty original mi nedelaly problem, ale s tema novyma rovnyma jsem zazival peklo jak me brnely ruce, takze jsem se pokorne vratil k nejakym duralovym, ale rozmerove totoznyma s tema puvodnima. A problem nebyl s sirkou ramen, pac ty mam sirsi nez vetsina populace, ale je to takova kravina jako je zapesti, to ma kazdy trochu jinak a jinak se mu tam mackaji zily a nervy.

mr.BSE (Člen)
17.02.2018 19:52:15
Offline

Re: řidítka

VikecB12 psal:

Jeto brnkačkasmokincoolbigsmile
https://www.youtube.com/watch?v=vkS9YggQMXk
Tak při podobných hrátkách sou řídítka dost důležitysmokin

ciwe sršáň hadra bigsmilegoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
nevo7 (Člen)
24.02.2018 12:09:10
Offline

Re: řidítka

Len všeobecné info, lebo tiež neviem, aká šírka je ideál.
Ale viem, že 80 cm je moc /a to som vysoký 195 cm/, na stavbu XJ som si dával 78cm /podľa tu starých diskusií, ako zlatý stred/ ale neviem či aj to nepôjde ešte o cm z každej strany skrátiť /lebo potom je to divoko široké zpredu oproti zvyšku motorky/.


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.
Frodo89 (Člen)
28.02.2018 21:13:43
Offline

Re: řidítka

Honzik8719 psal:

přesně jak píše americkej...jeden holky druhej vdolky
voměř si rozměry co tam máš teď a porovnávej si ty rozměry s různýma řídítkama na netu...pokud máš aspon trochu představivosti tak ti docvakne co potřebuješ smokin
jestli ne dojdi si do krámu kde ty řídítka maj a vem si je do pazour jen tak evil jestli ti ani todle nepomůže tak si v pussybigsmile

To mi připomíná mou mílku, do ktere jsem se nechal ukecat... Pro mě Vimca byli lepší jak WRP America


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Honzik8719 (Člen)
01.03.2018 01:40:48
Offline

Re: řidítka

Frodo89 psal:
Honzik8719 psal:

přesně jak píše americkej...jeden holky druhej vdolky
voměř si rozměry co tam máš teď a porovnávej si ty rozměry s různýma řídítkama na netu...pokud máš aspon trochu představivosti tak ti docvakne co potřebuješ smokin
jestli ne dojdi si do krámu kde ty řídítka maj a vem si je do pazour jen tak evil jestli ti ani todle nepomůže tak si v pussybigsmile

To mi připomíná mou mílku, do ktere jsem se nechal ukecat... Pro mě Vimca byli lepší jak WRP America

Však řídítka Vicma jsi měl z mýho kulta kde mi neseděli evil


...relativní kochač...
Frodo89 (Člen)
01.03.2018 07:38:00
Offline

Re: řidítka

Honzik8719 psal:

Však řídítka Vicma jsi měl z mýho kulta kde mi neseděli evil

Jo jo Vicma jsem měl od tebe. ale do těch WRPček jsem se nechal taky ukecat od tebe


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr