Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » To se povedlo...

pepa (Člen)
25.02.2018 09:16:35
Offline

To se povedlo...


GSX 1400 K7
Filous (Člen)
25.02.2018 11:36:57
Offline

Re: To se povedlo...

...kdyby f tom byl jinej motor a né tedle sráč, tag by to nemuselo bejt špatnýbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
25.02.2018 11:50:44
Offline

Re: To se povedlo...

Tak nejak..napr. jednovalec ze staryho XR nebo jak se to jmenovalo.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
25.02.2018 13:13:02
Offline

Re: To se povedlo...

Filous psal:

...kdyby f tom byl jinej motor a né tedle sráč, tag by to nemuselo bejt špatnýbigsmile

....partaku, jeste bych doplnil i jiny podvozek....a byla by to docela fajn motka bigsmile

corimec (Člen)
25.02.2018 13:25:13
Offline

Re: To se povedlo...

Mě se to líbíbigsmilegood

Filous (Člen)
25.02.2018 15:49:10
Offline

Re: To se povedlo...

...jako takle...dizajnovje se mi to celkem libi, ale to skoro kazdej scrambler, problem mam s Jawou jako takovou...zadnej tedle srac vod Jawy uz bych nigdy f garazi nechtel videt...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
25.02.2018 18:15:52
Offline

Re: To se povedlo...

Filous psal:

...jako takle...dizajnovje se mi to celkem libi, ale to skoro kazdej scrambler, problem mam s Jawou jako takovou...zadnej tedle srac vod Jawy uz bych nigdy f garazi nechtel videt...

moje slovagoodgoodgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
corimec (Člen)
25.02.2018 20:03:43
Offline

Re: To se povedlo...

Dneska je jiná doba,všichni jsou rozmazlení.Ale rád bych připomněl,že to není zas tak dávno,kdy byl každej rád,že má alespoň tu Jawičku v garáži,protože na Japonce prostě neměl.Mě bylo uplně jedno,že nemá výkon,nebrzdí a smrdí jak Wartburg.Hlavně že jsem se vezlgood

Filous (Člen)
25.02.2018 20:15:07
Offline

Re: To se povedlo...

corimec psal:

Dneska je jiná doba,všichni jsou rozmazlení.Ale rád bych připomněl,že to není zas tak dávno,kdy byl každej rád,že má alespoň tu Jawičku v garáži,protože na Japonce prostě neměl.Mě bylo uplně jedno,že nemá výkon,nebrzdí a smrdí jak Wartburg.Hlavně že jsem se vezlgood

...to já nepopíram, ale zaplaťsatan je uš tadle doba pryčgood ...a nemam jedinej důvod se do tý doby vracet...uš jen pro to co si vyjmenoval prostě ne...stejně tag sem se zařek, že uš mi do garáže nesmí nic z Číny, tym sem si taky prošelevil


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
25.02.2018 20:46:28
Offline

Re: To se povedlo...

Filous psal:
corimec psal:

Dneska je jiná doba,všichni jsou rozmazlení.Ale rád bych připomněl,že to není zas tak dávno,kdy byl každej rád,že má alespoň tu Jawičku v garáži,protože na Japonce prostě neměl.Mě bylo uplně jedno,že nemá výkon,nebrzdí a smrdí jak Wartburg.Hlavně že jsem se vezlgood

...to já nepopíram, ale zaplaťsatan je uš tadle doba pryčgood ...a nemam jedinej důvod se do tý doby vracet...uš jen pro to co si vyjmenoval prostě ne...stejně tag sem se zařek, že uš mi do garáže nesmí nic z Číny, tym sem si taky prošelevil

...přeci člověk dobrovolně z kokty nepřesedne do wartbugra...bigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
25.02.2018 22:09:58
Offline

Re: To se povedlo...

Petr J. psal:
Filous psal:
corimec psal:

Dneska je jiná doba,všichni jsou rozmazlení.Ale rád bych připomněl,že to není zas tak dávno,kdy byl každej rád,že má alespoň tu Jawičku v garáži,protože na Japonce prostě neměl.Mě bylo uplně jedno,že nemá výkon,nebrzdí a smrdí jak Wartburg.Hlavně že jsem se vezlgood

...to já nepopíram, ale zaplaťsatan je uš tadle doba pryčgood ...a nemam jedinej důvod se do tý doby vracet...uš jen pro to co si vyjmenoval prostě ne...stejně tag sem se zařek, že uš mi do garáže nesmí nic z Číny, tym sem si taky prošelevil

...přeci člověk dobrovolně z kokty nepřesedne do wartbugra...bigsmilebigsmile

A jeste tomu dneska rikaj vystrik techniky😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
26.02.2018 04:02:00
Offline

Re: To se povedlo...

asi sem divnej mě se todle "veledílo" nelíbí vůbecredface


...relativní kochač...
YvesEr (Člen)
26.02.2018 05:55:46
Offline

Re: To se povedlo...

Honzik8719 psal:

asi sem divnej mě se todle "veledílo" nelíbí vůbecredface

Asi jsem taky divnej..

VikecB12 (Člen)
26.02.2018 09:42:48
Offline

Re: To se povedlo...

Vzhledově je to celkem povedený,ale celkově už se mě tyhle kafáče,skremblery a fšelijaký retra nelíbí,pokud je to v moderním podání z nové elektrické motorkyidontknow (jedině snad to baworácký RnineT nebo jak se to menuje a to jenom proto,že má furt starej motor a né tu dnešní baworskou pičovinu s vodou)
Zároveň je fraje ten,kdo je schopnej lítat někde do práce na vopravdickým retru z 80tejch,nebo 70tejch a nebojí se,že do toho bude muset vobčas zabořit šroubovákgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr