Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Držák budíků

Martin 9 (Nový člen)
06.02.2018 00:55:50
Offline

Držák budíků

Zdravím, najde se zde někdo kdo by věděl kde se da sehnat lešení na budiky na Bandita 600, r. v. 2000? Budu rád když mi někdo napíšete kde bych mohl sehnat nové, případně z bourane motorky ale takové aby se dali ještě použít, nebo když by mi někdo napsal rozměry originalniho leseni, případně poslal i foto pro představu pri domácí vyrobu drzaku. Budu rad za kazdou radu.

Ondráš (Člen)
06.02.2018 02:09:47
Offline

Re: Držák budíků

Jo kamaráde... Budíky jsou většinou to co se rozesere při bouračce jako první. Nové stojí 20 (nebo stávaly) a najít v bazaru slušný budíky je štěstí a když už tam jsou, tak se tam moc dlouho nezdrží.help
Ale abych i jen nekibicoval...
Když projdeš technickou poradnu, tak někde v její více než destileté historii najdeš vlákno od Kelly01, kde popisuje domácí výrobu... Nejsem si jistý, jestli to nebyly jen kelímky, ale možná že tam bylo i to co hledáš... Zkus to tu projít.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
06.02.2018 07:53:10
Offline

Re: Držák budíků

Kelly opravovall jen rozbity kelimky
Ja su drzak delal kdyz jsem predelaval eSko na eNko..fotky bych nekde nasel,ale nebudou moc vypovidajici a rozmerovy vykres uz vubec nemam..zakladni tvar jssem obkreslil z eSkovyho drzaku a zbytek dodelal podle potreby..pak jsem to akorat presrouboval na Žabaka kdyz jem ho daval dohromady protoze tam to bylo na sracku komplet.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
06.02.2018 07:57:25
Offline

Re: Držák budíků


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
06.02.2018 08:06:18
Offline

Re: Držák budíků

...www.partsdepot.cz...jetý budeš těško schánět...nebo samodomo výroba, je to enem vohnutej plech s dírama, esi si teda trochu zručnej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Martin 9 (Nový člen)
06.02.2018 23:23:56
Offline

Re: Držák budíků

Diky za info i když ne moc pozitivní =), je to sice jen plech s dirama ale když nevím rozměry, průměry dir atd tak nic moc nevymyslím. Podle původního lešení nevymyslim nic jelikož je na šrot. smile1

Ondráš (Člen)
07.02.2018 06:50:23
Offline

Re: Držák budíků

Pokud jsem našel dobře co chceš, tak to stojí na PartsDepotu 1300,- (na megazipu i s poštovným asi 1100,-). To snad neni taková darda, ne (ikdyž jasně... kus ohlého plechu)?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Morpeheus (Člen)
18.03.2018 22:29:21
Offline

Re: Držák budíků

K.a.s.y.m. psal:

Jen pro inspiraci
http://kasym.rajce.idnes.cz/Prestavba_Bandita/

a to si zrobil jak ty odlitky? goodTo mě zajímá pokud to teda není výrobní tajemství pod ®

K.a.s.y.m. (Člen)
19.03.2018 06:47:54
Offline

Re: Držák budíků

Morpeheus psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jen pro inspiraci
http://kasym.rajce.idnes.cz/Prestavba_Bandita/

a to si zrobil jak ty odlitky? goodTo mě zajímá pokud to teda není výrobní tajemství pod ®

Udelas sadrovy odlitek origo budiku a pak do toho naplacas laminat..zadna veda..to bily je tusim pretgel nebo jak se tomu nadava pro hladsi povrch a aby to slo lepe vyndat z formy...zadna veda ani vyrobni tajemstvi😁😁..ja to  taky nedelal,ale mam sikovnyho kamose ktery s tim ma zkusenosti a pomoh my to vyrobit.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Morpeheus (Člen)
19.03.2018 13:49:42
Offline

Re: Držák budíků

K.a.s.y.m. psal:
Morpeheus psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jen pro inspiraci
http://kasym.rajce.idnes.cz/Prestavba_Bandita/

a to si zrobil jak ty odlitky? goodTo mě zajímá pokud to teda není výrobní tajemství pod ®

Udelas sadrovy odlitek origo budiku a pak do toho naplacas laminat..zadna veda..to bily je tusim pretgel nebo jak se tomu nadava pro hladsi povrch a aby to slo lepe vyndat z formy...zadna veda ani vyrobni tajemstvi😁😁..ja to  taky nedelal,ale mam sikovnyho kamose ktery s tim ma zkusenosti a pomoh my to vyrobit.

Hodně pěkná práce good škoda že jsem to nečetl dřív. Něco takového jsme potřeboval

K.a.s.y.m. (Člen)
19.03.2018 19:12:41
Offline

Re: Držák budíků

No vzhledem k tomu ze tuhle motorku uz tak 6 let nemam tak by jsi to musel cist tak o 8 let driv😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Morpeheus (Člen)
19.03.2018 21:26:14
Offline

Re: Držák budíků

Aha bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr