Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » čištění řetězu

ewans (Člen)
28.08.2007 20:05:07
Offline

čištění řetězu

Tak sem zase zmokl,takze me cekalo cisteni retezu a mazani,chcu se zeptat esi to delate taky stejne-stetka(malinka) a petrolej a poradne to s tim vocistim pak hadra,ocistit petrolej z retezu a nakonec nasplichat mazivem a pak ten sok-jako dycky cely zadni kolo zasvineny jak pussy-mam bily rafky takze je to o to horsi,jak cistit retez a nezasvinit si celej zadek?

Editoval osiris (28.08.2007 20:06:30)


Presedlal jsem na sv650
osiris (Člen)
28.08.2007 20:09:14
Offline

Re: čištění řetězu

...piš prosím normální nadpisy smile1

...jinak petrolej, štětka, potom autošampon a voda na celou motorku (omyješ tak i ten petrolej z kola)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
pavel dolínek (Člen)
28.08.2007 20:38:31
Offline

Re: čištění řetězu

osiris psal:

...piš prosím normální nadpisy smile1

...jinak petrolej, štětka, potom autošampon a voda na celou motorku (omyješ tak i ten petrolej z kola)

picovina,nechas na nem ruce


"una storia italiana"
Eremi (Člen)
28.08.2007 20:54:12
Offline

Re: čištění řetězu

neumývat


S úsměvem jde všechno líp :o)
Palino (Člen)
28.08.2007 20:56:18
Offline

Re: čištění řetězu

ewans psal:

Tak sem zase zmokl,takze me cekalo cisteni retezu a mazani,chcu se zeptat esi to delate taky stejne-stetka(malinka) a petrolej a poradne to s tim vocistim pak hadra,ocistit petrolej z retezu a nakonec nasplichat mazivem a pak ten sok-jako dycky cely zadni kolo zasvineny jak pussy-mam bily rafky takze je to o to horsi,jak cistit retez a nezasvinit si celej zadek?

Nemazat sádlem ani ramoubigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Martin B12 (Člen)
28.08.2007 21:01:55
Offline

Re: čištění řetězu

doporučuju po důkladným očištění nastříkat sprejem na řetez od Mafry good

to budeš mít po jízdě zasraný i záda sicksmile1


street triple picco
maňas (Člen)
28.08.2007 21:13:38
Offline

Re: čištění řetězu

sem prase protože sem ho za celej rok nečistil bad


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
kratas (Člen)
28.08.2007 22:15:38
Offline

Re: čištění řetězu

pokud zkukneš trošku historii, tak jsem o tomto psal hromadu a taky se o tom již psalo hromadu pussypussy

Jinak teď jsem zrovna čistil řetěz. petrolej, střední stětec a pořádně vygruntoval. Pak nechal oschnout a očistil co to šlo hadrem (dočista, dočista). pak namazal mazivem MOTOREX (s teflonem-bíle mazivo-to nejdražší co od nich je - max. spokojenost!!!) a nechal zaschnout cca 30 minut.
Po jízdě jsem měl jen trošku na hlavním stojánku a na disku (jen po první jízdě). Po další již nic!!
Takže pohoda.. No jen jsem se s tím jebal hodně dlouho (bral jsem to důkladně)..good


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
ydom (Člen)
28.08.2007 22:54:29
Offline

Re: čištění řetězu

pročti historii a pak zkus tohle a udeš čistit poprvý moža podruhý to co ti tam zylo s předchozích straček pak už je mažeš,páč je to furt čistý.. http://www.novelmoto.cz/katalog_PR-drylube.htm


Když nejezdím,tak tvořím...
Koldan (Člen)
29.08.2007 08:23:17
Offline

Re: čištění řetězu

ewans psal:

Tak sem zase zmokl,takze me cekalo cisteni retezu a mazani,chcu se zeptat esi to delate taky stejne-stetka(malinka) a petrolej a poradne to s tim vocistim pak hadra,ocistit petrolej z retezu a nakonec nasplichat mazivem a pak ten sok-jako dycky cely zadni kolo zasvineny jak pussy-mam bily rafky takze je to o to horsi,jak cistit retez a nezasvinit si celej zadek?

nech ten petrlej voschnout,aby jsi to nestříkal na něj.pak teprve stříkni mazivo,počkej čtvrt hoďky a znovu to utři čistým hadrem,mazivo už bude tam kde má být a ty setřeš právě ty přebytky,kerý ti pak stříkaj na kolo.dyž to takhle uděláš,budeš mít kolo čistýgood
jo a dyž to stříkáš,stříkej tam kam to má jít,vot teho je tam ta tenká trubička,není potřeba zasrat celej řetaz litry maziva


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Zdenda (Člen)
29.08.2007 12:41:37
Offline

Re: čištění řetězu

Včera jsem čistil řetěz, rozetu a komplet zadní kolo na motorce mojí přítulky! Katastrofa! Po namázání a 10km vyjížďce jsem to mohl dělat znovu! Šílenost! Zlatej Scott! Už nikdy jinak!good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
hans (Člen)
29.08.2007 16:01:10
Offline

Re: čištění řetězu

hale kup motul, udělej jak říká ministr koldan a nebude na kyvce ani ráfech nic.....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Zdenda (Člen)
29.08.2007 21:20:32
Offline

Re: čištění řetězu

A co ty bílý mazadla? To GSo má bílý kola a to co lítá z teho řetězu je kentussick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
ydom (Člen)
29.08.2007 22:58:42
Offline

Re: čištění řetězu

ydom psal:

pročti historii a pak zkus tohle a budeš čistit poprvý možna podruhý to co ti tam zbylo s předchozích straček pak už je mažeš,páč je to furt čistý.. http://www.novelmoto.cz/katalog_PR-drylube.htm

bez čištění....


Když nejezdím,tak tvořím...
zikmund (Člen)
14.04.2018 21:32:33
Offline

Re: čištění řetězu

Zdravim.
Chci se jen zeptat jak spravně mazat řetěz.mazivo se střikne jen na kraj k valeckum?Nebo i na tesneni.Na Youtube na každym videu postřikaj komplet celej řetěz a nikdo se s tim nesere valeček po valečku,Ptam se proto že jsem dal novej řetěz a chci aby me chvilku vydržel.

K.a.s.y.m. (Člen)
14.04.2018 23:51:29
Offline

Re: čištění řetězu

Na tesnenych retezech se mazou vzdy tesnici krouzky.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
15.04.2018 13:21:01
Offline

Re: čištění řetězu

...surprised


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kojaksro (Člen)
15.04.2018 14:12:17
Offline

Re: čištění řetězu

...zde to máš jednoduše popsané

http://www.abmoto.cz/cz/page/12411/moto … etezu.html


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
hlemejzd999 (Člen)
15.04.2018 14:44:02
Offline

Re: čištění řetězu

osiris psal:

...surprised

no nečum ... bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr