Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » bandit gsf1200 netahne od 4tis

culla36 (Člen)
05.03.2017 17:57:16
Offline

bandit gsf1200 netahne od 4tis

Zdravim lidi.Jsem tu novej a potreboval bych poradit.Bandit netahne od 4 tis jak ma a jen se vlece.Do tech 4 tis leti v pohode.Na volnobeh maka naprosto v pohode.Hadicky jsou vsechny ok.Dekuji za rady.

K.a.s.y.m. (Člen)
05.03.2017 20:42:42
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Ja bych to typnul na zalepeny karbce..zvlast jestli je to po zime a na podzim jela v pohode.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
culla36 (Člen)
06.03.2017 15:00:09
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

myslíš zalepený membrány?

K.a.s.y.m. (Člen)
06.03.2017 18:29:34
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

culla36 psal:

myslíš zalepený membrány?

Ne..trysky..membrany pokud mysli ty podtlakovy na otvirani soupete s benzinem vubec neprijdou do kontaktu.
Muzete podekovat Babisovi a jemu podobnym co vydelavaj na vyrobe a nasledne na danovych zvyhodnenich na obilnym lihu do bemzinu a nebo MEŘU do nafty ze prodavaj na pumpach takovy sracky.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
culla36 (Člen)
06.03.2017 18:39:19
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

No jo ale kdyby byly ucpaný trysky tak by to zlobilo i na neutrál ne.?Mě to na neutrál krásně jde do otáček plynule ale jak jedu tak do 4000 ot je to paráda a pak si pomalu rozbiju hubu o řidítka jak lehne výkon.A pak to leze nahoru jak třiapůle :) Jak kdyby vypnul jeden válec.

vendous (Člen)
06.03.2017 18:41:40
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Na neutrál neni potřeba tolik benzínu tak to stihne dávkovat ale jak je potřeba benzínu víc je trabl


Smrt je ze všeho to poslední.
culla36 (Člen)
06.03.2017 18:47:26
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Tak zkusim vyčistit ty trysky a uvidíme :) Děkuji za rady:)

K.a.s.y.m. (Člen)
06.03.2017 20:46:06
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

No vzhledem k tomu ze volnonezna tryska je v plovakove komore o neco vys nez hlavni muze se to klidne stat..neni to uplne standartni protoze vetsinou se zalepi spis ta mensi volnobezna,ale vzhledem k tomu co jsem videl lonsky jaro a leto v nekterych karburatorech tak me neprekvapi ani tohle.
Pak by jsi jedine mohl mit neco v sani a nebo pricpany odvetrani nadrze,ale na to moc nesazim


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
07.03.2017 08:36:05
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

K.a.s.y.m. psal:
culla36 psal:

myslíš zalepený membrány?

Ne..trysky..membrany pokud mysli ty podtlakovy na otvirani soupete s benzinem vubec neprijdou do kontaktu.
Muzete podekovat Babisovi a jemu podobnym co vydelavaj na vyrobe a nasledne na danovych zvyhodnenich na obilnym lihu do bemzinu a nebo MEŘU do nafty ze prodavaj na pumpach takovy sracky.

...mě začly dnes bolet záda, do pussy aji s Babišem bigsmilebigsmilebigsmile

hlemejzd999 (Člen)
07.03.2017 16:11:55
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:
culla36 psal:

myslíš zalepený membrány?

Ne..trysky..membrany pokud mysli ty podtlakovy na otvirani soupete s benzinem vubec neprijdou do kontaktu.
Muzete podekovat Babisovi a jemu podobnym co vydelavaj na vyrobe a nasledne na danovych zvyhodnenich na obilnym lihu do bemzinu a nebo MEŘU do nafty ze prodavaj na pumpach takovy sracky.

...mě začly dnes bolet záda, do pussy aji s Babišem bigsmilebigsmilebigsmile

já už jedu druhou lahvičku Brufenu -  balení po 100 kusech good v lékárně Dr. Max nyní za 99,- kč bigsmile, (předtim půl balení Nimesilu a předtím půl balení Aulinu spolu s Dorsiflexem ..do pussy se všema bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
07.03.2017 16:15:41
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

kua Moure , za to mužeš ty bigsmile, ja tu v klidu píšu a pak zjistim, že je to ve vlákně o čištění karburátoru ...pls at to nekdo smaže... pak budou nadávat mě , že to tu spamuju


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
07.03.2017 17:05:38
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

hlemejzd999 psal:

kua Moure , za to mužeš ty bigsmile, ja tu v klidu píšu a pak zjistim, že je to ve vlákně o čištění karburátoru ...pls at to nekdo smaže... pak budou nadávat mě , že to tu spamuju

...bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
culla36 (Člen)
07.03.2017 20:00:35
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Sání čisté a hadičky všechny taky cajk.zkusim to ještě projet s pootevřenou nádrží.

K.a.s.y.m. (Člen)
07.03.2017 20:30:06
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Nechce se ti do karburatoru,co?je to blba prace,ale nejspis te nemine bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
07.03.2017 22:02:23
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

K.a.s.y.m. psal:

Nechce se ti do karburatoru,co?je to blba prace,ale nejspis te nemine bigsmile

Jak rika Kasym, Babis  ti to ucpal bigsmile. Toho curaka by meli povesit konecne


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
baron_FoX (Člen)
26.03.2017 14:58:21
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Zdar, já mam podobný problém.
Mám Bandita 650 2007 takže už stříkačka a po zimě táhne tak do  6- 8 tisíc a pak konec.
Zkoušel jsem vyměnit všechny svíčky, vyměnit benzín za novej, vyčistit vzduchový filtr a zatím nic nepomohlo. Na zimu jsem tam měl plnou nádrž N98, který by snad měl být bez toho bio bordelu.
Řekl bych že za studena jede celkem dobře, ale jak se trochu zahřeje tak když dám víc jak cca 1/3 plynu tak přestává táhnout. Když jsem včera vyměnil benzín tak asi 5 kiláků jel fakt pěkně a pak začal zase zlobit. Nevím jestli to má souvislost, ale loni před koncem sezony trochu hůř táhnul na šestku ve vysokých otáčkách, ale myslel jsem že to bude tím filtrem.
Poraďte prosím.help

Billy (Člen)
26.03.2017 19:43:20
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Co palivove cerpadlo neni napul po smrti ? Cerpadlo bylo casta zavada.  Ostatni ti vic poradi


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Progear 650 (Člen)
28.03.2017 07:43:54
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Billy psal:

Co palivove cerpadlo neni napul po smrti ? Cerpadlo bylo casta zavada.  Ostatni ti vic poradi

Ano, tohle je na stopro malej tlak paliva.... Čerpadlo vyndat, vyčistit sítko a bordel a když to nepomůže tak nové...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Pardalll (Nový člen)
28.03.2017 10:54:20
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Pokud mohu i svou trochou na toto téma, tankuji zásadně na pumpách Euro Oil, je to Čepro a pohonné hmoty bez bio složek, jak nafta tak benzín a žádný problém se startováním po zimě.good

baron_FoX (Člen)
28.03.2017 11:04:06
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Zrovna včera jsem to měl rozhozený.
Má to sítko mít v sobě takovou šedou hmotu? Jsem nevěděl jestli je to špína nebo nějaká super jemná filtrační hmota.idontknow
Nové sítko jde sehnat asi jen originál Suziki, že?
Zkoušel jsem to proplachovat a vyšpárat drátkem ale bez efektu. Žádný bordel z toho nelezl.
No dneska to asi rozhodím zase a zkusím to ještě jednou a pořádně, proměřím pumpu a jestli to nepomůže tak holt nová pumpa sick

K.a.s.y.m. (Člen)
28.03.2017 12:37:54
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Pardalll psal:

Pokud mohu i svou trochou na toto téma, tankuji zásadně na pumpách Euro Oil, je to Čepro a pohonné hmoty bez bio složek, jak nafta tak benzín a žádný problém se startováním po zimě.good

No to nema jen Euroil...nebo aspon to slibuji


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
culla36 (Člen)
28.03.2017 18:37:20
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Mám 2001 a když zapnu klíček tak čerpadlo neslyšim.Má normálně bejt slyšet nebo ne?Na Fazeru co jsem měl normálně bzučelo.Tady nevím jak to je.Díkidontknow

VikecB12 (Člen)
28.03.2017 19:21:13
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

U starýho bandita je svět ještě v pořádku,tudíž tam žádný čerpadlo nenígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
28.03.2017 21:05:46
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

VikecB12 psal:

U starýho bandita je svět ještě v pořádku,tudíž tam žádný čerpadlo nenígood

ještě ,že tak smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
culla36 (Člen)
29.03.2017 18:02:17
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Dík.good

baron_FoX (Člen)
29.03.2017 18:52:37
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Tak jsem pročistil ty sejtka u čerpadla, najel asi 30 kiláků a dobrý. A pak 2 kiláky od baráku se to začlo zase srát pussy. Asi se tam dostává nějakej bordel z nádrže.
Jaký máte zkušenosti s různýma čističtícíma vodičkama co se lijou do benzínu?

Billy (Člen)
29.03.2017 19:17:21
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

baron_FoX psal:

Tak jsem pročistil ty sejtka u čerpadla, najel asi 30 kiláků a dobrý. A pak 2 kiláky od baráku se to začlo zase srát pussy. Asi se tam dostává nějakej bordel z nádrže.
Jaký máte zkušenosti s různýma čističtícíma vodičkama co se lijou do benzínu?

Ja bych jeste zkusil napojit cerpadlo na hadice zvlast nekam do nadobky a zapl cerpadlo pomoci solo napajeni. Jestli to aspon tlaci nejak stabilne, ja si myslim ze se seka a nedava prutok. A ty sitka v tom cerpadle tam snad jsou zalisovany a nejdou vytahnout jestli si to dobre pamatuju, jednou sem to videl na ponku u mojeho mechanika Kamila co jezdi s kultovni Bertou smile1 good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Morpeheus (Člen)
05.04.2018 18:40:39
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Zdarec, koupil jsem b12, dal do servisu seřídit karbece (a vyčistit) skrz to, že protěkal benzin až do olejové vany. Tak vyměnil jehle, těsnění v karbecech, přetěsnil palivový kohout a že je všechno cajk. Tak jsem moto odvezl domů a druhý den to jel projet. A problém - než se bandit zahřeje, tak nechce táhnout. Jakoby se spíš po přidání plynu dusil než přidával. Tím pádem cuká protože zatáhnu za plyn a otáčky začnou haprovat spíše dolů a pak to letí nahoru. Po cca 10-15 km to je ok. Tak jsem tomu mechanikovi psal, že to dělá toto no a prej je to u karbeců normální. A mě to normální nepřipadá. Když jsem to kupoval (teda než jsem to kupoval tak jsem na tom v létě jezdil-pak natekl benzín do oleje) tak to nedělalo. Mám ještě b6, tam jsem nechával seřídit karbece minulé jaro a jede plynule jak za studena tak za tepla. A teď nevím co teda. Je to normální? Napsal mi, že se může ještě podívat na bohatost směsi ale že to tak je ok. Jinak tam prý měnil ještě svíčky a seřizoval ventily. Starého benzínu tam bylo hodně málo-mechanik tam tankoval za 200kč a já tam nalil týden natankovaný benzín s kanystru. Mohlo by to být tou směsí? Karbece asi rozhozené nebudou, to by haprovaly otáčky, ne?

Francouz (Člen)
07.04.2018 19:23:08
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Normalni to rozhodne neni. Co s tim je ti nepovim, na to jsou tu vetsi odbornici, ale ja si myslim, ze kdyz se hrabal v karbecich, tak to budou nejspis ty karbece.

K.a.s.y.m. (Člen)
07.04.2018 21:00:44
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

No já bych začal tim co můžeš vidět na první pohled..tedy karbeci pořádně zastrčený do přírub na motoru(musí tam být až po tělo karbecu)..potom přiruby z airboxu do karbeců...potom víko airoboxu jestli je pořádně usazený...potom zkontrolovat hadičky od nádrže..palivová není nikde skříplá...pořádně zapojená a neskříplá podtlaková hadička ke kohoutu...to jsou ty lehčí věci který jsou vidět...pokud je tohle OK budeš muset začít hledat víc..možná ti po vyčištění nastavil volnoběžnou bohatost podle tabulek což může být problém pokud máš laďák..tam stačí přidat..další věc je jestli ti dával novej vzduchový filtr..jestli dal třeba Meivu..nebo jak se to jmenuje tak s tou je problém..nejlepší je origo.. i HF funguje docela v pohodě..máš co hledat..a nebo mu to hod na hlavu dej mu pár facek a ať se snaží znova a lépe.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
08.04.2018 11:19:36
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

kasymovi: hezký good pěknej přístup goodsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
08.04.2018 12:25:56
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Uz jsem to po jednom "servisu" takhle opravoval..stejna diagnoza a byli tam blbe dany karbeci..tak proto jsem to psal..jinak bych se na to asi i assass 😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Morpeheus (Člen)
09.04.2018 18:13:28
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

dneska jsem mu to vezl a říkal, že bohatost nastavil origo a já tam mám laďák (jak píše kasym) takže možná příčina by to mohla být. Prej to  proleze znovu celé. Hadičky a věci které jdou vidět bez větší demontáže (nádrž jsem si odmontoval) jsem prolezl. O víkendu jsem to jel ještě projet a to "cukání" začalo i u zahřátého motoru. Od 3 tisíc to začlo dusit jak pokažený kulomet. To už jsem byl celkem nasraný - 6,5 tis za opravu a motorka jede daleko hůř než jsem ji tam vezl. Tak jsem to zkusil projet rychleji a víc vytočit až do červeného a přestalo to. Ale kdoví na jak dlouho. Uvidím co mi řekne a jestli to opraví.
Jinak díky kasymovi za velmi obsáhlou odpověď. Ostatním co reagovali taky ale on poradil nejvíc bigsmile

lenkochal (Člen)
16.04.2018 10:22:35
Offline

Re: bandit gsf1200 netahne od 4tis

Ak mozem poradit, daj niekomu kto to vie zostelovat bohatost. Pokial nemas zasrane karba, alebo "potunene" a mas dobre urobene synchro, tak je to vlastne jedina vec, ktora sa da pokazit. Ja som sa s tym babral dost dlho, nez som kupil priehladnu sviecku a teraz to mam ako tak nastavene. Na nejake pocty otacok volnobeznych srobov v manuale vobec nedaj. Su to vsetko stare motorky v ktorych sa co si budeme nahovarat uz proste kde kdo v minulosti vrtal a ono staci ten srobik silnejsie utiahnut a uz sa zmeni tvar toho miesta kam dosada, pripadne aj tvar srobika samotneho a manualovy pocet otacok je razom k nicomu.

Uz som to tu niekde pisal su celkom tri moznosti ako to nastavit:

1) Sonda do zvodu, lambda alebo teplomer, oboje by malo fungovat. Je to uplne najlepsi variant. Ale jednak treba mat na zvodoch diery (moj b12 napriklad ma). No a hlavne maju to (tie sondy) len v servisoch a aj to len niektorych. Mali by to mat vsade, kde maju brzdu a zaoberaju sa tunningom. Chystam sa nejaky taky servis najst, ale najprv som musel dat moto do stavu aby tam vobec dosla smile1

2) Priehladna svieca, da sa kupit na ebay (hladaj colortune).  Kupil som a vyhral som sa s tym, Poviem na rovinu ze jednak je to strasne nekvalitne vyrobene a tiez na nejaky presny tunning to moc nie je lebo pol otacky vo farbe toho plamena nehra rolu. ALE da sa tym odhalit nejaky zasadny problem, proste ked je nieco ustrele fakt mimo. Na 4 valcoch moze byt ustreleny len jeden a medzi ostatnymi sa to schova. To bol moj pripad, druhy valec z lava po smere jazdy bol moc bohaty a buchal mimo takt....na tej prihladnej sviecke to bolo krasne vidiet. Po prenastaveni moto okamzite prestalo vydavat nepravidelny cudesny zvuk a uz jazdi celkom slusne.

3)Skusena ruka. Existuju machri, ktori nastavia bohatost stvorvalca len tak "posluchom" a sledovanim zmeny otacok na volnobehu. Ja k nim bohuzial nepatrim.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr