Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nastavenie volnobeznej zmesi priehladnou svieckou

lenkochal (Člen)
05.05.2018 22:43:07
Offline

Nastavenie volnobeznej zmesi priehladnou svieckou

Zdar banditi,
docela casto sa tu riesi nastavenie bohatosti a aj ja som par krat uz prispel svojou trochou,... no a kedze som sa to zda sa poriadne naucil az vcera, tak by som to rad zhrnul pre dalsie generacie.

Na uvod by som sa chcel ospravedlnit systemu priheladnych sviecok znamemu ako colortune, ktory som v minulych prispevkoch trochu ohovaral. Stale trvam na tom ze by sa to dalo vyrobit aj lepsie, ale teraz priznavam, ze to 100% funguje a zmes sa tym da naladit celkom dobre. Ukazalo sa ze plati stare zname "Az zlyhaju vsetky ostatne moznosti, precitaj si konecne navod!"

No v kratkosti,... neide len o farbu plamena, ale hlavne o to ako ju dosiahnut.

Ja som totiz povodne vychadzal z toho, ze ak nastavim manualovuch 1 a 3/4 otacky a budem sa potom snazit hladat co najkrajsi modry plamen, tak to nejako trafim,.... a ono prd... plamen je viac menej modry v rozsahu asi dva a pol otacky, takze to hladanie clovek rychlo vzda bigsmile

Spravny postup ale je, ze zmes bez rozmyslu obohacujes kym nie je ocividne moc bohata (zlty/oranzovy plamen) a potom vratis nazad len tak tesne aby oranzova akurat zmizla a zostala len modra.

No a bandit ako mavnutim prutika jazdi zase ako za mlada.

hlemejzd999 (Člen)
06.05.2018 20:17:13
Offline

Re: Nastavenie volnobeznej zmesi priehladnou svieckou

čoveče to je zajímavý , ale ta svíčka stojí 49 dolarů ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
corimec (Člen)
06.05.2018 20:41:25
Offline

Re: Nastavenie volnobeznej zmesi priehladnou svieckou

Koukal jsem na nejaký videa na youtupe a fakt dobrýgood

huskyb12 (Administrator)
06.05.2018 20:53:33
Offline

Re: Nastavenie volnobeznej zmesi priehladnou svieckou

bať


ale di, Ty brepto ...
corimec (Člen)
06.05.2018 21:00:13
Offline

Re: Nastavenie volnobeznej zmesi priehladnou svieckou

Jinak tady jsem našel odkaz na moskvič foru,dřív se tomu řikalo idikator smesi karburatora a dalo se to sehnat za pár kaček,ale jen na savětskoje aftamabily.
http://forum.moskvich.cz/viewtopic.php? … b65e7810fe

hlemejzd999 (Člen)
06.05.2018 21:05:34
Offline

Re: Nastavenie volnobeznej zmesi priehladnou svieckou

jo tak voni to vobšlehli vod moskviče bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
corimec (Člen)
06.05.2018 21:14:38
Offline

Re: Nastavenie volnobeznej zmesi priehladnou svieckou

Nechapu tu cenufuckkapitalisti nenažraný.V Sojuzu jsi to sehnal za flašku vodky.

lenkochal (Člen)
09.05.2018 08:39:40
Offline

Re: Nastavenie volnobeznej zmesi priehladnou svieckou

Je to tak, neviem co na tom stoji tolke peniaze a ked je clovek kkt ako ja a objedna si nespravny rozmer zavitu, musi si za este dalsie peniaze kupit redukciu bigsmile

Inak len tak pre zaujimavost, snazil som sa dat vsetko do tovarenskeho stavu. Zalepil som diery vyvrtane do airboxu vymontoval zbytky dynojetu nainstaloval komplet opravnu sadu karba (vcetne novych trysiek a ihiel) kupil som original vyfuk, nove priruby karba nove membrany,.... jedine filter mam teda HIFLO, ale normal, ziaden vysokopriepustny KN,....  takze proste by som nemal byt od manualovych 1 a 3/4 otacky daleko,... a prd... 3.5 az 4 otacky....(podla priehladnej sviecky) a jazdi to s tym myslim OK

Napada niekoho com to?

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr