Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » kotouče 4mm

oma1995 (Člen)
12.04.2018 21:29:06
Offline

kotouče 4mm

Ahoj, Zjistil jsem, že mám na předních kotoučích limit 4mm. Kotouče nehází. Možná to lehce vibruje do řídítek, když zabrdím co to jde. V létě jedeme ve dvou naložený bagáží za hranice, tak jsem to nechal vyměnit za nové NG. Můj dotaz zní.
a) ze zvědavosti, kdo jezdí pod 4mm, vydrží to ještě něco?
b) zkušenost se značkou NG?

Filous (Člen)
13.04.2018 08:45:55
Offline

Re: kotouče 4mm

...NG v pohoděgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Radek-Ban (Člen)
13.04.2018 13:41:11
Offline

Re: kotouče 4mm

Ja mam kotouce oba na limitu ..mam na nich nalitano 70 tis..zatim se nekroutej ...ale kdyz litam s batuzkem v alpach tak nemam dobrej pocit bad pristi sezonu pujdou novy


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
oma1995 (Člen)
16.04.2018 10:03:32
Offline

Re: kotouče 4mm

no přesně ten batoh a hory je důvod proč jsem do toho šel

Filous (Člen)
16.04.2018 13:03:36
Offline

Re: kotouče 4mm

Radek-Ban psal:

Ja mam kotouce oba na limitu ..mam na nich nalitano 70 tis..zatim se nekroutej ...ale kdyz litam s batuzkem v alpach tak nemam dobrej pocit bad pristi sezonu pujdou novy

...tak bud mas najeto 70 uz potreti a nebo jezdis strasne tvrdy desky...ja mam namotano 72 a kotouce maj minimalne znatelny opotrebeni...a jeden je volnejsi v nejtech...coz me teda sere...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Radek-Ban (Člen)
16.04.2018 13:37:03
Offline

Re: kotouče 4mm

Mam to od novoty tak asi desky po originalech tam davam brembaidontknow konecne to taky zacalo brzdit smile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
oma1995 (Člen)
16.04.2018 14:13:59
Offline

Re: kotouče 4mm

já to od novoty nemám (b650) a na budíku je 53tkm. takže otázka no, ale nedělám si iluze, že to není stočený. Ale třeba taky ne. já brzdím téměř jenom předkem. Mně příjde, že to moc nebrzdí :D

Progear 650 (Člen)
16.04.2018 17:56:52
Offline

Re: kotouče 4mm

Filous psal:
Radek-Ban psal:

Ja mam kotouce oba na limitu ..mam na nich nalitano 70 tis..zatim se nekroutej ...ale kdyz litam s batuzkem v alpach tak nemam dobrej pocit bad pristi sezonu pujdou novy

...tak bud mas najeto 70 uz potreti a nebo jezdis strasne tvrdy desky...ja mam namotano 72 a kotouce maj minimalne znatelny opotrebeni...a jeden je volnejsi v nejtech...coz me teda sere...

Radek to ma v poradku. Moje becko slo pryc s 50 tisicema. Puvodni desky vydrzely 40tisic a kotouce pri prodeji skoro v pussy. Takze to odpovida, kotouce na 650 sou v pici hned diky origo nesmysl deskam


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
oma1995 (Člen)
16.04.2018 19:12:21
Offline

Re: kotouče 4mm

A třeba ostatní modely mají jiné (lepší) desky? nebo je to standart u všech kubatůr? Desky byly asi v minulosti měněny protože mám na budíkku 53tkm a desky jsou ještě docela ok. 1-2 sezóny by vydržely

Filous (Člen)
16.04.2018 20:49:58
Offline

Re: kotouče 4mm

...me vydrzej sintr EBC max 20...v dobach gdy sem to tahal vic po vokruhu, tag i min...ale kotouce mam skoro jag novy...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
oma1995 (Člen)
16.04.2018 21:03:10
Offline

Re: kotouče 4mm

OK. no mně dával v servise na výběr Ferodo, goldfren nebo CL. vzal jsem ty CL. jsou nějaký karbonový. jsou na ně dobré i dost špatné recenze tak uvidím. Každopádně goldfren taky nic moc ohlasy a po zkušenosti z plechovky s Ferodem už nikdy

Filous (Člen)
16.04.2018 21:46:32
Offline

Re: kotouče 4mm

...kazdej vyrobce dela nekolik smesi, neda se generalizovat, ze nekterej vyrobce dela jen shit a vot druhyho sou fsechny smesi super...treba to co jezdim ja vot EBC je smes sinter HH...jsou mekky, nezerou kotouce, ale mizej...jediny co bych jim vytknul je mirna prodleva nebo spis jalovejsi nastup pri jizde f desti, ale mozna je to tym, ze se f desti snazim jet maksimalne plynule a brzdy pouzivat minimalne a vubec ne agresivne, tagze se voda nestihne votparit...druha pravda je, ze po jedny skusenosti, kdy sem musel na ceste vzit co bylo a bohuzel to byli Feroda a ani nevim jaka smes, tak sem si k ty znacce vybudoval nakej vodstup, tagze uz ne...ale ja us mam vybrano a us nepotrebuju eksperimentovat, to co pouzivam mi vyhovuje...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
16.04.2018 21:48:32
Offline

Re: kotouče 4mm

...sem debil...nebyli to tenkrat Feroda, ale Goldfreny...to ten Huskyho rumicek lekarskybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
16.04.2018 22:19:12
Offline

Re: kotouče 4mm

Filous psal:

...sem debil...nebyli to tenkrat Feroda, ale Goldfreny...to ten Huskyho rumicek lekarskybigsmile

feroda sem si dal na motorku jen jednoubad v goldfreny jsem nigdy nedostal duvěru a potom co tady gdosi gdysi napsal...(myslím Jarken) že jezdí SBS street excel tak sem jezdil ty (i závodně) ted valim ty Kojakovo AP a su spokojnycool brzdí, nežere to kotuče a vydrží


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
16.04.2018 22:50:17
Offline

Re: kotouče 4mm

feroda me na becku odrovnali kotouce.
blbec blbej koupi na autobus goldfreny  kotouce sly srar po 10,tkm
nove kotouce desky sbs najeto hovno tudic nemuzu soudit nepiskaj brzdi i po hooodne velkem zahrati
ducati original brembo mrdky......  Ap racing zadek i predek brzdi jak vstekle motorka tachometrovych 50tkm kotouce original


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
čočkin (Člen)
21.04.2018 16:40:33
Offline

Re: kotouče 4mm

sintrovaný Bendix jsou nejvíc, konečně to brzdí...good (je to myslim jiná značka vot SBS)


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
VikecB12 (Člen)
21.04.2018 17:10:38
Offline

Re: kotouče 4mm

Ale vždycky je potřeba říct jakej typ od té které značky. Já sem namontoval mraky sintrmetal ferodo a neměl sem problém,na mojem advíkovi se už taky vozí nějakou tu sezonu a pohoda. Mám špatnou zkušenost s TRW černejma,ty mě zmrvili kotouč za 2tisíce km po alpách na staříkovy.smile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
21.04.2018 23:31:31
Offline

Re: kotouče 4mm

VikecB12 psal:

Ale vždycky je potřeba říct jakej typ od té které značky. Já sem namontoval mraky sintrmetal ferodo a neměl sem problém,na mojem advíkovi se už taky vozí nějakou tu sezonu a pohoda. Mám špatnou zkušenost s TRW černejma,ty mě zmrvili kotouč za 2tisíce km po alpách na staříkovy.smile2

...sorry, ale jaky sintrmetalovy Feroda ti skurvili kotouce??? ...a co za smes sou cerny TRW??? ...dys us si teda poznamenal, ze je potreba i rict kera smes vot urcity znacky je na hovno...treba ja sem napsal, ze sintry smes HH vot EBC sou za me ok...tagze???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
čočkin (Člen)
22.04.2018 10:34:07
Offline

Re: kotouče 4mm

že tys fčera večer u toho čtení nasával...beer bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Filous (Člen)
22.04.2018 13:47:54
Offline

Re: kotouče 4mm

...trochen sem pochlastaval, tu krkovici bylo potreba splachnoutcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
22.04.2018 14:33:10
Offline

Re: kotouče 4mm

S ferodama sem právě problém nikdy neměl,jen s těma TRW,to byla nějaká ta organická směs,černá a černý destičky,typ už Ti nepovím. Ale stejně tak si myslím že kdyby ty TRW byly sintermetal,pokud je teda dělají,tak budou fungovat stejně jak kerýkoliv jiný. Takže já už na nic žádný černý desky dávat nebudu a je mě šumák co by to bylo za značku.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
oma1995 (Člen)
22.04.2018 18:54:32
Offline

Re: kotouče 4mm

jde o CL brakes A3+

kojaksro (Člen)
22.04.2018 19:06:32
Offline

Re: kotouče 4mm

...CL Brakes nejsou vůbec špatný, a nejsou karbonový, ale sintrovaný. To CL Brakes je celý název CARBONE LORRAINEsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Filous (Člen)
22.04.2018 19:10:00
Offline

Re: kotouče 4mm

...ale my si porat nerozumime soudruzi...vono totis nestaci rict, ze sintr desky sou dobry, pac sou rozdilny smesi i mezi sintrmetalickejma...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
oma1995 (Člen)
22.04.2018 21:41:46
Offline

Re: kotouče 4mm

Já tomu prd rozumím :D proto si rád vyslechnu názory. Takže se omlouvám za tu nepřesnost s carbonem.

mr.BSE (Člen)
25.04.2018 12:54:10
Offline

Re: kotouče 4mm

Já mám dobrou zkušenost s CL SBK5+ good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
oma1995 (Člen)
25.04.2018 13:47:12
Offline

Re: kotouče 4mm

Tak ta a3+ taky snad nebude k zahození

oma1995 (Člen)
10.05.2018 21:42:38
Offline

Re: kotouče 4mm

Momentálně má mechanik k sehnání jen "originály". Říkám si jestli se originál vůbec prodává nebo jestli to vyrábí někdo jiný pod názvem originál. Neví někdo jak to je?

osiris (Člen)
10.05.2018 23:15:47
Offline

Re: kotouče 4mm

...originálama myslí kotouče od stejnýho výrobce kotoučů, kterej je vyrábí a dodává i pro továrnu montující motorky dohromady, v tomhle případě pro suzuki; jakej výrobce kotoučů to konkrétně je, nevím, nevzpomínám si, ale počkej, někdo ti to napíše
...a těma originálama pravděpodobně myslí to, že má možnost (jestli jedinou, to netuším) kotouče sehnat z autorizovaný sítě suzuki, čili originální náhradní díl
...jsou-li za příznivou cenu, tak buď jen rád


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
oma1995 (Člen)
10.05.2018 23:28:24
Offline

Re: kotouče 4mm

Aha tak to netuším, ale říkal do 5k kus. Jediný co jsem v souvislosti s originálem našel je výrobce Sifam

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr