Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » 650 voda - volnoběh

olda7905 (Člen)
15.05.2018 19:47:06
Offline

650 voda - volnoběh

Kluci, nevíte někdo, jak se nastavuje volnoběh? To se dělá softvérově nebo někde něco přehlížím. Ten manuál ve španělštině je mazec. Po provedení synchronizace jsem si omylem rozhasil prostředním šroubkem u "kolíbek" na plynovém lanku levou a pravou stranu klapek. Myslel jsem pod nadzvedlou nádrží, že je to šroubek volnoběhu, blbec. Tak to zítra přeseřídím, ale ten volnoběh mi vrtá hlavou.

olda7905 (Člen)
16.05.2018 18:33:39
Offline

Re: 650 voda - volnoběh

Tak jsem celý den zjišťoval a nejde to. Je to hodnota "zamčená" v řídící jednotce a pokud nedrží volnoběh, tak je někde problém. 1100 ot., co je můj případ, je normální hodnota. Pocitově bych to zvedl, ale potřeba z hlediska funkce to není.
Pak jsem vyčetl na zahraničním fóru, že referenční válec pro podtlaky je druhý válec. Proč, to nepsali. Tak jsem to carbtune nastavil dneska znova a vibrace, který byly kolem 6 000 ot. jsou tak poloviční. Nakonec to bylo dobrý aspoň k tomu znovunastavení.

pepa (Člen)
16.05.2018 20:53:20
Offline

Re: 650 voda - volnoběh

já to mám na GSX 1400 - taky stříkačka - normálně kolečko na levo pod nádrží označený červeně...tím se šteluje volnoběh

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/110_inked2006-suzuki-gsx-1400_li.jpg



a na tý 650 by to mohlo být tady: na pravo pod nádrží

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/110_inked351480_7_li.jpg

GSX 1400 K7
olda7905 (Člen)
16.05.2018 21:04:46
Offline

Re: 650 voda - volnoběh

tím, jak jsem rozpojoval podtlakový hadičky, nastavoval TPS, tak to mám celkem prolezlý. Nic tam není, mechanickýho rozhodně ne. Plynový lanko jde na "kolíbku" chycenou k levým 2 válcům a protikusem kolíbky jsou hnaný primární klapky pravých 2 válců. Ten šroubek jsem rozhasil v domnění, že je to volnoběh.
Volal jsem do servisu, jestli je nastavení volnoběhu operace na nechání mota přes noc nebo přijedu, napojí na něco a naladí. Odpověď byla viz. výše.
I v tom zpropadeným španělským manuálu je furt volnoběh, otáčky atd. s jediným obrázkem, hodnota na nějakým externím displeji. O nějakým štelování tam nic není a ani na zahraničních fórech jsem na toto téma nic nenašel.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr