Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Servis Novojičínsko, Ostravsko

Palo-1 (Člen)
26.06.2018 08:39:42
Offline

Servis Novojičínsko, Ostravsko

Zdravím všechny, před týdnem jsem se stal šťastným majitelem banďoura gsf 600s r.v.2004 a proto bych ho rád svěřil někomu na takový prvotní servis jako je kontrola/seřízení ventilů, synchronizaci karbců, podtlaky atd. Nevíte o někom šikovném v okolí Příbora, Kopřivnice, Nového Jičína, Ostravy komu bych moh s klidným svědomím motorku svěřit? Co jsem tak pročítal tak třeba na H3moto v Paskově nejsou moc dobré ohlasy. Mockrát děkuji za tipysmile1

Kukii (Člen)
27.06.2018 07:34:02
Offline

Re: Servis Novojičínsko, Ostravsko


Život je boj-mašina je nej!!!
Palo-1 (Člen)
27.06.2018 08:42:19
Offline

Re: Servis Novojičínsko, Ostravsko

Dík za tip, ale Vsetín už mám trochu z ruky, ale díkysmile1 Jsem z Petřvaldu u NJ, tak kdyby byl někdo šikovný blíže tak by to bylo suprsmile1

XJelen (Člen)
27.06.2018 08:51:54
Offline

Re: Servis Novojičínsko, Ostravsko

Palo-1 psal:

Dík za tip, ale Vsetín už mám trochu z ruky, ale díkysmile1 Jsem z Petřvaldu u NJ, tak kdyby byl někdo šikovný blíže tak by to bylo suprsmile1

bigsmile hele ono zas není moc kde vybírat bigsmile
prej z ruky bigsmile my jsme tam vezli RSV4 až z Karlovejch Varů good
a třebas na můj motor smí šáhnout jen kupec benátskej, takže těch 500km dodávkej milerád obětuju good


Strýcfajtr !!!
Banditatom (Člen)
27.06.2018 09:39:37
Offline

Re: Servis Novojičínsko, Ostravsko

Pepa pitr hodslavicegood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Palo-1 (Člen)
27.06.2018 12:13:55
Offline

Re: Servis Novojičínsko, Ostravsko

Banditatom psal:

Pepa pitr hodslavicegood

Super, nemáš na něj nějaký kontakt?smile1 Pak jsem slyšel že je prý slušný servis v Kopřivnici: MotoRoad 56 - Jiří Nevlud, nemáte s ním někdo zkušenost?

Zdeněk (Člen)
27.06.2018 15:01:10
Offline

Re: Servis Novojičínsko, Ostravsko

V Opavě maj Suzuki od pana Gelnara. Tam bych nedal ani zalepit kolo z bicykla. Ale je to muj osobní názor a i osobní zkušenost jak má- tak i kámoše co tam kupil a chodil na garančky

Doporučit mohu dle zatím mé jediné osobní (z r cca 2012) zkušenosti AZ-Tuning z Holasovic cca 8km od Opavy. Dobrá domluva a ochota. Jak budu něco potřebovat zas tam zajedu.
Ale je to od tebe trošku dál.
http://aztuning.cz/


sou různí lidé mezi námi
Palo-1 (Člen)
29.06.2018 08:24:34
Offline

Re: Servis Novojičínsko, Ostravsko

Díkysmile1 Spíš by mě zajímal ten servis v Kopřivnici, jestli s ním nemá nějaký kopřivničák zkušenostsmile1 Měl bych to tam relativně nejblížsmile1

Banditatom (Člen)
29.06.2018 13:39:34
Offline

Re: Servis Novojičínsko, Ostravsko

Palo-1 psal:

Díkysmile1 Spíš by mě zajímal ten servis v Kopřivnici, jestli s ním nemá nějaký kopřivničák zkušenostsmile1 Měl bych to tam relativně nejblížsmile1

Jedinej koprivnicak jsem tu asi jabigsmile hele kluka znam  ale jak servisuje nevim ale s doslechu jsem na nej zadne negativa neslysel.... Je to kluk ktery se motorkam venuje uz dlouho....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Palo-1 (Člen)
29.06.2018 14:11:45
Offline

Re: Servis Novojičínsko, Ostravsko

No vida, aspoň někdo z "okresu"smile1 Zkusím za ním asi někdy sjet a pobavit se s nímsmile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr