Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Bandit 400, 3valce a dalsi prusery..!

Rapidsport (Nový člen)
02.07.2018 20:56:49
Offline

Bandit 400, 3valce a dalsi prusery..!

Panove zdravim,
dotazu bude malinko vic, ale verim, ze pomuze, kdyz nastinim vic historie. Predem vsem dekuji za kazdy nazor, protoze uz z toho silim.

Bandita (GSF 400 VC, 96rv) jsem koupil za dobry peniz od znameho, ktery se odstehoval mimo CR a nema ne neho za posledni 2 roky vubec cas (a kdyz mel tak taky moc nejezdil, protoze...to moc nejezdilo :)). Tak si rikam vemu to, neni mozne, aby to nejelo a ejhle :)

- motorka vubec nestartovala (chvili sedela ve stodole). Dovezeno na voziku
byla tam kazda svicka skoro jina, vymenil jsem za svicky DENSO (dle servis manualu, ktery jsem si stahl).  Koupil jsem nove kabely od civky k svickam.
- Vytahl jsem karburatory, po rozebrani velice ciste uvnitr, cili jsem alespon profoukal co slo. Vymenil jsem "o" krouzky na plovaku (byly uplne KO)

A ted babo rad:
- trochu celou story udelam kratsi, jelikoz se v tom hrabu uz mesic a podobne vysledky na palici. (predemnou se v tom evidentne taky nekdo hrabal, znamy rikal, ze to mel nekde...protoze mu to jelo taky na 3 valce)

- Kdyz ma moto "fajn den" , otocim klickem, dam sytic, jedno otoceni a krasne jede na 4 valce. Projedu se po zahrade, super. Dam prilbu, zajedu do dediny (800m) a zpet uz mam problem dojet zpet. Zase na 3 valce. Pak uz nenastartuju.
- Treti valec je vetsinou zality.
- Seridil jsem plovaky. Dal jsem to zpet, hura start krasne. Opet stejny problem viz vyse.
- Jednoho hezkeho dne jsem to nechal bezet asi 20 min na volnobeh, jelo to na 4 valce. Projel jsem se po zahrade, v poradku. Dal jsem nejel. Chtel jsem druhy den. Sice jsem nastartoval ale uz zkuska po zahrade za par minut - 3 valce.

Prohodil jsem civky, stejny problem. Chipl mi multimetr, zitra je davam kolegovi na premereni, ale asi budou ok. jenze - hazi to hrozne ale hrozne slabou jiskru. Nikde na netu jsem nenasel jak by jiskra mela byt silna. Mam doma jeste simsona a ten jak haze jisrku tak muzu svitit v obyvaku s ni.
- Po vysroubovani svicky a protoceni motoru obcas z valce vystrikne benzin az na ksicht
- kdyz mam pryc vzduchovy filtr a prestane mi jet ten treti valec, tece z karbecu benal jakoby do vzduchoveho filtru
Procetl jsem milion ceskych vlaken a zahranicnich for, schledl xy videii na youtube, az nyni jsem se rozhodl zeptat. Porad doufam, ze to v amaterskych podminkach dam a nemusim to vozit nekomu (i kdyz mam par mist kam by to slo, vsichni maji napilno ted).

Uz mi v hlave koluje spousta myslnenek a moznych pricin:
1. Checkl jsem palivovy kohout na nadrzi (na podtlak) vse OK
2. puvodne jsem si myslel (resp porad myslim) ze to bude asi v karbecu, ale
3. udivuje me ta slaba jiskra a mam za to, kdyz prestane jet ten treti valec, tak mi ho zalije, pak uz chcije benal i ven, muze byt problem i nekde v elektrice?
4. V jednottce? Dostava nejaky spatny signal a proste na tom jednom valci dela paseku?
5. proc to sakra jednou jede jednou ne, kdyby to nejelo vubec by bylo mozna lepsi smile1)

Panove, moc vas prosim o alespon najeke napady, postrehy...cokoliv na co bych se mohl podivat a zatim me nenapadlo.
Dekuji moc vsem predem. Protoze radost kdyz to jede, strida velke zklamani kdyz nejede a tak dokolecka :))

VikecB12 (Člen)
02.07.2018 22:54:44
Offline

Re: Bandit 400, 3valce a dalsi prusery..!

Kdyby to bylo cívkou,tak by zlobil aji druhej válec. Můj tajnej typ je špatná hladina v karbecu,kerej se ulejvá,nebo na něm zlobí sytič,nebo netěsní ventilek na plováku. Ještě bych skusil změřit dobíjení. Zamlada sem měl GSXR 400 a blbl regulátor dobíjení a taky to chodilo napřed na čtyři,pak na tři a pak to chcíplo a jelo to zas třeba za pul hodinky... Pakárna.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
06.07.2018 09:08:51
Offline

Re: Bandit 400, 3valce a dalsi prusery..!

...protejka karbec a ulejva to svicku...vysoka hladina nebo jehlovej ventilek f prdeli a nebo tesneni sedla jehlovyho ventilu, ale z hlavy nevim, esi je tam sedlo natvrdo lisovany nebo pres o krouzek...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr