Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Sympatická nálevna...

Ondráš (Člen)
03.07.2018 19:48:43
Offline

Sympatická nálevna...

...už podle jména. smokin

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/40_dsc_0270.jpg

Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
03.07.2018 23:12:33
Offline

Re: Sympatická nálevna...

Podle té změti elektriky natahané fšude kolem to bude někde v Indii,nebo bangladéš né? bigsmile
To mě zaráželo i v Londýně,fšude bordel,baráky slepený jak vlaštovčí hnízdo a šestnástero elektryckejch rozvodů venkem po zdisickbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
03.07.2018 23:14:44
Offline

Re: Sympatická nálevna...

A Božkov  tam znají? Ha? E? Neznají,tmářievilbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kukii (Člen)
04.07.2018 01:04:26
Offline

Re: Sympatická nálevna...

a mě by se tam líbilo smokinsmokin


Život je boj-mašina je nej!!!
WenzelB6 (Člen)
04.07.2018 12:30:11
Offline

Re: Sympatická nálevna...

podle toho rudýho lana čekaj  pussy delegaci z Božkova bigsmile

Ondráš (Člen)
04.07.2018 13:19:34
Offline

Re: Sympatická nálevna...

VikecB12 psal:

Podle té změti elektriky natahané fšude kolem to bude někde v Indii,nebo bangladéš né? bigsmile
To mě zaráželo i v Londýně,fšude bordel,baráky slepený jak vlaštovčí hnízdo a šestnástero elektryckejch rozvodů venkem po zdisickbigsmile

Kdepak... Tohle je Irsko.
Ale jak pises o tech kabelech... To je tady bohuzel normlani. Nebo alespon bylo. Ted ziju v cca 15-20 let starym baraku a tam uz to vypada (na ceske pomery) normalne (kdyz pominu jak je resena voda a okna).


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Francouz (Člen)
08.07.2018 22:12:28
Offline

Re: Sympatická nálevna...

Bar Pivo, Inverness, Skotsko. Typek jezdival do Prahy kalit, cesky pivko mu jelo, tak si otevrel hospodu rovnou doma bigsmile Akorat mam dojem ze uz to je zavreny, ta fotka je asi 10 let stara.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/4110_bar_pivo.jpg



Maji Ondrasi v Irsku taky zvlast kohoutek na studenou a zvlast na sudenou vodu jako v Britanii? Me s tim pekne srali...

Ondráš (Člen)
09.07.2018 08:16:42
Offline

Re: Sympatická nálevna...

Francouz psal:

Maji Ondrasi v Irsku taky zvlast kohoutek na studenou a zvlast na sudenou vodu jako v Britanii? Me s tim pekne srali...

Většinou jo.help
My třeba máme umyvadlo v koupelně odděleně, ale v kuchyni to máme spojené.
Taky mě s tím serou, ale celkově to bydlení je tu takové skromnější oproti standardům v ČR. Když pak chceš něco kam přijdeš a řekneš, to je pěkný (ne luxuxsní, pěkný), tak si na částkách 300 tis eur za byt a 400 tis eur za barák.bad
Co ve Francii?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Francouz (Člen)
09.07.2018 08:47:33
Offline

Re: Sympatická nálevna...

Jo to je v Bretani taky, uplne to samy, obecne mensi baraky, mensi mistnosti, remeslne zpracovani o tridu horsi, typu nezabrousene spary sadrokartonu jen prejety spachtli, vymalovat a hotovo, krivy zdi, zbastlena elektrika, kapajici voda i odpady ze spatne udelanych spoju atd., jako clovek co se v Cechach zivil ve stavebnictvi to hned vidim. No, vsak taky bretonci kdysi prisli z Anglie, geny nezapres smile1

Ondráš (Člen)
09.07.2018 10:43:13
Offline

Re: Sympatická nálevna...

A jak je to s cenama remeslniku?
Nam menil topne teleso v bojleru a rekl si 560 euro (i teda s dilama, ale ty byly asi za 250). Za 3 hodiny byl pryc.
Nastesti to platil majitel bytu, takze jsem to moc neresil...

Jsem si rikal, ze na nejakou vetsi akci by mozna stalo zato si sem vzit zedniky z CR. Za ty same penize co by te to stalo za mistni ti ti z CR odvedou o tridu lepsi praci kdyz si dobre vyberes.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Americkej (Člen)
09.07.2018 12:37:21
Offline

Re: Sympatická nálevna...

Tak teďka jsem se zasmál. Sehnat v ČR slušný zedníky je větší výzva než kvádřík neřezanýho koksu. Ani jedno se mi už dlóuho nepovedlo.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Ondráš (Člen)
09.07.2018 12:44:43
Offline

Re: Sympatická nálevna...

Ja jednoho znam, ale dela tak max. 20 km od mista kde bydli.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
09.07.2018 13:48:38
Offline

Re: Sympatická nálevna...

Ondráš psal:

A jak je to s cenama remeslniku?
Nam menil topne teleso v bojleru a rekl si 560 euro (i teda s dilama, ale ty byly asi za 250). Za 3 hodiny byl pryc.
Nastesti to platil majitel bytu, takze jsem to moc neresil...

Jsem si rikal, ze na nejakou vetsi akci by mozna stalo zato si sem vzit zedniky z CR. Za ty same penize co by te to stalo za mistni ti ti z CR odvedou o tridu lepsi praci kdyz si dobre vyberes.help

Priste zavolej prijedu ti ji vymenit zachlastame a jeste me zbydebigsmile topna spirala vcetne katody cca 3000-4000kc prace na hodinku tesneni za 100kc....bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
09.07.2018 13:55:29
Offline

Re: Sympatická nálevna...

Americkej psal:

Tak teďka jsem se zasmál. Sehnat v ČR slušný zedníky je větší výzva než kvádřík neřezanýho koksu. Ani jedno se mi už dlóuho nepovedlo.

Za remeslniky si muzete samy!!!kdyz vidim co jsou lidi schopni zaplatit mastakovi s nounejm firmy kterou v pripade reklamace uz nikdy nikdo nejajde tak se u nas nedivim nicemu....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
09.07.2018 16:58:40
Offline

Re: Sympatická nálevna...

Banditatom psal:

Priste zavolej prijedu ti ji vymenit zachlastame a jeste me zbydebigsmile topna spirala vcetne katody cca 3000-4000kc prace na hodinku tesneni za 100kc....bigsmile

Vedu to v patrnosti.smokin
Prijet muzes i tak. Abys taky zenu nekma vyvezl, abys udelal taky neco pro rodinu. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr