Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Švédština spěchá.

Michal Dk (Člen)
18.10.2018 16:49:33
Offline

Švédština spěchá.

Mám velkou prosbu,potřeboval bych jestli někdo neumí švédsky nebo nezná někoho kdo umí.A byl by ochotný zavolat do Švédska.Něco tam mám vyhlídlého a pán ve Švédsku  neumí anglicky.Díky.Odměna jistá.

Kukii (Člen)
18.10.2018 18:22:54
Offline

Re: Švédština spěchá.

Michal Dk psal:

Mám velkou prosbu,potřeboval bych jestli někdo neumí švédsky nebo nezná někoho kdo umí.A byl by ochotný zavolat do Švédska.Něco tam mám vyhlídlého a pán ve Švédsku  neumí anglicky.Díky.Odměna jistá.

Napiš killerovcum, myslim, že tam nějaký banditak dokonce je...


Život je boj-mašina je nej!!!
Banditatom (Člen)
18.10.2018 18:25:38
Offline

Re: Švédština spěchá.

Kukii psal:
Michal Dk psal:

Mám velkou prosbu,potřeboval bych jestli někdo neumí švédsky nebo nezná někoho kdo umí.A byl by ochotný zavolat do Švédska.Něco tam mám vyhlídlého a pán ve Švédsku  neumí anglicky.Díky.Odměna jistá.

Napiš killerovcum, myslim, že tam nějaký banditak dokonce je...

Jj je.... ma tu nick Buran!killer za nim jezdi na rybybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Michal Dk (Člen)
18.10.2018 18:40:34
Offline

Re: Švédština spěchá.

Díky znám ho.

Rum-cajs (Člen)
19.10.2018 09:48:38
Offline

Re: Švédština spěchá.

Michal Dk > kdyby to nevyslo, tak se klidne ozvi, neco vymyslime. Me uz se svedstina dost z hlavy vyplachla, ale mam tam par kamadu. Takze pokud nejde o obchod s bilym masem nebo tak neco, no problem.

Petr J. (Člen)
19.10.2018 10:51:19
Offline

Re: Švédština spěchá.

Rum-cajs psal:

Michal Dk > kdyby to nevyslo, tak se klidne ozvi, neco vymyslime. Me uz se svedstina dost z hlavy vyplachla, ale mam tam par kamadu. Takze pokud nejde o obchod s bilym masem nebo tak neco, no problem.

...bílé maso a ve Švédsku? Bejvávalo....Tam už je všechno maso černé....bigsmile

Michal Dk (Člen)
20.10.2018 23:44:50
Offline

Re: Švédština spěchá.

Rum-cajs psal:

Michal Dk > kdyby to nevyslo, tak se klidne ozvi, neco vymyslime. Me uz se svedstina dost z hlavy vyplachla, ale mam tam par kamadu. Takze pokud nejde o obchod s bilym masem nebo tak neco, no problem.

Díky pan nechtěl mluvit angličtinou prodává procesor za traktor.Ale už je asi pryč.Dopravu do Čech mám.Ale asi to ne dopadne ma zájemce uvidíme v pondělí.Diky všem.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr