Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...v prachu 2018

Filous (Člen)
02.10.2018 18:52:31
Offline

Re: ...v prachu 2018

Jaster psal:
kojaksro psal:

...takže jsi si rozbil hubu na tom TM-ku josurprised?

...tak zase aspoň na něčem co jede viďbigsmile

Na TMku ne, na svý Suzuki. TM si nestihl ani prohlídnout bigsmile

Jo ať se to hojí good

...díkgood ...a hoď sem ňákou tu fotku, ať mam i něco za jizdy a ne jen ty pozerskýbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
02.10.2018 18:55:34
Offline

Re: ...v prachu 2018

tomasNJ psal:

Filo toz srustej...
Jak rika Kubicek...motocykl je naradi vrtkave..ma pouhe 2 kola😄

Mas to stejny problem jak ja pred 20 lety...akorat ja rukou sel do A-ckoveho sloupku
zigula a vrazil jsem ho 10 cisel dovnitr...kosti si sedly na sebe tak mi to v narkoze natahovali plus rozparane
prsty od skla... Byla to moje prvni zlomenina a ted mam druhou a zas pravacka 😄

...jo jo pankáči, motocykl je nástroj vrtkavýbigsmilebigsmilebigsmile ...dneska začíná ustupovat bolest, tag snat se to co nejdříf chytí a bude to cajkgood ...sem se těšil na MX podzimsmile2 ...ale co už, tag holt bude MX jarogood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
02.10.2018 18:57:40
Offline

Re: ...v prachu 2018

Pšán psal:

..tvl,že tě ,Fildo,potkám tady,bych nečekal..
..hlavně ať si bez komplikací a brzo oukhey..good
..s popisem místa rozbitého,pravá PŘEDNÍ hnáta,jsi mě rozesmál.. goodsmile1

...nigdo nigdy neví parťákucool ...a prdel musí bejtgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kim (Člen)
02.10.2018 19:27:43
Offline

Re: ...v prachu 2018

dobře srůstej Filousugoodgood...servis necháme až na jarosmile1


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Billy (Člen)
03.10.2018 12:55:25
Offline

Re: ...v prachu 2018

Ja sem sebou Filousi mrdla posledni den v Rumunsku do 1,2m hlluboke diry a prasklo me to taky v zapesti, motorce nic neni, jel sem uz dost pomalu a sedel na tom jak tajtrlik a dojizdel za klukama na louce. V tom dira na mamuta. tak sem tam zajel po prednim kole a riditka statecne drzel a mrdlo me to riditko do ruky.
Vysledek 13 hodin autem domu a k mistnimu felcarovi s tim ze jdu za 2 dni na operaci.
Nejhorsi bylo z tech kompcu slezt, v tom zaclo prset a kluci me stahovaly postupne motorku do udoli a ja sel s hulkou "kozi stezkou" hroznej kopec, stacilo me to jenom 2 hodiny lezt dolu, byl sem KO v te plne polni. Auto tam nijak nedojede kde jsme byly, jedne vrtulnik.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/82_zlomenina_.png


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/82_zlomenina.png



Ruka byla 9 tydnu v dlaze sadrove, blbe se to hojilo, mam to mesic a pul sundany, nejhorsi to bylo rozcvicit, chodim na rehabilitace a doma sem s tim 3x denne cvicil a tedkon uz mam plnou zatez ruka je tak na 60 % ve stejne sile, ale jeste ruku plne nevytocim v zapesti a nehnu poradne dolu. Nahoru me to jde nastesti a tak uz pomalu zkusim na kolo, bo to boli kdyz se do teho opru svou vahou, na tah do ruky me to nevadi.
Aktualne doma delam na zahrade vsude zavlahu, mam odtravneno roacnima branama a s rodinou a kamosem sme odvezli 10 tun travy s hlinou do kontejneru, osadily obrubniky a vcera sme vydrazkovali ryhy na zavlahu. Uz to maka docela dobre to zapesti, na moto se jeste necitim, nemam v to zapesti jeste moc jistotu.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
03.10.2018 13:20:14
Offline

Re: ...v prachu 2018

Jinak nas tam bylo vic polamanejch v rumunsku, jeden kluk co jezdi fakt dobre a jezdil nejakejch 5 let motocross republiku a bylo poznat ze je uplne nekde jinde na te motorce, se mu pri sjezdu z nejakyho silenyho kopce vyjel sroub z predniho trmenu a trmen se mu otocil a zakousl do koutouce a sel pres riditka na drzku a na zada. Vysledek 3 zlomeny zebra, propichla plice, a zlomena klicni kost. Mistni rumunskej spital v Sibiu prej byl vyzivnej, cerno-hnedy madlu nad luzkem  a vedle nej lezel nejakej mistni borec z prostrelonou nohou. Za 3 dni ho pustily a pak se motal akorat po baraku zbytek tydne.
Jeden dalsi od nas si zlomil kost mezi loktem a zapestim podelne. Tak taky dojezdil a pak takovy ty klasicky domrdany prsty a zhmozdeniny u kde koho.
Bylo to dost narocny, Vikecovi sem to posilal ty vyjizdaky a sjezdy tak muze poreferovat, pro me to bylo na tyden az az a mel sem z teho 1 den odpocinkovej na baraku s pivem u tlamy.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Koldan (Člen)
03.10.2018 18:13:50
Offline

Re: ...v prachu 2018

Filous woe a jag sa teď budeš levů česat vogosurprised Toš hlavně ať srůstá fše f cajku good
ináč já na začátku prázdnin jel s Cukrářků a zákuskama na kole a Terka uviděla kačenku, tag na to hamstla, že si ji prohlídne. Sfojů ukrutnů silůbigsmile sem šel taky na brzdy a přes řidítka. 110 kg letělo plavmo s rukama natženýma před sebů dva metry a další metr klouzavým stylem po asfaltu brzdíc pohyb dopředný oběma dlaněmi. Ty sic byly v rukavicích, ale zápěstí ňa bolí obě dodnes.
Tož ať ta to dlůho nebolígood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
tomasNJ (Člen)
03.10.2018 18:33:19
Offline

Re: ...v prachu 2018

Hele s cyklovylety di nekam do topicu za Tommym...jeste to chce par fotek jako treba Cukrarka u cedule...cukrkandl s kolem za cedulou...bigsmile bigsmile bigsmile
Tady je tema pro jezdici tvrdaky na motorkach a ne pro byvale motorkare na kolebigsmile bigsmile
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
XJelen (Člen)
03.10.2018 18:36:30
Offline

Re: ...v prachu 2018

tvl bro, na starý kolena kraviny do kravína!!! bigsmile tak rychlý hojení kámo good


Strýcfajtr !!!
Koldan (Člen)
03.10.2018 22:27:21
Offline

Re: ...v prachu 2018

tomasNJ psal:

Hele s cyklovylety di nekam do topicu za Tommym...jeste to chce par fotek jako treba Cukrarka u cedule...cukrkandl s kolem za cedulou...bigsmile bigsmile bigsmile
Tady je tema pro jezdici tvrdaky na motorkach a ne pro byvale motorkare na kolebigsmile bigsmile
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

abys k té pochrůmaný pazůře neměls eště aj zaliskané ušiska do hlavy vořešprutefucksmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
03.10.2018 22:29:56
Offline

Re: ...v prachu 2018

Filousku,přeju dobrej srůstgood

Náš mladej už si taky dal vejlet do špitálu na rentgen páteře,naštěstí cajkgood
Krapet nevodhadl rychlost na jeden výjezd a na vršku si udělal leteckej densurprised


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
04.10.2018 03:07:26
Offline

Re: ...v prachu 2018

Koldan psal:

Sfojů ukrutnů silůbigsmile sem šel taky na brzdy a přes řidítka. 110 kg letělo plavmo s rukama natženýma před sebů dva metry a další metr klouzavým stylem po asfaltu brzdíc pohyb dopředný oběma dlaněmi. Ty sic byly v rukavicích...

Taky jsem zažil něco podobného. Jen jsem neměl ty rukavice a tak 30 kilo. Jizvy mám na dosmrti a kdy byl někdo důkladej, tak věřím, že i kamínek zarostlý někde v ruce by možná našel.smokin
Ale drahně let tomu nazad... Alespoň těch 30 kilo to bude.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
04.10.2018 06:27:08
Offline

Re: ...v prachu 2018

Koldan psal:

Filous woe a jag sa teď budeš levů česat vogosurprised Toš hlavně ať srůstá fše f cajku good
ináč já na začátku prázdnin jel s Cukrářků a zákuskama na kole a Terka uviděla kačenku, tag na to hamstla, že si ji prohlídne. Sfojů ukrutnů silůbigsmile sem šel taky na brzdy a přes řidítka. 110 kg letělo plavmo s rukama natženýma před sebů dva metry a další metr klouzavým stylem po asfaltu brzdíc pohyb dopředný oběma dlaněmi. Ty sic byly v rukavicích, ale zápěstí ňa bolí obě dodnes.
Tož ať ta to dlůho nebolígood

...a elastacky mas? Zluty trikot take?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Myšák (Člen)
04.10.2018 09:15:14
Offline

Re: ...v prachu 2018

Koldan psal:

Filous woe a jag sa teď budeš levů česat vogosurprised

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Billy (Člen)
04.10.2018 12:30:25
Offline

Re: ...v prachu 2018

Banditatom psal:
Koldan psal:

Filous woe a jag sa teď budeš levů česat vogosurprised Toš hlavně ať srůstá fše f cajku good
ináč já na začátku prázdnin jel s Cukrářků a zákuskama na kole a Terka uviděla kačenku, tag na to hamstla, že si ji prohlídne. Sfojů ukrutnů silůbigsmile sem šel taky na brzdy a přes řidítka. 110 kg letělo plavmo s rukama natženýma před sebů dva metry a další metr klouzavým stylem po asfaltu brzdíc pohyb dopředný oběma dlaněmi. Ty sic byly v rukavicích, ale zápěstí ňa bolí obě dodnes.
Tož ať ta to dlůho nebolígood

...a elastacky mas? Zluty trikot take?bigsmile

To musej gulky bejt vyrysovany pres elastaky sick bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Banditatom (Člen)
04.10.2018 14:41:54
Offline

Re: ...v prachu 2018

Billy psal:
Banditatom psal:
Koldan psal:

Filous woe a jag sa teď budeš levů česat vogosurprised Toš hlavně ať srůstá fše f cajku good
ináč já na začátku prázdnin jel s Cukrářků a zákuskama na kole a Terka uviděla kačenku, tag na to hamstla, že si ji prohlídne. Sfojů ukrutnů silůbigsmile sem šel taky na brzdy a přes řidítka. 110 kg letělo plavmo s rukama natženýma před sebů dva metry a další metr klouzavým stylem po asfaltu brzdíc pohyb dopředný oběma dlaněmi. Ty sic byly v rukavicích, ale zápěstí ňa bolí obě dodnes.
Tož ať ta to dlůho nebolígood

...a elastacky mas? Zluty trikot take?bigsmile

To musej gulky bejt vyrysovany pres elastaky sick bigsmile

Tak to je ta jeho rysovackabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomasNJ (Člen)
06.10.2018 12:49:40
Offline

Re: ...v prachu 2018

Banditatom psal:
Billy psal:
Banditatom psal:


...a elastacky mas? Zluty trikot take?bigsmile

To musej gulky bejt vyrysovany pres elastaky sick bigsmile

Tak to je ta jeho rysovackabigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Ondráš (Člen)
09.10.2018 07:00:28
Offline

Re: ...v prachu 2018

Tak si mě tam Osi taky napiš...help Včera večer cestou domu trochu klauniáda. Už byla tma a mě se nechtělo čekat v koloně, no tak jsem ji objel s tím, že se zařadím až pojede něco proti.
No a něco teda vyjelo ze zatáčky a... a moc presně nevim... šahnul jsem na brzdu, ale současně vlítnul do kanálu, kterej byl pod úrovní vozovky a co se stalo nevím... Jestli bylo kolo chvíli ve vzduch, bloklo se a pak klouzlo...help Každopádně motorka a já na zemi.
Motorce je prd. Trochu podřená a ulomená řadička a stupačka. Zbytek pobral padák, výfuk a závažíčko.
Se mnou horší... Sice jsem dojel těch asi 7-8 km domu, ale potom co jsem nemohl ruku vyndat z rukavice jsem radši jel na kontrolu. Výsledek je 2x zlomený palec na leve ruce (Bennettova zlomenina) se kterou jdu za pár hodin pod kudlu.
Tak snad to bude v pohodě.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
huskyb12 (Administrator)
09.10.2018 07:44:00
Offline

Re: ...v prachu 2018

Pozdravuj na sále Rádžího a neboj, ve své domovině zachránil mnoho dobytka, je přeci veterinář :)


ale di, Ty brepto ...
tomasNJ (Člen)
09.10.2018 08:03:52
Offline

Re: ...v prachu 2018

Tak hodne stesti s tim panem Benettonem goodgoodbigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
jaryn (Člen)
09.10.2018 08:08:39
Offline

Re: ...v prachu 2018

Potěš koště. Motorce skoro prd a ruka v čudu. Bezbolestně srůstej a přeju bez trvalejch následků. Dej vědět, jak se takovýhle svinstvo hojí.... good


God Gave me Everything I want
Filous (Člen)
09.10.2018 08:28:51
Offline

Re: ...v prachu 2018

...tak se kámo drž, ať ta voperace dopadne cajk a rychle srůstejgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
09.10.2018 09:01:39
Offline

Re: ...v prachu 2018

...hezky se prospi a ať jim moc neposlintáš polštář ...kdybys moh selfíčko ještě s tou síťkou na hlavě, tak by pobavilo goodbigsmile
...pokud možno bezbolestný stavy good

1. Pšán
2. SuJazuwaki
3. tomasNJ
4. Frodo89
5. Filous
6. Ondráš
7. ?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
09.10.2018 09:03:47
Offline

Re: ...v prachu 2018

jaryn psal:

Potěš koště. Motorce skoro prd a ruka v čudu. Bezbolestně srůstej a přeju bez trvalejch následků. Dej vědět, jak se takovýhle svinstvo hojí.... good

...tak až se k ní dostane, vezme kladivo a jebne aspoň do nádrže a předního světla smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Petr J. (Člen)
09.10.2018 09:25:03
Offline

Re: ...v prachu 2018

Ondráš psal:

Tak si mě tam Osi taky napiš...

...tak ať jsi brzo ok...good

K.a.s.y.m. (Člen)
09.10.2018 10:20:51
Offline

Re: ...v prachu 2018

Jak pise Houska..snad budes mit stesti na doktora pres lidi a ne zvirata😁😁
Preju bezbolestny srustani👍👍🙂🙂


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Drakoxxl (Člen)
09.10.2018 12:40:46
Offline

Re: ...v prachu 2018

Tak ať to hojení dobře dopadne good


Lepší někdy, než nikdy.
Ondráš (Člen)
09.10.2018 13:49:37
Offline

Re: ...v prachu 2018

No tak reznicina se nekona. Pry az za tyden. Ze ted nemaj cas.idontknow
Mluvil jsem s lidma v poradi recepcni-sestra-doktor (Radzi) a pak teda konecne ortoped (asi Ir). Vsichni se me ptali na to samehelp.
Ale predbezne 4 tydny s dratama a 6 tydnu rekonvalescence... Na Vanoce to teda snad bude dobry.redface

Kdyz jsem videl ze Radzi zkoumal nejvic rentgeny o kterych mi ten radiolog rikal, ze na nich neni nic videt, ze mam ukazat ty na kterych je neco videt, tak jsem byl trochu nervozni. Holt mu ta kravska noha prisla nejaka divna, jak psal Houska.idontknow


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
09.10.2018 13:50:31
Offline

Re: ...v prachu 2018

A samo vsem diky za podporu.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kukii (Člen)
09.10.2018 16:32:36
Offline

Re: ...v prachu 2018

Tak ať se jim zdárně zadaří tě dát dokupy a rychlé hojení good


Život je boj-mašina je nej!!!
Banditatom (Člen)
09.10.2018 16:34:12
Offline

Re: ...v prachu 2018

Dobre srustej kamo gooda kdyby ses probudil s bolavou prdeli tak te radzi obohatilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kojaksro (Člen)
09.10.2018 17:04:27
Offline

Re: ...v prachu 2018

....tak se dej brzy do kupygood a ať ti to tam na vesnici dobře zdrátujoubigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
faitík (Člen)
09.10.2018 18:50:12
Offline

Re: ...v prachu 2018

Hodne štěstí při operaci a brzký zahojení přejugood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
andre.marek (Člen)
09.10.2018 19:01:29
Offline

Re: ...v prachu 2018

Také přeji rychlé a dobré hojení good

Lubošek (Člen)
10.10.2018 08:16:14
Offline

Re: ...v prachu 2018

huskyb12 psal:

Pozdravuj na sále Rádžího a neboj, ve své domovině zachránil mnoho dobytka, je přeci veterinář :)

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
Lubošek (Člen)
10.10.2018 08:17:55
Offline

Re: ...v prachu 2018

jinak držím palce, ať se to hojígood


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
Myšák (Člen)
10.10.2018 09:50:21
Offline

Re: ...v prachu 2018

Tak at rychle srostes a doufam ze maj v Irsku zdravotnictvi na lepsi urovni nez v UK... idontknow


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Pšán (Člen)
10.10.2018 18:36:52
Offline

Re: ...v prachu 2018

..vím,že to tady není club do kterého by se někdo hrnul,ale vítej..
..jak psal Houska,Lumumba Bumba Bobssulay from Bujumbura ti
  opraví palušek a mtorku si opravíš sám,bo Benetton zná každý
  a koze prd je..
..tak se drž a brzké uzdravení.. good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
XJelen (Člen)
10.10.2018 19:19:12
Offline

Re: ...v prachu 2018

ty vole Ondrle srústej rychle kámo!!! good


Strýcfajtr !!!
Progear 650 (Člen)
10.10.2018 19:40:08
Offline

Re: ...v prachu 2018

Pojed si to nechat udelat do evropy vogu...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
malda (Člen)
10.10.2018 20:36:16
Offline

Re: ...v prachu 2018

Ty taky musíš skusit všechno!! Hele at to moc nebolí a daj ti to dobře dopořádku !!good

_moltom_ (Nový člen)
13.10.2018 08:53:41
Offline

Re: ...v prachu 2018

Po 10 rokoch a 100K km na B6 sa hlasim. V obci pri obchadzani kolony sa mi zboku strcilo pod nos auto. Skody na B6 zatial nezname, snad to pobral padak, skody na mne: 1 zlomene rebro, par modrin. Mala rychlost a dobre handry urobili svoje... vidime sa na cestach buducu sezonu. Bandit pussy!

osiris (Člen)
13.10.2018 10:44:09
Offline

Re: ...v prachu 2018

..."buď zdráv" good

1. Pšán
2. SuJazuwaki
3. tomasNJ
4. Frodo89
5. Filous
6. Ondráš
7. _moltom_
8. ?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
17.10.2018 10:48:21
Offline

Re: ...v prachu 2018

Myšák psal:

Tak at rychle srostes a doufam ze maj v Irsku zdravotnictvi na lepsi urovni nez v UK... idontknow

No, zatim to dopadlo tak, ze jsem tam v utery cekal prevlecen do operacniho asi 6 hodin. Pak za mnou prisli, ze uz me tenhle den nedaji, ze mam prijit v patek...Tak jsem zvedav, jestli se to napotreti povede.
Mi to sroste driv nez se k tomu vubec dostanou.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tachec (Člen)
17.10.2018 11:10:22
Offline

Re: ...v prachu 2018

Ondráš psal:
Myšák psal:

Tak at rychle srostes a doufam ze maj v Irsku zdravotnictvi na lepsi urovni nez v UK... idontknow

No, zatim to dopadlo tak, ze jsem tam v utery cekal prevlecen do operacniho asi 6 hodin. Pak za mnou prisli, ze uz me tenhle den nedaji, ze mam prijit v patek...Tak jsem zvedav, jestli se to napotreti povede.
Mi to sroste driv nez se k tomu vubec dostanou.help

Jestli by ve finále nebylo fakt lepší si to nechat udělat tady idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
andre.marek (Člen)
17.10.2018 11:41:10
Offline

Re: ...v prachu 2018

tachec psal:

Jestli by ve finále nebylo fakt lepší si to nechat udělat tady idontknow

good
bigsmile tak určitě...

malda (Člen)
17.10.2018 12:24:25
Offline

Re: ...v prachu 2018

Neboj voní ti to podle potřeby rozpadnou.😁idontknow

malda (Člen)
17.10.2018 12:25:19
Offline

Re: ...v prachu 2018

Rozlamou

Bacil12 (Člen)
20.10.2018 11:31:56
Offline

Re: ...v prachu 2018

Taky se přidám do smutného žebříčku. Minulou neděli jsme vyrazili na vyjížďku a padesát metrů od baráku baba předemnou zašlápla brzdy. Já to ubrzdil, moje drahá polovička taky, ale kámoš mě sejmul zezadubad naštěstí jen páčka a blinkry, plus pár škrábanců. I gdyž nejsem honič hadru, sere mě, že přibyly na kultovi další škrábance. Pozitivní je, že konečně hodím do hajzlu ty hnusný miniblinkry a nasadím origo (už sou sehnané)good


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
Banditatom (Člen)
20.10.2018 11:55:31
Offline

Re: ...v prachu 2018

Tak zrovna ty original blinkry jsou desna nadherabigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Bacil12 (Člen)
20.10.2018 12:18:21
Offline

Re: ...v prachu 2018

Asik už stárnu. Těším se na ty obrovský plácačky, co alespoň půjdou vidětbigsmile


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
Mour (Člen)
20.10.2018 12:24:07
Offline

Re: ...v prachu 2018

Bacil12 psal:

Asik už stárnu. Těším se na ty obrovský plácačky, co alespoň půjdou vidětbigsmile

Taky jsem se vrátil k originálu ze stejného důvodu a navíc se origo neserou jako ty mini z Číny bigsmile ..... jediné co mám, že jsou všechny na krátké stopce i vpředu, vypadá to líp.

Bacil12 (Člen)
20.10.2018 12:32:13
Offline

Re: ...v prachu 2018

Mour psal:
Bacil12 psal:

Asik už stárnu. Těším se na ty obrovský plácačky, co alespoň půjdou vidětbigsmile

Taky jsem se vrátil k originálu ze stejného důvodu a navíc se origo neserou jako ty mini z Číny bigsmile ..... jediné co mám, že jsou všechny na krátké stopce i vpředu, vypadá to líp.

Ty na dlouhé dám dozadu, protože mám nosič, tak ať to nekryje.


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
Banditatom (Člen)
20.10.2018 13:00:04
Offline

Re: ...v prachu 2018

Mam doma originaly na dva bandity a jedno gsx daruji za odvozbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Bacil12 (Člen)
20.10.2018 13:18:49
Offline

Re: ...v prachu 2018

Banditatom psal:

Mam doma originaly na dva bandity a jedno gsx daruji za odvozbigsmile

Teďkom sem koupil sadu za 1000smile2


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
Bacil12 (Člen)
20.10.2018 13:26:07
Offline

Re: ...v prachu 2018

Ale kdyby byly třeba origo špígle bigsmile tak bych měl zájem. Sice to potřebuju na Savážku, ale vono to je snad kompatibilní, když na tachnickou tam dávám špígle z Buráka bigsmile. A eště nabízím otevřené véfuck od Scorpiona výměnou za origo na B12bigsmile


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
Kuba B12 (Člen)
22.10.2018 06:41:16
Offline

Re: ...v prachu 2018

Banditatom psal:

Mam doma originaly na dva bandity a jedno gsx daruji za odvozbigsmile

Ja bych je i lehce zaplatil


honda je honda
Ondráš (Člen)
23.10.2018 07:21:38
Offline

Re: ...v prachu 2018

Banditatom psal:

Mam doma originaly na dva bandity a jedno gsx daruji za odvozbigsmile

Hale, ty budou asi stejný co mám na SVcku, ne?
Tak bych možná jedny vzal, protože mám stejnou zkušenost jako Mour.bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
23.10.2018 07:47:12
Offline

Re: ...v prachu 2018

Jinak teda ruka napotřetí odoperovana...help
Nevím jestli to byl záměr, ale anesteziolog Khallid (opravdu se tak jmenoval) zřejme myslel, že davka pro ovci bude stačit, ale myslím, že vážím víc než ovce no a tak jsem se mu probudil zrovna když mi do ruky vrtali druhý šroub/vrut. redface
Tak jsem se na to tak 1-2 minuty na obrazovce koukal než si toho asi všimnul a zase mě uspal.

Jak to dopadlo uvidim za měsíc na kontrole. help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
23.10.2018 08:08:54
Offline

Re: ...v prachu 2018

Pokrokove zdravotnictviidontknow nebo obohacene?idontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
23.10.2018 08:52:13
Offline

Re: ...v prachu 2018

Hele Tome spis klasika..tam ani bily pokud nejsi na soukromy klinice nejsou zadny fachmani.
U nas je zdravotnictvi opravdu zlaty👍👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tachec (Člen)
23.10.2018 08:56:51
Offline

Re: ...v prachu 2018

Ondráš psal:

Jinak teda ruka napotřetí odoperovana...help
Nevím jestli to byl záměr, ale anesteziolog Khallid (opravdu se tak jmenoval) zřejme myslel, že davka pro ovci bude stačit, ale myslím, že vážím víc než ovce no a tak jsem se mu probudil zrovna když mi do ruky vrtali druhý šroub/vrut. redface
Tak jsem se na to tak 1-2 minuty na obrazovce koukal než si toho asi všimnul a zase mě uspal.

Jak to dopadlo uvidim za měsíc na kontrole. help

No, samec ovce domácí váží až 160kg, tak to jsi teda pěkně přibral surprised


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Ondráš (Člen)
23.10.2018 20:07:31
Offline

Re: ...v prachu 2018

K.a.s.y.m. psal:

Hele Tome spis klasika..tam ani bily pokud nejsi na soukromy klinice nejsou zadny fachmani.
U nas je zdravotnictvi opravdu zlaty👍👍

Nemyslim si ze by neumeli. Jen na tebe serou. ass
Ne ze bych to komukoliv pral, ale zajdete si na pohotovost v Irsku nebo v UK. Klidne cekate i nekolik hodin v prazdne cekarne. Samozrejme pote co zaplatite cca 100 euro aby se s Vama vubec nekdo zabyval.
Ja to teda budu tezko srovnavat. V nemocnici jsem v CR naposled lezel pred asi 10 lety na 3 dny a na operaci jsem tam nikdy nebyl. Naposled jsem tam vezl segru s kotnikem jako doprovod. Muzu rict jakou mam zkusenost tady odsud.

Jinak musim rict, ze pred kazdym anesteziologem klobouk dolu. Setkal jsem se nima sice jen dvakrat. Jednou daval moji pani epidural pri porodu a ted me umrtvoval ruku. Oboji je teda machorovina jako svine. good
A zpetne beru to probuzeni jako dobrej zazitek. Vlastne to bylo zajimave se na to koukat ikdyz oni to asi v planu nemeli.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
čočkin (Člen)
23.10.2018 22:06:03
Offline

Re: ...v prachu 2018

bigsmileVšem zůčastněnejm přeju rychlý srůstání good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
24.10.2018 06:57:51
Offline

Re: ...v prachu 2018

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

Hele Tome spis klasika..tam ani bily pokud nejsi na soukromy klinice nejsou zadny fachmani.
U nas je zdravotnictvi opravdu zlaty👍👍

Nemyslim si ze by neumeli. Jen na tebe serou. ass
Ne ze bych to komukoliv pral, ale zajdete si na pohotovost v Irsku nebo v UK. Klidne cekate i nekolik hodin v prazdne cekarne. Samozrejme pote co zaplatite cca 100 euro aby se s Vama vubec nekdo zabyval.
Ja to teda budu tezko srovnavat. V nemocnici jsem v CR naposled lezel pred asi 10 lety na 3 dny a na operaci jsem tam nikdy nebyl. Naposled jsem tam vezl segru s kotnikem jako doprovod. Muzu rict jakou mam zkusenost tady odsud.

Jinak musim rict, ze pred kazdym anesteziologem klobouk dolu. Setkal jsem se nima sice jen dvakrat. Jednou daval moji pani epidural pri porodu a ted me umrtvoval ruku. Oboji je teda machorovina jako svine. good
A zpetne beru to probuzeni jako dobrej zazitek. Vlastne to bylo zajimave se na to koukat ikdyz oni to asi v planu nemeli.smokin

No me v tomhle spis rosekalo to kdyz mi sestrenka co zije v anglii a zije s irem rekla ze je to vystudovanej doktor a ze se tim po dvou letech prestal zivit protoze ho medicina neuzivi a dela radsi stavebni dozory na stavbach kde to sype vic.surprised tady neznam zadnyho doktora kdo by toho lvuli penezum nechal.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
24.10.2018 09:04:44
Offline

Re: ...v prachu 2018

K.a.s.y.m. psal:

No me v tomhle spis rosekalo to kdyz mi sestrenka co zije v anglii a zije s irem rekla ze je to vystudovanej doktor a ze se tim po dvou letech prestal zivit protoze ho medicina neuzivi a dela radsi stavebni dozory na stavbach kde to sype vic.surprised tady neznam zadnyho doktora kdo by toho lvuli penezum nechal.

To je možná důvod proč utíkaj do USA.smile1
Nevim... Ale byli jsme třeba u soukromého gynekologa (protože normálně je tu první ultrazvuk až po 12. týdnu) a tam mu na vyhrazeném parkování parkovalo Porsche 911.
Takže to asi bude i o tom, jak je ten človek šikovny... Asi jako ve všem...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
24.10.2018 14:17:56
Offline

Re: ...v prachu 2018

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

No me v tomhle spis rosekalo to kdyz mi sestrenka co zije v anglii a zije s irem rekla ze je to vystudovanej doktor a ze se tim po dvou letech prestal zivit protoze ho medicina neuzivi a dela radsi stavebni dozory na stavbach kde to sype vic.surprised tady neznam zadnyho doktora kdo by toho lvuli penezum nechal.

To je možná důvod proč utíkaj do USA.smile1
Nevim... Ale byli jsme třeba u soukromého gynekologa (protože normálně je tu první ultrazvuk až po 12. týdnu) a tam mu na vyhrazeném parkování parkovalo Porsche 911.
Takže to asi bude i o tom, jak je ten človek šikovny... Asi jako ve všem...help

good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kuba B12 (Člen)
24.10.2018 18:22:13
Offline

Re: ...v prachu 2018

To bych asi taky mohl delat.  Soukromyho gynekologa


honda je honda
Banditatom (Člen)
24.10.2018 18:29:57
Offline

Re: ...v prachu 2018

Kuba B12 psal:

To bych asi taky mohl delat.  Soukromyho gynekologa

Dej pokoj!!!!celej den se stourat v oslizle dire!!!celej den nevidet lidskou tvar!!!! To uz radej budu hrobnikembigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
25.10.2018 07:09:44
Offline

Re: ...v prachu 2018

Banditatom psal:
Kuba B12 psal:

To bych asi taky mohl delat.  Soukromyho gynekologa

Dej pokoj!!!!celej den se stourat v oslizle dire!!!celej den nevidet lidskou tvar!!!! To uz radej budu hrobnikembigsmile

No tak jak jsi to popsal tak dela hrobnik v podstate to sami😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
25.10.2018 08:04:20
Offline

Re: ...v prachu 2018

Kuba B12 psal:

To bych asi taky mohl delat.  Soukromyho gynekologa

Melou ti určite dá rady do začátku.

BTW., Ještě furt jezdíš na Cibuláky do Hořovic?smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kuba B12 (Člen)
25.10.2018 14:00:24
Offline

Re: ...v prachu 2018

Ondráš psal:
Kuba B12 psal:

To bych asi taky mohl delat.  Soukromyho gynekologa

Melou ti určite dá rady do začátku.

BTW., Ještě furt jezdíš na Cibuláky do Hořovic?smokin

Letos sem po dlouhe dobe nebyl😔


honda je honda

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr