Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » B-king pičo fórum

Rotten (Člen)
24.10.2018 18:31:49
Offline

B-king pičo fórum

Čau bando,nejprve Vám všem moc děkuju za rady,komenty i blbé kecy bigsmile za celou dobu co jsem jezdil Banditky. Jsou to zlaté stroje a dodnes parádně slouží dalším jezdcům,poslední 12ka je u kámoše a už má naběháno přes 80 ,motor šlape jak hodinky a běhá jak Bolt na Tretře smile1

Chci se zeptat Osi atd. nechtěli by ste k Bandit fóru připojit i B-King fórum,pro ty z nás co přesedlali na silnějšího mladšího bráchu? Je to taky fajn motorka.good


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
osiris (Člen)
24.10.2018 18:57:49
Offline

Re: B-king pičo fórum

...to se musíš zeptat jinejch smile1, ale tuším, že nějaký nástavby nebo slučování nebudou vítaný ...a teď na plno: z původního inkvize to nedostaneš a novej velitel husky tě s tím stejně pošle do prdele (pro což já osobně mám pochopení) bigsmilebigsmile; takže se na to asi klidně vyser smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rotten (Člen)
24.10.2018 19:12:30
Offline

Re: B-king pičo fórum

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Honzik8719 (Člen)
24.10.2018 20:19:21
Offline

Re: B-king pičo fórum

Rikat B-kingu silnejsi a mladsi bracha je dost vodvazny idontknowbigsmile


...relativní kochač...
Rotten (Člen)
24.10.2018 20:41:51
Offline

Re: B-king pičo fórum

smokin

Honzik8719 psal:

Rikat B-kingu silnejsi a mladsi bracha je dost vodvazny idontknowbigsmile

A to prosím proč?
smokin


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
kojaksro (Člen)
25.10.2018 00:45:38
Offline

Re: B-king pičo fórum

evil

Rotten psal:

smokin

Honzik8719 psal:

Rikat B-kingu silnejsi a mladsi bracha je dost vodvazny idontknowbigsmile

A to prosím proč?
smokin

...už od roku 2007, kdy pan z Hamamatsu ( a to mu dotoho někdo blbě kecalfuck jako že nejenom EU) udělal vodníka z vošklivím stříbrným motoremsick aby ho 2010 udělal černej (bavíme se o 1250) a do dneška čekámhelp....comeback starýho dobrýho Bandita.

.....vím, že pokud se to jednou povedegood a Bandit bude zase Banditgood,(věřím tomu) tak do něj zase půjdu i když tam bude po kokot elektronickejch vyfikundací i vodu překousnu....ale vzhled naháče (B12) je pro mě prioritasmokin

...srovnávat B12 s K-ingem je jako srovnávat feldu s kodiakempussy . ( felda byla koncepčně starej motor desítky let, stejně jako B12, GSX.Rgood), B-king nikdy nebyla náhrada za B12 ani GSX1400, (to by to skončilo emisema ještě před branama EU), je to jednoduše super vymazlenej motor (2001/2002 první koncept Kinga z Busy) ale poslanej na trh až 2008 (už tehdá kvůli assemisiím a bezp. prvkům, a to nejen kvůli EU) v páteřáku s ještě možná lepším podvozkem než konkurence goodv tý době, to vše, protože Suzuki neměla vyskoobjemovýho naháče jako konkurence (honda cb1300, bmw r1300, kawa zzr1400, ymaha xjr1300).......ale mladší/silnější brácha B12 to určitě není (brácha je to hayabusy). B-king je výbornej stroj, ale jenom proto že Suzuki v té době nic neměla a proto svlíkla Hayabusucool.

....Filous mi jistě odpustí , Bandit Forevergoodsmokin

...a Rotten sorry promine, mám naváto a řeším co s mojí B12 než se pan z Hamamtsu probere jako třeba v Kawě a Yamazesmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
25.10.2018 01:29:50
Offline

Re: B-king pičo fórum

sick...a jenom k těm vifikundacím tý doby, B12 měla např. ABS již od roku 1997 (první suza s ABS)good, ale v tý době to nikdo nechtěl a nepotřeboval, tak od toho opustili, došlo ke snížení ceny a vstupem B6 a B12 na americkej trh (to Súza posrala) ......a najednou je to potřeba (vč. dalších vifikundací) pro roky 2008, 2013 a 2016.... 2017 už se ani nezmiňujifuck

... blil bych z toho jakým se to ubírá směrem....motorky se dělaj pořád občas hezký, ale vobčas (často) to prostě nemá koulesickhelppussy

...a když jsme u toho, bavíme o motorce , která má dodnes jedno z nejrychlejšíchsmokin zrychlení naháčů (a nejen mezi naháči) z 0 na 100 za 3,6s .... pro rejpali, stejně bude za rohem hospodabigsmile, ....jebu to a du spát- Muluji B12good


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Petr J. (Člen)
25.10.2018 09:08:51
Offline

Re: B-king pičo fórum

kojaksro psal:

...a ... stejně bude za rohem hospoda....

...kdyžtak kavárna, žádná hospoda.....race to café....bigsmile

Honzik8719 (Člen)
25.10.2018 10:11:22
Offline

Re: B-king pičo fórum

Rotten psal:

smokin

Honzik8719 psal:

Rikat B-kingu silnejsi a mladsi bracha je dost vodvazny idontknowbigsmile

A to prosím proč?
smokin

Díky Štěpáne good


...relativní kochač...
Rotten (Člen)
25.10.2018 10:29:34
Offline

Re: B-king pičo fórum

pussyDobře kurva, máte pravdu smile1,s Banditkem to nic společného nemá,snad jen to Suzuki v názvu. Jenže Bandasky a podobné skvělé mašiny už holt nikdy nebudou. Stejně jako rohlíky co vydrží 4 dny k jídlu, Nokie co fungovaly dokud jsi je nerozmrdal kladivem nebo 3kové "M" Bramboráky co jezdí dodnes a stojí půl mega. A 3 pussy dalších věcí co se už holt pořádně nedělají.   
Takže to prostě beru jako evoluci,jestli k horšímu nebo lepšímu to nevím,ale Kingovi prostě věřím.
Myslím, že z něho taky jednou bude kult.

Omlouvám se všem co sem nasral a naseru,ale B king je skvělý.


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
huskyb12 (Administrator)
25.10.2018 11:19:48
Offline

Re: B-king pičo fórum

Povedzte mi Kefalín, čo také si predstavujetě pod pojmom spojit fóra ?
King fórum sem nikdy neviděl ...
Pro Kingaře je Bandit jak černobílá televize a pro nás je King jak ufo ( jenom Prase má čopra ), co tam máš dál ? :)))

Osi: asi takhle ? :)


ale di, Ty brepto ...
Petr J. (Člen)
25.10.2018 11:34:32
Offline

Re: B-king pičo fórum

Rotten psal:

...Myslím, že z něho taky jednou bude kult....

...to těžko...

osiris (Člen)
25.10.2018 12:07:19
Offline

Re: B-king pičo fórum

huskyb12 psal:

................Osi: asi takhle ? :)

...čekal jsem to pravda ve víc naturální verzi bigsmile ...podáváš mu to vole jak slečinka bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Americkej (Člen)
25.10.2018 12:20:28
Offline

Re: B-king pičo fórum

Se ví, di s tim do prdele. To už sem rovnou může cintat každej pičus s Baworákem...


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
WenzelB6 (Člen)
25.10.2018 12:35:30
Offline

Re: B-king pičo fórum

Americkej psal:

Se ví, di s tim do prdele. To už sem rovnou může cintat každej pičus s Baworákem...

bigsmilebigsmilegood

huskyb12 (Administrator)
25.10.2018 12:50:13
Offline

Re: B-king pičo fórum

osiris psal:
huskyb12 psal:

................Osi: asi takhle ? :)

...čekal jsem to pravda ve víc naturální verzi bigsmile ...podáváš mu to vole jak slečinka bigsmile

Hold sem si vybral přívětivost na dalších 100 let dopředu, sry :)


ale di, Ty brepto ...
Loser (Administrator)
25.10.2018 13:02:06
Offline

Re: B-king pičo fórum

huskyb12 psal:

Povedzte mi Kefalín, čo také si predstavujetě pod pojmom spojit fóra ?
King fórum sem nikdy neviděl ...
Pro Kingaře je Bandit jak černobílá televize a pro nás je King jak ufo ( jenom Prase má čopra ), co tam máš dál ? :)))

Osi: asi takhle ? :)

good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
zzzmrzlinar (Člen)
25.10.2018 15:18:31
Offline

Re: B-king pičo fórum

za me asi "DO PIČI S B-KINGEM" bigsmile

Jasny, Bandit uz se nevyrabi a tak tu neni moc novejch nadsenejch majitelu. Ale zrovna B-king v tomhle moc nepomuze.

Ja jsem se k Banditu po par letech vratil a zjistil jsem ze na silnici mi na ty.motorce neschazi vubec nic

Zdenek (Člen)
25.10.2018 18:06:39
Offline

Re: B-king pičo fórum

To Rotten,,, co je na kingu skvělího,, To Petr, třeba to kult jendou bude,, To Zmrzlinar, až si koupíš jinou motku, tak ti třeba bude chybět kroucení rámu. Holt kinga a kingaře nemá nikdo rád, na to si musíš Rotten zvyknout. Zdenek.smile2

Americkej (Člen)
25.10.2018 18:16:32
Offline

Re: B-king pičo fórum

Hale to zas ne, King je zajímavej počin. Jenom ten nápad naroubovat na bandit-pičo-forum ňákou jebku nebyl úplně šťastnej, krapátek to zavánělo parazitováním, kapiš?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Rotten (Člen)
25.10.2018 20:25:58
Offline

Re: B-king pičo fórum

Americkej psal:

Se ví, di s tim do prdele. To už sem rovnou může cintat každej pičus s Baworákem...

To máš recht, já už jsem jen pičus bez Bavoráku. Ten už vlastní bývalá žena smile1 Stejně by jsi mi tvrdil, že Renault je lepší vole bigsmile


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Rotten (Člen)
25.10.2018 20:32:43
Offline

Re: B-king pičo fórum

Já sem věděl, že se se zlou potážu. Neva," mám v piči" byl to jen nápad bigsmile
Udělal jsem to z nedbalosti a lehkomyslnosti!
A pro všechny co jsem je tak nasral: Moc jste mě potěšiligood


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Banditatom (Člen)
25.10.2018 20:54:51
Offline

Re: B-king pičo fórum

Na nejakyho B kinga seru z okna ale jde vubec jeste gsx(autobusaci) forum? Uzctsk dva mesice se tam nemuzu kouknout?! To ja jen na odlehceni

Jinak B king.....sick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenek (Člen)
25.10.2018 21:40:47
Offline

Re: B-king pičo fórum

Jinak,, B/king good Zdenek.

kojaksro (Člen)
25.10.2018 21:53:12
Offline

Re: B-king pičo fórum

Zdenek psal:

Jinak,, B/king good Zdenek.

...nemůžu než souhlasit, B-King je povedená strojovnagoodsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Banditatom (Člen)
25.10.2018 22:03:30
Offline

Re: B-king pičo fórum

kojaksro psal:
Zdenek psal:

Jinak,, B/king good Zdenek.

...nemůžu než souhlasit, B-King je povedená strojovnagoodsmokin

...ale je to hnusny!!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zzzmrzlinar (Člen)
25.10.2018 22:21:55
Offline

Re: B-king pičo fórum

Rotten - myslim zes nenasral nikoho, jen je na stary konzervy patnact let stara motorka proste moc mlada smile1

Zdenek - leda hovno krouceni. Jakoze na vokruhu by s tim Valentin tezko brousil loktem, ale sere mi jak ti kazdej pytschus co ma na kazdy gume 3 centaky poserprouzku rekne, ze by si Bandita nikdy nekoupil kdyz se tomu krouti ram. Mimochodem jsem nedavno jel na dvanactce 2004, ktera mela zrepasovany usazeni kyvky a prepakovani, k tomu vzadu plne stelovatelnej Wilbers a vepredu cely ty streva Marcheoni nebo jak se ta firma jmenuje a byl jsem dost vykulenej tim co se na tom dalo delat, vy ramokroutici. Taky by mi mohl nekdo vysvetlit proc na tom 20 let jezdili vsichni kaskaderi kdyz je to takova mrdka zvejkava. idontknow

Rotten (Člen)
26.10.2018 05:32:34
Offline

Re: B-king pičo fórum

Banditatom psal:
kojaksro psal:
Zdenek psal:

Jinak,, B/king good Zdenek.

...nemůžu než souhlasit, B-King je povedená strojovnagoodsmokin

...ale je to hnusny!!!!

Ten můj ne bigsmile


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Rotten (Člen)
26.10.2018 05:35:02
Offline

Re: B-king pičo fórum

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1805_p1050271.jpg

Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
mr.BSE (Člen)
26.10.2018 09:08:41
Offline

Re: B-king pičo fórum

Housko, udělej nám sekci i pro tříválce a jednu pro italský mrdky goodgoodgood
Registruju se v obou bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Ondráš (Člen)
26.10.2018 09:20:38
Offline

Re: B-king pičo fórum

mr.BSE psal:

Housko, udělej nám sekci i pro tříválce a jednu pro italský mrdky goodgoodgood
Registruju se v obou bigsmile

Máš "Nepřizpůsobiví alias dodnes trpěni". To stačí.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
huskyb12 (Administrator)
26.10.2018 09:46:48
Offline

Re: B-king pičo fórum

Šel bych vočumovat to Téčko :)

Asi takhle, když Suzuki ukázala skicu Kinga, tak sem začal šetřit. Chápu, že svlíknout Busu nebylo jednoduchý, ale výsledek je prostě čopr, tvl ta chromovaná sova na bandě jak z Intrůdra surprised
Full Yoshi je jasná volba good

Když za to Dobytek veme, tak se mi zdaj sny vo couvání, jede to strašně :)


ale di, Ty brepto ...
Prase (Člen)
26.10.2018 10:05:22
Offline

Re: B-king pičo fórum

Když už jsme u Kinga, tak nevíte kde seženu takovej ten koženej pruh na nádrž? Ale musí být se stříbrnejma pyramidama a třásně na řídítka. Ty nejsou na krásu, ale aby se Houskoj koženej řemínek zamotal do vlasů a držel krok při akceleraci - v zatáčkách se může pustit. Ať žije Choppers mrdka fórum. A ta sova na nádrží zachycuje můj ejakulát, protože kdo jezdí Kinga se buď podělá nebo udělá pussy


Čau Prase
K.a.s.y.m. (Člen)
26.10.2018 10:36:25
Offline

Re: B-king pičo fórum

Prase psal:

Když už jsme u Kinga, tak nevíte kde seženu takovej ten koženej pruh na nádrž? Ale musí být se stříbrnejma pyramidama a třásně na řídítka. Ty nejsou na krásu, ale aby se Houskoj koženej řemínek zamotal do vlasů a držel krok při akceleraci - v zatáčkách se může pustit. Ať žije Choppers mrdka fórum. A ta sova na nádrží zachycuje můj ejakulát, protože kdo jezdí Kinga se buď podělá nebo udělá pussy

Dam ti kontakt na sedlare,ale musis si to domluvit sam😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
huskyb12 (Administrator)
26.10.2018 10:54:53
Offline

Re: B-king pičo fórum

To je von, akorát to sou jenom cvočky, ale zas je tam ta kapsička. Dal by sis tam vlhčený ubrousky na votírání jahody :)))

https://www.motofanda.cz/suzuki-kozene- … nadrz.html


ale di, Ty brepto ...
Pšán (Člen)
26.10.2018 10:55:21
Offline

Re: B-king pičo fórum

..Darkovice,srub Orel?


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Rotten (Člen)
26.10.2018 16:27:27
Offline

Re: B-king pičo fórum

Pšán psal:

..Darkovice,srub Orel?

Jo Darkovičky good


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Rotten (Člen)
26.10.2018 16:35:19
Offline

Re: B-king pičo fórum

huskyb12 psal:

Šel bych vočumovat to Téčko :)

Asi takhle, když Suzuki ukázala skicu Kinga, tak sem začal šetřit. Chápu, že svlíknout Busu nebylo jednoduchý, ale výsledek je prostě čopr, tvl ta chromovaná sova na bandě jak z Intrůdra surprised




Full Yoshi je jasná volba good

Když za to Dobytek veme, tak se mi zdaj sny vo couvání, jede to strašně :)

Ty krávo je vidět, že si nevidíte do huby. Jestli je B king chopper tak Bandaska je Ogar pussy


Bandity miluju,ale tohle může říct jen ichtyl.
Chlapci kapku soudnosti by to chtělo a třeba se projet na Kingovi ať víte jaké hovna melete, když už melete.


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Banditatom (Člen)
26.10.2018 17:07:53
Offline

Re: B-king pičo fórum

Rotten psal:
huskyb12 psal:

Šel bych vočumovat to Téčko :)

Asi takhle, když Suzuki ukázala skicu Kinga, tak sem začal šetřit. Chápu, že svlíknout Busu nebylo jednoduchý, ale výsledek je prostě čopr, tvl ta chromovaná sova na bandě jak z Intrůdra surprised


Ses nejak rozcertil ne?headshake i kdyby to melo milion koni stejne to pro me ( jen muj osobni nazor bude hnusny)

Full Yoshi je jasná volba good

Když za to Dobytek veme, tak se mi zdaj sny vo couvání, jede to strašně :)

Ty krávo je vidět, že si nevidíte do huby. Jestli je B king chopper tak Bandaska je Ogar pussy


Bandity miluju,ale tohle může říct jen ichtyl.
Chlapci kapku soudnosti by to chtělo a třeba se projet na Kingovi ať víte jaké hovna melete, když už melete.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
26.10.2018 17:52:07
Offline

Re: B-king pičo fórum

Rotten psal:
huskyb12 psal:

Šel bych vočumovat to Téčko :)

Asi takhle, když Suzuki ukázala skicu Kinga, tak sem začal šetřit. Chápu, že svlíknout Busu nebylo jednoduchý, ale výsledek je prostě čopr, tvl ta chromovaná sova na bandě jak z Intrůdra surprised




Full Yoshi je jasná volba good

Když za to Dobytek veme, tak se mi zdaj sny vo couvání, jede to strašně :)

Ty krávo je vidět, že si nevidíte do huby. Jestli je B king chopper tak Bandaska je Ogar pussy


Bandity miluju,ale tohle může říct jen ichtyl.
Chlapci kapku soudnosti by to chtělo a třeba se projet na Kingovi ať víte jaké hovna melete, když už melete.

...příspěvky tady musíš brát trošku s nadsázkou a hlavně s humorem smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rotten (Člen)
26.10.2018 18:00:28
Offline

Re: B-king pičo fórum

Jo jo máš pravdu,jen mě dokážou nasrat "odborníci" co melou a pussy o tom vědí. Dokonce na tom nikdy ani neseděli.

Já jsem měl 2 Bandity a nedám na ně dopustit,ale B king je úplně jiná liga. Jak ve výkonu tak v jízdních vlastnostech. Jestli se někomu líbí a jinému ne je v pořádku,proto to tak postavili.

Můj sen byla Bandaska, měl jsem ji. Dalším snem byl B king a mám ho,co víc k tomu dodat?

Prostě je to Král a kurevsky dobrý věřte tomu nebo ne


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Rotten (Člen)
26.10.2018 18:02:47
Offline

Re: B-king pičo fórum

bigsmileSte mě ale nasrali grázlové 😀 😀😀


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Rotten (Člen)
26.10.2018 18:15:30
Offline

Re: B-king pičo fórum

A poserte se všichni ass


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Americkej (Člen)
26.10.2018 19:47:36
Offline

Re: B-king pičo fórum

Jo, přesně takhle si tu naděláš kámoše, už abysme sloučili ta fóra.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
K.a.s.y.m. (Člen)
26.10.2018 20:13:01
Offline

Re: B-king pičo fórum

Si evidentne nepochopil o Huskymu a Praseti slo a pokud je aspon trochu osobne neznas tak ani nepochopis..jen tak mimo...Prase Kinga ma.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
26.10.2018 20:37:23
Offline

Re: B-king pičo fórum

No B král je komediantská mašina,stačí se podívat jak sou většinou vod svejch majitelů namašlený totálníma kokotinama,samej nerezovej gril před chladičem a podobný sračkyidontknow Aji ta joši s těma dvojvývodama je kašpařina voproti klasickejm dvěma laufům,byť strčenejch pod sedadloidontknow Ta motorka pojede asi dobře,asi aji ten podvozek bude fungovat na poměry japonskejch motorek dobře,ale to dělá  milion dalších motorek. Fakt si to může podat ruku s tym intrůdrem 1800,hlavě ty chromovaný hovadiny na obousick Ale Haya se mě líbí,tu bych bralgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Borák (Člen)
26.10.2018 21:11:50
Offline

Re: B-king pičo fórum

Koukam ze se to slouceni for vyresilo samo smokinbigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
osiris (Člen)
27.10.2018 02:06:35
Offline

Re: B-king pičo fórum

K.a.s.y.m. psal:

Si evidentne nepochopil o Huskymu a Praseti slo a pokud je aspon trochu osobne neznas tak ani nepochopis..jen tak mimo...Prase Kinga ma.

...prase mívá vole dycky červenku smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Honzik8719 (Člen)
27.10.2018 07:27:52
Offline

Re: B-king pičo fórum

Rotten psal:

A poserte se všichni ass

A na krale nebo princeznu?bigsmile


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
27.10.2018 08:10:20
Offline

Re: B-king pičo fórum

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:

Si evidentne nepochopil o Huskymu a Praseti slo a pokud je aspon trochu osobne neznas tak ani nepochopis..jen tak mimo...Prase Kinga ma.

...prase mívá vole dycky červenku smile1

To chce antibiotika a bude to dobry😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Rotten (Člen)
27.10.2018 14:46:22
Offline

Re: B-king pičo fórum

VikecB12 psal:

No B král je komediantská mašina,stačí se podívat jak sou většinou vod svejch majitelů namašlený totálníma kokotinama,samej nerezovej gril před chladičem a podobný sračkyidontknow Aji ta joši s těma dvojvývodama je kašpařina voproti klasickejm dvěma laufům,byť strčenejch pod sedadloidontknow Ta motorka pojede asi dobře,asi aji ten podvozek bude fungovat na poměry japonskejch motorek dobře,ale to dělá  milion dalších motorek. Fakt si to může podat ruku s tym intrůdrem 1800,hlavě ty chromovaný hovadiny na obousick Ale Haya se mě líbí,tu bych bralgood

Je je,nejednomu Bandiťákovi by se z něj zamotala kedlubna bigsmile


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Rotten (Člen)
27.10.2018 14:53:11
Offline

Re: B-king pičo fórum

Americkej psal:

Jo, přesně takhle si tu naděláš kámoše, už abysme sloučili ta fóra.

Co s takovýma kámošema z Práglu a jiných podobných oblíbených destinací. Ti mají dlouhé jen ty kecy,jinak všechno krátké. Ne jako my kucí ze SM 😁😁😁😁


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Zdenek (Člen)
27.10.2018 15:12:29
Offline

Re: B-king pičo fórum

To Viktore,,teď to trošku přeháníš, každej si vymazluje motku podle sebe,,,To Rotten, přečti si co ti napsal Osi, ty asi nemáš rád lidi, který nezdílej tvůj názor, skuz se polepšit. Zdenek.bigsmile

Americkej (Člen)
27.10.2018 16:31:58
Offline

Re: B-king pičo fórum

Rotten psal:

Co s takovýma kámošema z Práglu a jiných podobných oblíbených destinací. Ti mají dlouhé jen ty kecy,jinak všechno krátké. Ne jako my kucí ze SM 😁😁😁😁

Hele, to zase prrr. Ne všichni ze SM jsou takoví debilové.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
VikecB12 (Člen)
27.10.2018 23:56:17
Offline

Re: B-king pičo fórum

Q

Zdenek psal:

To Viktore,,teď to trošku přeháníš, každej si vymazluje motku podle sebe,,,To Rotten, přečti si co ti napsal Osi, ty asi nemáš rád lidi, který nezdílej tvůj názor, skuz se polepšit. Zdenek.bigsmile

Zdenku,to máš pravdu,ale tím pádem to potvrzuje mou teorii,že ta motorka přitahuje určitou skupinu lidí,kerejm se ten kýč v podobě čopráckejch krytů chladičů a výfuků se štyrema rourkama prostě líbí. bigsmile Ale každýmu co jeho jestgood
Když pak vedle toho vidím třeba Apriliu Tuono Factory,kerá má fšecko v karbonu,kola OZ racing,podvozek vod švédů,výfuky vod slovinca,tak se divím že že za toho japončíka někdo utratí ty love. A to se jako vojetina prodává za míň jak ten král. A to tady máme Dukatky,MVčka,Guzziny(kde máme na výběr ohlinsy nebo wilbers) a milion dalších zajimavejch hraček. Kamarádi,soráč,ale jebu japonce,pokud nebudu chtít lacinou krosku,nebo lacinej supersport s fůrou koní(kerý sou mě bez podvozku k hovnu)
A teď mě klíďo rozcupujtegoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Prase (Člen)
28.10.2018 12:03:41
Offline

Re: B-king pičo fórum

B king není žádná komediantská motorka. Je to motorka pro kašpary, ale zase jediná co mi utáhne střelnici a dva kolotoče. Pořád jsem přemýšlel jak přes zimu zvýším výkon  a gril na chladič to je ono - díky pussy


Čau Prase
Ondráš (Člen)
28.10.2018 13:17:28
Offline

Re: B-king pičo fórum

VikecB12 psal:

Kamarádi,soráč,ale jebu japonce,pokud nebudu chtít lacinou krosku,nebo lacinej supersport s fůrou koní(kerý sou mě bez podvozku k hovnu)
A teď mě klíďo rozcupujtegoodbigsmile

Vždyť už teď máš pumpu na močku... Kdo by kopal do nebožáka. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Rotten (Člen)
28.10.2018 21:13:30
Offline

Re: B-king pičo fórum

Nic ve zlém chlapci, dík za názory a sory jestli sem někoho nasral. Tady jsou obě, mám Banditka furt na očích a kámoš se stará výborně. Jezdíme spolu.

Přeju nám všem ať jde zima rychle do pussy a můžem zas rajtovat.


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Rotten (Člen)
28.10.2018 21:14:15
Offline

Re: B-king pičo fórum

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1805_dsc_0733.jpg

Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Banditatom (Člen)
28.10.2018 21:21:18
Offline

Re: B-king pičo fórum

Ondráš psal:
VikecB12 psal:

Kamarádi,soráč,ale jebu japonce,pokud nebudu chtít lacinou krosku,nebo lacinej supersport s fůrou koní(kerý sou mě bez podvozku k hovnu)
A teď mě klíďo rozcupujtegoodbigsmile

Vždyť už teď máš pumpu na močku... Kdo by kopal do nebožáka. smokin

Nedrazdi kobru bosou nohou!!! Tech pumpa mocek je to vice a mohli by zacit vzpourubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zzzmrzlinar (Člen)
28.10.2018 23:08:05
Offline

Re: B-king pičo fórum

to je kult "v limitce" s modrym ramem? tos delal ty? dej sem fotku ze strany, to jsem jesce nevidel.

Jinak jak me parkrat v minulosti napadlo ze bych Beckovyho Krale koupil, tak jak je vidim se starym kultem pospolu tak uz me to asi nikdy nenapadne smile1

A to musim rict, ze jsem tady asi vyjimka a nejvic se mi libi 2000-2004, pak 2005-2006 a pak teprve kult. Bazenovec je samozrejne posledni a to je furt pro me vo kotel lepci nez BK. Chopper nadrz mi nevadi, nejdivnejsi je pro me ta prdel obzvlast kdyz jsou tam ty origo netopejři.

Pojezdeni to ale musi bejt hezky

Ondráš (Člen)
29.10.2018 07:23:52
Offline

Re: B-king pičo fórum

Banditatom psal:

Nedrazdi kobru bosou nohou!!! Tech pumpa mocek je to vice a mohli by zacit vzpourubigsmile

Hady vyhnal sv. Patrik z Irska už někdy v pátém století. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
29.10.2018 07:43:16
Offline

Re: B-king pičo fórum

...jasný důkaz, jak je to hnusný...bigsmile

Petr J. (Člen)
29.10.2018 07:45:03
Offline

Re: B-king pičo fórum

Banditatom psal:

Nedrazdi kobru bosou nohou!!! Tech pumpa mocek je to vice a mohli by zacit vzpourubigsmile

...přesně....zahrává si, na to, že je skoro mrzák....fuckbigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
29.10.2018 14:51:14
Offline

Re: B-king pičo fórum

Ondráš psal:
Banditatom psal:

Nedrazdi kobru bosou nohou!!! Tech pumpa mocek je to vice a mohli by zacit vzpourubigsmile

Hady vyhnal sv. Patrik z Irska už někdy v pátém století. smokin

No tak aspon vime odkud tu ta verbes prislabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Rotten (Člen)
30.10.2018 12:36:34
Offline

Re: B-king pičo fórum

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1805_dsc_0718.jpg


Ale jogood


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Kuba B12 (Člen)
01.11.2018 08:24:57
Offline

Re: B-king pičo fórum

a takovou pěknou motorku si měl....


honda je honda
Rotten (Člen)
01.11.2018 21:05:45
Offline

Re: B-king pičo fórum

Kuba B12 psal:

a takovou pěknou motorku si měl....

A teď mám 2 smile1 Páč tím výkonem a orgasmickým pocitem jak potáhnu za heft se to rovná dvěma sešroubovaným Banďourům smokin


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
huskyb12 (Administrator)
02.11.2018 08:49:22
Offline

Re: B-king pičo fórum

Jasný, spousta chlapů má vošklivou babu, páč parádně píchá :)))


ale di, Ty brepto ...
Honzik8719 (Člen)
02.11.2018 22:16:04
Offline

Re: B-king pičo fórum

Rotten psal:
Kuba B12 psal:

a takovou pěknou motorku si měl....

A teď mám 2 smile1 Páč tím výkonem a orgasmickým pocitem jak potáhnu za heft se to rovná dvěma sešroubovaným Banďourům smokin

Muzeme se spolu svezt nekde v zatackach, treba na Sedle...myslim ze by mi honza pujcil meho byvaleho kulta...ty jeden plynari bigsmile


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
02.11.2018 22:26:06
Offline

Re: B-king pičo fórum

Honzik8719 psal:
Rotten psal:
Kuba B12 psal:

a takovou pěknou motorku si měl....


A teď mám 2 smile1 Páč tím výkonem a orgasmickým pocitem jak potáhnu za heft se to rovná dvěma sešroubovaným Banďourům smokin

Muzeme se spolu svezt nekde v zatackach, treba na Sedle...myslim ze by mi honza pujcil meho byvaleho kulta...ty jeden plynari bigsmile

😁😁👍👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
02.11.2018 22:52:57
Offline

Re: B-king pičo fórum

Honzik8719 psal:
Rotten psal:
Kuba B12 psal:

a takovou pěknou motorku si měl....


A teď mám 2 smile1 Páč tím výkonem a orgasmickým pocitem jak potáhnu za heft se to rovná dvěma sešroubovaným Banďourům smokin

Muzeme se spolu svezt nekde v zatackach, treba na Sedle...myslim ze by mi honza pujcil meho byvaleho kulta...ty jeden plynari bigsmile

...můžu s váma??? ...uš mi sundali sádrubigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Honzik8719 (Člen)
02.11.2018 23:31:16
Offline

Re: B-king pičo fórum

Filous psal:
Honzik8719 psal:
Rotten psal:


A teď mám 2 smile1 Páč tím výkonem a orgasmickým pocitem jak potáhnu za heft se to rovná dvěma sešroubovaným Banďourům smokin

Muzeme se spolu svezt nekde v zatackach, treba na Sedle...myslim ze by mi honza pujcil meho byvaleho kulta...ty jeden plynari bigsmile

...můžu s váma??? ...uš mi sundali sádrubigsmilebigsmilebigsmile

...no to vis ze jo Bro good hlavne ale musime zacit trenovat na kvetenec bahynkovejgood


...relativní kochač...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr