Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Úprava přední brzdy

Libor46 (Člen)
28.10.2018 15:41:15
Offline

Úprava přední brzdy

Ahojte, budu muset vyměnit desky a tak jsem začal uvažovat, že dopřeju Banďourovi i hadice a radiální pumpu. Jen jsem trochu brouzdal a je toho prostě mraky. Co byste mi řekli na tuto kombinaci??
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/1224857/ … a-set.html

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/904449/c … ticek.html

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/957509/c … ssato.html

Hlavně bych si od toho představoval, že by mohla motorka konečně brzdit tak, jak by měla. Hadice tam mám na tuty od výroby, což už bude nějakých 16 let. Když jsem minulý týden měnil brzdovku, tak jsem byl velmi překvapený, jaké sračky z tama vytekly. Očividně předchozí majitel úplně sral na své bezpečí...

Díky za každou radu a postřeh evil


Bandit pičo!
kojaksro (Člen)
28.10.2018 16:48:02
Offline

Re: Úprava přední brzdy

...tahle závodní směs je na Béčko zbytečná, plně dostačující jsou sintrovaný FA188HH.

...pumpa od Nissinu funguje na Béčku taky výborně, jen hadice bych dal od HELL, a na předek jen dvě, podle mě se to i klasickou pumpou lépe dávkuje. za Tu cenu to budeš mít i ze zadní hadicí.

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/105487/c … zadni.html

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/1198293/ … adice.html

...a pokud jsi detailista jako já tak dej i spojkovou, protože tě ta gumová vlevo bude srát, když máš v pravo pancéře.smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Honzik8719 (Člen)
28.10.2018 17:10:05
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Cituji kamarada co dal krom radialni pumpy na MT-09 desky EBC HH...”to nejsou brzdy, ale kotvy, budu se s tim muset naucit protoze je to celkem jedovaty”


...relativní kochač...
Libor46 (Člen)
28.10.2018 17:45:47
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Díky za podněty. Já jsem taky uvažoval nad dvěma hadicama na předek, ale nějak si nedovedu představit, že by mi z páčky na řídítkách trčely 2 hadice a vyřadil bych rozbočovač. A těch desek je takové množství, že se v nich ztrácím. Jde mi hlavně o to, ať mi nesežerou kotouče.


Bandit pičo!
K.a.s.y.m. (Člen)
28.10.2018 18:02:54
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Libor46 psal:

Díky za podněty. Já jsem taky uvažoval nad dvěma hadicama na předek, ale nějak si nedovedu představit, že by mi z páčky na řídítkách trčely 2 hadice a vyřadil bych rozbočovač. A těch desek je takové množství, že se v nich ztrácím. Jde mi hlavně o to, ať mi nesežerou kotouče.

S deskama nelaboruj a dej co pise Kojak..jsou lety vyzkouseny..brzdi..ubyvaji rozumne a kotouce nezerou


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
28.10.2018 18:08:00
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Dve hadice jsou uplne v klidu.....jak na B6 tak na Gsx vyrazen rozbocovac a s riditek dve hadice....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Libor46 (Člen)
28.10.2018 18:19:52
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Dobře, desky si změním.
Pumpa teda zatím bez připomínek? Je jich na trhu mraky a já se díval zatím jen na ty, které mají 19mm pístek. Možná by 17 měla stačit, ale sichr je sichr.


Bandit pičo!
Honzik8719 (Člen)
28.10.2018 20:16:57
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Libor46 psal:

Dobře, desky si změním.
Pumpa teda zatím bez připomínek? Je jich na trhu mraky a já se díval zatím jen na ty, které mají 19mm pístek. Možná by 17 měla stačit, ale sichr je sichr.

Spis nez vo sichru si zvopakuj znalosti vo hydraulickym prevodugood


...relativní kochač...
Libor46 (Člen)
28.10.2018 22:07:25
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Honzik8719 psal:
Libor46 psal:

Dobře, desky si změním.
Pumpa teda zatím bez připomínek? Je jich na trhu mraky a já se díval zatím jen na ty, které mají 19mm pístek. Možná by 17 měla stačit, ale sichr je sichr.

Spis nez vo sichru si zvopakuj znalosti vo hydraulickym prevodugood

V případě, že přímo výrobce Nissin na svých stránkách doporučuje 12mm na jedno kotoučové lehké motorky, 14mm na dvou kotoučové dvoupistky, 17mm už by možná připadalo v úvahu (je psáno na 4-6 pístky, stejně jako u 19mm), tak dedukuju, že větší průměr vnitřního pístku je přímo úměrný váze a dávkovatelnosti na motorce. idontknowidontknow


Bandit pičo!
Honzik8719 (Člen)
29.10.2018 09:10:43
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Libor46 psal:
Honzik8719 psal:
Libor46 psal:

Dobře, desky si změním.
Pumpa teda zatím bez připomínek? Je jich na trhu mraky a já se díval zatím jen na ty, které mají 19mm pístek. Možná by 17 měla stačit, ale sichr je sichr.

Spis nez vo sichru si zvopakuj znalosti vo hydraulickym prevodugood

V případě, že přímo výrobce Nissin na svých stránkách doporučuje 12mm na jedno kotoučové lehké motorky, 14mm na dvou kotoučové dvoupistky, 17mm už by možná připadalo v úvahu (je psáno na 4-6 pístky, stejně jako u 19mm), tak dedukuju, že větší průměr vnitřního pístku je přímo úměrný váze a dávkovatelnosti na motorce. idontknowidontknow

dej tam radiální pumpu se stejnym průměrem pístku jako má seriová pumpa good
von totiž japonec není úplnej debil a navrhnul nějakej poměr průměru pístku v pumpě ku součtu průměrů pístků v brzdičích...vostatní laborování je pro rejsrygood
19 nissin je vyzkoušená x majitelema Banditů včetně mě good vonehdá sem jí bral vot Filouse z regálu...
kombinace čerstvé brzdovky, čistých brzdy a pořádných desek dělá divy good


...relativní kochač...
Americkej (Člen)
29.10.2018 10:19:17
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Bych se na pumpu vyprd, jestli udrží tlak. Základ jsou pancířky, desky, rozházet a vypucovat třmeny. Čerstvou kapalinu a dobře odvzdušnit.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Libor46 (Člen)
29.10.2018 12:35:58
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Americkej psal:

Bych se na pumpu vyprd, jestli udrží tlak. Základ jsou pancířky, desky, rozházet a vypucovat třmeny. Čerstvou kapalinu a dobře odvzdušnit.

Když už to bude člověk dělat, tak dám i pumpu. Stejně bude co nevidět bandaska na špalkách a budou se dělat i ložiska v krku, kolech, synchro, ventily a rozvody.
A v případě, že budu šikula a do příští zimy ji neprodám nebo nerozmrdám na milion kousků, tak asi přijde na řadu převodovka (hučí 4rka jak kráva a 3ka začíná jít slyšet) a celolak.


Bandit pičo!
Americkej (Člen)
29.10.2018 17:26:06
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Bereš to zgruntu good v tom případu ještě volej ve vidlích, to udělá taky moc.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Libor46 (Člen)
29.10.2018 18:02:05
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Americkej psal:

Bereš to zgruntu good v tom případu ještě volej ve vidlích, to udělá taky moc.

Jojo, to jsem zapomněl napsat. Jinak nemáte náhodou tip na někoho, kdo dělá repas centrálu a kolik banánů by za to chtěl? bigsmile
Zas tak bohatý nejsem a mám tušení, že minimálně s áčka do té mojí pussy zahučí


Bandit pičo!
Libor46 (Člen)
29.10.2018 18:04:02
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Minimálně dvacka... Zasrané automatické opravy redface


Bandit pičo!
Americkej (Člen)
29.10.2018 18:12:19
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Hele, nerad Ti to řikám, ale seš si doufám vědomej, že až tohle všecko uděláš... budeš mít furt eSko?
smile1


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Libor46 (Člen)
29.10.2018 18:25:44
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Americkej psal:

Hele, nerad Ti to řikám, ale seš si doufám vědomej, že až tohle všecko uděláš... budeš mít furt eSko?
smile1

Já jsem prostě úchyl a ten rypáček se mi líbí ass


Bandit pičo!
Banditatom (Člen)
29.10.2018 18:59:06
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Libor46 psal:
Americkej psal:

Hele, nerad Ti to řikám, ale seš si doufám vědomej, že až tohle všecko uděláš... budeš mít furt eSko?
smile1

Já jsem prostě úchyl a ten rypáček se mi líbí ass

Tak to ses vazne uchylbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zzzmrzlinar (Člen)
29.10.2018 19:07:10
Offline

Re: Úprava přední brzdy

repas centralu mi nekolikrat delal www.prochymoto.cz poslel mu central on ti posle zrepasovanej na dobirku, cena 2-3000. Zrepasoval mi i tlumic na gsr 600 ko kterym mi Halbich rekl, ze zrepasovatnejde a nabidl nejlevnejsi radu Vohlinsu za vanocni cenu ted,ly 17990,-
Nejak tam dodelal ventil a pak uz tlumic pujde repasovat jednoduse

Libor46 (Člen)
29.10.2018 19:55:00
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Moc díky za adresu. Za ty prachy je to super. Mám jediné štěstí, že jsem byl letos kurevsky hodný a donese mi Ježíšek díly na motorku o měsíc dřív. Takže ještě chvíli počkám, jestli se udělá některý den hezky, naposled se projedu a bude se rozdělávat.


Bandit pičo!
K.a.s.y.m. (Člen)
29.10.2018 21:11:16
Offline

Re: Úprava přední brzdy

zzzmrzlinar psal:

repas centralu mi nekolikrat delal www.prochymoto.cz poslel mu central on ti posle zrepasovanej na dobirku, cena 2-3000. Zrepasoval mi i tlumic na gsr 600 ko kterym mi Halbich rekl, ze zrepasovatnejde a nabidl nejlevnejsi radu Vohlinsu za vanocni cenu ted,ly 17990,-
Nejak tam dodelal ventil a pak uz tlumic pujde repasovat jednoduse

No nejak dodelal..dodelal jednodusse..problem je ze ten ventilek casem utece..ja central letos po par letech vyndal(uz to plavalo az moc) a tlak v nem byl atmosfericky..takze k hovnu..a vozit mu ho co dva roky na dofouknuti mi prijde silenost..takze ano dela dobrou praci za hodne dobry prachy..i predni vidle rovna a repasuje moc pekne,ale zrovna to dodelani ventilku nevim jestli je dobra volba navic to neresi utahanou pruzinu..na jaro setrim prachy na novej central.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
30.10.2018 20:48:17
Offline

Re: Úprava přední brzdy

K.a.s.y.m. psal:
zzzmrzlinar psal:

repas centralu mi nekolikrat delal www.prochymoto.cz poslel mu central on ti posle zrepasovanej na dobirku, cena 2-3000. Zrepasoval mi i tlumic na gsr 600 ko kterym mi Halbich rekl, ze zrepasovatnejde a nabidl nejlevnejsi radu Vohlinsu za vanocni cenu ted,ly 17990,-
Nejak tam dodelal ventil a pak uz tlumic pujde repasovat jednoduse

No nejak dodelal..dodelal jednodusse..problem je ze ten ventilek casem utece..ja central letos po par letech vyndal(uz to plavalo az moc) a tlak v nem byl atmosfericky..takze k hovnu..a vozit mu ho co dva roky na dofouknuti mi prijde silenost..takze ano dela dobrou praci za hodne dobry prachy..i predni vidle rovna a repasuje moc pekne,ale zrovna to dodelani ventilku nevim jestli je dobra volba navic to neresi utahanou pruzinu..na jaro setrim prachy na novej central.

sacuju, ze bez dodelani toho ventilku by to neslo. Pro me to tenkrat resilo situaci bo fakt dvacet za tlumic na motorku za padesat nemelo cenu, ty pevny Hagony na GSR nebyly a  ty dva roky nez jsem ji prodal to neutikalo, byl jsem spokojenej.

Samoze novej tlumic muze byt lepsi volba, ale to uz je o prachach kazdeho soudruha, zde byl dotaz na repasi

K.a.s.y.m. (Člen)
30.10.2018 21:29:38
Offline

Re: Úprava přední brzdy

zzzmrzlinar psal:
K.a.s.y.m. psal:
zzzmrzlinar psal:

repas centralu mi nekolikrat delal www.prochymoto.cz poslel mu central on ti posle zrepasovanej na dobirku, cena 2-3000. Zrepasoval mi i tlumic na gsr 600 ko kterym mi Halbich rekl, ze zrepasovatnejde a nabidl nejlevnejsi radu Vohlinsu za vanocni cenu ted,ly 17990,-
Nejak tam dodelal ventil a pak uz tlumic pujde repasovat jednoduse

No nejak dodelal..dodelal jednodusse..problem je ze ten ventilek casem utece..ja central letos po par letech vyndal(uz to plavalo az moc) a tlak v nem byl atmosfericky..takze k hovnu..a vozit mu ho co dva roky na dofouknuti mi prijde silenost..takze ano dela dobrou praci za hodne dobry prachy..i predni vidle rovna a repasuje moc pekne,ale zrovna to dodelani ventilku nevim jestli je dobra volba navic to neresi utahanou pruzinu..na jaro setrim prachy na novej central.

sacuju, ze bez dodelani toho ventilku by to neslo. Pro me to tenkrat resilo situaci bo fakt dvacet za tlumic na motorku za padesat nemelo cenu, ty pevny Hagony na GSR nebyly a  ty dva roky nez jsem ji prodal to neutikalo, byl jsem spokojenej.

Samoze novej tlumic muze byt lepsi volba, ale to uz je o prachach kazdeho soudruha, zde byl dotaz na repasi

Zkusil  bych Progeara ten mel nejaky kontakt na nekoho kdo to umi bez ventilku..samoze 3600 za repas bylo mnohem lepsi jak tenkrat 20 000 za tlumic to je bez diskuze..jen rikam ze to je repas jen na urcity roky nebo km..ja najel cca 30 000 a byl bez tlaku.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kojaksro (Člen)
30.10.2018 22:01:04
Offline

Re: Úprava přední brzdy

...mě teda osobně přijde lepši vzít nový YSS za 7-8tissmokin, a to právě kvůli nové pružině, za kterou dáš stejně samostatně 2400-3000kč. Tlumič je rozebíratelnejgood, jsou na něj opravný sady a je štelovatelnej, pružina, délka a útlum odskoku, některý modely s oddělenou nádobkou, nebo externím štelovánímcool.

...YSS Thajsko/Anglie (bejvalej holport Hagonu), bál jsem se toho, ale po roku naprosto dokonalýho svezení, to dle mě stojí za togood. První centrál jsme prodali tuším 2014 a naprosto v pohodě. Já jsem dával (i Máca na FZ1) tu dražší variantu se silnější pístnicí, kvůli váze, na předek šli progresi od Wilberse, olej 10-30W více rozsahovej Motorex do konvenčních vidlí....a funguje to tak....že se bojím kdy to rozštípámfuck., protože to jede jak po kolejích a na to nejsempussyzvyklej.

Jináč pro lehké přirovnání, dostal se mi do ruky street box od HyperPro a na přední progresivě i těle tlumiče bylo malejma písmenama YSS.

...a pro vyznavače Švéda jak říkaj za dvackubigsmile, ....věřte, že dneska je např. Matris, Wilbers, K-Tech v některých parametrech lepší jak Ohlins. Ono totiž když ten samý tlumič, se stejným označením co jezdí (SBK, GP, MOTO3 a jiný třídy)... on to není prostě ten samej tlumičsmokin, k takové technice se smrtelník prostě a jednoduše nedostaneheadshake


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
VikecB12 (Člen)
30.10.2018 23:07:17
Offline

Re: Úprava přední brzdy

No ale tlumič se má menovat ohlins,stejně tak vejfuk na bandasku má bejt jošimura,přez to nejede vlakgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kukii (Člen)
30.10.2018 23:21:56
Offline

Re: Úprava přední brzdy

VikecB12 psal:

No ale tlumič se má menovat ohlins,stejně tak vejfuk na bandasku má bejt jošimura,přez to nejede vlakgoodbigsmile

Tak si na to nalepí jinou nálepku bigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
kojaksro (Člen)
30.10.2018 23:30:40
Offline

Re: Úprava přední brzdy

VikecB12 psal:

No ale tlumič se má menovat ohlins,stejně tak vejfuk na bandasku má bejt jošimura,přez to nejede vlakgoodbigsmile

...a jsme u kamene úrazu, když jsem chtěl Yoši na moje Béčko, tak už byla jen ta dle mě ošklivá triovála bez čůráčku, nebo americká Yoši s čuráčkem v oválu a na mím béčku je nej kulatej s čůráčkemgood

....a nikdo taky nedělal centrál, krom Švéda, ale jsem rád, že ty časy jsou ty tam a je víc možností, ale bohužel pro Béčko toho už taky moc nenísmokin

...třeba když dělala Yoši vostrý vačky přímo pro B12 a nemuseli se tam srát vačky s GSx-rasmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Libor46 (Člen)
31.10.2018 07:55:36
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Použil jsem středu Googla a našel jsem tam YSS za 8.500,-
https://m.heureka.cz/tlumice-perovani/z … 01-2005_4/

Na jednu stranu to není jak 3 za repas, ale je nový... idontknow

Kurva to je zase lapálie... Asi nebudeme přes zimu ani žrát bigsmile


Bandit pičo!
tachec (Člen)
31.10.2018 08:06:59
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Libor46 psal:

Použil jsem středu Googla a našel jsem tam YSS za 8.500,-
https://m.heureka.cz/tlumice-perovani/z … 01-2005_4/

Na jednu stranu to není jak 3 za repas, ale je nový... idontknow

Kurva to je zase lapálie... Asi nebudeme přes zimu ani žrát bigsmile

Být tebou, tak přes zimu nežeru a koupím nový - to se s repasem vůbec nedá srovnávat headshake


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Banditatom (Člen)
31.10.2018 08:17:31
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Taky jsem menil za yssgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
31.10.2018 08:51:24
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Libor46 psal:

Použil jsem středu Googla a našel jsem tam YSS za 8.500,-
https://m.heureka.cz/tlumice-perovani/z … 01-2005_4/

Na jednu stranu to není jak 3 za repas, ale je nový... idontknow

Kurva to je zase lapálie... Asi nebudeme přes zimu ani žrát bigsmile

...když, jak jsi psal, se do toho chystáš nasypat tolik kačen za všechny ty opravy a úpravy, tak to za ten yss tlumič ještě doobjetuj a budeš nakonec spokojenej good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kojaksro (Člen)
31.10.2018 08:55:20
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Libor46 psal:

Použil jsem středu Googla a našel jsem tam YSS za 8.500,-
https://m.heureka.cz/tlumice-perovani/z … 01-2005_4/

Na jednu stranu to není jak 3 za repas, ale je nový... idontknow

Kurva to je zase lapálie... Asi nebudeme přes zimu ani žrát bigsmile

...no a mi Ti ho nabídneme za 7500,-Kč, ať máš vo čem přemejšletbigsmilesmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Libor46 (Člen)
31.10.2018 09:13:30
Offline

Re: Úprava přední brzdy

bigsmilebigsmile

kojaksro psal:
Libor46 psal:

Použil jsem středu Googla a našel jsem tam YSS za 8.500,-
https://m.heureka.cz/tlumice-perovani/z … 01-2005_4/

Na jednu stranu to není jak 3 za repas, ale je nový... idontknow

Kurva to je zase lapálie... Asi nebudeme přes zimu ani žrát bigsmile

...no a mi Ti ho nabídneme za 7500,-Kč, ať máš vo čem přemejšletbigsmilesmokin

Nesnáším tě! bigsmile
Nu dobrá, budu to mít na paměťi a tuším, že ještě před sezónou tě budu kontaktovat a domluvíme se. Diky
A když už jsme u toho. Nemá ještě někdo nějaký nápad, jak ze mě udělat žebráka? bigsmileevil


Bandit pičo!
Americkej (Člen)
31.10.2018 09:42:56
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Libor46 psal:

Nemá ještě někdo nějaký nápad, jak ze mě udělat žebráka? bigsmileevil

Já to pak vod Tebe za 30 vemu a postavím do muzea zatemnění mysli. Pokavaď teda brouka pošleš na krov, kam patří.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Billy (Člen)
31.10.2018 09:58:54
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Taky me asi ceka vymena centralu na K6, sic jsem ho jeste pritvrdil, ale podle me je uteklej plyn. Jenom dotaz priplatit za Wilbers nebo vzit YSS a expanzku nebo ne ? Na Berte je Wilbers a prej funguje dobre rikal Kamil.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Libor46 (Člen)
31.10.2018 10:32:37
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Americkej psal:
Libor46 psal:

Nemá ještě někdo nějaký nápad, jak ze mě udělat žebráka? bigsmileevil

Já to pak vod Tebe za 30 vemu a postavím do muzea zatemnění mysli. Pokavaď teda brouka pošleš na krov, kam patří.

Já za to nemůžu, prostě se mi líbí... Za 30 ti můžu střelit kufry bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/5798_img-20180916-wa0008.jpg

Bandit pičo!
Honzik8719 (Člen)
31.10.2018 10:51:34
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Billy psal:

Taky me asi ceka vymena centralu na K6, sic jsem ho jeste pritvrdil, ale podle me je uteklej plyn. Jenom dotaz priplatit za Wilbers nebo vzit YSS a expanzku nebo ne ? Na Berte je Wilbers a prej funguje dobre rikal Kamil.

Já bych dal wilbers ve verzi full black bo to má krásnej design a líbí se mi logo willbersbigsmile

jinak já sehnal vonehdá za 2500 jetej wilbers (vyfouknul jsem ho Kasymovi), už tenkrát byl jetej a po 5 sezonách furt funguje, i když jsem přesvědčenej, že by repas snesl nebyl jsem štonc to udělat...letošní zimu dokopu Sleipa ať to kultovi dopřeje good


...relativní kochač...
Americkej (Člen)
31.10.2018 11:33:40
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Libor46 psal:

Já za to nemůžu, prostě se mi líbí
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … wa0008.jpg

Se pozná vybranej vkus, už podle těch poklic.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Libor46 (Člen)
31.10.2018 11:38:24
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Americkej psal:
Libor46 psal:

Já za to nemůžu, prostě se mi líbí
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … wa0008.jpg

Se pozná vybranej vkus, už podle těch poklic.

Ty nejsou mé, to jsou poklice mého souseda. Je mu 70 a náhodou je to super chlap smokin


Bandit pičo!
K.a.s.y.m. (Člen)
31.10.2018 13:07:01
Offline

Re: Úprava přední brzdy

kojaksro psal:

...mě teda osobně přijde lepši vzít nový YSS za 7-8tissmokin, a to právě kvůli nové pružině, za kterou dáš stejně samostatně 2400-3000kč. Tlumič je rozebíratelnejgood, jsou na něj opravný sady a je štelovatelnej, pružina, délka a útlum odskoku, některý modely s oddělenou nádobkou, nebo externím štelovánímcool.

...YSS Thajsko/Anglie (bejvalej holport Hagonu), bál jsem se toho, ale po roku naprosto dokonalýho svezení, to dle mě stojí za togood. První centrál jsme prodali tuším 2014 a naprosto v pohodě. Já jsem dával (i Máca na FZ1) tu dražší variantu se silnější pístnicí, kvůli váze, na předek šli progresi od Wilberse, olej 10-30W více rozsahovej Motorex do konvenčních vidlí....a funguje to tak....že se bojím kdy to rozštípámfuck., protože to jede jak po kolejích a na to nejsempussyzvyklej.

Jináč pro lehké přirovnání, dostal se mi do ruky street box od HyperPro a na přední progresivě i těle tlumiče bylo malejma písmenama YSS.

...a pro vyznavače Švéda jak říkaj za dvackubigsmile, ....věřte, že dneska je např. Matris, Wilbers, K-Tech v některých parametrech lepší jak Ohlins. Ono totiž když ten samý tlumič, se stejným označením co jezdí (SBK, GP, MOTO3 a jiný třídy)... on to není prostě ten samej tlumičsmokin, k takové technice se smrtelník prostě a jednoduše nedostaneheadshake

Taky se ti na nej z jara ozvu.predel mam hotovej,ale zadek uz repasovat nebudu..jen jsem ho dofouk z flasky dusikem at to do jara vydrzi😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Libor46 (Člen)
15.11.2018 10:53:00
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Tímto bych chtěl smeknout Štěpánovi za velmi rychlé dodání a super hračky...
Cena, kterou jsi mi dal je naprosto bezkonkurenční...
Odpoledne mi to snad vyjde a bude se montovat na motorku.

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/5798_img_20181115_103955.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/5798_img_20181115_104002.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/5798_img_20181115_104006.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/5798_img_20181115_104120.jpg

Bandit pičo!
Kuba B12 (Člen)
15.11.2018 12:15:17
Offline

Re: Úprava přední brzdy

tak kolik co stálo


honda je honda
Libor46 (Člen)
15.11.2018 12:23:15
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Nevím, jestli je to veřejné, ale celkově to bylo víc, jak 10% dolů... good


Bandit pičo!
Americkej (Člen)
15.11.2018 13:55:49
Offline

Re: Úprava přední brzdy

No tak to je skvělá zpráva!


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Libor46 (Člen)
15.11.2018 16:42:33
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Tak už je Ježíšek na motorce. Přední brzda ještě pruží, ale s tím už se mi dnes nechtělo drbat.
Hadice vypadají opravdu moc hezký a délka je akorát.
good
Snad bude o víkendu aspoň trochu rozumně a odzkouším to...


Bandit pičo!
Libor46 (Člen)
15.11.2018 19:32:05
Offline

Re: Úprava přední brzdy

A ještě jedna malá technická otázka. K čemu přesně slouží odvzdušňovák na pumpě? Je to jen na odvzušnění pumpy nebo se tím dá dostat vzduch z celého systému?


Bandit pičo!
Filous (Člen)
16.11.2018 00:02:47
Offline

Re: Úprava přední brzdy

...vodvzdusneni pumpy.


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
16.11.2018 10:15:07
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Libor46 psal:

Nevím, jestli je to veřejné, ale celkově to bylo víc, jak 10% dolů... good

Kelly by rekl, ze te sedrel z kuze... Povinna sleva je 20%.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Libor46 (Člen)
16.11.2018 10:21:45
Offline

Re: Úprava přední brzdy

Ondráš psal:
Libor46 psal:

Nevím, jestli je to veřejné, ale celkově to bylo víc, jak 10% dolů... good

Kelly by rekl, ze te sedrel z kuze... Povinna sleva je 20%.smokin

bigsmile Já jsem rád aspoň za něco, když to mělo být celkem skoro 10.000,-
Tak se malému koupí pod stromeček pořádné auto na dálkové ovládání (4x4, 2 motory, velké kola, vodotěsnost, bude na sněhu prdel), které tak dlouho chci smile1coolsmokin


Bandit pičo!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr