Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Stratér

McPitt (Člen)
04.01.2017 15:19:20
Offline

Stratér

Zdravím Vás.

chtěl jsem se zeptat čím to může být, že při prvním startu vytažení motorky se mi kousne startér a baterka je redy. Potom párkrát pohnu s motorkou a startuje tak jak má. Chystám se do Albanie a chtěl by tento problém vyřešit. Všem moc děkuji za rady které přispějí k odstranění závady.

Patrik

Filous (Člen)
04.01.2017 19:08:00
Offline

Re: Stratér

...problem bude ve starteru samotnym, ja bych ho vyndal, rozebral, zkontroloval a hlavne komplet vycistil...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
LiborB12 (Člen)
04.01.2017 20:31:50
Offline

Re: Stratér

první co bych zkusil, abych si ušetřil případnou zbytečnou rozborku, tak ve chvíli, kdy je startér kouslej bych natáhl kábl natvrdo z plusu baterky na místo, kde máš do startéru napojenej kabel. Pokud se ti tím ten kouslej startér rozběhne, tak máš problém někde po cestě a tím hejbáním s motorkou ho záhadně odstraňuješ (uvolněnej kontakt např.). Pokud se ani po připojení natvrdo nic nestane, tak je problém přímo ve startéru.

Hlavně bacha při tom propojování, ať máš zařazenej neutrál. Obcházíš veškerý ochrany, tak ať ti to neposkočí.

McPitt (Člen)
05.01.2017 14:19:04
Offline

Re: Stratér

Filous psal:

...problem bude ve starteru samotnym, ja bych ho vyndal, rozebral, zkontroloval a hlavne komplet vycistil...

děkuji !!!! provedu

McPitt (Člen)
05.01.2017 14:20:18
Offline

Re: Stratér

LiborB12 psal:

první co bych zkusil, abych si ušetřil případnou zbytečnou rozborku, tak ve chvíli, kdy je startér kouslej bych natáhl kábl natvrdo z plusu baterky na místo, kde máš do startéru napojenej kabel. Pokud se ti tím ten kouslej startér rozběhne, tak máš problém někde po cestě a tím hejbáním s motorkou ho záhadně odstraňuješ (uvolněnej kontakt např.). Pokud se ani po připojení natvrdo nic nestane, tak je problém přímo ve startéru.

Hlavně bacha při tom propojování, ať máš zařazenej neutrál. Obcházíš veškerý ochrany, tak ať ti to neposkočí.

Děkuji za info aspoň vím jak začít a problém řešit .....

Filous (Člen)
06.01.2017 08:13:22
Offline

Re: Stratér

McPitt psal:
Filous psal:

...problem bude ve starteru samotnym, ja bych ho vyndal, rozebral, zkontroloval a hlavne komplet vycistil...

děkuji !!!! provedu

...odchod!!!bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Radek-Ban (Člen)
19.12.2018 20:08:08
Offline

Re: Stratér

Ahoj,
Potřeboval bych sundat startér na 1250 rv07. nejde sundat ber vyndání škrtící klapky ?
Nechce se mě to rozdělávat idontknow

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/461_01.jpg



Díkysmile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
VikecB12 (Člen)
20.12.2018 00:24:16
Offline

Re: Stratér

No a v reálu tam prostor na oříšek a malou ráčnu,nebo plochej klíč je,nebo né?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
20.12.2018 08:30:40
Offline

Re: Stratér

...buť trochu gynekolog a vono to pudecoolbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Radek-Ban (Člen)
20.12.2018 13:21:14
Offline

Re: Stratér

VikecB12 psal:

No a v reálu tam prostor na oříšek a malou ráčnu,nebo plochej klíč je,nebo né?

Zatim jsem na to moc nekoukal ..sundam nadrz a a uvidim..nechce se me rozebirat kuli tomu pulku motorky ale kdyz to jinak nepudesmile1 ..pri startu z prostoru starteru to piskne pri startu pak je klid..dela to delsi dobu..uz jsem konzultoval s klukama z AB tak rozeberu a omrknu..snad bude videt kdyz bude pridrenej..


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
VikecB12 (Člen)
20.12.2018 19:38:43
Offline

Re: Stratér

Já bych tam skusil zašmátrat i bez sundávání nádržegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr