Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Dovoz aut Kdo dělá?

Fik-B6S (Člen)
21.05.2013 19:39:05
Offline

Dovoz aut Kdo dělá?

Hola borci

je nás tu hodně tak se chci zeptat jestli někdo dělá dovoz aut ze zahraničí. Jestli se to ještě oplatí atd...

Případně kolik by to stálo...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Libor nx (Člen)
21.05.2013 20:55:57
Offline

Re: Dovoz aut Kdo dělá?

Hele to záleží co chceš za káru,porovnej si ceny tady a venku.Tady vod toho kluka jsem kupoval dovoz a byl jsem max spokojenej. http://www.automotosvet.cz/cz/ Má tam ceny za dovoz,tak si to můžeš zpočítat jestli se ti to vyplatí.

Kelly01 (Člen)
21.05.2013 22:33:59
Offline

Re: Dovoz aut Kdo dělá?

Individuálně nebo si dát čas a hledat s tím, že pokud to není atyp tak to u nás koupíš taky a výhodnějicool


God Save The Queen!
Fik-B6S (Člen)
22.05.2013 13:04:01
Offline

Re: Dovoz aut Kdo dělá?

Tak nějak se třeba v rajchu nedomluvím. přes dovozce je to celkem kláda za to že v podstatě pojedu o vlastní ose sám zpět. Zajímalo mě spš jestli někdo nejezdí s podvalníkem že bych se s ním svezl a za rozumný obnos mi to tam vyřídil nakoupil si auta co chce on a já bych po vlastní ose jel dom...

už to není tak zlatý kšeft jako před lety a pokud to auto není brourané a je v dobrém stavu tak je cena podobná jak u nás...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Kelly01 (Člen)
22.05.2013 13:18:37
Offline

Re: Dovoz aut Kdo dělá?

Bláhový to naivobigsmile

Sám na slušný nenarazíš, to skupují překupníci a nevěřím, že "německý důchodce"(jiný prodejce tam podle našich bazarníků neexistuje) čeká zrovna na tebe až pojedeš okolo, vyjímkou může být opačný konec německabigsmile


God Save The Queen!
kdrk (Člen)
23.05.2013 07:39:24
Offline

Re: Dovoz aut Kdo dělá?

Když tam nemáš známýho. tak pěkný auto těžko seženeš. Ty jsou připravený pro lidi, který tam jezděj pravidelně a německejm bazárnákum za to topěj éčka, že jim to nechávaj. Byla by to náhoda , kdybys narazil na " pěkný auto po stařečkovi, kterej s tim moc nejezdil, měl to garážovaný "  a ještě za pěkný peníze. Tomu bych snad ani moc nevěřil. Pokud nechceš projet Německo nebo Belgii křížem krážem.  U nás už se dá sehnat za pěkný peníze taky dobrý auto a dovoz nemusí bejt vdycky levnější. Ty doby, kdy se to vozilo z venku za půlku peněz , už jsou pryč. Tak že pokud nemáš ňákýho hodně dobrýho kámoše, tak se koukni někde u nás a budeš s tím mít o hodně míň starostí.

hladovépedro (Člen)
24.05.2013 11:28:27
Offline

Re: Dovoz aut Kdo dělá?

jezdím s vlekem 9kč/km, nemám problém , když pojdedeš se mnou, aby jsi se přesvědčil, že si z toho co ti tam ukecám nevezmu nic do kapsy.
Nepočítej s tím, že Tě tam jako někdo vezme na kukačku, jako, že jede zrovna kolem toho místa, který máš vybraný.Dělám to 15 let, tak o tom něco vím.
Míň nejedu ani za zlatý prase,ale určitě se tu  najdou lidi, kteří budou tvrdit, jakej jsem hamoun. (ale většina ví prd, jak Tě občas chtěj přepadnout, uzavírky, pokuty, nekonečný Stau apod)

Kelly01 (Člen)
24.05.2013 11:38:18
Offline

Re: Dovoz aut Kdo dělá?

Vyser se na "hamouny" a kup u nás, ušetříš si fůru nervů a starostí, jinak jsou firmy co ti dovezou vybrané auto z venku až domů se vším potřebným, kamarád  loni koupil dvě přes nějakou Plzeňskou firmu co vykupuje od autosalónů a nemůže si to vynachválit, vždycky chtěli jen minim. zálohu a doplatek až při předání..


God Save The Queen!
Jirkal85 (Nový člen)
15.01.2019 12:52:34
Offline

Re: Dovoz aut Kdo dělá?

Ahoj všichni :) nechával jsem si dovézt auto ze zahraničí - konkrétně z Německa a využil jsem služby xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. Klidně ji s čistým svědomím mohu doporučit :) za tu cenu maximální spokojenost! Dokonce mi jej přivezli přímo před barák, takže za mě ideální a bez starostí :) Auto na silnici už jezdí rok a bez větších servisních problémů :)

Editoval Moderator (15.01.2019 13:46:34)

Americkej (Člen)
15.01.2019 13:09:53
Offline

Re: Dovoz aut Kdo dělá?

A to ses v lednu registroval na motorkářský forum, jenom abys nás tu vobohatil o kontakt na kšeftaře s autama? Táhni, čuráku.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
osiris (Člen)
15.01.2019 13:51:56
Offline

Re: Dovoz aut Kdo dělá?

...pro začátek měsíc ban


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Myšák (Člen)
15.01.2019 14:26:42
Offline

Re: Dovoz aut Kdo dělá?

Od nekoho sem slysel chvalu na todle: http://poctiva-auta.cz/
Osobni zkusenost nemam
Snad nedostanu taky mesic natvrdo redface


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Progear 650 (Člen)
15.01.2019 14:33:23
Offline

Re: Dovoz aut Kdo dělá?

Myšák psal:

Od nekoho sem slysel chvalu na todle: http://poctiva-auta.cz/
Osobni zkusenost nemam
Snad nedostanu taky mesic natvrdo redface

2 podminecnebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr