Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » slidery

flamboyant (Člen)
06.07.2007 15:17:04
Offline

slidery

Zdarec, muzu se zeptat jestli mate ejakou zkusenost s nasazovacima sliderama? Nemyslim ty na suchej zip ale klasicky navleky na kolena... jestli treba neslejzaj dolu nebo tak neco smile1 Dik moc


... zatím jsem jen batoh :-)
SLUGI (Člen)
06.07.2007 17:23:55
Offline

Re: slidery

...   surprisedsurprised   idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Palino (Člen)
06.07.2007 23:15:40
Offline

Re: slidery

Budeš hrát volejbal?smile1


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
tomasNJ (Člen)
06.07.2007 23:25:41
Offline

Re: slidery

bohužel pro tebe, znám já jen ty na sucháč bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Palino (Člen)
07.07.2007 00:14:45
Offline

Re: slidery

tomasNJ psal:

bohužel pro tebe, znám já jen ty na sucháč bigsmile

Už jsem to párkrát viděl na Skopčácích. Měli džíny a na nich černé návleky na kolena jako volejbalisti. Možná lepší než nemít vůbec nic, ale jinaksick.
Připadalo mně, že vše důležité mají v kolenou a ostatní chránit nepotřebují.surprised


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
maňas (Člen)
07.07.2007 16:56:29
Offline

Re: slidery

teď jde o to jak moc by to drželo,když sebou sekneš,jestli by spíš nepovolil ten sucháč,to víš třecí síla to je prevít


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Datel (Člen)
07.07.2007 21:06:54
Offline

Re: slidery

A nespletl jsi si to s ochranou proti chladu?surprisedsmile1

Lada.s (Člen)
08.07.2007 18:45:25
Offline

Re: slidery

maňas psal:

teď jde o to jak moc by to drželo,když sebou sekneš,jestli by spíš nepovolil ten sucháč,to víš třecí síla to je prevít

to si nemyslim, sundaval jsem ten na sucháč, a mel jsem co delat....drží festgood

tomasNJ (Člen)
08.07.2007 22:59:23
Offline

Re: slidery

maňas psal:

teď jde o to jak moc by to drželo,když sebou sekneš,jestli by spíš nepovolil ten sucháč,to víš třecí síla to je prevít


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
08.07.2007 23:00:52
Offline

Re: slidery

tomasNJ psal:
maňas psal:

teď jde o to jak moc by to drželo,když sebou sekneš,jestli by spíš nepovolil ten sucháč,to víš třecí síla to je prevít

no na sucháč sou fšechny slidery co se snima brousí asfalt... a jak psal extermixák tak drží fakt fest...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Koldan (Člen)
10.07.2007 07:35:28
Offline

Re: slidery

Pavel_B12 psal:
tomasNJ psal:

bohužel pro tebe, znám já jen ty na sucháč bigsmile

Už jsem to párkrát viděl na Skopčácích. Měli džíny a na nich černé návleky na kolena jako volejbalisti. Možná lepší než nemít vůbec nic, ale jinaksick.
Připadalo mně, že vše důležité mají v kolenou a ostatní chránit nepotřebují.surprised

myslím,že to budou spíš tzv. coldkillery, obdobu prodával nedávno i Lídl, prostě návlek z materiálu,kerej by neměl profouknout. kůpil sem je (za ty prachy to na zkoušku stojí) v podstatě to funguje,není to tak ,že by to hřálo,ale na koleno nefůká. good


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr