Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pasat plný brambory

losmiros (Člen)
03.07.2007 19:39:23
Offline

Pasat plný brambory

tůůů Kelly sis koupil nové cáááár??
vypadal impozantně při západu slunce, krasavec, co to je? asi nafta že...
tak ať slouží, bude Ti ladit k moto


on the road
losmiros (Člen)
03.07.2007 19:50:46
Offline

Re: Pasat plný brambory

tak to asi Kellysaurus nebylidontknow

ale na sto pro bych tvrdil resp. tvrdím, že bylsurprised


on the road
Kelly01 (Člen)
03.07.2007 20:02:38
Offline

Re: Pasat plný brambory

Passaty mám 2 1,9tdi a 1,8T..

Ovšem oba 99smile2

Ale zháním 1.9 tdi 96kw,6ti kvalt 4motion s tempomatem od prvního majitele,koupenej u nás a se serviskou pro kontrololu v VW...

Nebo P407 dvoulitr naftu příp. BMW 320D za stejných podmínek a od 2003 vejšgood


God Save The Queen!
losmiros (Člen)
03.07.2007 20:12:09
Offline

Re: Pasat plný brambory

ty jo a mě se zdálo, že jsem Tě dneska před chvílí viděl v kombi černé metle rok 01 výš bez SPZ u sokolovny

nafta je nafta, 1.8Tidontknowsick


on the road
Kelly01 (Člen)
03.07.2007 20:15:29
Offline

Re: Pasat plný brambory

1,8T je super...

Nesmíš hledět na spotřebu,těch 110kw je pro mne akorát a hlavně je to tichounkýsmile1

Ale zítra je du Tdi bo těch 16L při průměru 190 na dálnici mi trošku vadísmile1

Ale když nespěcháš v pohodě pod 7..

Du na fernet bo v 5 ráno vyjíždímsmile2


God Save The Queen!
losmiros (Člen)
03.07.2007 20:20:49
Offline

Re: Pasat plný brambory

hmmm už jsem si odvyknul na tichej benzín a nafta mi nepřijde o nic hlučnější a ten spodekgood

ale je fakt že 1,8T jsem se nesvezl, mezec to musí bejt
proháním s kámošem 1,6 T.S. a někdy nechápu --- cuore sportivo

Kelly a nechceš raděj novou RS naftovou formuli 125kW


on the road
K.a.s.y.m. (Člen)
03.07.2007 20:39:47
Offline

Re: Pasat plný brambory

zdarec,1,8T se supr.Mlady bracha ho ma v Pasikovy a jede dost slusne,ale nesmis koukat na spotrebubigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
losmiros (Člen)
03.07.2007 21:02:07
Offline

Re: Pasat plný brambory

kua jsem brzda, proč u aut hledím na spotřebu??idontknow

ale věřím, že to bude dost dobrý svezení...


on the road
yello (Člen)
03.07.2007 21:06:43
Offline

Re: Pasat plný brambory

...jste jeste neslyseli o LPG ?surprisedidontknow


...che palle !!!
mr.BSE (Člen)
03.07.2007 21:34:14
Offline

Re: Pasat plný brambory

1,8 Turboplynbigsmilebigsmile




taky mam 1,8goodgood
taky mam ropakagoodgood
taky nemate 44kW,co?badhelpbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Tom-B12 (Člen)
04.07.2007 10:17:27
Offline

Re: Pasat plný brambory

Kelly Peugeot 2.0HDI goodgood příjemné auto, krásné a pohodové svezení, netrhá to sice asfalt, ale krásně a plynule stále táhne, člověk má pocit jako kdyby se vezl v obýváku. bigsmile

mavrucco (Člen)
04.07.2007 10:43:27
Offline

Re: Pasat plný brambory

Bando a to jsem nedávno viděl brutálně vytuněnou Calibru na pumpě a ten cyp zastavil u LPG a mě málem odvezli. No je totok nomální.
  Já bych se styděl, do vole prdele!bad


Padáme fšichni, padáme rádi!!!
yello (Člen)
04.07.2007 12:35:18
Offline

Re: Pasat plný brambory

mavrucco psal:

Bando a to jsem nedávno viděl brutálně vytuněnou Calibru na pumpě a ten cyp zastavil u LPG a mě málem odvezli. No je totok nomální.
  Já bych se styděl, do vole prdele!bad

Sak se styd ! Za tu blbost cos napsal. Zda se,ze co  neexistuje v CZ, je nenormalni...surprised idontknowbad

V jinych EVROPSKYCH zemich je naprosto normalni,ze si lidi daj LPG i do X5,novyho medoura,uz jsem videl i v Lexusu,SAAB 900 Turbo atd...
A NIKDO je za to neodsuzuje !!!good
Naopak,podporuje to i stat tim,ze pokud si nechas udelat plyn,(Metan nebo LPG) do dvou let od koupi noveho auta,VRATI Ti az 60% ceny instalace plynu.
O uspore nemluve.
O tom,ze se Te netyka ZAKAZ vjezdu do center mest,kdyz je inverze,proto,ze mas automaticky EURO 4,i kdyz mas plyn v 10 let starym Golfu take nemluve.
Tak o tom to je.
Ale cechacci musej bejt extra a ohrnovat frnak.bad
Vsak on mi cas,( a zmeny v CZ legislative ) daji za pravdu...smile1


...che palle !!!
Georges (Člen)
04.07.2007 13:55:49
Offline

Re: Pasat plný brambory

No to 1,8T RS není zase taková sláva když to dostane stará (r.v.91)  Mazda 323F ,myslím že 1,9 bez turba...surprised idontknow
...v pažoutovi je dobrý svezení, akorád prostě nemá na kvalitu zpracování VW koncernu...
Taky bych čučel surprisedsurprisedsurprised kdyby dojela vyladěná kára k plynu, nějak v tom postrádám ten smysl té úpravy...

žlutej: Nesouhlasím...

jmajor (Člen)
04.07.2007 14:30:39
Offline

Re: Pasat plný brambory

Georges psal:

No to 1,8T RS není zase taková sláva když to dostane stará (r.v.91)  Mazda 323F ,myslím že 1,9 bez turba...surprised idontknow
...v pažoutovi je dobrý svezení, akorád prostě nemá na kvalitu zpracování VW koncernu...
Taky bych čučel surprisedsurprisedsurprised kdyby dojela vyladěná kára k plynu, nějak v tom postrádám ten smysl té úpravy...

žlutej: Nesouhlasím...

Smysl je prý v úspoře financí. Jednou sem se takhle ozval na jistém foru přoč chce típek dát LPG do 1,8T a stala se z toho docela pěkná výměna názorů. surprisedsmile1smile1

Kelly01 (Člen)
04.07.2007 14:36:14
Offline

Re: Pasat plný brambory

Jezdil jsem s kámošovou 1,8T na LPG..
Jede to dobře,má na něm přes 300000km.
Ale netoužím po kombi a do kufru válec nechci..
Toroidka je na tenhle motor malá..
A pokud takový auto kupuji tak vím co kupuji a počítám s tímidontknow

Navíc 50kolíků za opravdu funkční plyn taky není zanedbatelná částka..

A o levnějším tu nebudu diskutovat bo od roku 90 jsem měl ve fimě přes 50 aut na LPG.

Letos jsem prodal poslední 2 plynové fabie a už o plynu při jeho dnešních cenách nechci ani slyšetsick


God Save The Queen!
losmiros (Člen)
04.07.2007 14:46:56
Offline

Re: Pasat plný brambory

nafta je bezkonkurenční a hotovo

o RS 1,8T nikdo nemluvil, ani o 2,0. když RS tak TDi - ne kvuli tomu že je to sportovní a kdesi cosi, ale kvůli tomu že je to geniální

LPG v tuningu je mi divný, ale souhlasím s Yello, nebojte se za chvilku to zkurvená EU zavede i u nás a budou všichni jezdit na LPG


on the road
vorel (Člen)
04.07.2007 15:02:40
Offline

Re: Pasat plný brambory

a tak je to správně, bo zachráníme co? no planetu. a komu? no příštím generacím.


řikám si hurikán
jmajor (Člen)
04.07.2007 15:39:13
Offline

Re: Pasat plný brambory

Nafta patří do kamen a proto jsem si pořídil pořádný kamna VW TDi. smile1smile1

Georges (Člen)
04.07.2007 16:05:07
Offline

Re: Pasat plný brambory

už vidím jak rvete plyn do nafťáka....bigsmile bigsmile bigsmile bigsmile bigsmile
vrámci globálního oteplování samozřejmě  bigsmile

osiris (Člen)
04.07.2007 16:15:33
Offline

Re: Pasat plný brambory

...díky grýnům a eu na to dojeli a budou dojíždět vždycky ve všem ty poslední sicksmile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
04.07.2007 18:41:57
Offline

Re: Pasat plný brambory

yello psal:
mavrucco psal:

Bando a to jsem nedávno viděl brutálně vytuněnou Calibru na pumpě a ten cyp zastavil u LPG a mě málem odvezli. No je totok nomální.
  Já bych se styděl, do vole prdele!bad

Sak se styd ! Za tu blbost cos napsal. Zda se,ze co  neexistuje v CZ, je nenormalni...surprised idontknowbad

V jinych EVROPSKYCH zemich je naprosto normalni,ze si lidi daj LPG i do X5,novyho medoura,uz jsem videl i v Lexusu,SAAB 900 Turbo atd...
A NIKDO je za to neodsuzuje !!!good
Naopak,podporuje to i stat tim,ze pokud si nechas udelat plyn,(Metan nebo LPG) do dvou let od koupi noveho auta,VRATI Ti az 60% ceny instalace plynu.
O uspore nemluve.
O tom,ze se Te netyka ZAKAZ vjezdu do center mest,kdyz je inverze,proto,ze mas automaticky EURO 4,i kdyz mas plyn v 10 let starym Golfu take nemluve.
Tak o tom to je.
Ale cechacci musej bejt extra a ohrnovat frnak.bad
Vsak on mi cas,( a zmeny v CZ legislative ) daji za pravdu...smile1

LPG má své výhody,proč ne,ale tady sůhlasím s mavruccem, prostě mi přijde divný,dyž si něgdo votuninguje káru a pak do teho cpe LPG.Prostě to má být sportovní auto,jak vzhledem tak využitím a ne nízkorozpočtové přesunuvadloidontknow prostě pokud do teho auta navalil prachy do všech možných úprav,tak šetřit na palivu,keré té káře dává charakter, mi nesedí. to je jako koupit si horské kolo za sendesát táců a přimontovat si na to košík na nákupidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
yello (Člen)
04.07.2007 20:58:00
Offline

Re: Pasat plný brambory

Koldan psal:
yello psal:
mavrucco psal:

Bando a to jsem nedávno viděl brutálně vytuněnou Calibru na pumpě a ten cyp zastavil u LPG a mě málem odvezli. No je totok nomální.
  Já bych se styděl, do vole prdele!bad

Sak se styd ! Za tu blbost cos napsal. Zda se,ze co  neexistuje v CZ, je nenormalni...surprised idontknowbad

V jinych EVROPSKYCH zemich je naprosto normalni,ze si lidi daj LPG i do X5,novyho medoura,uz jsem videl i v Lexusu,SAAB 900 Turbo atd...
A NIKDO je za to neodsuzuje !!!good
Naopak,podporuje to i stat tim,ze pokud si nechas udelat plyn,(Metan nebo LPG) do dvou let od koupi noveho auta,VRATI Ti az 60% ceny instalace plynu.
O uspore nemluve.
O tom,ze se Te netyka ZAKAZ vjezdu do center mest,kdyz je inverze,proto,ze mas automaticky EURO 4,i kdyz mas plyn v 10 let starym Golfu take nemluve.
Tak o tom to je.
Ale cechacci musej bejt extra a ohrnovat frnak.bad
Vsak on mi cas,( a zmeny v CZ legislative ) daji za pravdu...smile1

LPG má své výhody,proč ne,ale tady sůhlasím s mavruccem, prostě mi přijde divný,dyž si něgdo votuninguje káru a pak do teho cpe LPG.Prostě to má být sportovní auto,jak vzhledem tak využitím a ne nízkorozpočtové přesunuvadloidontknow prostě pokud do teho auta navalil prachy do všech možných úprav,tak šetřit na palivu,keré té káře dává charakter, mi nesedí. to je jako koupit si horské kolo za sendesát táců a přimontovat si na to košík na nákupidontknow

Betonmane,bych chtel videtTvoji reakci,kdyz se Ti stane tak 2x za mesic,ze prijedes na pumpu,a tam 911 Carrera tankuje  plyn smile1
Co udelas?
a)  pujdes mu rict ze je chuj...
b)  namichas za lavor cimentu a das mu boticky...
c)  po navratu domu si nechas udelat plyn...
d)  picnes se...


...che palle !!!
Pšán (Člen)
04.07.2007 21:00:47
Offline

Re: Pasat plný brambory

..cééé je správně..bo on by mu ty botičky ještě prodal...smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Pšán (Člen)
04.07.2007 21:02:17
Offline

Re: Pasat plný brambory

a já se du picnout,bo tam mělo být napisane,že bé je spravně..
no jo je chuj..idontknowbigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Roman :) (Člen)
04.07.2007 21:04:12
Offline

Re: Pasat plný brambory

911 na plyn surprisedidontknow a kde je u sportovnich aut vune spalenych gum a BENZINU ?????? Ze bych si dal na plyn predelat i motku? bigsmile . Plyn chapu jako usporu nakladu na provoz, ochranu zivotniho prostredi a kdovi co jeste, ale do sportaku zkratka nepatri.


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Kuba B12 (Člen)
04.07.2007 21:45:14
Offline

Re: Pasat plný brambory

hele, sem teda jako přišel z hospody a sem troch nalitej,  každý druhý slovo po sobě opravuju a doufám že to bude bez chyby. Ale taky mi nejde do hlavy že někdo dá do 911 LPG  do žigukíka, škodofky, forda:) a seata jo.......... ne , je mi to jedno ale do porše a ferari a jinejch sports car je mi to diuný.


honda je honda
yello (Člen)
04.07.2007 21:55:14
Offline

Re: Pasat plný brambory

Bych si dovolil,jen pro ilustraci:

http://search.ebay.it/gpl_W0QQ_trksidZm … QQsbrsrtZl


...che palle !!!
Georges (Člen)
05.07.2007 01:13:19
Offline

Re: Pasat plný brambory

yello psal:

Bych si dovolil,jen pro ilustraci:

http://search.ebay.it/gpl_W0QQ_trksidZm … QQsbrsrtZl

...to só vořežpruti co nemajó na provoz, ale našetřili na káru...bigsmile
Když je to taková bomba tak proč to teda automobilky nedělají seriově ...surprised idontknow
...eném esi v tem nebude něco podobnýho jako s těma přepážkama...

Palino (Člen)
05.07.2007 09:45:17
Offline

Re: Pasat plný brambory

Jestli se to někomu líbí, ať si třeba jezdí i na dřevěné uhlí. Mně to ale připadá stejně hloupé jako mít doma luxusní sexy ženskou a místo ní píchat gumovou panubigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
KOVAL (Člen)
05.07.2007 11:06:23
Offline

Re: Pasat plný brambory

právě že některý automobilky to i sériově montujou už ve fabrice,ale česká řepa vo tom neví,je to pro ni nová věc,ponevadž v čechách se všechno přepočítává jen na to - co toho budu mít já a to teď hned...
né z dlouhodobýho hlediska a ekologie a tak...
Pak taky musí ropná loby někomu nejdřív prodávat benzín,když je plyn vodpad od ropy...idontknow a pak teprve můžou prodat plyn...idontknow

yello (Člen)
05.07.2007 12:37:25
Offline

Re: Pasat plný brambory

...boj s vetrnymi mlyny...badsick


...che palle !!!
Ondráš (Člen)
05.07.2007 12:46:30
Offline

Re: Pasat plný brambory

Jak se říká, není k tomu politická vůle.surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
05.07.2007 12:51:03
Offline

Re: Pasat plný brambory

jak jsem psal..

už to přestává být zajímavé,než lpg tak koupit chrochtu..

nebo benál se vším co k tomu patří..


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
05.07.2007 12:53:00
Offline

Re: Pasat plný brambory

Kelly:

už jsem ti to asi říkal, mám tu jednoho Pašíka Varianta, r.v. 01, 4Motion, první pajitel, koupeno v ČR, najeto poctivých 100 000, servis pouze u zdejšího dealera VW, super stav, průser je že to je 2.8 V6 benzín. Jede to báječně, mám rád diesely, ale nechápu jak ohledně hlučnosti může někdo napsat, že to je jak benzíňákidontknow tady ten motor ani neslyšíš. A spotřeba? Když slyším co píšeš o 1.8T tak žasnu, s tímhle šestiválcem jsem něco najel a spotřeba při normální jízdě od 9 do 11. Když jsem jel vyloženě jak prase, až skoro do červenýho pak teprve 15. Nemít to na práci tak do něj klidně jdu.

PS: před týdnem mě kamarád nechal svízt s W8. Jak ten motor s tím Passatem cvičí, to je nehoráznýsmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Palino (Člen)
06.07.2007 23:14:21
Offline

Re: Pasat plný brambory

KOVAL psal:

právě že některý automobilky to i sériově montujou už ve fabrice,ale česká řepa vo tom neví,je to pro ni nová věc,ponevadž v čechách se všechno přepočítává jen na to - co toho budu mít já a to teď hned...
né z dlouhodobýho hlediska a ekologie a tak...
Pak taky musí ropná loby někomu nejdřív prodávat benzín,když je plyn vodpad od ropy...idontknow a pak teprve můžou prodat plyn...idontknow

Nic proti plynu, ale jsou auta, kam dle mého názoru nepatří.
Narozdíl od Česka je na západ od nás běžné, že co je ekologické, je i podporované, tak se nediv, že jinde k tomu mají jiný přístup, než u nás.
Nediv se většina ľidí v Česku sere v tomto ohledu na ekologii. Je nad nimi západní bič a východní platy.
Ekologii by hlavně pomohl zákaz užívání aut bez katalyzátoru. To by se vyčistil vzduchgood

A co ty, už vozíš za prdelí propan butanovou láhev?bigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Koldan (Člen)
10.07.2007 08:39:15
Offline

Re: Pasat plný brambory

yello psal:
Koldan psal:
yello psal:


Sak se styd ! Za tu blbost cos napsal. Zda se,ze co  neexistuje v CZ, je nenormalni...surprised idontknowbad

V jinych EVROPSKYCH zemich je naprosto normalni,ze si lidi daj LPG i do X5,novyho medoura,uz jsem videl i v Lexusu,SAAB 900 Turbo atd...
A NIKDO je za to neodsuzuje !!!good
Naopak,podporuje to i stat tim,ze pokud si nechas udelat plyn,(Metan nebo LPG) do dvou let od koupi noveho auta,VRATI Ti az 60% ceny instalace plynu.
O uspore nemluve.
O tom,ze se Te netyka ZAKAZ vjezdu do center mest,kdyz je inverze,proto,ze mas automaticky EURO 4,i kdyz mas plyn v 10 let starym Golfu take nemluve.
Tak o tom to je.
Ale cechacci musej bejt extra a ohrnovat frnak.bad
Vsak on mi cas,( a zmeny v CZ legislative ) daji za pravdu...smile1

LPG má své výhody,proč ne,ale tady sůhlasím s mavruccem, prostě mi přijde divný,dyž si něgdo votuninguje káru a pak do teho cpe LPG.Prostě to má být sportovní auto,jak vzhledem tak využitím a ne nízkorozpočtové přesunuvadloidontknow prostě pokud do teho auta navalil prachy do všech možných úprav,tak šetřit na palivu,keré té káře dává charakter, mi nesedí. to je jako koupit si horské kolo za sendesát táců a přimontovat si na to košík na nákupidontknow

Betonmane,bych chtel videtTvoji reakci,kdyz se Ti stane tak 2x za mesic,ze prijedes na pumpu,a tam 911 Carrera tankuje  plyn smile1
Co udelas?
a)  pujdes mu rict ze je chuj...
b)  namichas za lavor cimentu a das mu boticky...
c)  po navratu domu si nechas udelat plyn...
d)  picnes se...

chybí tam eště jedna možnost,zasměju sa nad tím a pak to napíšu sembigsmile.Je to tak jak píše Pavel s tou kočkou a nafukovačkou.Jak sem napsal, je mi to jedno, ale je to jako nacpat do mašiny love,KN filtry,dynojety,laďáky a pak to vomezit na 25 kW. Prostě sportovní auto je sportovní auto


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr