Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Bandit 650 na prodej

CaFry (Člen)
09.09.2018 16:37:04
Offline

Bandit 650 na prodej

Ahoj všichni tady kolem.

Po dlouhých devíti letech společného ježdění jsem se rozhodl, s hodně těžkým srdcem, poslat Banďoura dál do světa.

Je to 650 rok výroby 2005, já jsem motorku kupoval v roce 2009 s najetými 13 500 km jako třetí majitel. První majitel byla Suzuki v Itálii, pak se převezl k nám do ČR a přede mnou to měla paní, mám origo Italskou servisku, jestli to je k čemu.

Teď má motorka najetých 40 004 km, snažil jsem se o motorku pečovat co to šlo, jezdila na pravidelný servis (olej, filtry, karbce, ventily atd.) Stav motorky, řekl bych, odpovídá stáří a kilometrům. Nádrž je trochu pobouchaná, na levé straně důlek od řidítek po předchozí majitelce, s tím už jsem motorku kupoval, na pravé straně je už větší odřenina, tu už jsem vyrobil já, motorka si ustlala na pravý bok, pravý padák je opravený a pod spodním úchytem jde vidět jak se po rámové trubce svezl, no a lauf je taky podřený a poklepaný. Pád byl v rychlosti asi 40 km/h (je mi jasné že tomu nikdo nebude věřit) viz. vlákno V prachu 2013 stránka 6  http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … 51&p=6  .

Letos na jaře dostal Bandit olej + filtr, svíčky a sadu gum Mitas Sport Force +. Po první projížďce asi v dubnu motor v nízkých otáčkách cukal a chcípal, řešil jsem to tady v Technické poradně. Nakonec motorka dostala nové (použité) karbce plus indučkní cívky a jednobodové svíčky, původně byly dvou. Původní díly k motorce klidně dám, třeba někdo přijde na to proč nešly seřídit. Každopádně po opravě jsem si ještě zajezdil a je to pecka, gumy jsou zajeté a teda fakt dobré.
Na motorce jsou pancéřové hadice na předku, desky jsou měněné ve 2015. V roce 2015 výměna gufer a oleje v předních tlumičích, pružiny původní. Ve 2016 jsem nechal dělat nový potah sedla. Řetězovka už má cca 15 000km. Po té moji bouračce v roce 2013 jsem dal široké řídítka a rukojeti s nápisy Bandit. Je namontovaný držák kufru, kufr je k motorce, zadní světlo má čirou led optiku, má homologaci, na technické nebyl nikdy problém, origoš dám k motorce, světlo je na motorce od 2013.
Motorka je laděná do modrých doplňků - závažíčka, proužky na kolech, pancéřové hadice atd. Technická je dělaná 27.5.2017.
Více info a fotek po mejlu, nebo telefonu. V případě zájmu prohlídku motorky spíše o víkendu, přes týden nikdy dopředu nevím kdy budu doma.

Bandita si cením na 55 000 kaček.

Mejl: KubaNovak@seznam.cz
Tel.: 776 38 83 40

P.S. zatím jsem motorku nikde na internet do inzerátů nedával, zkouším štěstí tady.


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
CaFry (Člen)
14.03.2019 21:20:43
Offline

Re: Bandit 650 na prodej

Doplňující info!!!!!!!

Dnešním dnem 14.3.2019, má motorka opět svoje původní karburátory, vyčištěné a parádně seřízené, mašina za studena startuje bez problémů a po zahřátí jde krásně do otáček. Takže předchozí divočina se sháněním karbců byla zbytečná a předražená sick. Vyměnil jsem servismana a hned je to lepší. good

U ceny změna na 50 000 kč.


......bo Ostrava je regijon razovyty.......

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr