Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » startovanie/otačky

excello (Nový člen)
17.06.2019 08:22:25
Offline

startovanie/otačky

Zdravim ,bandit 1997/600 problem je že ho nedokažem nastartovat a ked sa to nahodou po dlhsej dobe podari tak po zahriati uz zas nejde a absolutne si nedrzi otacky musim ich drzat ja inak skape, myslel som že by to mohol byt snimač otacok klukoveho hriadela ale po vymene to robi aj tak,skušal som aj voltmeter na jednotlivu kabelaž prud dostava vsade,za každú radu dakujem.

K.a.s.y.m. (Člen)
17.06.2019 09:08:10
Offline

Re: startovanie/otačky

Myslim ze na to jdes ze spatneho smeru..evidentne mas cim zapalit smes,ale take zcela evidentne nemas co zapalit..problem bude stejny jako u spousty jinych dotazovatelu a to ten ze mas problem s karburatory..proste budou zalepeny biobordelem z benzinu.takze vyndat vycistit ultrazvukem..je mozny ze behem tohohle startovani jsi i ulil svicky tak se radsi priprav i na tuhle vec.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
excello (Nový člen)
17.06.2019 11:09:09
Offline

Re: startovanie/otačky

a suvisi to aj s tymi otackami ?

K.a.s.y.m. (Člen)
17.06.2019 16:45:35
Offline

Re: startovanie/otačky

No samozrejmne..pokud je pricpany volnobezny okruh..a z 90% byva pricpany prave ten volnobezny tak to samozrejmne nebude drzet volnobeh a bude s tim problem do cca 1/4 otevreni soupatka


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
excello (Nový člen)
17.06.2019 22:45:53
Offline

Re: startovanie/otačky

karburatori su vyčistene problem je ten isty tento krat pri štarte nehadzala ani iskru,vypada to na nejaku elektroniku(sviečky su nove)

K.a.s.y.m. (Člen)
18.06.2019 06:27:00
Offline

Re: startovanie/otačky

No to ti asi nezbude nez projit kabely a konektory jestli je vse v poradku.v jakym stavu je baterie?kdyz neni uplne v pohode tak starter pri startu sezere tolik energie ze uz nezbude na jiskru. Tohle holt budes muset hledat.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr