Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Tarokování B6 97

p.Ivo (Nový člen)
25.06.2019 08:49:37
Offline

Tarokování B6 97

Ahoj, mám od podzimu B6 r.v. 97 a doteď jezdila bez problémů. Na začátku sezóny jsem začal místo Vervy dávat obyč 95. No teď se děje to, že po chvilce jízdy, cca 8-10 km mi začnou vynechávat válce a je slyšet střelba z výfuku. Dělá to, když jedu delší dobu v konstantních otáčkách, většinou nízkých a nebo když se pomalu mrdám po městě mezi semaforama. Když dojedu do práce, to je těch cca 10 km, tak je cejtit nespálené beneli. Když jedu dál a začnu trochu topit, tak se to uklidní a jede to jak má. Měl jsem podezření na blbej beneli, ale už tím protekly tři nádrže vervy a nic. Svíce jsou černý a při ubrání plynu už i v nižších otáčkách střílí véfuk. Vím, že takhle se těžko radí, ale kdyby mě někdo alespoň nasměroval, budu rád. Jo je na tom laďák od rp. Nastavení směsi? Zapalování?

Editoval Moderator (25.06.2019 17:51:34)

p.Ivo (Nový člen)
25.06.2019 08:51:52
Offline

Re: Tarokování B6 97

Název má být tarokování, pojebaná aut. korekcebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
25.06.2019 10:13:10
Offline

Re: Tarokování B6 97

Cerny svicky znaci moc benzinu..nez vyndas karbeci tak koukni na vzduchac.jaky tam mas? V jakem je stavu.pak bych zacal resit karbeci.nejdriv smes pro volnobezny okruh a teprve pak pripadne rozborka a vycisteni.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
p.Ivo (Nový člen)
25.06.2019 13:27:41
Offline

Re: Tarokování B6 97

Zapomněl jsem napsat, že jsem u motorek naprostý začátečník a vemeno. Takže je potřeba trochu po lopatěbigsmile Filtr jsem kontroloval a ten je pěknej jen trochu špinavej v místě vstupu vzduchu. Jak se ladí směs pro volnoběžný okruh? Jinak kamarád mi na karbecích ochudil směs ze tří otáček na dvě a chování je snad ještě horší než před tím. No koukám, že kdybych se do toho pustil sám, tak to akorát víc dojebu. Nemáte někdo doporučení na někoho v Brně a okolí, kdo by byl schopnej to dát do cajku?

K.a.s.y.m. (Člen)
25.06.2019 14:12:21
Offline

Re: Tarokování B6 97

Nastaveni smesi je v manualu tady v download,ale mam pocit ze je to neco kolem 2 3/4 otacky pri ladaku lehce pres 3,ale presneji to je v tom navodu..bordel s karburaci umi udelat i uplne novy filtr..napr Meiva..nejlepsi je origo.
Pokud o tom prd vis tak fakt radsi servis👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
10.07.2019 23:14:22
Offline

Re: Tarokování B6 97

...máš problém s karburací, cokoliv krom kompletní rozborky, vyčištění a seřízení bude jen trápení sebe a mašiny...podle toho co píšeš, bude lepší se obrátit na servis...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr