Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Na čem crossíte?

Petr J. (Člen)
10.10.2019 09:20:26
Offline

Re: Na čem crossíte?

Filous psal:

...sem lemra, ale baví mě to

Potřeboval bych před odjezdem projet Repliku a zkontrolovat vybavení, asi bych mohl příští víkend, kdyby ses chtěl také trochu trápit v terénu... smile1

Filous (Člen)
10.10.2019 10:51:38
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
Filous psal:

...sem lemra, ale baví mě to

Potřeboval bych před odjezdem projet Repliku a zkontrolovat vybavení, asi bych mohl příští víkend, kdyby ses chtěl také trochu trápit v terénu... smile1

...to by asi šlo...kde, kam???cool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Billy (Člen)
10.10.2019 13:27:40
Offline

Re: Na čem crossíte?

https://www.youtube.com/watch?v=yIY626JZ3ak

1993 enduro Hradek nad Nisou
smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
čočkin (Člen)
18.10.2019 01:37:02
Offline

Re: Na čem crossíte?

vosumdesátky vyhrál Rossi a pětikila Podmol goodbigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Petr J. (Člen)
21.10.2019 11:06:26
Offline

Re: Na čem crossíte?

Filous psal:

...to by asi šlo...kde, kam???cool

...nestíhám klasicky vůbec...takže to dojedu projet asi směrem ke klukům do TT přezout na nové pneu, než to půjde naložit...idontknow....teď je stejně díky počasí pořád venku dost pěšáků, kočárkářů, kolistů...

Jaster (Člen)
21.10.2019 19:08:30
Offline

Re: Na čem crossíte?

Libor46 psal:

Nejel, ale kdysi dávno jsem jezdil na Lifanu 140ccm na 14" a 17" kolech.
Byla to docela prdel, jen to do lesa moc nebylo.
Nicméně se mi pit na motardech dost líbí.
Jen stále nemám ponětí, kde všude se jezdí. Jestli je něco i na Moravě nebo je vše jen v Čechách... idontknow

Lifan 140 je slabší a ne tak dravý jako od Stompu YX140 s ostrou vačkou.
Na Moravě se jezdí hlavně Moravia cup na tratích, silničních tam moc není kde. TO víc zase v Čechách drtí letiště, polygony, mýto, sosnová, most, cheb apod.


motto "Vem za heft a val"
Honzik8719 (Člen)
23.10.2019 12:22:40
Offline

Re: Na čem crossíte?

kdyby něco budem prodávat 140 ...brácha už bude co nevidět patřit do tý správný FAMILY cool smokin


...relativní kochač...
tomasNJ (Člen)
23.10.2019 15:07:53
Offline

Re: Na čem crossíte?

bigsmilePit je dobrý akorát k tomu, podle čeho se jmenuje... Prostě bajk do depa. Gdysi sem to též kupil a za měsíc to šlo z domu bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Filous (Člen)
23.10.2019 20:44:37
Offline

Re: Na čem crossíte?

...dneska sem utek z tovarny a strávil odpoledne na trati...super...ale super bylo hlavně to, že sem měl pucenou dvacu vot KTM...to je pecka veliká!!! ...jak horský kolo s motorem, co strašně, ale strašně jede...a to fakt nepridavam...po presednuti na tu mojí bábu sem si připadal jak na traktorubigsmile...no a protože to flakam a sem starej, tak mě kurevsky bolí celej Filous😂


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
23.10.2019 21:19:04
Offline

Re: Na čem crossíte?

450 na tebe bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
VikecB12 (Člen)
23.10.2019 21:20:00
Offline

Re: Na čem crossíte?

9.11. se jede poslední závod Offroadmaratonu,tentokrát v Ředhošti,tak to cajzli máte kousek,tak pojďte potrápit tělo,bude prdelbigsmile Minulej závod v Janovicích nad Uhlavou sem vynechal,ale tenhle bych chtěl ještě odjet. Teda jestli se mejm chlebodárcům poštěstí mě zaplatit,bez peněz se blbě závodísmile2
Pomalu přemejšlím,co příští rok,jestli jezdit,nebo se na to vysrat. Bez trénování to nejdesmile2
V Hodoníně s nama jel závod aji můj tata,58 roků,trojitej bajpás hercny,celoživotní kuřák,motorku sme poskládali ze zbytků,co se válely sousedovi deset let na dvoře zaházený paletama (Cagiva W8 125ccm 2T z roku 94surprisedbigsmile) a splnil úkol,nebyl posledí.V kategorii předposlední a celkově asi šestej od koncabigsmile,takže se to fakt dá jezdit i jako nováčekgood Byla to podmínka a trochu hecnutí,stoupnout na start,aby ta motorka byla grátisgoodbigsmile A to sme se v pátek před závodem zlili jak čuráci fšichnibigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
24.10.2019 12:38:12
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

...Pomalu přemejšlím,co příští rok,jestli jezdit,nebo se na to vysrat. Bez trénování to nejde...... A to sme se v pátek před závodem zlili jak čuráci fšichnibigsmile

...ve Tvém případě platí "vysrat"...bigsmile

Bez treninku a s chlastem to nejde...

Filous (Člen)
24.10.2019 14:18:02
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

...Pomalu přemejšlím,co příští rok,jestli jezdit,nebo se na to vysrat. Bez trénování to nejde...... A to sme se v pátek před závodem zlili jak čuráci fšichnibigsmile

...ve Tvém případě platí "vysrat"...bigsmile

Bez treninku a s chlastem to nejde...

...fšechno decool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
24.10.2019 14:44:21
Offline

Re: Na čem crossíte?

Tak pokud nejedes na vykon, ale proto, aby sis udelal zizen a radost, tak asi trenovat nemusis.

V momente, kdy zacnes resit co pred zavodem jist a pit, aby ti druhy den nebylo tezko by ses na to mel bud vysrat nebo zacit poradne trenovat. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
24.10.2019 22:48:26
Offline

Re: Na čem crossíte?

Filous psal:
Petr J. psal:
VikecB12 psal:

...Pomalu přemejšlím,co příští rok,jestli jezdit,nebo se na to vysrat. Bez trénování to nejde...... A to sme se v pátek před závodem zlili jak čuráci fšichnibigsmile

...ve Tvém případě platí "vysrat"...bigsmile

Bez treninku a s chlastem to nejde...

...fšechno decool

goodBudu se vozit dálbigsmilegood
Je mě to milejší,než rajtovat zbůhdarma po lesegood
Ředhošť jedugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
24.10.2019 22:50:14
Offline

Re: Na čem crossíte?

Ondráš psal:

Tak pokud nejedes na vykon, ale proto, aby sis udelal zizen a radost, tak asi trenovat nemusis.

V momente, kdy zacnes resit co pred zavodem jist a pit, aby ti druhy den nebylo tezko by ses na to mel bud vysrat nebo zacit poradne trenovat. bigsmile

Tohle řeší prvních 10-20 střelců, u nás mrdalůje to šumákbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
25.10.2019 08:49:23
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:
Filous psal:
Petr J. psal:


...ve Tvém případě platí "vysrat"...bigsmile

Bez treninku a s chlastem to nejde...

...fšechno decool

goodBudu se vozit dálbigsmilegood
Je mě to milejší,než rajtovat zbůhdarma po lesegood
Ředhošť jedugood

...se vígood ...taky mi to příde na trati lepčí neš lítat po lesních cestách...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
WenzelB6 (Člen)
25.10.2019 10:51:13
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:
Filous psal:
Petr J. psal:


...ve Tvém případě platí "vysrat"...bigsmile

Bez treninku a s chlastem to nejde...

...fšechno decool

goodBudu se vozit dálbigsmilegood
Je mě to milejší,než rajtovat zbůhdarma po lesegood
Ředhošť jedugood

9.11. Offroad fesťák good. od kolika se jede ? Bych se přišel mrknout

VikecB12 (Člen)
25.10.2019 19:47:01
Offline

Re: Na čem crossíte?

WenzelB6 psal:
VikecB12 psal:
Filous psal:


...fšechno decool

goodBudu se vozit dálbigsmilegood
Je mě to milejší,než rajtovat zbůhdarma po lesegood
Ředhošť jedugood

9.11. Offroad fesťák good. od kolika se jede ? Bych se přišel mrknout

Bude se jezdit od rána,nevim jestli od sedmi,nebo od osmi. Podrobnej časovej plán bude na stránkách offroadmaraton.cz tak tejden před závodama. Pokud pojede hodně lidí,tak oddělijou hobíky od rychlejch a každej pojede sólo závod.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomasNJ (Člen)
26.10.2019 18:17:06
Offline

Re: Na čem crossíte?

Přibyla mi do stáje K CRF menší sestřička CR 125 R 😄👍🏻 takže 450 už bude jen na Flat track 😉

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/75_img-20191024-wa0008.jpg

__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kuba B12 (Člen)
26.10.2019 20:52:23
Offline

Re: Na čem crossíte?

Neni to jako kdyz si koupis na silnici cb 500?   Proc ne zrovna 250?   Jako jinak vypada pekne


honda je honda
tomasNJ (Člen)
26.10.2019 21:16:55
Offline

Re: Na čem crossíte?

Kuba B12 psal:

Neni to jako kdyz si koupis na silnici cb 500?   Proc ne zrovna 250?   Jako jinak vypada pekne

tvl, ta 250 by mi urvala ruky...bigsmile stačily mi ted ty hokusy pokusy v terénu na 450bigsmilebigsmile

ta dvacka je super...good

vypadá pěkně, ale práce na ní je...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
27.10.2019 00:09:23
Offline

Re: Na čem crossíte?

Pěkný to mášgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
čočkin (Člen)
27.10.2019 11:56:28
Offline

Re: Na čem crossíte?

přesně jak tu píše Vikec a Filous jezdit po cestách v lese na krosce je na piču, to jsem zjistil po pár svezeních, tratˇ je supergood. Ale tedˇ mám v piči kotník a nechce se mi to lepšit... samo že je to na tý haksně co jsem měl na sračku při tý bouračce na Bandasce v 2011bad


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Petr J. (Člen)
27.10.2019 20:16:46
Offline

Re: Na čem crossíte?

čočkin psal:

přesně jak tu píše Vikec a Filous jezdit po cestách v lese na krosce je na piču, to jsem zjistil po pár svezeních...

... s tímhle maximálně souhlasím ... a proto za měsíc letíme opět na Saharu

osiris (Člen)
27.10.2019 20:37:30
Offline

Re: Na čem crossíte?

...a na mars, na mars nepoletíš? smile1redfacebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Petr J. (Člen)
27.10.2019 22:13:31
Offline

Re: Na čem crossíte?

osiris psal:

...a na mars, na mars nepoletíš? smile1redfacebigsmile

...teď lítám za Venuší...bigsmile

osiris (Člen)
28.10.2019 11:20:09
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
osiris psal:

...a na mars, na mars nepoletíš? smile1redfacebigsmile

...teď lítám za Venuší...bigsmile

...goodbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tomasNJ (Člen)
28.10.2019 15:03:43
Offline

Re: Na čem crossíte?

bigsmilebigsmile

osiris psal:

...a na mars, na mars nepoletíš? smile1redfacebigsmile

bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Honzik8719 (Člen)
28.10.2019 15:45:18
Offline

Re: Na čem crossíte?

Filous psal:
VikecB12 psal:
Filous psal:

...fšechno decool

goodBudu se vozit dálbigsmilegood
Je mě to milejší,než rajtovat zbůhdarma po lesegood
Ředhošť jedugood

...se vígood ...taky mi to příde na trati lepčí neš lítat po lesních cestách...

Na MX litat po lese je holej nesmysl mate recht evilsmokin


...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
29.10.2019 21:43:36
Offline

Re: Na čem crossíte?

Filousi, neznáš tuhle motorku? https://motorky.bazos.cz/inzerat/110279 … yz450f.php
Je to ve Tvém království,tak jestlis náhodou na tom třeba něco nešrouboval... Možná mě opustí moje CR,tak přemejšlím co kdyžtak pořídit.
Nejrači bych YZ 250 zase ve dvoutaktu kurvagood ale moc jich k mání nenísmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
29.10.2019 22:06:58
Offline

Re: Na čem crossíte?

...nesrouboval sem na ni a nevím co je to zač, ale zejtra ti zjistím reálný podrobnosticool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
29.10.2019 22:12:28
Offline

Re: Na čem crossíte?

Jo,dík. Nijak to nehoří,jen mě tak padla do voka.
Nevím,jestli by taková motorka nebyla na mě moc moderní,v čem bych se na tom hrabal,když je to stříkačkaheadshakebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomasNJ (Člen)
29.10.2019 22:16:35
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Jo,dík. Nijak to nehoří,jen mě tak padla do voka.
Nevím,jestli by taková motorka nebyla na mě moc moderní,v čem bych se na tom hrabal,když je to stříkačkaheadshakebigsmile

Dyť je hnusná jak noc sick


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
29.10.2019 22:19:27
Offline

Re: Na čem crossíte?

A si myslím, že bys měl to CR nechat doma.


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
čočkin (Člen)
29.10.2019 23:00:23
Offline

Re: Na čem crossíte?

taky myslim cool


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Ondráš (Člen)
30.10.2019 12:39:01
Offline

Re: Na čem crossíte?

tomasNJ psal:

Dyť je hnusná jak noc sick

Voe... Pojede na tom Vikec... surprised
Nevim proc resis krasu. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tomasNJ (Člen)
30.10.2019 17:44:06
Offline

Re: Na čem crossíte?

Stejně nechápu, že na ty maratony, kroskántry a endura chceš koupit krosku idontknow


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Filous (Člen)
30.10.2019 18:04:29
Offline

Re: Na čem crossíte?

...Vikecu, na tu Yamu se asi rači vyser...nebo jinak, vypadával tam kvalt, zvonila tam ojnice, nevíme kdo to dělal a jak, ale momentálně je to udělaný a tváří se to jako ok, nicméně nevim jak a z čeho ta oprava probíhala, takže ruku do vohně za to nedám...v týhle cenový se tam objevujou lepčí vjeci, můžu dát vědět, dyš budeš chtít...každopádně si stejně jako Pankáč myslim, že na ty tvý maratony by bylo enduro lepčí, ne?


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
30.10.2019 18:09:08
Offline

Re: Na čem crossíte?

...sem byl zas celý vodpoledne na trati a  sem opjet zbitej jag pesidontknow ...vůbec nechápu ty kluky, jak na tom vydržej dvacet minut f kuseheadshakeidontknow ...já sem za deset minut f depu s rukama f křečismile2 ..,asi to bude chtít něco dělat s fyzičkou...sem se tlemil do helmy, dyš mi Péťa Bartoš letí nad hlavou a řve na mě: "přidééééj..."bigsmilegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
30.10.2019 18:31:26
Offline

Re: Na čem crossíte?

Filous psal:

...Vikecu, na tu Yamu se asi rači vyser...nebo jinak, vypadával tam kvalt, zvonila tam ojnice, nevíme kdo to dělal a jak, ale momentálně je to udělaný a tváří se to jako ok, nicméně nevim jak a z čeho ta oprava probíhala, takže ruku do vohně za to nedám...v týhle cenový se tam objevujou lepčí vjeci, můžu dát vědět, dyš budeš chtít...každopádně si stejně jako Pankáč myslim, že na ty tvý maratony by bylo enduro lepčí, ne?

Jo,enduro by bylo lepší,ale stojí dvojnásob... Seru na značky,ty nepotřebuju,stejně to tahám dodávkou.
Nejrači bych zustal u dvoutaktu,tam je servis brnkačka,má to krásnej zvuk a nádherně to vonígoodbigsmile Ale kde sehnat CR500 za rozumnej penízhelpsmile2
Filousku,kdyby vodjelo CR,tak se ozvu,jestli tam něco nebudete mít na skladěbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomasNJ (Člen)
30.10.2019 18:49:13
Offline

Re: Na čem crossíte?

A co XCW 300 od oranžových.. Noty to nemá a je to enduro f dvoutaktu


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kuba B12 (Člen)
30.10.2019 21:11:53
Offline

Re: Na čem crossíte?

Fakt zkus enduro. Aspon pujcit. Ja jezdil po lesich, rumunsko ukrajina.... a kluci na crosskach realne o 2 tridy leapsi jezdci meli co delat.  To enduro ma prevodovku pro takovy jezdeni. Jernicka trialova.  Sestka jede 130.  Parada.  Ja uz zas koukam co bych....


honda je honda
VikecB12 (Člen)
30.10.2019 22:56:24
Offline

Re: Na čem crossíte?

Trošku se bojím,že ty endura budou lenošnýbigsmile Přecejenom CR má přez 60 koní a ty endura mají vo třetinu míň. Chápu,že je to na ukor pruběhu krouťáku,ale blátotlačku chcu hlavně zábavnou,tomuhle jak kážeš plynem,tak to letí po zádech a to i s mou drobnou figuroubigsmilebigsmile
Průser je,že v inzerci je to samej pojebanej čtyřtakt,kerýho sou lidi rádi že se zbaví a těch dvoutaktů je málosmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kuba B12 (Člen)
31.10.2019 08:41:34
Offline

Re: Na čem crossíte?

Samozrejme se bavim o 300 2t.    To lenosny neni.   Potreba zkusit


honda je honda
Petr J. (Člen)
31.10.2019 09:35:19
Offline

Re: Na čem crossíte?

Kuba B12 psal:

Samozrejme se bavim o 300 2t.    To lenosny neni.   Potreba zkusit

...to pro něj není, bude to oproti CR hrozný kostitřas...bigsmilebigsmile

Billy (Člen)
31.10.2019 16:27:34
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Trošku se bojím,že ty endura budou lenošnýbigsmile Přecejenom CR má přez 60 koní a ty endura mají vo třetinu míň. Chápu,že je to na ukor pruběhu krouťáku,ale blátotlačku chcu hlavně zábavnou,tomuhle jak kážeš plynem,tak to letí po zádech a to i s mou drobnou figuroubigsmilebigsmile
Průser je,že v inzerci je to samej pojebanej čtyřtakt,kerýho sou lidi rádi že se zbaví a těch dvoutaktů je málosmile2

Vikec 300 ve 2T nahore leti jak pichla bestie, splha to brutalne do kurevskejch kopcu. Dole je to civilizovany a zbytecne neunavuje. Ale u takovejch veci clovek musi porad davat majzla a bejt v pozoru bo si vrknout nechtene je prekvapeni bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
31.10.2019 16:29:32
Offline

Re: Na čem crossíte?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
31.10.2019 16:36:47
Offline

Re: Na čem crossíte?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Honzik8719 (Člen)
31.10.2019 21:50:06
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:
Filous psal:

...Vikecu, na tu Yamu se asi rači vyser...nebo jinak, vypadával tam kvalt, zvonila tam ojnice, nevíme kdo to dělal a jak, ale momentálně je to udělaný a tváří se to jako ok, nicméně nevim jak a z čeho ta oprava probíhala, takže ruku do vohně za to nedám...v týhle cenový se tam objevujou lepčí vjeci, můžu dát vědět, dyš budeš chtít...každopádně si stejně jako Pankáč myslim, že na ty tvý maratony by bylo enduro lepčí, ne?

Jo,enduro by bylo lepší,ale stojí dvojnásob... Seru na značky,ty nepotřebuju,stejně to tahám dodávkou.
Nejrači bych zustal u dvoutaktu,tam je servis brnkačka,má to krásnej zvuk a nádherně to vonígoodbigsmile Ale kde sehnat CR500 za rozumnej penízhelpsmile2
Filousku,kdyby vodjelo CR,tak se ozvu,jestli tam něco nebudete mít na skladěbigsmile

Jels nekdy na enduru a krosce v jeden den?
Kdyz jsem kupoval prvni offroud mel jsem to stesti, ze mi kamos pujcil svoje exc 450 a sam jel na svem kx450good v pulce dne jsme si to prohodili a ja vedel ze mx nechci, je to tvrdy rumpal staveny na trat s prevodovkou delanou tez na trat...a jestli ti prijde endurovy dvoutak ve 300 lenosnej tak jsi asi jeste nejel na poradne poladeny motorcesmokin
Neni to jen vo znackach a svetlech evilheadshake


...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
31.10.2019 22:49:29
Offline

Re: Na čem crossíte?

No ty offroadmaratony se jezdí většinou ve vojenských prostorech a nebo na MX tratích a natáhnou to trochu po okolí,aby to kolo mělo délku. Většinou se tam skáče,takže i krosku sem musel přitvrzovat,takže nějaká měkost endura tam není žádná výhra. Dobrá polovina lidí to jede na MX fšeho druhu a i ti rychlíci vepředu,takže to tam fakt není vo motorce,ale vo rukách a vypatlané hlavě,kerá dovolí jet dorazbigsmile Trošku mě na těch novejch motorkách sere ta hmotnost,4T je uplná trága a i ty dvoutakty endura sou vo 5 kilo těžší,než ten motokros a to mě moc jako posun nepřijde.
Nicméně, exc 300 za ty love nekoupím... Nebo né v přijatelným stavu,nemíním vyměnit udělaný CR za mrdkuidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
01.11.2019 08:39:58
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

..... Trošku mě na těch novejch motorkách sere ta hmotnost,4T je uplná trága a i ty dvoutakty endura sou vo 5 kilo těžší,než ten motokros a to mě moc jako posun nepřijde....

....máš 50 kg nadváhu a řešíš 5 kg motorky?  bigsmilebigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
01.11.2019 10:07:19
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

..... Trošku mě na těch novejch motorkách sere ta hmotnost,4T je uplná trága a i ty dvoutakty endura sou vo 5 kilo těžší,než ten motokros a to mě moc jako posun nepřijde....

....máš 50 kg nadváhu a řešíš 5 kg motorky?  bigsmilebigsmilebigsmile

Tak nejak me napadlo to sami😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
01.11.2019 10:15:03
Offline

Re: Na čem crossíte?

Ja si vzpominam ze Inkviz nez aby taky shodil obruc dolu  tak radsi nakonoval motorku a pouzil lehci kola. bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Banditatom (Člen)
01.11.2019 10:42:10
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

No ty offroadmaratony se jezdí většinou ve vojenských prostorech a nebo na MX tratích a natáhnou to trochu po okolí,aby to kolo mělo délku. Většinou se tam skáče,takže i krosku sem musel přitvrzovat,takže nějaká měkost endura tam není žádná výhra. Dobrá polovina lidí to jede na MX fšeho druhu a i ti rychlíci vepředu,takže to tam fakt není vo motorce,ale vo rukách a vypatlané hlavě,kerá dovolí jet dorazbigsmile Trošku mě na těch novejch motorkách sere ta hmotnost,4T je uplná trága a i ty dvoutakty endura sou vo 5 kilo těžší,než ten motokros a to mě moc jako posun nepřijde.
Nicméně, exc 300 za ty love nekoupím... Nebo né v přijatelným stavu,nemíním vyměnit udělaný CR za mrdkuidontknow

Typussybigsmile s tvoji lankovskou postavou resis 5kg na motorce?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kuba B12 (Člen)
01.11.2019 15:39:16
Offline

Re: Na čem crossíte?

Ja jel v jeden den na svym Gas gas ec300 a na yz250 a rm 250   V lese i na trati.  crossku za me ne ani na trat. A pak jeste sem mel pujceny exc 300 a 4504t.   A teda 4t je lenosivej.  Ale zase na louky pole les to je kazdopadne dobry. Takze bych bral exc 300 a pak hned jakejkoli jinej 3002t pak 4504t.  A az nakonec 2502t cross protoze na tom proste musis umet jet


honda je honda
VikecB12 (Člen)
01.11.2019 15:54:26
Offline

Re: Na čem crossíte?

Volové,vždyť to na té motorce de hrozně poznat. Stačí když přesednu na 4t motokros a je to jak nevohrabaná těžká mrdka. Jo a díval sem se na data a CR má 96kg a EXC300 má 105kg,to je plná nádrž benzínu.
Bylo by mě to v podstatě jedno co dom dotáhnout,spíš de o stav/cena na co se podaří kápnout.
Ještě mám v záloze jadnu hračku,za šrotovou cenu starou YZ400F a udělat si ju komplet tak,jak sem dělal CR a měl bych doma hračky dvěbigsmile Ale to by bylo spíš o tom hraní si přez zimu,aby se šlověk nenudilgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kuba B12 (Člen)
01.11.2019 16:10:27
Offline

Re: Na čem crossíte?

Ty to udelas peknegood  jen tam bude trochu vic penez do motoru. To jesicksicksick


honda je honda
Petr J. (Člen)
01.11.2019 18:00:47
Offline

Re: Na čem crossíte?

Banditatom psal:

Typussybigsmile s tvoji lankovskou postavou ......

...s těma laňkama jako vopatrně....fuckbigsmile....na ně si šahat jen tak nenechám....bigsmile

VikecB12 (Člen)
01.11.2019 20:14:24
Offline

Re: Na čem crossíte?

Tak přijel chlapík někde ze Strakonic,vobešel CRko,položil love a vodjel. Takže su bez blátivca a to mám příští tejden jet ten poslední závodidontknowsurprisedbigsmile
Tak du hledat náhradugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
01.11.2019 21:38:26
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Volové,vždyť to na té motorce de hrozně poznat. Stačí když přesednu na 4t motokros a je to jak nevohrabaná těžká mrdka. Jo a díval sem se na data a CR má 96kg a EXC300 má 105kg,to je plná nádrž benzínu.
Bylo by mě to v podstatě jedno co dom dotáhnout,spíš de o stav/cena na co se podaří kápnout.
Ještě mám v záloze jadnu hračku,za šrotovou cenu starou YZ400F a udělat si ju komplet tak,jak sem dělal CR a měl bych doma hračky dvěbigsmile Ale to by bylo spíš o tom hraní si přez zimu,aby se šlověk nenudilgood

Jestli vono to spis neni o tezisti 2T verzus 4T kdy to 4T ma tezsi motor hlavne na hlave a to ti dela ten rozdil.jinak 5 kg nemuze byt v realu poznat.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
02.11.2019 01:05:52
Offline

Re: Na čem crossíte?

Samozřejmě je to hlavně o těžišti,taky ty 4t maji furt snahu padat na přední kolo. Když na to sedneš z dvoutaktu,tak si připadáš,že máš pytel cementu na nádrži a mě se tenhle projev moc nelíbísmile2
V nedělu se možná pojedu podívat na YZ 250 2010,tak snad to nebude uplná vražda.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
02.11.2019 08:27:09
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Samozřejmě je to hlavně o těžišti,taky ty 4t maji furt snahu padat na přední kolo. Když na to sedneš z dvoutaktu,tak si připadáš,že máš pytel cementu na nádrži a mě se tenhle projev moc nelíbísmile2
V nedělu se možná pojedu podívat na YZ 250 2010,tak snad to nebude uplná vražda.

Tomu plne rozumim👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
čočkin (Člen)
02.11.2019 17:03:53
Offline

Re: Na čem crossíte?

goodgoodgood


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
VikecB12 (Člen)
02.11.2019 21:52:56
Offline

Re: Na čem crossíte?

Nakonec se to trochu zamotalo a je z toho v dilně WR450F,na papírech a celkem puvodní stav,ale trochu zašpiněná a je potřeba se ji trochu pověnovat. Takže udělám ložiska kyvky,přepáčko,zadní jednotku,ložisko krku,náplně,rolny řetězu a hurá v pátek navostro na závody se s tym učit jezdit. To je plán,jestli to stihnu je ve hvězdách. Ještě musim na evidenčku a přepsat to,takže mám co dělat po večerech,přez den by bylo fajn si vodskočit do práce.

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20191102_140253.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
02.11.2019 21:54:48
Offline

Re: Na čem crossíte?

No a už to zase začlobigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20191102_180736.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
čočkin (Člen)
02.11.2019 22:11:22
Offline

Re: Na čem crossíte?

tvl mazecbigsmile až s ní skončíš bude zas jak nová good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
VikecB12 (Člen)
02.11.2019 22:28:58
Offline

Re: Na čem crossíte?

Jen nestihnu tento týden olakovat rám,tak to budu muset sfouknout jindybigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
02.11.2019 22:42:44
Offline

Re: Na čem crossíte?

Pres vsechny nadavky na 4T ho nakonec koupiidontknow at slouzi


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
03.11.2019 09:14:41
Offline

Re: Na čem crossíte?

K.a.s.y.m. psal:

Pres vsechny nadavky na 4T ho nakonec koupiidontknow at slouzi

No nebejt toho,že prodávající dost cuknul s cenou,tak bych to nebral. Takhle zustala rezerva na investice.
Jenom nevím,jestli s tym vůbec budu schopnej ten závod vodjet,má to 122kg. Ale jezdívá to tam,tak snad to nějak pudeidontknow
No a první srovnání s CR: Nejede to,motokros proti tomu jel jak píchlá sviňabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
03.11.2019 10:45:41
Offline

Re: Na čem crossíte?

K.a.s.y.m. psal:

Pres vsechny nadavky na 4T ho nakonec koupiidontknow

....a za chvíli přijde "recenze" - "Yamaha je hrozná mrdka a ve 4T dvojnásob"

bigsmilebigsmilebigsmile

Kuba B12 (Člen)
03.11.2019 11:34:00
Offline

Re: Na čem crossíte?

Yz250 pro ktery si mel jet je kamose.  Na tom jsem prave mel cest jezdit. Ten kluk na tom nejel od lonska od leta.  A pred tim asi 3x za rok a jedna dovolena v rumunsku.  Motorka pekna a kluk ma 60 kilo. Jen nestiha protoze ma autodopravu a JCB. Tak kope a kope zaklady....


honda je honda
K.a.s.y.m. (Člen)
03.11.2019 13:20:51
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

Pres vsechny nadavky na 4T ho nakonec koupiidontknow

....a za chvíli přijde "recenze" - "Yamaha je hrozná mrdka a ve 4T dvojnásob"

bigsmilebigsmilebigsmile

I kdyz jsem na krosce ani enduru nikdy nejel tak to asi kram nebude..bude to asi jen o jinym jizdnim stylu.v pripade nekoho s vahou kolem 90 kg uz muze byt vaha znat,ale bude to o zvyku
Pokukuju po nejaky maly 2T,ale to by musel bejt opravdu super kauf..radsi ve stavu kde si to doskladam at vim co v tom je..dam tomu cas😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
04.11.2019 07:51:56
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Nakonec se to trochu zamotalo a je z toho v dilně WR450F,na papírech a celkem puvodní stav,ale trochu zašpiněná a je potřeba se ji trochu pověnovat. Takže udělám ložiska kyvky,přepáčko,zadní jednotku,ložisko krku,náplně,rolny řetězu a hurá v pátek navostro na závody se s tym učit jezdit. To je plán,jestli to stihnu je ve hvězdách. Ještě musim na evidenčku a přepsat to,takže mám co dělat po večerech,přez den by bylo fajn si vodskočit do práce.
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 140253.jpg

políčko k tomu traktoru máš? evilbigsmile


...relativní kochač...
Billy (Člen)
04.11.2019 08:29:49
Offline

Re: Na čem crossíte?

Vikec ty to menis jak bata cvicky bigsmile. Mas na zimu zase nejakou zabavu. Tos gratulace. To uz bys moh s nama do lesa smile1.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
07.11.2019 08:54:29
Offline

Re: Na čem crossíte?

Tak mám hotovo. Kyvka a přepáčko přeložiskovaný(bylo to ještě origo,bez vůle,ale zarezlý jehličky),jednotka dostala novej olej a těsnící hlavu,nové rolničky řetězu,vodítko a lízátko na kyvce,vyžší řídítka a gripy,vyčištěný třmeny a nový desky a zitra hurá do Ředhoště. Asi bude chcát a já se v tom budu plácat s motorkou,kerou neznámbigsmile
Včera večer sem to projel kolem dědiny a první zjištění je takový,že to má hrozně krátkej převod a oproti hondě o dost stabilnější podvozek,tam se ten věk CR nedal odpárat. Tak snad budeme na chvilu kamarádi a nebude mě moc zhazovatbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
07.11.2019 08:56:16
Offline

Re: Na čem crossíte?

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20191106_150013.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
07.11.2019 08:57:57
Offline

Re: Na čem crossíte?

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20191106_145949.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
07.11.2019 09:35:52
Offline

Re: Na čem crossíte?

Ten ladak vypada docela hlasite😁
Jinak👍👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
07.11.2019 12:55:13
Offline

Re: Na čem crossíte?

Vyfuk je origo,ale pro americkej trh,takže dělá bordel jak laďákbigsmile Je k tomu aji db killer,kdybych chtěl jezdit po lesích na tajnačku...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
08.11.2019 11:50:53
Offline

Re: Na čem crossíte?

Mas to pekny Vikec, tos pak poreferuj jak se na tom jelo smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Jaster (Člen)
08.11.2019 11:53:36
Offline

Re: Na čem crossíte?

Libor46 psal:

Nejel, ale kdysi dávno jsem jezdil na Lifanu 140ccm na 14" a 17" kolech.
Byla to docela prdel, jen to do lesa moc nebylo.
Nicméně se mi pit na motardech dost líbí.
Jen stále nemám ponětí, kde všude se jezdí. Jestli je něco i na Moravě nebo je vše jen v Čechách... idontknow

Pro silniční drtiče rozšiřujeme nabídku i o ty PBS 160ccm motárdy good Včera jsme dojednali spolupráci...


motto "Vem za heft a val"
Filous (Člen)
08.11.2019 20:23:48
Offline

Re: Na čem crossíte?

...tag good luck Vikecugood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
09.11.2019 21:11:54
Offline

Re: Na čem crossíte?

Su doma. Byl to blátivej masakr,ale během pul hodinky sem se seznámil s Yamajkou a začlo to jít. Kurva za ruky to tahá hezky a ty dvě hodinky sem odjel bez zastavení,když nepočítám držkopád,kdy mě jeden rychlík kerýmu se to vymklo sestřelil k zemi. Koleno mám dvakrát tak velký,ale jinak bez ujmy i na technice. Dojelo 224 motorek a byl sem 156,ale spokojeně utahanej jako kotě. V pátek standardní pitka do 2 do noci a v 6 vstávačkagood

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20191109_092718.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20191109_084625.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
09.11.2019 21:20:00
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Su doma. Byl to blátivej masakr,ale během pul hodinky sem se seznámil s Yamajkou a začlo to jít. Kurva za ruky to tahá hezky a ty dvě hodinky sem odjel bez zastavení,když nepočítám držkopád,kdy mě jeden rychlík kerýmu se to vymklo sestřelil k zemi. Koleno mám dvakrát tak velký,ale jinak bez ujmy i na technice. Dojelo 224 motorek a byl sem 156,ale spokojeně utahanej jako kotě. V pátek standardní pitka do 2 do noci a v 6 vstávačkagood
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 092718.jpg
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 084625.jpg

goodbigsmile

čočkin (Člen)
10.11.2019 15:52:22
Offline

Re: Na čem crossíte?

Pěknágood


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Ondráš (Člen)
11.11.2019 16:43:56
Offline

Re: Na čem crossíte?

Ja jsem si rikal, podle ceho ten na tech fotkach poznam, ale kdyz jsem to otevrel, tak si proste k neprehlednuti. bigsmile

Mas muj respekt, ja bych nedal ani tu pijatiku vecer.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
11.11.2019 18:07:43
Offline

Re: Na čem crossíte?

...Vikecu kloboučekgood...akurát se voptam...proč jedeš voblečenej ve spacáku??? ...nebo to je péřofka??? ...nebo že bys přibral??? surprisedbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
11.11.2019 20:05:20
Offline

Re: Na čem crossíte?

Vořešifuckbigsmilebigsmilebigsmile
No jo,hold nemám figuru na motokros ideální no,ale vo to víc bojujucoolbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
12.11.2019 19:11:39
Offline

Re: Na čem crossíte?

Filous psal:

......nebo že bys přibral??? surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

...jak by mohl, je přeci v treninku...bigsmile

tomasNJ (Člen)
12.11.2019 20:48:26
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
Filous psal:

......nebo že bys přibral??? surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

...jak by mohl, je přeci v treninku...bigsmile

se vsadim, že by Tě pojelbigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
13.11.2019 07:12:32
Offline

Re: Na čem crossíte?

tomasNJ psal:
Petr J. psal:
Filous psal:

......nebo že bys přibral??? surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

...jak by mohl, je přeci v treninku...bigsmile

se vsadim, že by Tě pojelbigsmile

Ojel?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
huskyb12 (Administrator)
13.11.2019 10:48:00
Offline

Re: Na čem crossíte?

bigsmilebigsmile

tomasNJ psal:
Petr J. psal:
Filous psal:

......nebo že bys přibral??? surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

...jak by mohl, je přeci v treninku...bigsmile

se vsadim, že by Tě pojelbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile


ale di, Ty brepto ...
Petr J. (Člen)
13.11.2019 12:26:16
Offline

Re: Na čem crossíte?

tomasNJ psal:
Petr J. psal:
Filous psal:

......nebo že bys přibral??? surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

...jak by mohl, je přeci v treninku...bigsmile

se vsadim, že by Tě pojelbigsmile

...jeho předjet? Jeho dycky...bigsmilebigsmile...Dneska? I dneska, jeho dycky...

Billy (Člen)
13.11.2019 12:57:36
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
tomasNJ psal:
Petr J. psal:


...jak by mohl, je přeci v treninku...bigsmile

se vsadim, že by Tě pojelbigsmile

...jeho předjet? Jeho dycky...bigsmilebigsmile...Dneska? I dneska, jeho dycky...

Ze ty se furt imrvere seres do Vikece, beru to ze srandy ale nekdy me to prijde jako tva obet, Vikec dobrej kluk znam ho nekolik let a zadnou srandu jeste nezkazil. Ale tebe neznam smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Ondráš (Člen)
13.11.2019 15:14:07
Offline

Re: Na čem crossíte?

Billy psal:

Ze ty se furt imrvere seres do Vikece, beru to ze srandy ale nekdy me to prijde jako tva obet, Vikec dobrej kluk znam ho nekolik let a zadnou srandu jeste nezkazil. Ale tebe neznam smile1

Tak co se do nej seres, kdyz ho ani nezas... bigsmile

Nevim jak na rundy na okruhu, ale na rundy u stolu by ho Vikec smaznul.
Na to si klidne vsadim. cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
13.11.2019 16:35:57
Offline

Re: Na čem crossíte?

Ondráš psal:

..... na rundy u stolu by ho Vikec smaznul.
Na to si klidne vsadim. cool

...tak to nejen Víkec...to každý druhý bigsmile

malda (Člen)
13.11.2019 20:22:35
Offline

Re: Na čem crossíte?

Hele fešáci dejte Vikecovi svátek !! Jeho urputnost když se do něceho dá je obdivuhodná !! Když dá jakoukoli motku do kupy všicni čumime !good A a jakou postavu má tak takovej prostě je a voto víc je hodnější a na ten maraton si většina netroufne a někteří ani nevi co to obnáší !!idontknow Protože to nezkusili !! Vikecu držím ti palce  !! A tad mužete třeba zase do mě !!idontknow

Ondráš (Člen)
14.11.2019 02:18:01
Offline

Re: Na čem crossíte?

Vždyť jo.good
Já o sobě pochybuji, že bych to dal. Já běžím 100m na autobus a půl hodiny to rozdejchávám. A to nekouřím.cool
Já bych na tom maratonu byl rád, že bych dojel a o tom, kdybych náhodou nebyl poslední bych vyprávěl ještě vnoučatům.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
14.11.2019 07:30:54
Offline

Re: Na čem crossíte?

Kucí,klídek,žerty na mou postavu sem patří uplně stejně,jako že je Filous ajťák,Progír vazba atdbigsmile A že si s Větrníkem nesedíme je tím,že žijeme naprosto protikladně,ale mám to tak nějak v pičigoodbigsmile
Můj tata si dal letos semnou dva závody,aby viděl vo čem to je. V Hodoníně to odjel celý,ikdyž najel o třetinu kol míň než já. Ale startovalo nás polovina co v Ředhošti a byla to delší trať,tak se to rozjelo a každej měl dost prostoru na svoje mrdání. Ale teď ten poslední závod byl na krátké trati a zahuštěnej,takže to bylo na těsno. No co,dal 3 kola a vodrbanej jak píšťalička prchnul do depa,protože ti rychlíci se s vama neserou a když seš pomalej,deš k zemi a další 3 tě přejedou aji s motorkoubigsmile Takže na dívání je to sranda,ale ze sedla motorky je to boj,kolikrát hlavně sám se sebou.

Ať už je Březen,pojede se Šiklův mlýngood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr