Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Domeček vačky

Lee (Nový člen)
12.03.2018 04:28:24
Offline

Domeček vačky

Zdravím páňi kolegové, potřeboval bych sehnat domeček vačky GSF 1200 pravá pědní a potřeboval bych radu ohledně výfuku. Mám problém, při jízdě neslišim motor nechci nic uřvanýho s výkonem jdem spokojen jen tak lehce zesílit. Díky

Filous (Člen)
12.03.2018 08:16:04
Offline

Re: Domeček vačky

...proč potřebuješ domeček vačky?...tipuju strženej závit šroubu víka? ...totiž dávat domeček z jinýho motoru není úplně ideální, jelikož uložení vačky je ve fabrice svrtávaný jako celek a při použití jinýho domečku můžeš i při dodržení utahovacího momentu utáhnout vačku tak, že se bude přidírat...pokud by to bylo jen kvůli závitu, tak ten se dá bez problému opravit vložkou...a lauf??? ...to je dle vkusu každýho soudruha, v podstatě když koupíš cokoliv homologovanýho a budeš jezdit s namontovaným DB killerem, tak to nijak extra uřvaný nebude...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jardel T (Člen)
13.03.2018 08:48:24
Offline

Re: Domeček vačky

na výfuk se můžeš podívat tady:
http://www.motorkari.cz/motobazar/nahra … 85464.html


Nejvíc na životě miluji tu rozmanitost - každý den mě nasere někdo jiný
Lee (Nový člen)
13.03.2018 18:17:42
Offline

Re: Domeček vačky

super dekuji

David84 (Člen)
11.02.2020 09:04:42
Offline

Re: Domeček vačky

Zdar borci, trošku oživím téma..

1) sundal jsem ty "domečky" a u jednoho chyběl ten vodící pin (č. 5) - je to možný, že by tam nebyl schválně (z výroby) a nebo ho prostě někdo ztratil?
2) sundal jsem to kvůli opravě závitů a když jsem to donesl borcovi na opravu, tak mi řekl, že tam zůstane po vložení vložky cca 0,7 mm masa, tak sem z toho teď trochu vyděšenej co to pak vydrží.surprised...řešil někdo opravdu vložkou? Kolik tam toho zůstalo?

Dík

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/5545_pin.jpg
Filous (Člen)
11.02.2020 09:48:04
Offline

Re: Domeček vačky

...vodítko by tam mělo být, nejspíš ho někdo ztratil...když použiješ Helicoil závitovou vložku, tak úplně v pohodě, ideální je dělat to ve stojanový vrtačce, abys udržel rovinu a bez problému...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
David84 (Člen)
11.02.2020 10:22:45
Offline

Re: Domeček vačky

Filous: a zůstane ta tloušťka stěny tak oslabená? Nemáš foto po opravě?

Filous (Člen)
11.02.2020 11:08:40
Offline

Re: Domeček vačky

...fotku nemam, moc masa tam nezůstane, ale oprava tímhle způsobem se provádí běžně a funguje...jen bývá problém s rozměrem, protože vložka M7 nebývá součástí běžné sady...opravoval jsem těch domečků X a vždy to šlo bez problému...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
David84 (Člen)
02.03.2020 11:12:05
Offline

Re: Domeček vačky

Tak opraveno - převložkováno, dotáhnuto na moment, držíbigsmile
Dík za info

Filous (Člen)
02.03.2020 12:28:04
Offline

Re: Domeček vačky

...good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr