Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nastavení karburátoru na filtr

vveselka (Nový člen)
30.03.2020 18:41:18
Offline

Nastavení karburátoru na filtr

Poradíte kdo se zabývá nastavením karburátoru při výměně standartního airboxu za přímý filtr K&N. Díky

Mour (Člen)
30.03.2020 19:20:54
Offline

Re: Nastavení karburátoru na filtr

Odkud jsi? bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
30.03.2020 19:34:51
Offline

Re: Nastavení karburátoru na filtr

Dynojet 3 + KN kosiky a pak na brzdu..ale na rovinu je to peknej voser s tim pak jezdit hlavne kdyz poskakujes po meste..mimo mesto je to ale bomba..ten rozdil ve vykonu je uzasnej zvuk tech primych filtru plus ladak je taky bozi..spotreba je teda taky mazec 😂😂,ale ta zabava za to stoji.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vveselka (Nový člen)
30.03.2020 19:46:09
Offline

Re: Nastavení karburátoru na filtr

K.Vary

mr.BSE (Člen)
30.03.2020 23:42:48
Offline

Re: Nastavení karburátoru na filtr

K.a.s.y.m. psal:

Dynojet 3 + KN kosiky a pak na brzdu..ale na rovinu je to peknej voser s tim pak jezdit hlavne kdyz poskakujes po meste..mimo mesto je to ale bomba..ten rozdil ve vykonu je uzasnej zvuk tech primych filtru plus ladak je taky bozi..spotreba je teda taky mazec 😂😂,ale ta zabava za to stoji.

proč je to blbý do města?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
K.a.s.y.m. (Člen)
31.03.2020 06:45:16
Offline

Re: Nastavení karburátoru na filtr

mr.BSE psal:
K.a.s.y.m. psal:

Dynojet 3 + KN kosiky a pak na brzdu..ale na rovinu je to peknej voser s tim pak jezdit hlavne kdyz poskakujes po meste..mimo mesto je to ale bomba..ten rozdil ve vykonu je uzasnej zvuk tech primych filtru plus ladak je taky bozi..spotreba je teda taky mazec 😂😂,ale ta zabava za to stoji.

proč je to blbý do města?

No vykon je za nejakou cenu..ta cena u primych filtru je ta ze je to narocne na serizeni pro konkretni pocasi..je to proste nachylny na teplotu vzduchu a projev je v tom ze ten motor je v nizkych otackach dost nevychovanej..skube kucka atd..rozumne to zacina jet podle pocasi od 2-2,5 tisice otacek.to v praxi znamena ze po meste jedes na 1 a 2 a ve vyssich otackach.
Spotreba zacina nekde kolem 9 litru klidnym turistickym tempem po cca 25 na okruhu..tim te neodrazuju..jen pisu fakta😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
31.03.2020 09:23:49
Offline

Re: Nastavení karburátoru na filtr

No prostě totální kokotina,kdy se z pěkně fungující motorky udělá nepoužitelná hujdabigsmile
Přínos nulanula prt za ideální konstalace hvězd a spotřeba vo polovinu jindeidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
31.03.2020 10:30:55
Offline

Re: Nastavení karburátoru na filtr

VikecB12 psal:

No prostě totální kokotina,kdy se z pěkně fungující motorky udělá nepoužitelná hujdabigsmile
Přínos nulanula prt za ideální konstalace hvězd a spotřeba vo polovinu jindeidontknow

Vsak jsem to taky po sezone vyndal a dal tam airbox a standartne osazeny karbeci😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
31.03.2020 17:03:25
Offline

Re: Nastavení karburátoru na filtr

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

No prostě totální kokotina,kdy se z pěkně fungující motorky udělá nepoužitelná hujdabigsmile
Přínos nulanula prt za ideální konstalace hvězd a spotřeba vo polovinu jindeidontknow

Vsak jsem to taky po sezone vyndal a dal tam airbox a standartne osazeny karbeci😁

...vostatně jako vječina tech, co si to skusilibigsmile...já vyhodil i KN vložku a vrátil se k originálu...dyby vo ni něgdo stál, něgde bych jí vyhrabal a vyměnil třeba za Rumbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
31.03.2020 21:23:00
Offline

Re: Nastavení karburátoru na filtr

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

No prostě totální kokotina,kdy se z pěkně fungující motorky udělá nepoužitelná hujdabigsmile
Přínos nulanula prt za ideální konstalace hvězd a spotřeba vo polovinu jindeidontknow

Vsak jsem to taky po sezone vyndal a dal tam airbox a standartne osazeny karbeci😁

...vostatně jako vječina tech, co si to skusilibigsmile...já vyhodil i KN vložku a vrátil se k originálu...dyby vo ni něgdo stál, něgde bych jí vyhrabal a vyměnil třeba za Rumbigsmile

Tak ja to a tim koupil..pak jsem kupoval origa karbeci a airbox od Moura😁 uz bych to zpatky taky nedal..i takhle to jede moc pekne👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
31.03.2020 23:41:35
Offline

Re: Nastavení karburátoru na filtr

...Jo jo, pamatuju dys byl Zabak este zlutejcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr