Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Po zahriati chcipa, nestartuje

ondost (Člen)
09.08.2012 23:27:46
Offline

Po zahriati chcipa, nestartuje

Ahojte,
Ano, registroval som sa len dnes - som zufaly smile1. Mam Suzuki Bandit 600 S rocnik 2004, alebo aspon v tom roku bola prvy krat registrovana. Jazdila uplne fajn, potom som ju tak pol roka nejazdil a zacala blbnut. Nastartovala normalne, no po par km a zahriati, prestala reagovat na plyn a po stlaceni spojky som zistil, ze motor uplne zhasol. Zastavit, nechat vychladnut motor a sla zas par km. Na jar vymena filtrov, nastavenie motora, precistenie karburatora... Nejaky cas jazdenie bez problemov a teraz znova. Za studena bez problemov nastartujem, sytic, drzi otacky. Neham zahriat, ide, no po zahriati znova problemy. Motor zhasne, ked pridam plyn, akoby som ho zadusil. Este ide so syticom nastartovat, ale takmer okamzite zacnu klesat otacky az uplne zhasne. Potom nejde uz nastartovat vobec... smile2. Myslel som, ze to nepojde koli karburatoru, ale ten bol dnes komplet precisteny, nasadeny naspat a to iste. idontknow
Mate pls niekto nejake odporucanie co skontrolovat, pozriet, opravit? uz som z toho uplne zufaly.
Vopred dik,
J.

K.a.s.y.m. (Člen)
10.08.2012 06:29:21
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

pridej si volnobeh.tak 1300-1400 ot/min


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ondost (Člen)
10.08.2012 08:46:42
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Volnobeh uz bol aj vyssi aj nizsi, no nic. A dnes rano dokonca uz ani za studena nenastartovala...bad

kdrk (Člen)
10.08.2012 15:30:26
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Nemyslim to špatně , ale máš dost benzínu ?  nebo kohoutek na přímo a potřeboval by dát na rezervu ? Fakt si nedělám prdel , ale někdy se takový trable stávaj a pak je to kokotinaidontknow
A nebo zkus pod karbecema tim šroubkem trochu přidat, jak už je tady psaný.

ondost (Člen)
13.08.2012 10:24:26
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

No, zacal som rozmyslat o tom benzine. Akoze nieco dnu bolo a povedal by som, ze aj celkom dost, ale vzhladom na tvar nadrze a na to, ze sa mi uz nieco podobne stalo za jazdy, skusim teda ten benzin doliat ;)
Uvidim, zatial dik

VikecB12 (Člen)
13.08.2012 10:32:03
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Nakonec se z toho stejnak vyklubou uchcaný svíčky,jako po zimním startu kdy motorka dlouho stojí.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ondost (Člen)
13.08.2012 10:43:01
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Tak to dufam, ze nie. Sviecky som kupoval na jar nove a od vtedy to jazdilo v pohode. Az teraz znova prestalo... Lebo keby to mali byt zas sviecky tak sick

VikecB12 (Člen)
13.08.2012 11:03:51
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Ulit se dají aji nové svíce...Kohoutek míváš doufám na ON/RES a to vždy,i při odstávce?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ondost (Člen)
13.08.2012 11:15:11
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Mavam ho prakticky stale na ON. RES len ked som skusal cosi, ale aj tak mi nie je jasne ako tam funguje ta rezerva, ked mi v nadrzi este cosi ostalo, ale motorka nejde lebo nema benzin...(teda dufam ze to bude 'len' tento problem teraz) smile1

cikin (Člen)
13.08.2012 14:38:11
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Před týdnem mi taky začal bandit blbnout. Chcípal, nedržel volnoběh, někdy šel jako na tři válce. Vyměnil jsem svíčky a stále stejné. Pak mi známý poradil ať zkusím lepší benzín Vervu. Tak jsem úplně vypustil nádrž a nalil zmíněnou Vervu. Od té doby žádný problém. Prý začali do benzínu 95 přidávat řepkovou složku a tyto motory ji nemají rády. Nevím co je na tom pravdy, ale teď jezdí úplně v pohodě. Zkus taky vyměnit benzín třeba za 98 nebo jestli u vás mají tento premiový.

ondost (Člen)
14.08.2012 16:25:03
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Vyzera to tak, ze to bolo benzinom. Aj ked sa mi zdalo, ze ho tam bolo dost, po doliati 5l s trochou trapenia aj nastartoval a zacal seriozne vrcat. Este som musel dostelovat plynove lanko, ale uz to vyzera fajn.
Este by som sa spytal, ak niekto, ked pridavate tak ze rychlo niekoho predbehnut, citite tah pravidelne, alebo tak, ze v prvej sekunde 'rozmysla' ci ma ist ci nie, a potom sa odrazu rozbehne, akoby ho trhlo? Este by som siel vyriesit tento problem...
Dik...good

Filous (Člen)
14.08.2012 18:04:20
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

ondost psal:

Vyzera to tak, ze to bolo benzinom. Aj ked sa mi zdalo, ze ho tam bolo dost, po doliati 5l s trochou trapenia aj nastartoval a zacal seriozne vrcat. Este som musel dostelovat plynove lanko, ale uz to vyzera fajn.
Este by som sa spytal, ak niekto, ked pridavate tak ze rychlo niekoho predbehnut, citite tah pravidelne, alebo tak, ze v prvej sekunde 'rozmysla' ci ma ist ci nie, a potom sa odrazu rozbehne, akoby ho trhlo? Este by som siel vyriesit tento problem...
Dik...good

...žádný trhání, potřebuješ vyčistit a seřídit karburaci...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kdrk (Člen)
14.08.2012 20:55:24
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Filous psal:
ondost psal:

Vyzera to tak, ze to bolo benzinom. Aj ked sa mi zdalo, ze ho tam bolo dost, po doliati 5l s trochou trapenia aj nastartoval a zacal seriozne vrcat. Este som musel dostelovat plynove lanko, ale uz to vyzera fajn.
Este by som sa spytal, ak niekto, ked pridavate tak ze rychlo niekoho predbehnut, citite tah pravidelne, alebo tak, ze v prvej sekunde 'rozmysla' ci ma ist ci nie, a potom sa odrazu rozbehne, akoby ho trhlo? Este by som siel vyriesit tento problem...
Dik...good

...žádný trhání, potřebuješ vyčistit a seřídit karburaci...

Filous má pravdu. Ale ještě než ty karbece rozjebeš, tak zkus do nádrže nalejt něco na čištění palivové soustavy. Nám funguje v autech PROTEC. Někdy to vyřeší problém.

ondost (Člen)
15.08.2012 07:58:48
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Hm, a to som si myslel, ze uz je vsetko v poriadku. Ono sa to trhanie a 'rozmyslanie' prejavuje len v istych otackach, tak od 4000 do 6000. Idem to dnes este skusit zaniest niekomu, nech sa na to pozrie aj iny clovek. A ten PROTECH to normalne do nadrze naliat spolu s benzinom?

sonyk (Člen)
15.08.2012 08:16:12
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

vervy taky pomohla. Jinak to cukani jak pise filous. Vycistit a seridit karburatory. Taky me to delalo pze mi to pres pul roku stalo a z benalu se usadila nejaka sracka.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
tachec (Člen)
15.08.2012 08:36:38
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

sonyk psal:

vervy taky pomohla. Jinak to cukani jak pise filous. Vycistit a seridit karburatory. Taky me to delalo pze mi to pres pul roku stalo a z benalu se usadila nejaka sracka.

Vykvetla ti tam řepka smile1


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Alessino (Člen)
15.08.2012 10:14:03
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

ondost psal:

... Ono sa to trhanie a 'rozmyslanie' prejavuje len v istych otackach, tak od 4000 do 6000. ....?

Nevim jak je to na B6ce ale B12ka ma v tomhle rozmezi diru (je to videt i na origo grafu kroutaku).

kdrk (Člen)
15.08.2012 11:09:15
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Alessino psal:
ondost psal:

... Ono sa to trhanie a 'rozmyslanie' prejavuje len v istych otackach, tak od 4000 do 6000. ....?

Nevim jak je to na B6ce ale B12ka ma v tomhle rozmezi diru (je to videt i na origo grafu kroutaku).

Má to  stejně.  zatáhne ve 4000 a pak v 6000. Mezi tim je to znát že je to volnější. Ale necukásmile1

ondost (Člen)
15.08.2012 12:11:14
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Tak dik smile1. Idem ju este troska potrapit do vyssich otacok a uvidim ci nepotrebovala len prehnat. No a ak najdem este niekoho kto by sa na to mohol pozriet, tak by som to skonzultoval...

sonyk (Člen)
15.08.2012 12:48:11
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

tachec psal:
sonyk psal:

vervy taky pomohla. Jinak to cukani jak pise filous. Vycistit a seridit karburatory. Taky me to delalo pze mi to pres pul roku stalo a z benalu se usadila nejaka sracka.

Vykvetla ti tam řepka smile1

mozna i kukurice. bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
kdrk (Člen)
15.08.2012 21:51:25
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

ondost psal:

Tak dik smile1. Idem ju este troska potrapit do vyssich otacok a uvidim ci nepotrebovala len prehnat. No a ak najdem este niekoho kto by sa na to mohol pozriet, tak by som to skonzultoval...

U nás žije Filousgood ale nevim koho tam máte u vás. Sem to máš trochen z rukyidontknow

ondost (Člen)
16.08.2012 09:42:58
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

No, tak to veru je zrovna trochen problem :) Tu nepoznam nikoho specialneho, len skusam roznych ludi co robia s motorkami...

Filous (Člen)
18.08.2012 22:36:28
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

kdrk psal:
ondost psal:

Tak dik smile1. Idem ju este troska potrapit do vyssich otacok a uvidim ci nepotrebovala len prehnat. No a ak najdem este niekoho kto by sa na to mohol pozriet, tak by som to skonzultoval...

U nás žije Filousgood ale nevim koho tam máte u vás. Sem to máš trochen z rukyidontknow

...Filous by žil nejrači uplně něgde jindesmile2 ...sem se dneska vrátil z vejletu po Rakousích a zvracet se mi chtělo hnet za čárousmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
19.08.2012 18:41:01
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Filous psal:
kdrk psal:
ondost psal:

Tak dik smile1. Idem ju este troska potrapit do vyssich otacok a uvidim ci nepotrebovala len prehnat. No a ak najdem este niekoho kto by sa na to mohol pozriet, tak by som to skonzultoval...

U nás žije Filousgood ale nevim koho tam máte u vás. Sem to máš trochen z rukyidontknow

...Filous by žil nejrači uplně něgde jindesmile2 ...sem se dneska vrátil z vejletu po Rakousích a zvracet se mi chtělo hnet za čárousmile2

Já to měl přet třema týdnama uplně stejně,jako by to byl jinej svět a ta naše povaha česká mě začíná lezt krkemsick Sme vážně vyjebanej národsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
19.08.2012 20:01:55
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

VikecB12 psal:
Filous psal:
kdrk psal:

U nás žije Filousgood ale nevim koho tam máte u vás. Sem to máš trochen z rukyidontknow

...Filous by žil nejrači uplně něgde jindesmile2 ...sem se dneska vrátil z vejletu po Rakousích a zvracet se mi chtělo hnet za čárousmile2

Já to měl přet třema týdnama uplně stejně,jako by to byl jinej svět a ta naše povaha česká mě začíná lezt krkemsick Sme vážně vyjebanej národsmile2

chlapci,chlapci ..vy se mi zdá ňák málo hulíte ....smokinbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Inženýrek (Člen)
22.03.2020 15:17:17
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Dotaz. Od podzimu to stálo, teď příjdu votočim a chytne na první škrtnutí.
Mám ale trable v tom, když se mašina zahřeje tak chcípne a jde natočit zase až vychladne. Takhle je to pokaždý. Chcípne jakoby postupně přestala mít palivo.
Nádrží ani kohoutem to není, dělá to stejně tak když dám přívod z kanystru na přímo a vyloučím i filtr.
Svíčkama to taky není, po výměně furt stejný projev závady a jiskru dávají i když je to teplý.
Vyzkoušel jsem snad vše a nevím co s tím help


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Filous (Člen)
22.03.2020 16:23:42
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Inženýrek psal:

Dotaz. Od podzimu to stálo, teď příjdu votočim a chytne na první škrtnutí.
Mám ale trable v tom, když se mašina zahřeje tak chcípne a jde natočit zase až vychladne. Takhle je to pokaždý. Chcípne jakoby postupně přestala mít palivo.
Nádrží ani kohoutem to není, dělá to stejně tak když dám přívod z kanystru na přímo a vyloučím i filtr.
Svíčkama to taky není, po výměně furt stejný projev závady a jiskru dávají i když je to teplý.
Vyzkoušel jsem snad vše a nevím co s tím help

...natoč to , se sytičem hned vyjeď, po kilometru stahni sytič, pořádně to vohřej a řek bych, že bude po problému...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Inženýrek (Člen)
23.03.2020 18:31:45
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Filous psal:
Inženýrek psal:

Dotaz. Od podzimu to stálo, teď příjdu votočim a chytne na první škrtnutí.
Mám ale trable v tom, když se mašina zahřeje tak chcípne a jde natočit zase až vychladne. Takhle je to pokaždý. Chcípne jakoby postupně přestala mít palivo.
Nádrží ani kohoutem to není, dělá to stejně tak když dám přívod z kanystru na přímo a vyloučím i filtr.
Svíčkama to taky není, po výměně furt stejný projev závady a jiskru dávají i když je to teplý.
Vyzkoušel jsem snad vše a nevím co s tím help

...natoč to , se sytičem hned vyjeď, po kilometru stahni sytič, pořádně to vohřej a řek bych, že bude po problému...

Takže.... Po dnešní zkoušce jsem u nás ve vsi za úplnýho magora když v nule jezdím půlhodiny sem a tam. Nevadí.
Každopádně po vohřátí na 80-100(volej) šel v nízkejch na 3. Včera to v týhle teplotě už neběželo vůbec a nešlo ani nastartovat. Teď jsem to sice na chvíli natočil, ale pak už se to zas udusilo.
Až bude čas a vo pár stupňů víc tak to pak zase zkusím.
Pokud se to ale vyřeší takhle samo jak píšeš, čím to herdek je?
Jdu si dát štamprdli wine na zahřátí.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Filous (Člen)
24.03.2020 10:15:02
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Inženýrek psal:
Filous psal:
Inženýrek psal:

Dotaz. Od podzimu to stálo, teď příjdu votočim a chytne na první škrtnutí.
Mám ale trable v tom, když se mašina zahřeje tak chcípne a jde natočit zase až vychladne. Takhle je to pokaždý. Chcípne jakoby postupně přestala mít palivo.
Nádrží ani kohoutem to není, dělá to stejně tak když dám přívod z kanystru na přímo a vyloučím i filtr.
Svíčkama to taky není, po výměně furt stejný projev závady a jiskru dávají i když je to teplý.
Vyzkoušel jsem snad vše a nevím co s tím help

...natoč to , se sytičem hned vyjeď, po kilometru stahni sytič, pořádně to vohřej a řek bych, že bude po problému...

Takže.... Po dnešní zkoušce jsem u nás ve vsi za úplnýho magora když v nule jezdím půlhodiny sem a tam. Nevadí.
Každopádně po vohřátí na 80-100(volej) šel v nízkejch na 3. Včera to v týhle teplotě už neběželo vůbec a nešlo ani nastartovat. Teď jsem to sice na chvíli natočil, ale pak už se to zas udusilo.
Až bude čas a vo pár stupňů víc tak to pak zase zkusím.
Pokud se to ale vyřeší takhle samo jak píšeš, čím to herdek je?
Jdu si dát štamprdli wine na zahřátí.

...v tom případě ti nejspiš nezbejvá jiná možnost než udělat karbce...ještě jedna možnost, pokud máš schovaný nějaký starý svíce, tak je zkus přehodit, ale to je jen taková berlička, nicméně je to na chvíli, tak to můžeš zkusit...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Inženýrek (Člen)
24.03.2020 14:42:34
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Filous psal:
Inženýrek psal:
Filous psal:


...natoč to , se sytičem hned vyjeď, po kilometru stahni sytič, pořádně to vohřej a řek bych, že bude po problému...

Takže.... Po dnešní zkoušce jsem u nás ve vsi za úplnýho magora když v nule jezdím půlhodiny sem a tam. Nevadí.
Každopádně po vohřátí na 80-100(volej) šel v nízkejch na 3. Včera to v týhle teplotě už neběželo vůbec a nešlo ani nastartovat. Teď jsem to sice na chvíli natočil, ale pak už se to zas udusilo.
Až bude čas a vo pár stupňů víc tak to pak zase zkusím.
Pokud se to ale vyřeší takhle samo jak píšeš, čím to herdek je?
Jdu si dát štamprdli wine na zahřátí.

...v tom případě ti nejspiš nezbejvá jiná možnost než udělat karbce...ještě jedna možnost, pokud máš schovaný nějaký starý svíce, tak je zkus přehodit, ale to je jen taková berlička, nicméně je to na chvíli, tak to můžeš zkusit...

Svíce jsem vyměnil, tím to není.
Udělat karbce v jakým smyslu? Vo vejkendu jsem je měl venku, rozdělaný, myslel jsem že bude třeba někde bordel, vše čistý, průchozí. Chtěl jsem udělat podtlaky, ale vzhledem k tomu že na místě to nejsem schopnej pořádně zahřát, tak jsem se k tomu nedostal. Navíc dokud není motor zahřátej, tak šlape jak hodinky. Drží krásně točky, po zavření plynu taky padaj rychle.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Filous (Člen)
24.03.2020 15:03:08
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

...takhle po internetu těžko říct, ale něco bude špatně na karburátorech, takže ještě jednou a lépe...zkontrolovat hladiny, těsnění pod pilot screw, usazení jehel v šoupátku, těsnění pod víčkama membrán, profoukat tlakovým vzduchem všechny kanály, je tam spousta věcí, který můžou být špatně...každopádně problém hledej v karburaci...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
24.03.2020 16:09:18
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Jako vždy, rejpal ses v tom ? Taks to rozjebals :)
Nerejpal a vloni to běhalo správně ? Tak je prostě kurva zima, počkej, až bude teplo :)


ale di, Ty brepto ...
Inženýrek (Člen)
24.03.2020 17:00:16
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

huskyb12 psal:

Jako vždy, rejpal ses v tom ? Taks to rozjebals :)
Nerejpal a vloni to běhalo správně ? Tak je prostě kurva zima, počkej, až bude teplo :)

Zatím moc nerejpal, rozjebání teprve příjde smokin
Až bude teplo, tak budu řešit zas jiný věci, který se řešej při většim teple smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
24.03.2020 17:12:09
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Filous psal:

...takhle po internetu těžko říct, ale něco bude špatně na karburátorech, takže ještě jednou a lépe...zkontrolovat hladiny, těsnění pod pilot screw, usazení jehel v šoupátku, těsnění pod víčkama membrán, profoukat tlakovým vzduchem všechny kanály, je tam spousta věcí, který můžou být špatně...každopádně problém hledej v karburaci...

právě že taky vidím problém v karburátorech, proto se ptám, jakej vliv může mít zahřátí na špatnej chod.
všechno co šlo jsem vzduchem profoukal. Až to teda znova rozhodim, tak zkusím mrknout na těsnění. Šoupátka navomak choděj všechny stejně, jehli byli taky tam kde mají být.
Další dotaz pak bude... kde se scháněj fičury pro repas smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
K.a.s.y.m. (Člen)
25.03.2020 19:28:58
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Inženýrek psal:
Filous psal:

...takhle po internetu těžko říct, ale něco bude špatně na karburátorech, takže ještě jednou a lépe...zkontrolovat hladiny, těsnění pod pilot screw, usazení jehel v šoupátku, těsnění pod víčkama membrán, profoukat tlakovým vzduchem všechny kanály, je tam spousta věcí, který můžou být špatně...každopádně problém hledej v karburaci...

právě že taky vidím problém v karburátorech, proto se ptám, jakej vliv může mít zahřátí na špatnej chod.
všechno co šlo jsem vzduchem profoukal. Až to teda znova rozhodim, tak zkusím mrknout na těsnění. Šoupátka navomak choděj všechny stejně, jehli byli taky tam kde mají být.
Další dotaz pak bude... kde se scháněj fičury pro repas smile1

po ohřáti potřebuje motor pro chod jiný poměr benzín vzduch a po stažení sytiče tam prostě máš nejspíš málo benzinu..viděl bych to ucpanej jeden z těch mrňavejch kanálků co ti honěj volnoběžný okruh.. zkus měkký měděný drátek a velmi jemně je těma kanálkama zkusit prostrčit..určitě na něco narazíš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Inženýrek (Člen)
13.04.2020 18:24:05
Offline

Re: Po zahriati chcipa, nestartuje

Konečně jsem se vo vejkendu dostal k tomu abych pořešil kde je problém...
report opravy...
Já píčus pussy jsem si prvně nevšiml zvýšený hladiny oleje redface (když jsem ho kontroloval, nepřišlo mi divný, že je tam nad limit, protože jsem si v duchu řek že nestojí rovně), tzn. propouštěl palivový kohout, tzn. propouštěli karburátory. Kohout opravený (náhrada od Moura, podruhé díky), kontrola ventilů, vše šlape jak má. Teď ještě pořešit těsnění v karburaci.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr