Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » 26.8.2020 Brno Masarykuv okruh Race track

Koldan (Člen)
21.08.2020 21:14:52
Offline

26.8.2020 Brno Masarykuv okruh Race track

smokincoolbudete tam někdo, ať tam nejsu s béčkem sám?cool


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Libor46 (Člen)
21.08.2020 22:35:25
Offline

Re: 26.8.2020 Brno Masarykuv okruh Race track

Koldan psal:

smokincoolbudete tam někdo, ať tam nejsu s béčkem sám?cool

Čtu o tom až teď... Zítra začne vyřizování a obvolávání, snad to vyjde a dojel bych. Který den tam budeš?
Jen už bohužel nemám bandasku, ale na jebce se tam taky dá projet bigsmile


Bandit pičo!
ABik (Člen)
22.08.2020 08:29:04
Offline

Re: 26.8.2020 Brno Masarykuv okruh Race track

Koldan psal:

smokincoolbudete tam někdo, ať tam nejsu s béčkem sám?cool

Kterou jedeš skupinu? Přijedu se na tebe podívat.

Koldan (Člen)
22.08.2020 16:24:00
Offline

Re: 26.8.2020 Brno Masarykuv okruh Race track

budu tam 26. a jedu samozřejmě D po těch letech flakani by nemělo cokoliv jiného smyslbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
22.08.2020 20:34:55
Offline

Re: 26.8.2020 Brno Masarykuv okruh Race track

Zlatomile,mám doma ty tvoje nepromoky. Nevím ale,jestli ten příští tyden budu doma,máme blátotlačkový závody kdesi v piči v čechách... Nemám na tebe číslo. Foun mám v profilu,tak se kdyžtak nějak vozvi a domluvíme někdy někde předáfku.good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
28.08.2020 08:22:44
Offline

Re: 26.8.2020 Brno Masarykuv okruh Race track

Vikec tak sem to nestih, vono to bylo všechno tak nějak naknap, ozvu sa příští týden a domluvíme sa.

Ináč jízdy fajne. Inkviz vypadá furt stejně, aj Filous sa na mňa došel podívat a zkecli zme. Byl sem tam spíš za egsota, páč na naháči a eště devatenáct roků starým tam už nigdo nebyl. Navíc bych řekl, že sem byl jednoznačně nejvíc narvanej v mundůru, vono sa mi to ňak srazilo přes zimubigsmile Každopádně lítal sem si na jistotku něgde na chvostě, užil si to až na ten závěr. Měl sem obuty Dunlop Sportsmart TT, novou sadu, najeto cca 700 km. No a po třech kolech mi přišlo, že sů chlupaté víc než je zdrávo, žmolky po celý gumě, na okrajích nahrnutý. Tag sem se bavil s Inkvizem a říkal, že to vidí na velký tlak. Nechal sem to změřit a na předku bylo 2,4, na zadku 2,1. Tag změ to ubrali na 2,1 a 1,8. Ve čtvrtý rundě asi po druhým kole, sa to začalo najednou pot zatkem vlnit a bylo po prdeli, guma prázdná, tagže sem sa nechal odvézt dodávkoj do paddocku, tam gumař našel v gumě díru, že to vypadá jak od šutru, druhej kluk tam něco říkal, že i ulítlá závažíčka to můžou udělat. Vogo já kerej neměl nigdá defekt ani v károj ho chytnu na nejmíň pravděpodobným místě na okruhu. surprisedKnoty co jsem měl já byly malý, tak sem obešel parkoviště a jeden kolega mi tam pučil jeho, gumař tam zarval tu vývrtku, párkrát zakvedlal, pak poslintal knoty lepidlem a zarval je tam. Tady by to mohlo dobře skončit. Pičupussy! Díra nešla zalepit, já potřeboval dojet dom, tagže holt přezut. Měli tam jen Pireli Diablo Supercorsa takže včetně přezutí 6600 Kčsmile2  Až potom jsem potkal Darka a ten mi řekl, že jsem trouba, že mi mohli dát zdarma něco jetýho. Tagže holt taková hořká tečka nakonec, nemluvě o tom, že mám nazutou 190 šprcku. Su trůba.smile2

Ináč sem si tak přemýšlel po cestě domů, na tý nový gumě, že co bych dělal, dyby sa mi něco podobnýho stalo třeba něgde po cestě z výletu, z Čech apod., 300 km od baráku, že prdnu gumu a nebudu ju schopný dát do rychtiku. Řešili jste to někdy?
smile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Dark (Člen)
28.08.2020 09:01:59
Offline

Re: 26.8.2020 Brno Masarykuv okruh Race track

Kámo hlavně ze jsi si to uzilgood

Škoda ze jsem Tě nepotkal dřív jsi si mohl vzít auto a někam si to dovést....možná by jsi něco prošetřil....idontknow

Venku sedíš na patniku zavoláš si asistenci a oni Tě odvezou do servisucool

Koldan (Člen)
28.08.2020 11:16:07
Offline

Re: 26.8.2020 Brno Masarykuv okruh Race track

Dark psal:

Kámo hlavně ze jsi si to uzilgood

Škoda ze jsem Tě nepotkal dřív jsi si mohl vzít auto a někam si to dovést....možná by jsi něco prošetřil....idontknow

Venku sedíš na patniku zavoláš si asistenci a oni Tě odvezou do servisucool

Děkuju, užil. Holt seberu děckám ot huby ňáký zákusky a snížím množství vypitého alkoholu týdně na 5 litrů vínaevil Auto pučit ani ne, spíš mě mohlo napadnout říct, ať mi tam hodí jako provizorku na dojetí něco jetýho. Na druhů stranu si teď připadám jak Kakin, kerej jezdíval na starým šeskovým béčku 160 šprcku, páč ta 190 na plnotučný jednoznačně přidává na agresivitě, vo tem žádnásmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
čočkin (Člen)
10.09.2020 19:40:39
Offline

Re: 26.8.2020 Brno Masarykuv okruh Race track

měli ti to zalepit hříbkem zevnitř a drželo by to... Jednou se mi to taky stalo, knoty nedrželi protože byla už úplně sjetá guma a tim pádem málo "masa" hříbek v poho.good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr