Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kod barvy.

Libor.P (Člen)
26.10.2009 18:06:28
Offline

Kod barvy.

Chtěl bych si namíchat barvu do spreje na opravu laku na rámu.Kde se dá vyčíst nebo zjistit číslo barvy.Mám origo tmavou modrou metalízu. Díky.

1langos (Člen)
26.10.2009 19:43:43
Offline

Re: Kod barvy.

Barva na mašinu je docela problém jelikož to všude nendokážou namíchat(i když tvrdí není problém ale pak to stojí za h...,vlastní zkušenost).Dávají se tam speciální odstíny které se na na auta nedávají takže jedině do scpeciálky na laky a tam ti určiě poradí.A pokud ne a mašina nebyla nikdy přelakovaná tak se to dá dohledat u origo zastoupení Suzuki.


Život je boj ale né válka
ross (Člen)
26.10.2009 20:20:51
Offline

Re: Kod barvy.

přes barvy je tady moderátor

ale už někdy v minulosti psal, že je to pro něho kšeft na piču

a výsledek asi taky nebude nic moc

takže pohledej ve starších diskuzích


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
corimec (Člen)
26.10.2009 20:50:52
Offline

Re: Kod barvy.

Libor.P psal:

Chtěl bych si namíchat barvu do spreje na opravu laku na rámu.Kde se dá vyčíst nebo zjistit číslo barvy.Mám origo tmavou modrou metalízu. Díky.

Já mám taky modrou metlu viz profil
a kod barvy je Y7H

corimec (Člen)
26.10.2009 20:52:23
Offline

Re: Kod barvy.

našel jsem to v servisní knížce a barva sedí už jsem si to taky nechal míchat

osiris (Člen)
26.10.2009 22:52:31
Offline

Re: Kod barvy.

Libor.P psal:

Chtěl bych si namíchat barvu do spreje na opravu laku na rámu.Kde se dá vyčíst nebo zjistit číslo barvy.Mám origo tmavou modrou metalízu. Díky.

...jestli to máš 01/02 tak to může bejt Y7H, jinak tam na tomhle modelu bejvá ještě podobná YAR ...přesněji bys mi musel říct r.v. a vin
...někdy je to dole na nádrži
...barvu ti můžu namíchat i naplnit do spreje


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
26.10.2009 23:04:52
Offline

Re: Kod barvy.

1langos psal:

Barva na mašinu je docela problém jelikož to všude nendokážou namíchat(i když tvrdí není problém ale pak to stojí za h...,vlastní zkušenost).Dávají se tam speciální odstíny které se na na auta nedávají takže jedině do scpeciálky na laky a tam ti určiě poradí.A pokud ne a mašina nebyla nikdy přelakovaná tak se to dá dohledat u origo zastoupení Suzuki.

...barvy na motorky jsou úplně stejný jako ty na auta, žádný speciality co by nebylo běžný i u aut se nepoužívaj smile1
...ono to s tím že to "pak stojí za h..." ale ve velkým procentu bejvá tím že každej kdo má do prdele díru si myslí že to umí nebo dokáže nastříkat a opak je pravdou, prachsprostě to zkurví a pak pičuje že to stojí za hovno
...ke všemu sis ji nechal nacpat do spreje viď, a i kdyby ne, jestli běžně nestříkáš tak jsi dal určitě běžně šedej plnič a přitom pod tu tvoji má přijít tmavě šedej (ve vyjímce to může mít některej výrobce jinak), kolik jsi dal vrstev? jaký překrytí? jakou rychlostí? kolik barvy z pistole? jakým tlakem? jakej jsi měl paprsek? dělal jsi záprachovou vrstvu nebo jsi stříkal bez ní? stříkal jsi rozstřik?
...věř, že v drtivý většině případů je to v rukách a naopak i s barvou která není stoprocentně shodná se dá nastříkat tak, že nepoznáš rozdíl smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
27.10.2009 07:23:32
Offline

Re: Kod barvy.

osiris psal:
1langos psal:

Barva na mašinu je docela problém jelikož to všude nendokážou namíchat(i když tvrdí není problém ale pak to stojí za h...,vlastní zkušenost).Dávají se tam speciální odstíny které se na na auta nedávají takže jedině do scpeciálky na laky a tam ti určiě poradí.A pokud ne a mašina nebyla nikdy přelakovaná tak se to dá dohledat u origo zastoupení Suzuki.

...barvy na motorky jsou úplně stejný jako ty na auta, žádný speciality co by nebylo běžný i u aut se nepoužívaj smile1
...ono to s tím že to "pak stojí za h..." ale ve velkým procentu bejvá tím že každej kdo má do prdele díru si myslí že to umí nebo dokáže nastříkat a opak je pravdou, prachsprostě to zkurví a pak pičuje že to stojí za hovno
...ke všemu sis ji nechal nacpat do spreje viď, a i kdyby ne, jestli běžně nestříkáš tak jsi dal určitě běžně šedej plnič a přitom pod tu tvoji má přijít tmavě šedej (ve vyjímce to může mít některej výrobce jinak), kolik jsi dal vrstev? jaký překrytí? jakou rychlostí? kolik barvy z pistole? jakým tlakem? jakej jsi měl paprsek? dělal jsi záprachovou vrstvu nebo jsi stříkal bez ní? stříkal jsi rozstřik?
...věř, že v drtivý většině případů je to v rukách a naopak i s barvou která není stoprocentně shodná se dá nastříkat tak, že nepoznáš rozdíl smile1

goodgoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
portojuris (Host)
01.07.2018 14:23:31

Re: Kod barvy.

zdravi hledam kod barvy na bandita 1200n 2005
vin JS1A9113100110369
DIKY

osiris (Člen)
01.07.2018 19:07:50
Offline

Re: Kod barvy.

...nejsem si úplně jistej, nejde mi dohromady to co píšeš a co máš na fotce, ale mohla by to být YAR


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
02.07.2018 13:56:14
Offline

Re: Kod barvy.

portojuris psal:

zdravi hledam kod barvy na bandita 1200n 2005
vin JS1A9113100110369
DIKY

Kurva Bubne,co to máš za kravskej nickbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Buben 666 (Člen)
02.07.2018 16:13:34
Offline

Re: Kod barvy.

jo a co tenhlefuck

VikecB12 (Člen)
02.07.2018 22:58:53
Offline

Re: Kod barvy.

No to už je lepšígood bigsmile
Osi,nebo někdo kompetentní,smázněte Bubnovi prosím tu první registraci. Dik.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
huskyb12 (Administrator)
03.07.2018 09:08:35
Offline

Re: Kod barvy.

Hotovo


ale di, Ty brepto ...
osiris (Člen)
30.09.2020 22:35:49
Offline

Re: Kod barvy.

...prosímtě, ty co jsi mi teď mailem psal, že chceš Y7H, ano, možný to namíchat je, ale já ti to nemám jak dát vědět, protože se mi odpovědi vrací, že prej to vyhazuje google jako spam
...zkus se podívát, jestli ti to pustilo aspoň do spamovýho koše, nebo jestli vůbec, případně zkus povolit doménu suzukibandit.cz jako důvěryhodnou, i když teda není bigsmile, jestli to teda jde smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr