Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Takhle na ně :)

Lihy (Člen)
04.03.2021 18:11:15
Offline

Takhle na ně :)

VikecB12 (Člen)
04.03.2021 19:21:01
Offline

Re: Takhle na ně :)

bigsmilegood Tak kdo tomu tady velíbigsmilegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
huskyb12 (Administrator)
04.03.2021 20:44:49
Offline

Re: Takhle na ně :)

VikecB12 psal:

bigsmilegood Tak kdo tomu tady velíbigsmilegood

pan mlčoch :)


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
05.03.2021 07:46:07
Offline

Re: Takhle na ně :)

Kdo chce jít proti národu... bigsmile

Já myslím, že obdivný rozhovor na Svobodném vysílači ho nemine.. cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
05.03.2021 13:44:42
Offline

Re: Takhle na ně :)

Teďka sem si četl článek,jak fízli na štyrkolkách kontrolujou běžkaře někde na horách..
To má obrovskou společenskou nebezpečnost a je potřeba to potírat důsledně...
Drako prominebigsmile,ale tohle přece nemuže dělat normální člověk co má mozek v hlavěidontknow Ty lidi to musí bavit,jinak to není možný.
Nahoře máme partičku pičusů,kerý mají sedět a to neřešï nikdo. Co se bude muset přihodit,aby to přeteklo?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
fido (Člen)
05.03.2021 16:29:24
Offline

Re: Takhle na ně :)

Ta parta pičusů tam sedí minimálně 30 let. Po tuto dobu tento stát nikdo neřídí a podle toho to vypadá. Každej má hlavu ve své, či cizí prdeli a všem je to ukradený. Západní ceny a východní platy. Sviňárny kam se podíváš


bla...blabla...!
K.a.s.y.m. (Člen)
05.03.2021 16:50:37
Offline

Re: Takhle na ně :)

bigsmile

VikecB12 psal:

Teďka sem si četl článek,jak fízli na štyrkolkách kontrolujou běžkaře někde na horách..
To má obrovskou společenskou nebezpečnost a je potřeba to potírat důsledně...
Drako prominebigsmile,ale tohle přece nemuže dělat normální člověk co má mozek v hlavěidontknow Ty lidi to musí bavit,jinak to není možný.
Nahoře máme partičku pičusů,kerý mají sedět a to neřešï nikdo. Co se bude muset přihodit,aby to přeteklo?

By jsi si nesel za statni prachy uzivat na ctyrkole na snehu po horach??ja teda jo. A pozadat 11 lidi o doklady byt s nechuti bych taky skousnul..a presne takhle si myslim ze to i bylo..ten jeden z kontolovanych co pise pro nejaky sportovni casopis tak tak i popisoval..policajti z toho odvareny nebyli,ale dostali rozkaz tak co uz, navic zadny prestupek neresili ..alespon si uzili jezdeni na nase utraty.😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
05.03.2021 18:46:32
Offline

Re: Takhle na ně :)

Vono se taky dá říct "šéfe,nebyla tam ani noha,projeli sme to projistotu dvakrát a ani živáčka" bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lihy (Člen)
05.03.2021 20:02:19
Offline

Re: Takhle na ně :)

VikecB12 psal:

Vono se taky dá říct "šéfe,nebyla tam ani noha,projeli sme to projistotu dvakrát a ani živáčka" bigsmile

good přesně, jenže to by nesměli mít v palici nasráno help

Pšán (Člen)
05.03.2021 21:14:46
Offline

Re: Takhle na ně :)

K.a.s.y.m. psal:

bigsmile

VikecB12 psal:

Teďka sem si četl článek,jak fízli na štyrkolkách kontrolujou běžkaře někde na horách..
To má obrovskou společenskou nebezpečnost a je potřeba to potírat důsledně...
Drako prominebigsmile,ale tohle přece nemuže dělat normální člověk co má mozek v hlavěidontknow Ty lidi to musí bavit,jinak to není možný.
Nahoře máme partičku pičusů,kerý mají sedět a to neřešï nikdo. Co se bude muset přihodit,aby to přeteklo?

By jsi si nesel za statni prachy uzivat na ctyrkole na snehu po horach??ja teda jo. A pozadat 11 lidi o doklady byt s nechuti bych taky skousnul..a presne takhle si myslim ze to i bylo..ten jeden z kontolovanych co pise pro nejaky sportovni casopis tak tak i popisoval..policajti z toho odvareny nebyli,ale dostali rozkaz tak co uz, navic zadny prestupek neresili ..alespon si uzili jezdeni na nase utraty.😁

..celkem si tě vážím,ale pokud jsi tohle myslel vážně,tak se ta úcta nějak vytratila..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
K.a.s.y.m. (Člen)
05.03.2021 22:12:38
Offline

Re: Takhle na ně :)

Pšán psal:
K.a.s.y.m. psal:

bigsmile

VikecB12 psal:

Teďka sem si četl článek,jak fízli na štyrkolkách kontrolujou běžkaře někde na horách..
To má obrovskou společenskou nebezpečnost a je potřeba to potírat důsledně...
Drako prominebigsmile,ale tohle přece nemuže dělat normální člověk co má mozek v hlavěidontknow Ty lidi to musí bavit,jinak to není možný.
Nahoře máme partičku pičusů,kerý mají sedět a to neřešï nikdo. Co se bude muset přihodit,aby to přeteklo?

By jsi si nesel za statni prachy uzivat na ctyrkole na snehu po horach??ja teda jo. A pozadat 11 lidi o doklady byt s nechuti bych taky skousnul..a presne takhle si myslim ze to i bylo..ten jeden z kontolovanych co pise pro nejaky sportovni casopis tak tak i popisoval..policajti z toho odvareny nebyli,ale dostali rozkaz tak co uz, navic zadny prestupek neresili ..alespon si uzili jezdeni na nase utraty.😁

..celkem si tě vážím,ale pokud jsi tohle myslel vážně,tak se ta úcta nějak vytratila..

Jsou veci ktery zmenit muzu a ktere ne..tohle je ta ktera v soucasne dobe zmenit ani ovlivnit nemuzu...ze to takhle nekterymu z tech pochuzkaru probehlo hlavou se klidne vsad. Dostali rozkaz tak sli.
Ja uz jsem v soucasny dobe u tehle a tomu podobnych zprav tak nad veci ze je mi i vcelku jedno jak jsi to pochopil. A ver ze jako cloveka si te taky vazim👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
05.03.2021 22:47:33
Offline

Re: Takhle na ně :)

Mě spíš děsí,kam to směřuje. Teďka budou lidi vyhazovat z hokny kvuli odmítnutí testu,za půl roku za odmítnutí očkování?? Chápu to správně?
Soudruzi by se měli chytnout za ruce a společně odkráčet dopiče a klíďo před sebou můžou strkat zemana na kryplkárce... Tam nahoře už fšem hrabe,ráno něco vypotí,v poledne to změní,odpoledne to upraví a pokaždé k tomu udělají tiskovkubigsmile Pičusi.fuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
06.03.2021 00:33:52
Offline

Re: Takhle na ně :)

VikecB12 psal:

Mě spíš děsí,kam to směřuje. Teďka budou lidi vyhazovat z hokny kvuli odmítnutí testu,za půl roku za odmítnutí očkování?? Chápu to správně?
Soudruzi by se měli chytnout za ruce a společně odkráčet dopiče a klíďo před sebou můžou strkat zemana na kryplkárce... Tam nahoře už fšem hrabe,ráno něco vypotí,v poledne to změní,odpoledne to upraví a pokaždé k tomu udělají tiskovkubigsmile Pičusi.fuck

ale piču. je to ízy. Sáhni si do sfědomí a řekni si upřímně co děláš pro firmu, jag funguješ, co vojebáváš, co ne. Pag sa podívaj kolem sebe na šéfy, estli je to čuramedán, tak máš smolu. Estli je tam normální borec, tag ťa v žádném případě nepustí, bez ohledu na to, estli si necháš tyčků rýpat v rypáku nebo ni. Estli bude nad tebů vořešprut, kerý bude bazírovat na těchto chujovinách, tož mu zapleskaj ušiska do hlavy a di vo dům dál. Estli nejsi debil, tož ti garantuju, že v dnešní době je o řidiče, fachmany, otborníky, dělnické pozice zájem.
Ináč co já sem zažil bylo to, že spousta schopných zůstává z loajality, slušnosti, tam kde by nemuseli a jiní vysírači kolují a vyžírají a svou drzostí sa posůvajů dál.cool


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
06.03.2021 01:23:40
Offline

Re: Takhle na ně :)

Já su v klidu,sám sebe testovat nebudubigsmile(taky bych ani nemusel,dnes sem skončil covidkaranténu),ale to co popisuješ je realita v podniku,kde je třeba 30-50lidí a je tam nějakej osobní kontakt a lidi se navzájem znají. Ale třeba moja dělá v Daikinu,mají tam vosum set lidí a tam se nikdo s nikym nevybavuje,naprosto anonimní prostředí,kde je člověk jen položka a jedou podle toho,co po ránu nějakej pičus vymyslí a ihned to zavedeidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
06.03.2021 22:26:05
Offline

Re: Takhle na ně :)

VikecB12 psal:

Já su v klidu,sám sebe testovat nebudubigsmile(taky bych ani nemusel,dnes sem skončil covidkaranténu),ale to co popisuješ je realita v podniku,kde je třeba 30-50lidí a je tam nějakej osobní kontakt a lidi se navzájem znají. Ale třeba moja dělá v Daikinu,mají tam vosum set lidí a tam se nikdo s nikym nevybavuje,naprosto anonimní prostředí,kde je člověk jen položka a jedou podle toho,co po ránu nějakej pičus vymyslí a ihned to zavedeidontknow

Tak to proste ve fabrikach je..na to si bud zvyknes nebo jdes jinam.Je treba se stat pro zamestnavatele nepostradatelny pak jsi ve fabrice v pohode..a nebo ji nauc tocit volantem a jezdete spolu dvouma autama..pak jste uplne v pohode😂🚙🚙


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
08.03.2021 09:06:17
Offline

Re: Takhle na ně :)

Jsem napsal elaborát, ale pak jsem to zase smazal...
Policajty bych nepranýřoval. Minimálně ty, kteří ty kontroly provádějí.
Ten právník z videa... Je magor. Zřejmě notorický stěžovatel (https://pavelherman.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=692166), který má sklony k tomu být teatrální (nechá se točit při tom jak říká: "Kdo chce jít proti národu?"). Na policajty, kteří prostě nemají právnické vzdělání jako on si dovolí, ale když pak dojde k sobě rovným (jiným právníků, soudcům), tak je jeho bilance tragická (viz třeba http://nssoud.cz/files/SOUDNI_VYKON/202 … 123739.pdf). Ale i takto se dá vykonávat advokátní činnost. Zakázáno to není.
Ve velkým podniku to ani nejde jinak, než na koncových pozicích mít člověka/položku která je nahraditelná a jsou prostě věci, které je potřeba nařídit direktivně a ne pomocí participativního rozhodování. Pak je možnost zůstat a nebo odejít pokud s tím nesouhlasíš.
Být nepostradatelný podle mě taky není řešení, protože to může skončit v lepší případě nekonečnou pohotovostí v tom horším nekonečnýma přesčasama.

Jinak ale souhlasím, že v současné politické garnituře která má reálnou šanci se dostat do parlamentu není nikdo, kdo má podle mě potenciál vytáhnout republiku z toho kde je teď.
Andrej se v tom plácá, Fiala ani v křeči, Rakušan má zkušenost max. s řízením Kolína, Tomio a Pekarová... To asi nechceš... Komunisti doufám tam už nebudou, Bartoš má možná nějaký "charizma", ale jako premiéra nevim co od něj čekat... Hamáček je možná jedinej s nějakou zkušeností, ale za mě to není ten co by dokázal tu zemi vytáhnout výše (sám je teď součástí jejího potápění).
Je prostě potřeba udělat pár nepopulárních kroků, který se 30 let odkládaj a nikomu se do toho nechce.
Přiznejme si, že pokud se nestane zázrak a někdo se odněkud nevynoří, tak dalších 10-15 (možná 20) let není šance mít tam někoho schopného.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
08.03.2021 12:07:51
Offline

Re: Takhle na ně :)

Ale tohle fšecko vede k tomu,že je mají lidi v piči,jak politiky,tak poldy a veškerý úřady,protože komu nevěřím,toho nerespektuju,nechám ho,aby drmolil co uzná za vhodný a myslím si svoje (a to už tady bylo). Když to tak pujde dál,povede to jen k fšelijakejm skratům u jinak normálních lidí,protože už toho má většina plný zuby. Myslím že tenhle stav je dlouhodobě neudržitelnej.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
08.03.2021 14:18:18
Offline

Re: Takhle na ně :)

VikecB12 psal:

Ale tohle fšecko vede k tomu,že je mají lidi v piči,jak politiky,tak poldy a veškerý úřady,protože komu nevěřím,toho nerespektuju,nechám ho,aby drmolil co uzná za vhodný a myslím si svoje (a to už tady bylo).

Tohle myslim prameni v nasi narodni nature kde (vztazeno k jednotlivci):
Dodrzujes zakony, narizeni atd.? - Jsi ovce.
Nahlasis nekoho, kdo porusuje zakony, narizeni atd.? - Jsi praskac.
Obchazis zakony, narizeni atd. a nechytnou te?  - Jsi borec.
Obchazis zakony, narizeni atd. a chytnou te? - Je to sikana.

Beru, ze vsechny zakony a narizeni se nelibi vsem, ale to ze je budu vedome porusovat a pak si stezovat, ze me nekdo za to poruseni tresta mi prijde zvlastni.
Nekdo by asi mel rict, ze normalni je zakony a narizeni dodrzovat a ne je ochcavat a vedet, ze kdyz je nebudu dodrzovat, tak se mi muze stat, ze se to nebude resit domluvou.
Jasne, ze ne se vsim musis souhlasit (od toho mame vice nez jednu "politickou stranu"), ale svet proste neni dokonaly. Pokud se ti nejaky nelibi, tak samozrejme muzes usilovat o zmenu, to je v poradku.

VikecB12 psal:

Když to tak pujde dál,povede to jen k fšelijakejm skratům u jinak normálních lidí,protože už toho má většina plný zuby. Myslím že tenhle stav je dlouhodobě neudržitelnej.

Ze stav je dlouhodobe neudrzitelny rikas snad co se zname a ze uz to peknych par let je. smile1
Ja si to nemyslim, ale to neznamena, ze se mi soucasny stav libi.
Uz jsem to tu psal pred lety... Problem je, ze nikdo nema predstavu/vizi, kde tu zemi chce mit a jak toho dosahnout. Politicke programy konci u vykriku:
- Vystopime z EU
- Zlepseni zdravotni pece
- Zrychlime soudy
- Podpora rodin s detmi
Atd....

Kdyz se pak zeptas/podivas jak to chteji resit, tak u kazdeho najdes neco, co by se dalo shrnout jako "nalejeme do toho vic penez a tim se to vyresi" a jak vidis, za 30 let to nic nevyresilo. Jen roste statni dluh.
Me nezajimaji vykriky "Az vystoupime z EU, vsechno bude lepsi.", "Az zvedneme platy ucitelum, vyresime problem skolstvi", "dame vice penez do zdravotnictvi, a tim vyresime problem zdravotnictvi", pac to jsou podle me proste blaboly.
Ja cekam, az prijde clovek, ktery rekne: "Ted nas to bude 5-8 let bolet, ale vytvorime si tim dobry zaklad pro budouci rozvoj". Samozrejme to neznamena, ze to pak bude fakt lepsi, ale vsechno ostatni je podle me jen pokracovani toho co tu mame ted, jen v blede modrem.
Do nekterych veci je potreba riznout radikalneji, aby se hnuly kupredu a cim dele se to odklada, tim vic to bude bolet.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Baltazar (Člen)
08.03.2021 16:13:39
Offline

Re: Takhle na ně :)

Ondráši
1) utahování opasků tu už bylo a všichni víme jak to dopadlo
2) koronáč je sráč, ale tím že zavřeš sjezdovky a dětský hřiště to nevyřešíš
3)jsme nejhorší, ale proč? kdyby jsme vedli statistiku jako v NSR, tak to tak nebude. včera večer jsem na konferenci s němcema měl diskuzi o tom jak to počítaj
4) situace v nemocnicích by nemusela být, kdyby a) nezavřely školy a školky, protože i zdravotníci mají děti b) pozitivní důchodci bez příznaků nebudou v nemocnici viz jako v NSR
ale tak to nebude, protože je potřeba ukázat národu, kdo je tady šéf a může se krást ve velkým úpně bez starostí, viz testy do škol


The father of the little princess of the dawn
VikecB12 (Člen)
08.03.2021 16:44:21
Offline

Re: Takhle na ně :)

Tak samozřejmě že máme nemocnice plný,když za koviďáka kasírujou dvojnásobek lovů. Taky by sis držel kdekoho,když to takhle nesebigsmile
Tahle špína co tam sedí svoji šanci dostala,totálně to projeli u lidí stejně jako EU a bude se to horkotěžko napravovat. Každej den vyplouvá nějakej bordel s jejich kšeftíkama na povrch,tak jak jim má někdo věřit,že to záměrně nenatahujou.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
08.03.2021 17:27:30
Offline

Re: Takhle na ně :)

Baltazar psal:

...

ad 1) Vim, ze utahovani opasku za Kalouska bylo, prubeh si pamatuji taky, ale to, ze si napujcuji tak, ze se dostanu az k dluhove brzde a to bez nejakeho konceptu jak s tim nalozit podle me taky reseni neni. Absolutne nepochybuji o tom, ze az se za par let k te brzde dostanou, tak budou resit, jak ji zvysit a ne jak sestavovat vyrovnany/prebytkovy rozpocet (bez ohledu kdo bude premier).bad
To o cem mluvim je dlouhodoba zmena pristupu, ktera nespociva v tom ze: Je tam problem => Nalej tam vic penez.
Proto bych radsi nez 5000 duchodcum dal ty penize do kompenzaci treba OSVC.
ad 2) a 3) Na opatreni nemam uplne nazor. Nevim jestli je spravne nebo ne neco zavirat ani netusim podle jakeho klice to delaji. Nejsem epidemiolog, abych se hadal o tom co je spatne a co ne. Na to by meli mit data podle kterych se budou rozhodovat. Ze je nemeli na zacatku OK, ale pokud je nemaji ani po roce, tak nekde nekdo neco posral. Ani se neodvazuji premyslet nad tim, ze data maji, ale neumi je pouzit. To by teprve byla tragedie.
ad 4) Nevim presne jak to bylo v cele CR, ale kam jsem spadal ja (Horovice), tak tam pokud se nepletu ma nemocnice svoji skolku, cize tento problem tam nebyl.
V Irsku byly skolky od ledna do minuleho tydne taky zavrene, ale "essential workers" (zdravotnici, hasici...), tam deti mohli davat jako normalne. Takze je otazka, proc to v CR bylo jinak nez jinde?


Muj povzdech byl obecneho razeni. Nebyl primo vztazen na poslednich 12 mesicu. Tam je dost smutne koukat na to co se deje a jak to Andrej nedava, protoze tim trpi vsichni. Ac Andreje fakt nemusim, tak to co predvadi zbytek stran mimo CSSD, ktera se topi s nim, je taky ubohost.
Proto, ac s Vikecem v mnohem nesouhlasim, v tomto pripade musim s jeho nazorem na politickou reprezentaci jako celek souhlasit. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
čočkin (Člen)
08.03.2021 17:33:08
Offline

Re: Takhle na ně :)

je to k zblití...sick


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
08.03.2021 17:39:43
Offline

Re: Takhle na ně :)

mimochodem, ted se válim s koronou a zápalem plic doma už 14 dní...sick


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
VikecB12 (Člen)
08.03.2021 18:43:19
Offline

Re: Takhle na ně :)

Mě třeba sere,že je zavřený kde co,ale květinářství může valit. No a pak se podíváš a zjistíš,že dva největší řetězce s kvítkama patří soudruhu Burešovibigsmile A takovejch náhod tady máme plno,by se v Bruselu mohli učitbigsmile
Kompenzace pro osvc,taky dobrá perla. Dáme vám pětikilo,ale jenom těm,co si připlácí nemocenské pojištění,takže asi tak každýmu 11týmu... Nechcu po nich nic,jenom ať nás nechají dělat.
Autoškola může fungovat,ale závěrečka se dělat nesmíbigsmile (máme splněno a kompenzaci čerpat nikdo nemůže,podnikání mají povolenýsmokin)
Atd.,atd.,atd. do nekonečna. Kocourkov.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
09.03.2021 12:52:46
Offline

Re: Takhle na ně :)

...no a teď mi řekněte, koho půjdete volit??? ...každá strana mě něčim sere a jednotlivci v politice??? ...zmrd vedle zmrda, lhář vedle lháře, zloděj vedle zloděje...světlo na konci tunelu nevidím a nikoho slušnýho taky ne...takže na to seru, protože to stejně nemá smysl...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Čigi (Člen)
09.03.2021 14:13:36
Offline

Re: Takhle na ně :)

Filous psal:

...no a teď mi řekněte, koho půjdete volit??? ...každá strana mě něčim sere a jednotlivci v politice??? ...zmrd vedle zmrda, lhář vedle lháře, zloděj vedle zloděje...světlo na konci tunelu nevidím a nikoho slušnýho taky ne...takže na to seru, protože to stejně nemá smysl...

Prvotni nadseni po tzv. Sametove, kdy jsem k volbam pristupoval "zodpovedne", me opustilo davno a jiz aspon deset let se neucastnim zadnych voleb. Snad bych udelal vyjimku u prezidentskych, protoze tam je to vice o reprezentaci. Pruser, ze se nevyskytuje nikdo, kdo by mohl pozitivne reprezentovat a nejenom delat ostudu.

Na druhou stranu se na sebestredne a arogantni politiky nemuzu zlobit, protoze ja bych do politiky nesel. Vse je jiz delsi dobu +- padesat na padesat. Kazda padesatka je delena od ortodoxnich az po naivni a jak prosazovat taketo neslucitelne ocekavani? Ani ten nejsvatejsi by to nezvladl.

Ke kovidu pouze toto: Kdyby nebyli lide kokoti a chovali se normalne a nechteli vsemozne prosazovat svoje pravdy a prizemni zajmy, tak by zadna omezeni byt nemusela. Kdyz vidim, co se deje v blizkem okoli, tak na kazdy roh kulometni hnizdo.

Mladoch se jde pobavit s vrstevniky na Silvestra na chatu, kde v alkoholove opojenosti dodrzuji tri R. Doma nakazi celou rodinu. Fotr cely obecni urad a mama je jiz v chladaku v cernem pytlu. Pak se proflakne, ze se jeden navratilec na chate pochlubil s tim, ze spolubydlici v GB je pozitivni.  Kolik tento jeden kreten nakazil dalsich hretenu a jestli je v tom vice mrtvych, nevim. Pozitivem je alespon to, ze si synacek take polezel pod kyslikem.

Zene to do kancku dotahla jedna "zodpovedna", tak jsem deset dni polovicce srazel ctyricitky Paralenem, v noci sledoval jak dycha a snazil se dovolat obvodakovi. Meli jsme krasne Vanoce.

Ted k nam stehovave ptactvo dotahlo jihoafrickou. Na svete je finska dve americke a budou dalsi a dalsi.

Lihy (Člen)
09.03.2021 16:12:20
Offline

Re: Takhle na ně :)

Filous psal:

...no a teď mi řekněte, koho půjdete volit??? ....

Asi jako ty... Myslim, že něco v tom smyslu jak to beru já říkal kdesi Fanánek. Můj hlas nedostane nikdo komu neuvěřim. Tím, že bych volil "menší zlo" stále dávám svůj hlas zlu, takže si ho nechám a je mi jedno kterej mamrd tam bude.
BTW Jakožto správnej konspirátor a člověk, kterýmu z těch lockdownů a omezení už totálně jeblo si ani nemyslim, že letos volby budou a jestli jo, tak se o koryta nikdo prát nebude. Kde nic neni ani smrt nebere bigsmile.

Lihy (Člen)
09.03.2021 16:26:45
Offline

Re: Takhle na ně :)

Čigi psal:

Ke kovidu pouze toto: Kdyby nebyli lide kokoti a chovali se normalne a nechteli vsemozne prosazovat svoje pravdy a prizemni zajmy, tak by zadna omezeni byt nemusela. Kdyz vidim, co se deje v blizkem okoli, tak na kazdy roh kulometni hnizdo.

Když tohle čtu, tak se ve mě vařej chcanky. KDO JSI, ŽE SI DOVOLUJEŠ ŘÍKAT OSTATNÍM CO JE PRO NĚ DOBRÉ? Já s radostí zdechu kdykoli, ale jako svobodnej člověk. Klidně mě napiš na seznam nevozit do nemocnice neošetřovat, na to Vám mrdám kokoti strachy zesranýfuck Jestli se bojíš, hnij si ve sklepě třeba do sta (protože nemocí je a bude spousta), ale necpi to druhejm! Každej má zodpovědnost sám za sebe!!! Když vidim kolik lidí prostě chce žít v nesvobodě, tak vám to snad i přeju. Buďte si ve svim zaprděnym bunkru, kde nemusíš nad ničim přemejšlet protože ti všechno co smíš a co je "bezpečný" řeknou z hora ti hodní a chytří vůdci. Jsem moc rád, že tohle neni můj osud. Ty a tobě podobný si to peklo náramně užíjte headshake

K.a.s.y.m. (Člen)
09.03.2021 17:31:35
Offline

Re: Takhle na ně :)

Lihy psal:
Čigi psal:

Ke kovidu pouze toto: Kdyby nebyli lide kokoti a chovali se normalne a nechteli vsemozne prosazovat svoje pravdy a prizemni zajmy, tak by zadna omezeni byt nemusela. Kdyz vidim, co se deje v blizkem okoli, tak na kazdy roh kulometni hnizdo.

Když tohle čtu, tak se ve mě vařej chcanky. KDO JSI, ŽE SI DOVOLUJEŠ ŘÍKAT OSTATNÍM CO JE PRO NĚ DOBRÉ? Já s radostí zdechu kdykoli, ale jako svobodnej člověk. Klidně mě napiš na seznam nevozit do nemocnice neošetřovat, na to Vám mrdám kokoti strachy zesranýfuck Jestli se bojíš, hnij si ve sklepě třeba do sta (protože nemocí je a bude spousta), ale necpi to druhejm! Každej má zodpovědnost sám za sebe!!! Když vidim kolik lidí prostě chce žít v nesvobodě, tak vám to snad i přeju. Buďte si ve svim zaprděnym bunkru, kde nemusíš nad ničim přemejšlet protože ti všechno co smíš a co je "bezpečný" řeknou z hora ti hodní a chytří vůdci. Jsem moc rád, že tohle neni můj osud. Ty a tobě podobný si to peklo náramně užíjte headshake

Lihy asi jen takhle 👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
09.03.2021 20:51:30
Offline

Re: Takhle na ně :)

U nás naštěstí žijeme trochu normálněbeer. Koronu sme už prodělali skoro fšichni a od prvopočatku to má většina lidí víceméně na háku a sou jen nasrany na ty omezení a házení klacků pod nohy ze strany státu. Já su tvor,kerej má rád zábavu a společnost a nehodlám byt zavřenej rok,dva,pět doma na prdeli. Soudruzi si to stejně napočítají jak budou potřebovat,viz začátek loňského léta,kdy nákaza jako mávnutím kouzelného proutku zmizela,aby mohli lidi utratit love na dovolenejch a jak se blížilo září,stejným mávnutím se to vrátilobigsmile To byla ale náhodičkacool
S volbama to mám jako Filous,snažil sem se chodit,ale už asi né,nemám koho. A kdyby se tam objevil někdo novej,kerej by to chtěl změnit,tak si myslím že soudruzi by s nim rychle zametli a vyjel by vod tam jak Čunek z Práglubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2021 06:46:11
Offline

Re: Takhle na ně :)

VikecB12 psal:

U nás naštěstí žijeme trochu normálněbeer. Koronu sme už prodělali skoro fšichni a od prvopočatku to má většina lidí víceméně na háku a sou jen nasrany na ty omezení a házení klacků pod nohy ze strany státu. Já su tvor,kerej má rád zábavu a společnost a nehodlám byt zavřenej rok,dva,pět doma na prdeli. Soudruzi si to stejně napočítají jak budou potřebovat,viz začátek loňského léta,kdy nákaza jako mávnutím kouzelného proutku zmizela,aby mohli lidi utratit love na dovolenejch a jak se blížilo září,stejným mávnutím se to vrátilobigsmile To byla ale náhodičkacool
S volbama to mám jako Filous,snažil sem se chodit,ale už asi né,nemám koho. A kdyby se tam objevil někdo novej,kerej by to chtěl změnit,tak si myslím že soudruzi by s nim rychle zametli a vyjel by vod tam jak Čunek z Práglubigsmile

No mel jsem snahu se dopatrat podle ceho ty cisla delaj a nic nenajdeshelp..jediny ceho jsem se dopatral je to ze kazda zeme zrejmne pouziva jiny system.napr Bulhari maji nejnizsi cisla jen proto ze statistiku proste nevedou pokud nekdo nema zcela viditelny priznaky.
Tabulky a grafy unesou vsechno a podle toho s lidma voraj jak je napadne..tak na TV a jiny zpravy nekoukam uz vubec a jsem v pohode.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Čigi (Člen)
10.03.2021 09:13:08
Offline

Re: Takhle na ně :)

Lihy psal:
Čigi psal:

Ke kovidu pouze toto: Kdyby nebyli lide kokoti a chovali se normalne a nechteli vsemozne prosazovat svoje pravdy a prizemni zajmy, tak by zadna omezeni byt nemusela. Kdyz vidim, co se deje v blizkem okoli, tak na kazdy roh kulometni hnizdo.

Když tohle čtu, tak se ve mě vařej chcanky. KDO JSI, ŽE SI DOVOLUJEŠ ŘÍKAT OSTATNÍM CO JE PRO NĚ DOBRÉ? Já s radostí zdechu kdykoli, ale jako svobodnej člověk. Klidně mě napiš na seznam nevozit do nemocnice neošetřovat, na to Vám mrdám kokoti strachy zesranýfuck Jestli se bojíš, hnij si ve sklepě třeba do sta (protože nemocí je a bude spousta), ale necpi to druhejm! Každej má zodpovědnost sám za sebe!!! Když vidim kolik lidí prostě chce žít v nesvobodě, tak vám to snad i přeju. Buďte si ve svim zaprděnym bunkru, kde nemusíš nad ničim přemejšlet protože ti všechno co smíš a co je "bezpečný" řeknou z hora ti hodní a chytří vůdci. Jsem moc rád, že tohle neni můj osud. Ty a tobě podobný si to peklo náramně užíjte headshake

Dovolim si citovat:"KDO JSI, ŽE SI DOVOLUJEŠ ŘÍKAT OSTATNÍM CO JE PRO NĚ DOBRÉ?"
Kazdy mame sve uchylky. Nekdo touzi chcipat dusenim se a to hlavne s radosti. 
Tem mlady frajirek, co nakazil cele sve siroke okoli, protoze si cenil sve svobody vice, jako svobody jinych, nakonec radostne chcipal na ipce a nezodpovedni mu nedovolili jeho radostne pocinani dokoncit. Ted ma alespon dobry pocit, ze se s radosti podarilo chcipnout aspon jeho mati a je nasrany ze ji nenasledoval i fotr a segra. Dokonce, strachy posrana segra mu vycetla, ze mati zabil. Ne, ze by se radovala, pica jedna.

Takze vsem, co si nedaji sahat na svoji svobodu a po vytouzene vikendove navsteve Stodolni se pak neohrozene vrhnou mezi sve kolegy do kancelare a svobodne je nakazi, jsou ti nejvetsi borci a hrdinove.

Lihy jsi tvrdak na pohledani, ale garantuji ti, ze az jednou budes v poslednim tazeni, budedes z toho posrany, jak vetsina lidstava.

Nebal jsem se osetrovat vlastni zenu pri teskem prubehu. Dovolil jsem si omezit svobodu vlastniho ditete, aby nas chtelo na Stedry vecer navstivit. Nebal jsem se kazdeho, kdo se se mnou chtel setkat na blizsii kontakt upozornit, ze mam doma kovidaka. Bylo na kazdem, jestli udelal krok ke mne, nebo odemne.

Posrany nejsem, ve sklepe neziji, stykam se s kym chci, pokud chce on. To co nedelam, tak se vyhybam neprustrelnym a jinak nesmrtelnym. Mam zodpovednost za svoji rodinu a ty, co mi jsou blizci. Mam za sebou jedenact antigennich. Jejich ucinnosti neverim, protoze kdyz nemas priznaky, tak zjisti velke. Proc jsem tak zbabely a necham si stouchat v nose? Hodnoceni necham na jinych.

Ondráš (Člen)
10.03.2021 09:17:46
Offline

Re: Takhle na ně :)

2 Lihy: Ty vado v klidu, ne? Praksne ti cevka, budeš tahat nohu. smile1 Napsal svůj názor a svoji zkušenost.

K.a.s.y.m. psal:

No mel jsem snahu se dopatrat podle ceho ty cisla delaj a nic nenajdeshelp..

No, tak to teda tvoje vyhledávací schopnosti v tomhle nejsou nic moc. smile1
https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/cov … likace-dat
Něco víc o tom jak je to implementováno:
https://www.jmir.org/2020/5/e19367/
Další třeba tady:
https://www.ecdc.europa.eu/en/publicati … 19-testing

Pokud chceš celosvětově, tak tady:
https://ourworldindata.org/coronavirus-testing
Včetně zdrojového kódu:
https://github.com/owid/covid-19-data/t … er/scripts

Takže data asi jsou, ale jak je vytěžují, nebo jestli se tím řídí je jiná věc.

K.a.s.y.m. psal:

jediny ceho jsem se dopatral je to ze kazda zeme zrejmne pouziva jiny system.napr Bulhari maji nejnizsi cisla jen proto ze statistiku proste nevedou pokud nekdo nema zcela viditelny priznaky.

Takže pokud máš pozitivní test a nemáš viditelné příznaky, tak teď neevidujou jako potvrzený případ? To snad ne, ne?
I podle toho co říkají oficiálně (https://www.labtestcovid19.com/dashboard), tak dělají ImG testy ("Vykazují aktivní probíhající imunitní odpověď a mohou být dokonce přítomny bez příznaků."). Zbytek toho co poskytují je ale divný. Tam to vypadá, že testují, mají pozitivní nálezy, ale přesto mají ve statistikách 0, takže ne že:
"statistiku nevedou,  pokud nekdo nema zcela viditelny priznaky."
ale
"statistiku nevedou"
smile1
Ty jejich počty mrtvých na milion obyvatel mi zas tak nízký nepřijdou:
https://www.statista.com/statistics/110 … habitants/
Jinak ano... I tahle statistika může být nástroj politického boje. Asi nikdo nevěří, že v KLDR neměli ani jeden případ.

K.a.s.y.m. psal:

tak na TV a jiny zpravy nekoukam uz vubec a jsem v pohode.

good

VikecB12 psal:

Soudruzi si to stejně napočítají jak budou potřebovat,viz začátek loňského léta,kdy nákaza jako mávnutím kouzelného proutku zmizela,aby mohli lidi utratit love na dovolenejch a jak se blížilo září,stejným mávnutím se to vrátilobigsmile To byla ale náhodičkacool

To bych spíš než konspirační teorii přisuzoval tomu, že byly prázdniny, dovolené a vůbec letní počasí moc nepřeje šíření tohodle druhu viru.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/40_snip.jpg


S podzimním počasím a návratem do škol a zaměstnání tam je vidět změna.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Čigi (Člen)
10.03.2021 09:36:44
Offline

Re: Takhle na ně :)

To, ze nemaji v KLDR ani jednoho kovidaka, bude pravda. Nedavno jsem videl nejaky zpravodajsky sot ke Dni stromu. Korejci rezavejma rycema hloubili diry pro opelichane borovice a kazdy mel, krome vzoroveho ucesu i silne gumove rukavice, co nemeli ani v Cernobylu a pres xicht zelenou zdravotni rousku.

K tem cislum a statistikam na ktere poukazuje Ondras pouze toto.
Pokud neni jasna a stejna metodika vykazovani, alespon pro EU, tak jsou vsechny na nic.
Neni pravda, ze nikdo nevi, co ma kdo delat. Vi to kazdy, pouze se nazory stale mijeji, nebo krizi. Dejme odbornikum cas. Maj studijni vzorek pouze nekolik milionu a zatim minimalni cas pouze rok. Dejme jim vice casu. Priroda si s tim a s nama za par set let poradi.

Lihy (Člen)
10.03.2021 09:46:51
Offline

Re: Takhle na ně :)

TO Čigi: Chtěl jsem tady začít něco vysvětlovat, obhajovat, vyvracet....ale proč? Stejně se asi po internetu nepochopíme jak to myslíme a nejspíš ani slovy. Takže jen krátce (i pro Ondráše): Dělejte co uznáte za vhodné a pro sebe nejlepší a stejně byste měli přistupovat i k ostatním....Ale stejně to co píšu nechápete.
Specielně pro Čigiho: Jsi na velkym omylu já se totiž na svoji "smrt" docela těšim, ale ještě tu mám asi nějaký nedodělaný věci....až je udělám tak půjdu a rád. Ale to je další věc co hodně lidí nikdy nepochopí.

Čigi (Člen)
10.03.2021 10:19:32
Offline

Re: Takhle na ně :)

Svet je nastesti ruznorody a barevny. Lihy, asi jsem nepochopil tvoji, podle me dosti agresivni reakci na nejaky muj nazor a osobni zkusenost.
Neznam tebe, neznas me a je pravda, ze po internete se moc seznamit neda. Fizicky pro to asi nemame prilezitost, protoze se nejspis pohybujeme v jinych kmenech a spolecne mame pouze to, ze Bandit?
Preji maticce Zemi, aby si s faunou a florou poradila. Ma to tezke, protoze nejvetsim zmetkem je clovek a i kdyz se v teto forme vyskytuje okolo dve ste tisic let, tak se chova, jako by vesmir vymyslel.
Jedine, co by mi sedlo, tak aspon jedno male cepovane beer po jidle. Zena ma vyhodu, protoze ma jemne narusenou chut a staci ji i zvetrale flaskove.

Baltazar (Člen)
10.03.2021 10:40:38
Offline

Re: Takhle na ně :)

Hoši já měl covid, dusil jsem se, bylo to na hovno, ale stejně si myslím, že to je jen nástroj jak nám utáhnou obojky. Celý je to dle mě proto, že jde krize a končí doba blahobytu. Všechno to svedou na tu sračku, protože se jim to hodí. Tím jak maj snahu nás uzavřít doma a nosit hadr přes ksicht, rozdělili společnost a o to jim jde. Pobyjeme se mezi sebou a nesledujeme, jak se tady kradou a rozprcávaj miliardy, až jim začnou docházet prachy, tak si začnou tisknout nový a roztočej hyperinflaci. Takže všichni co si sypou pod polštář budou mít hovno, proto měl ten slavnej lobista pod polštářem zlatý cihly.
A pak to jejich slavný očkování, už teď říkaj, že se budeš muset očkovat každej rok, možná půlrok, bo je to na hovno. Takže k čemu to celý je??
Další bod je úmrtí na covid. Celý je to divný, dřív když byla obyčejná chřipka, která ze strachu s covidu někam utekla, tak taky umírali lidi, hlavně starší a byly toho plný noviny???
Fakt někdo věří, že to uzavření celý společnosti má za cíl nás uzdravit?? Leda tak hovno! Karanténa jako kráva a čísla rostou, a porostou podle mě ještě víc, proč protože tě nepustěj do práce bez testu, nepustěj tě ani na dovču, a tím, že budeme vykazovat pozitivní lidi, kteří ani nevědí že jim něco je to půjde nahoru.  Je přeci naprosto jasný, že pokud zvýšíš počet testů, tak prostě bude víc nakaženejch, to je jasná matika.
Pak budou víc omezovat a likvidovat ekonomiku. To někdo fakt chce?? Spousta lidí, se s toho posere a když půjdeš lesem bez hadru na hubě, tak tě budou linčovat. Uzavřeli okresy a tak znemožnili lidem masové demonstrace, Hamáček koupil vodní děla za 100 mega, proč asi čekaj, že to lidi už nebude bavit a půjdou jim nakopat prdel


The father of the little princess of the dawn
VikecB12 (Člen)
10.03.2021 13:03:25
Offline

Re: Takhle na ně :)

Ondra: Jak si ale vysvětlit to,že s blížícíma se prázdninama šel dolů počet testovanejch až někam k 4000 a v září rozjeli kampaň s 30 000 testů deněidontknow Bylo potřeba vypadat navenek ready,aby se mohlo frčet do Chorvatska? bigsmile Takhle to prostě vnímám.

Fšude slyším "jsou to odborníci,musí nejlíp vědět co máme dělat" , přitom žádná debata odborníků neprobíhá. Za našeptávače politikům vybrali odborníky se stejným názorem,těm se dává prostor k prezentaci a ti s odlišným názorem ke slovu nikdo nepustí,to mě trochu sere.

V mém okolí to prodělala dobrá polovina,možná víc a obsrala to teda moje teta,kerá dala minulej tejden kůžu v cca 77mi letech. Ale od mala si pamatuju,jak si furt zamotávala nohy kvuli křečákům atd. a tak čítám že uplně v cajku asi nebyla. Já sem to měl 3 tejdny nazpět,3 dny mě bylo nahovno,pak tejden kašlání a hotovo. Šárka podobně, Vikec bezpříznakovej. Rozhodně tady nikomu nevymřelo půl familie,jak se nám snaží nacpat do hlavy.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
10.03.2021 13:34:42
Offline

Re: Takhle na ně :)

Lihy psal:

Dělejte co uznáte za vhodné a pro sebe nejlepší a stejně byste měli přistupovat i k ostatním....
Ale stejně to co píšu nechápete.

Tvuj nazor na opatreni a vsechno a vsechny okolo ti neberu.
Ja jsem jen chtel rict, ze vyjadrit nesouhlas jde i bez toho, abys druheho nazyval kokotem strachy zesranym.
To je jedine co jsem chtel rict. Nic vic v tom neni.

VikecB12 psal:

Ondra: Jak si ale vysvětlit to,že s blížícíma se prázdninama šel dolů počet testovanejch až někam k 4000 a v září rozjeli kampaň s 30 000 testů deněidontknow

To bych spis videl v tom, ze v tu dobu nemeli ani rousky na hubu natoz nejaky testy na covid. smile1
Testovalo se jen v laboratorich a ty nemely takovou kapacitu.

VikecB12 psal:

Fšude slyším "jsou to odborníci,musí nejlíp vědět co máme dělat" , přitom žádná debata odborníků neprobíhá. Za našeptávače politikům vybrali odborníky se stejným názorem,těm se dává prostor k prezentaci a ti s odlišným názorem ke slovu nikdo nepustí,to mě trochu sere.

Jo, to by bylo hezky... Jenze se bojim, ze prvni o cem by byla hadka by bylo slozeni tech odborniku, protoze ten se nelibi tomu a ten tomu. Takze by se o tom tyden hadali v Parlamentu a pak to odlozili s tim, ze musi schvalit zahradkarsky zakon nebo neco podbneho.
A nezapomen, v dobe socialnich siti je dnes kazdy odbonik na vsechno, takze i kdyby se na necem dohodli, tak se na FB zase dozvime, ze je to bud rizene z Ruska Putinem nebo z USA Billem Gatesem. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Čigi (Člen)
10.03.2021 15:31:22
Offline

Re: Takhle na ně :)

Kdyz se k problemu pristupuje s chladnou hlavou, tak by se dalo i domluvit. Myslim, ze tady neni nikdo takovy hajzl, ze mu nejde alespon o jeho rodinu, nebo minimalne o nejakeho chlupateho domaciho mazlicka.

Nebudeme si nalhavat, ze to, co se na svete deje, se deje z vule lidu. Lidem myslim ty miliardy, ne tech par tisic. Obcas nam dovoli, abychom o necem rozhodli. Neni to nikdy to, co je podstatou byti. Nasi predkove pokladali zivoty za krale, cisare pana, za boha, za vlast, za vudce, za komunisticke a jine idealy. Na vojne me presvetcovali, ze moji jedinou povinnosti je polozit zivot za vlast v boji.

Nejak se nam ale vytratila ta minula realita, kdy se vedelo kdo je ten vyvoleny, kdo je ten plebs. Bylo jasne, kdo dobyl uzemi a pro koho pracovat a komu platit.
Ted mame vse globalizovane, penize virtualni a hlavy vymyvane ideologii neustaleho rustu. HDP je novodoby Buh a samozrejme musi rust. LIdstvo musi pribyvat, zpotreba musi rust a svete div se, vse pri snizovani nakladu, emisi a hlavne vzdavani se osobni svobody a identity.
A presto se lidstvo raduje a citi se svodobne.

VikecB12 (Člen)
10.03.2021 17:06:21
Offline

Re: Takhle na ně :)

Ondráš psal:
VikecB12 psal:

Ondra: Jak si ale vysvětlit to,že s blížícíma se prázdninama šel dolů počet testovanejch až někam k 4000 a v září rozjeli kampaň s 30 000 testů deněidontknow

To bych spis videl v tom, ze v tu dobu nemeli ani rousky na hubu natoz nejaky testy na covid. smile1
Testovalo se jen v laboratorich a ty nemely takovou kapacitu.

Dělali myslím až 15 000 testů,pak byl ten propad před/v průběhu prázdnin a potom hurá musíme vyštrachat každýho nakaženýho,aby sme mohli vládnoutidontknow
Nevěřím jim,prdel mě můžou polibitgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2021 19:46:43
Offline

Re: Takhle na ně :)

Ondráš psal:

2 Lihy: Ty vado v klidu, ne? Praksne ti cevka, budeš tahat nohu. smile1 Napsal svůj názor a svoji zkušenost.

K.a.s.y.m. psal:

No mel jsem snahu se dopatrat podle ceho ty cisla delaj a nic nenajdeshelp..

No, tak to teda tvoje vyhledávací schopnosti v tomhle nejsou nic moc. smile1
https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/cov … likace-dat
Něco víc o tom jak je to implementováno:
https://www.jmir.org/2020/5/e19367/
Další třeba tady:
https://www.ecdc.europa.eu/en/publicati … 19-testing

Pokud chceš celosvětově, tak tady:
https://ourworldindata.org/coronavirus-testing
Včetně zdrojového kódu:
https://github.com/owid/covid-19-data/t … er/scripts

Takže data asi jsou, ale jak je vytěžují, nebo jestli se tím řídí je jiná věc.

K.a.s.y.m. psal:

jediny ceho jsem se dopatral je to ze kazda zeme zrejmne pouziva jiny system.napr Bulhari maji nejnizsi cisla jen proto ze statistiku proste nevedou pokud nekdo nema zcela viditelny priznaky.

Takže pokud máš pozitivní test a nemáš viditelné příznaky, tak teď neevidujou jako potvrzený případ? To snad ne, ne?
I podle toho co říkají oficiálně (https://www.labtestcovid19.com/dashboard), tak dělají ImG testy ("Vykazují aktivní probíhající imunitní odpověď a mohou být dokonce přítomny bez příznaků."). Zbytek toho co poskytují je ale divný. Tam to vypadá, že testují, mají pozitivní nálezy, ale přesto mají ve statistikách 0, takže ne že:
"statistiku nevedou,  pokud nekdo nema zcela viditelny priznaky."
ale
"statistiku nevedou"
smile1
Ty jejich počty mrtvých na milion obyvatel mi zas tak nízký nepřijdou:
https://www.statista.com/statistics/110 … habitants/
Jinak ano... I tahle statistika může být nástroj politického boje. Asi nikdo nevěří, že v KLDR neměli ani jeden případ.

K.a.s.y.m. psal:

tak na TV a jiny zpravy nekoukam uz vubec a jsem v pohode.

good

VikecB12 psal:

Soudruzi si to stejně napočítají jak budou potřebovat,viz začátek loňského léta,kdy nákaza jako mávnutím kouzelného proutku zmizela,aby mohli lidi utratit love na dovolenejch a jak se blížilo září,stejným mávnutím se to vrátilobigsmile To byla ale náhodičkacool

To bych spíš než konspirační teorii přisuzoval tomu, že byly prázdniny, dovolené a vůbec letní počasí moc nepřeje šíření tohodle druhu viru.
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 0_snip.jpg
S podzimním počasím a návratem do škol a zaměstnání tam je vidět změna.

Tal tenhle elaborat cist fakt nebudu😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Drakoxxl (Člen)
12.03.2021 15:31:04
Offline

Re: Takhle na ně :)

Ty vogo, svět se v ass obrací a hlavně netuším co z těhle sraček jednou bude. headshake
Pomalu střihám metr, protože už i tady s vládníma kokotinama toho mám upřímně plný zuby a děsí mě jaký pussy zasednou ke korytům po nich. sick
Mě jen těší, že jsme si s paňmámou v pandemii postavili baráček ve vidlákově na spokojený stáří, kde mám pocit, že je svět tak nějak v pořádku. smokin
Držím nám palce, ať to svinstvo přežijeme a někde brzo popijeme. beer
P.S. Jo a ty YT hvězdy, tam asi mlčí doteď. bigsmile
P.S.S. Zlatý migranti. evil


Lepší někdy, než nikdy.
Drakoxxl (Člen)
12.03.2021 15:52:42
Offline

Re: Takhle na ně :)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2680_nasranost.jpg

Lepší někdy, než nikdy.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr