Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pistolníci

Baltazar (Člen)
06.03.2021 22:14:34
Offline

Pistolníci

co poradíte jako druhou pistolku? Glock či CZ?


The father of the little princess of the dawn
K.a.s.y.m. (Člen)
06.03.2021 22:18:48
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

co poradíte jako druhou pistolku? Glock či CZ?

Druhou na co?? Na noseni??za me xd 9 subcompact nekdo rekne glock 43..jiny CZ P10M atd.
Dej vic indicii na co ji chces😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
07.03.2021 01:32:53
Offline

Re: Pistolníci

Já skončil u Siga P228. Byl jetej. Stál nějakejch osumnáct,což je myslím dneska cena nové cz75 nebo toho gloka. Je to 9x19, zásobník na 13,rám to ma nějakej dural,tak to není vo nic těžší než předchozí plasťák co sem měl. Ale je to služebka,tak to má hold těžší spoušť. Ladit to nebudu. Velikostí je to stejný s cz75 compakt, s plným zásobníkem to má cca 700g.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20160428_174947.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Baltazar (Člen)
07.03.2021 07:21:12
Offline

Re: Pistolníci

záložní zbraň

K.a.s.y.m. psal:
Baltazar psal:

co poradíte jako druhou pistolku? Glock či CZ?

Druhou na co?? Na noseni??za me xd 9 subcompact nekdo rekne glock 43..jiny CZ P10M atd.
Dej vic indicii na co ji chces😁


The father of the little princess of the dawn
corimec (Člen)
07.03.2021 08:41:30
Offline

Re: Pistolníci

Jako záložní zbraň,nebo na nošení uvažuji o tomhle.Malý,skladný,lehký.Ideal na skryté nošení.Nevýhoda je dlouhá a tuhá spoušt,ale tady je to zároveň vlastně bezpečnostní prvek.Pojistka žádná.Ráže 9mm browning nebo makarov.

corimec (Člen)
07.03.2021 08:43:01
Offline

Re: Pistolníci

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2115_kevin.jpg
VikecB12 (Člen)
07.03.2021 09:30:09
Offline

Re: Pistolníci

Kevin je parádnígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Baltazar (Člen)
07.03.2021 12:35:44
Offline

Re: Pistolníci

to si nekupuj hrozná mrdka, kope to


The father of the little princess of the dawn
corimec (Člen)
07.03.2021 12:57:41
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

to si nekupuj hrozná mrdka, kope to

já vím střílel jsem z toho,ale chtěl bych to do kapsy na nošení.
Na střílení mám CZ 75B to je srdcovkagood

Baltazar (Člen)
07.03.2021 14:42:28
Offline

Re: Pistolníci

corimec psal:
Baltazar psal:

to si nekupuj hrozná mrdka, kope to

já vím střílel jsem z toho,ale chtěl bych to do kapsy na nošení.
Na střílení mám CZ 75B to je srdcovkagood

tu mám taky, do kapsy mám Makarova a záložní cz83, ale chci to sjednotit na 9 luger


The father of the little princess of the dawn
mr.BSE (Člen)
08.03.2021 08:24:09
Offline

Re: Pistolníci

VikecB12 psal:

Já skončil u Siga P228. Byl jetej. Stál nějakejch osumnáct,což je myslím dneska cena nové cz75 nebo toho gloka. Je to 9x19, zásobník na 13,rám to ma nějakej dural,tak to není vo nic těžší než předchozí plasťák co sem měl. Ale je to služebka,tak to má hold těžší spoušť. Ladit to nebudu. Velikostí je to stejný s cz75 compakt, s plným zásobníkem to má cca 700g. http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 174947.jpg

pěkný goodgood A kdy pudem konečně vystřelit? Už se domlouváme od doby, co mám ZP bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
08.03.2021 12:16:24
Offline

Re: Pistolníci

No jak to tak kolem sebe vidím,tak možna zachvilu nebudeme muset ani na střelnicu, bude stačit vylezt na ulicbigsmile
Zajel bych do Hovoran,tam je to gutgood Ale kdy to otevřouidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
09.03.2021 08:05:21
Offline

Re: Pistolníci

VikecB12 psal:

No jak to tak kolem sebe vidím,tak možna zachvilu nebudeme muset ani na střelnicu, bude stačit vylezt na ulicbigsmile
Zajel bych do Hovoran,tam je to gutgood Ale kdy to otevřouidontknow

to máš recht bigsmile
každopádně až pojedeš, dej vědět, zkusil bych přemluvit i šéfa bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
09.03.2021 08:39:51
Offline

Re: Pistolníci

Nebudeme vědět ani jak se to drží,to bude kabaretbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
09.03.2021 14:25:10
Offline

Re: Pistolníci

Venkovni strelnice by meli byt otereny porad..nejsem si jist, jestli i ted ,ale v unoru jeste byli.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hans (Člen)
09.03.2021 16:57:48
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

to si nekupuj hrozná mrdka, kope to

Měl jsem ho několik let, kope, ale kurwa zme ňáky chlopi, ne?
Střílet se z toho dá dobře a překvapivě přesně. Na nošení je skvělej, nepotřebuješ ani pouzdro, vejde se mezi půlky evil...
Na co jsem si nezvyk je DAO spoušť, to je na nošení na piču, a tak šel časem z domu...


Sapere Aude
www.gunlex.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
09.03.2021 17:21:10
Offline

Re: Pistolníci

hans psal:
Baltazar psal:

to si nekupuj hrozná mrdka, kope to

Měl jsem ho několik let, kope, ale kurwa zme ňáky chlopi, ne?
Střílet se z toho dá dobře a překvapivě přesně. Na nošení je skvělej, nepotřebuješ ani pouzdro, vejde se mezi půlky evil...
Na co jsem si nezvyk je DAO spoušť, to je na nošení na piču, a tak šel časem z domu...

No ja mam v trezoru jako zajimavost CZ36 to se da v kapse nosit taky..dokonce jsem  na to videl pouzdro v podobe penezenky s dirou na prst kvuli spousti,ale je fakt ze je to na kontaktni vzdalenost. v nouzi do 10 metru.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hans (Člen)
09.03.2021 18:16:38
Offline

Re: Pistolníci

jo ta může být ještě nositelnější, ale 6,35 vs. 9 mm Br. je bez debat evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
corimec (Člen)
09.03.2021 19:19:44
Offline

Re: Pistolníci

hans psal:

jo ta může být ještě nositelnější, ale 6,35 vs. 9 mm Br. je bez debat evil

Asi tak good
A proti Makarovu taky nic nemám.Stejně je to hlavně na nošení.

VikecB12 (Člen)
09.03.2021 20:26:03
Offline

Re: Pistolníci

Nemáte někdo berettu 71 v 22LR? Sem si s tým párkrát prásknul a hrozně se mě to líbí. Borec co mě to pučoval říkal,že to chroustá uplně fšechno,krásně to přebíjelo,přesny to bylo a fůra zábavy za pár kaček. Nevím za kolik se to teda prodává teďka,ale před těma cca 3 rokama se to dalo koupit za 3500Kč Velikostí je to jak PPK atd.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hans (Člen)
09.03.2021 21:27:53
Offline

Re: Pistolníci

Loni jsem jí prodal. Nabídnul jsem jí za 4500,- a do hodiny mi volalo 5 lidí a do druhýho dne, než jsem to stihnul smazat a přijel uřícenej kupec, celkem tak patnáct. Budeš mít hodně velkej problém jí sehnat a za 3,5 ani hovno..... Měl jsem jí nabídnout za dvojnásobek evil....
Fištól jako taková žere všechno, ale záleží na zásobníku, ty obvykle moc nefungujou. Originál neseženeš, druhovýrobu omezeně.
Ale přesný to je a prdel s tím celkem byla taky, ale přeci jenom mě víc bavilo střílet z devítky, to má přec takový ňáký gule....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Filous (Člen)
09.03.2021 22:50:27
Offline

Re: Pistolníci

...pred par lety tady vyprodavali ty Beretty, kerejch se zbavovali Izraelci...proste v Mossadu dostali novy a ty stary sli svetem...kamos ji koupil za trojku...a ma i zavit v hlavni, takze se s tym da praskat i potichu...zabavna vec za par korun...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
10.03.2021 00:49:11
Offline

Re: Pistolníci

No právě,ta várka výprodeje je už rozpuštěná mezi lidi a už ty ceny sou jindesmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2021 06:35:23
Offline

Re: Pistolníci

VikecB12 psal:

Nemáte někdo berettu 71 v 22LR? Sem si s tým párkrát prásknul a hrozně se mě to líbí. Borec co mě to pučoval říkal,že to chroustá uplně fšechno,krásně to přebíjelo,přesny to bylo a fůra zábavy za pár kaček. Nevím za kolik se to teda prodává teďka,ale před těma cca 3 rokama se to dalo koupit za 3500Kč Velikostí je to jak PPK atd.

Ja ji mam a nosim ji..je to lehoucky placaty.Sezere vsechno to je pravda.Podava taky dobre.Mel jsem s ni jedinej problem ktery se vyresil novym zasobnikem..nezustaval zaver vzadu...zasobniky jsou ale nedostatkovy zbozi..takze jsem se naucil pocitat naboje...stejne jako levak musim odjistovat zaver zatazenim za nej tak mi to ani nevadilo.
Co je fakt je to uzasne presny..da se s tim v podstate podepsat na 15 metru bez vetsich problemu.
Nebudu resit zastavovaci ucinek a prubojnost.ta je dana. Bez treninku je k nicemu i .45🤷


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2021 06:37:01
Offline

Re: Pistolníci

Filous psal:

...pred par lety tady vyprodavali ty Beretty, kerejch se zbavovali Izraelci...proste v Mossadu dostali novy a ty stary sli svetem...kamos ji koupil za trojku...a ma i zavit v hlavni, takze se s tym da praskat i potichu...zabavna vec za par korun...

Jo mela na sobe i evidencni cislo jejich hatlamatilkou😁 ale musel jsi vybrat..nektery toho meli za sebou opravdu dost.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
10.03.2021 09:07:58
Offline

Re: Pistolníci

...jo jo, kamos rikal, ze vybiral ze ctyr kousku a asi dvaceti zasobniku...nektery byli prej spis vhodny jako tezitko...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lubošek (Člen)
10.03.2021 14:17:47
Offline

Re: Pistolníci

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:

...pred par lety tady vyprodavali ty Beretty, kerejch se zbavovali Izraelci...proste v Mossadu dostali novy a ty stary sli svetem...kamos ji koupil za trojku...a ma i zavit v hlavni, takze se s tym da praskat i potichu...zabavna vec za par korun...

Jo mela na sobe i evidencni cislo jejich hatlamatilkou😁 ale musel jsi vybrat..nektery toho meli za sebou opravdu dost.

se nedif....když těch dementů z hadrem na hravě je jako sračeksmile2


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2021 19:45:50
Offline

Re: Pistolníci

Filous psal:

...jo jo, kamos rikal, ze vybiral ze ctyr kousku a asi dvaceti zasobniku...nektery byli prej spis vhodny jako tezitko...

No to tak bylo no.,ale byli tam i krasavice se pabickou od Kinskyho,ale ty nebyli za 3000😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jiri50 (Člen)
15.05.2021 19:07:03
Offline

Re: Pistolníci

Ahoj po dlouhé době, jsem 7 let v důchodu a vzpomněl jsem si na starou gardu banditů. Chci vás pozvat na naší střelnici v okrese Most. Jasný, že to máte daleko, ale pojal bych to jako malý srázek po letech. Na střelnici není elektrika ani voda, je v přírodě, takže bych to viděl na posezení při ohni, buřty, střelbu atd. Přijedou i ti co nemají zbraně ani zbroják, půjčím. Máme tam postele, takže vaše unavený těla nebudou ležet na zemi. Občerstvení bychom si dovezli z Mostu autem, podle toho kdo by si co objednal. Nesmí pršet, protože se odtamtud dostanou jen endura. To je zatím myšlenka, kterou jsem hodil do placu, abych nezapomněl. Stejně jsem toho už napsal dost.
Pište vaše nápady jak tu počáteční myšlenku vylepšit. Jirka


jsem pomalejší - ale ne vždy
WenzelB6 (Člen)
16.05.2021 10:38:01
Offline

Re: Pistolníci

to by moh bejt dobrej srázek. good

Radek-Ban (Člen)
17.05.2021 22:07:25
Offline

Re: Pistolníci

To zni dobre good


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Filous (Člen)
18.05.2021 09:29:54
Offline

Re: Pistolníci

...rád bych přijelgood ...ale nevím jak s časem...někdy koncem léta??? ...a vzhledem k tomu, že jsme banda nezodpovědnejch hovad, bylo by dobrý zamknout chlast a vodemknout zbraně a vopačně, aby neměl někdo tunel v hlavěbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jiri50 (Člen)
18.05.2021 09:35:11
Offline

Re: Pistolníci

Na datumu se dohodneme, poznámku o pití jsem myslel slabé bumbání, trochu pivka, NE chlastání a ještě předpokládám, že stará parta už má rozum. Jirka


jsem pomalejší - ale ne vždy
Americkej (Člen)
18.05.2021 10:14:20
Online

Re: Pistolníci

HAHAHA


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
andre.marek (Člen)
18.05.2021 11:45:47
Offline

Re: Pistolníci

smile1 bigsmile bigsmile smile1 tomu někdo věří? idontknow bigsmile

Petr J. (Člen)
18.05.2021 13:15:44
Offline

Re: Pistolníci

andre.marek psal:

smile1 bigsmile bigsmile smile1 tomu někdo věří? idontknow bigsmile

...ne...ale zní to dobře...bigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
18.05.2021 13:54:15
Offline

Re: Pistolníci

andre.marek psal:

smile1 bigsmile bigsmile smile1 tomu někdo věří? idontknow bigsmile

....tomu nejde veritbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
18.05.2021 21:30:34
Offline

Re: Pistolníci

tomu se věřit nedá,ale pokud tam budete nalitý a nebudou zbraně v trezoru a nějaká dobrá duše vás tam práskne například proto,že tam bude moc velkej kravál. máte problém všichni to si nebudeme nic namluvat,ne bigsmile tak je jasný,že se tam "pít" nebude,že bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jiri50 (Člen)
19.05.2021 15:51:00
Offline

Re: Pistolníci

nahlodali jste mojí důvěru, tak to asi bude jen pro abstinenty, jsou nějací u banditů?
Jirka


jsem pomalejší - ale ne vždy
Banditatom (Člen)
20.05.2021 05:29:21
Offline

Re: Pistolníci

jiri50 psal:

nahlodali jste mojí důvěru, tak to asi bude jen pro abstinenty, jsou nějací u banditů?
Jirka

Klídgood von kasym ja baba katastrofabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
20.05.2021 06:38:23
Offline

Re: Pistolníci

Banditatom psal:
jiri50 psal:

nahlodali jste mojí důvěru, tak to asi bude jen pro abstinenty, jsou nějací u banditů?
Jirka

Klídgood von kasym ja baba katastrofabigsmile

No spis jsem to zazil protoze tu mame strelnici nad mestem a rejpalu kterym to vadi je dost.Tak se dopoledne strily pak se to zamkne a zabave nic nebrani😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mr.BSE (Člen)
20.05.2021 21:16:21
Offline

Re: Pistolníci

to zní parádně! Su pro, když to bude někdy srpen/září/říjen, tak by se snad mohlo sejít "dost" lidí.
Nějaká možnost zamčení kvérů do solo místnostni/kůlny, apod. se snad najde, což?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
21.05.2021 21:14:14
Offline

Re: Pistolníci

Celjem me to laka i bych udela vyletgoodchaloupkou s juniorem...trezor mam svujbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
jiri50 (Člen)
22.05.2021 18:52:37
Offline

Re: Pistolníci

Na uzamknutí zbraní máme šerifovnu, střelnice je trochu ve westernovém stylu.
Dneska jsme dělali nový plot, ale museli jsme zbourat shnilou bránu s hlídacím ochozem.
Jirka


jsem pomalejší - ale ne vždy
K.a.s.y.m. (Člen)
22.05.2021 20:06:45
Offline

Re: Pistolníci

jiri50 psal:

Na uzamknutí zbraní máme šerifovnu, střelnice je trochu ve westernovém stylu.
Dneska jsme dělali nový plot, ale museli jsme zbourat shnilou bránu s hlídacím ochozem.
Jirka

pak zábavě nic nebráni smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
čočkin (Člen)
24.05.2021 09:57:50
Offline

Re: Pistolníci

to zní dobřegood


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
zzzmrzlinar (Člen)
25.05.2021 22:51:54
Offline

Re: Pistolníci

hele, reaguju sice opožděně, ale na takovej srázek bych přijel, už jenom protože bych moc rád okouknul střelnici a případně bych jezdil i pravidelně. Z Děčína to nemám daleko a po tom co šla dost do kopru střelnice v Ústí tady nic hezkýho nemám a tak zbraně zbytečně zahálí.

jiri50 (Člen)
29.05.2021 20:18:41
Offline

Re: Pistolníci

Není to komerční střelnice, takže pravidelnost střeleb není. Občas děláme tématické střelby pro pozvané - v červnu máme westernové střelby nebo střelby z předovek. Potom tam střílí někdo z urny, někdo z armády, krav maga tam byla taky. Pouze se zeptají, zda by to šlo a my zajistíme našeho dozorčího střelby. Vstupné se neplatí, ale něco nám darují.
Jirka


jsem pomalejší - ale ne vždy
pulmotor (Člen)
07.07.2021 12:58:01
Offline

Re: Pistolníci

Dlouho jsem tu nebyl, ale tohle zní zajímavěgooduž je nějaký datum v jednáníbigsmilegoodvysypu trezor a jedugoodgoodgoodcool Dobrá parta rozumnejch chlapů a zbraně je vždy záruka skvělé zábavybigsmilebigsmilebigsmile.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Americkej (Člen)
08.07.2021 07:42:43
Online

Re: Pistolníci

Taky bych přitlačil na konkrétní datum. Svrbí mě prst na spoušti.cool


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
jiri50 (Člen)
17.08.2021 14:46:44
Offline

Re: Pistolníci

Ahoj střelci, dáme datum v září, bude po dovolených a aby to nebyla masovka, tak kdo má zájem, pište mi na mail jiri50@centrum.cz a napíšu podrobnosti. Nechci se tady veřejně rozepisovat. Mějte se. Jirka


jsem pomalejší - ale ne vždy
Americkej (Člen)
18.08.2021 10:17:25
Online

Re: Pistolníci

Tak to dej do akcí s omezeným počtem střelců. Jako psát Ti mejl, kde mi teprv řekneš co-kdy-jak mi přijde jak akce na prodej skvělý a nejlepší zubní pasty... Jinak já bych rád, pokud to nebude 11-12.9.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
jiri50 (Člen)
19.08.2021 13:42:19
Offline

Re: Pistolníci

Právě nechci psát veřejně, kluci se ozvali, bude to po Tvém datumu. Jirka

PS: doufám, že to bude lepší než zubní pasta


jsem pomalejší - ale ne vždy
jiri50 (Člen)
25.08.2021 09:34:38
Offline

Re: Pistolníci

Ahoj střelci, nějak střelby s alkoholem nejdou dohromady, takže ten víkend bude bez alkoholu, hlásí se jen ti co to dokážou. Podrobnosti do emailu. Jirka


jsem pomalejší - ale ne vždy
Americkej (Člen)
25.08.2021 14:52:06
Online

Re: Pistolníci

Čéče Jiřiku, co to s Tebou je? To jsi vyléčenej alkáč, že máš na ně takovou pifku? Jako jestli je basa Plzínky v kufru na překážku, tak mě vycéčkuj.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
jiri50 (Člen)
26.08.2021 16:56:26
Offline

Re: Pistolníci

Provedeno. Já jsem nikdy moc nepil, takže u mne v pohodě. Jirka


jsem pomalejší - ale ne vždy
pulmotor (Člen)
05.09.2021 10:30:10
Offline

Re: Pistolníci

bigsmilebigsmile

jiri50 psal:

Provedeno. Já jsem nikdy moc nepil, takže u mne v pohodě. Jirka

jiri, to bude v pohoděgoodu kámoše ve stodu pořádáme závody pro více jak 100 lidí najednou, a po akci se prostě zamknou zbraně a narazí Plzeň. 99.9999% střelců jsou zodpovědní lidé a vědí přesně co a jakcool (bigsmilekdyž zadáš na YouTube SF-UCS challenge na podporu sbírky Nadačního fondu, tak tam mám v čase 1.03 svou "chvilku slávy"bigsmilebigsmilebigsmile). Pořádáme to každý rok, letos 25.9.goodbigsmilecool


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
jiri50 (Člen)
11.09.2021 13:17:16
Offline

Re: Pistolníci

Ahoj střelci, datum je stanoveno na 18.09. (sobota) a potřebuji vědět kdo kdy přijede.
Někteří datum vědí už dávno a psal jsem i těm co mají skrytý email, ale asi to moc nefunguje, takže se mi ozvěte na mail   jiri50@centrum.cz  nejlépe i s telefonem, myslím, že staré údaje už u někoho neplatí.  Jirka


jsem pomalejší - ale ne vždy
mr.BSE (Člen)
14.09.2021 12:17:29
Offline

Re: Pistolníci

Nakonec to bohužel nedám bad


Second Class Citizen
1130 Café Racer
čočkin (Člen)
16.09.2021 01:40:28
Offline

Re: Pistolníci

já taky ne bad


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
pulmotor (Člen)
19.09.2021 11:29:16
Offline

Re: Pistolníci

jiri50, velký dík za super akcigoodgoodgood, s příšerně ostudnou účastí ze strany Bandiťákůpussyheadshakebad. To místo je jako z pohádkygood, fakt super flek na cinkání na hardoxicool, poté posezení u ohně s buřtama a pár pivkamagood Už se těším na příštěbigsmilegood
     PS:Příště se pokusím nezapomenout munici do 308redfacebigsmilebigsmilebigsmile.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
karlos100 (Člen)
19.09.2021 14:02:52
Offline

Re: Pistolníci

Velkej dík Jirkovi za pěknou akcičku, objevil jsem další místo,kde je svět hezkej a v pořádkugood goodgood Trochu zamrzela chabá účast,  zvlášť když se hromadně omlouvá den před akcí. Každopádně jsme si užili pohodovej den, hardoxová zvonkohra zněla skvěle a večerní posezení bylo moc fajngood
Ještě jednou poděkování Jirkovi za výbornej nápad, kterej se doufám stane tradicí, zapůjčení pro mne exotických zbraní..  Dík Milanovi za možnost provětrat pumpu a neustávající  proud historek humorných nebo i závažně tématických.👍🙂😂


...a bude hůř!
pulmotor (Člen)
19.09.2021 16:02:23
Offline

Re: Pistolníci

karlos100 psal:

Velkej dík Jirkovi za pěknou akcičku, objevil jsem další místo,kde je svět hezkej a v pořádkugood goodgood Trochu zamrzela chabá účast,  zvlášť když se hromadně omlouvá den před akcí. Každopádně jsme si užili pohodovej den, hardoxová zvonkohra zněla skvěle a večerní posezení bylo moc fajngood
Ještě jednou poděkování Jirkovi za výbornej nápad, kterej se doufám stane tradicí, zapůjčení pro mne exotických zbraní..  Dík Milanovi za možnost provětrat pumpu a neustávající  proud historek humorných nebo i závažně tématických.👍🙂😂

bigsmilebigsmilebigsmilegoodgoodgoodcool


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Baltazar (Člen)
13.12.2021 18:48:26
Offline

Re: Pistolníci

Nová hračka

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_20211006_185521.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_20211006_185434.jpg

The father of the little princess of the dawn
K.a.s.y.m. (Člen)
14.12.2021 09:58:18
Offline

Re: Pistolníci


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
14.12.2021 15:05:48
Online

Re: Pistolníci

Já jsem pořád ještě patriot, ale vyrejt si lvíčka na AR místo 58ičky, tomu nerozumím. Mně ježíšek poradil něco delšího, kdyby bylo potřeba řešit piercing na kilák smokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/19_dsc00128.jpg

... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Kukii (Člen)
14.12.2021 16:11:07
Offline

Re: Pistolníci

Americkej psal:

Já jsem pořád ještě patriot, ale vyrejt si lvíčka na AR místo 58ičky, tomu nerozumím. Mně ježíšek poradil něco delšího, kdyby bylo potřeba řešit piercing na kilák smokin
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c00128.jpg

To je pěkná dekorace do kuchyně good


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
14.12.2021 17:42:02
Offline

Re: Pistolníci

Americkej psal:

Já jsem pořád ještě patriot, ale vyrejt si lvíčka na AR místo 58ičky, tomu nerozumím. Mně ježíšek poradil něco delšího, kdyby bylo potřeba řešit piercing na kilák smokin
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c00128.jpg

Tak AR se vyrabi i u nas..jednoho vyrobce mam za barakem,ale chapu ze jako vlastence te 58 tahne vic😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
14.12.2021 18:18:04
Online

Re: Pistolníci

Si kuř good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/19_dsc00139.jpg

... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
VikecB12 (Člen)
15.12.2021 07:08:36
Offline

Re: Pistolníci

Máte krásný hračky klucigood

To AR je českej VAR nebo jak se to menuje??


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Baltazar (Člen)
15.12.2021 09:58:31
Offline

Re: Pistolníci

Americkej psal:

Já jsem pořád ještě patriot, ale vyrejt si lvíčka na AR místo 58ičky, tomu nerozumím. Mně ježíšek poradil něco delšího, kdyby bylo potřeba řešit piercing na kilák smokin
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c00128.jpg

Kámo to je česká pif paf puška, vyrobeno v ČR, hlaveň zbrojovka, takže za 1) já jsem čech a za 2) jsem čech!!!


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
15.12.2021 09:59:39
Offline

Re: Pistolníci

VikecB12 psal:

Máte krásný hračky klucigood

To AR je českej VAR nebo jak se to menuje??

PERUN


The father of the little princess of the dawn
Americkej (Člen)
15.12.2021 10:50:06
Online

Re: Pistolníci

Kukii psal:

To je pěkná dekorace do kuchyně good

Díky, ale měl jsem to letos těžký... ještě byl ve hře indukční napěňovač lattéčka. Tohle mi nakonec přišlo praktičtější, vo prsa.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
K.a.s.y.m. (Člen)
15.12.2021 19:32:15
Offline

Re: Pistolníci


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
15.12.2021 19:34:26
Offline

Re: Pistolníci

VikecB12 psal:

Máte krásný hračky klucigood

To AR je českej VAR nebo jak se to menuje??

No ta se montuje ve vedlejsi vsi..a zrovna VAR ma nemecky hlavne..dle p. Vosatky tady lepsi nesezene,ale zbytek si vice mene delaji sami.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
corimec (Člen)
16.12.2021 19:50:41
Offline

Re: Pistolníci

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2115_img_20211108_180901.jpg


Já se už taky konečně rozhoupalbigsmile
Kope jak zmrd,hovno s tím člověk trefí,ale pořád je to mikro desert eaglecoolcoolbigsmilebigsmile
goodgood

VikecB12 (Člen)
16.12.2021 23:09:34
Offline

Re: Pistolníci

Kevin je parádnígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kukii (Člen)
17.12.2021 11:03:39
Offline

Re: Pistolníci

Americkej psal:
Kukii psal:

To je pěkná dekorace do kuchyně good

Díky, ale měl jsem to letos těžký... ještě byl ve hře indukční napěňovač lattéčka. Tohle mi nakonec přišlo praktičtější, vo prsa.

Opravdu těžké rozhodování Jiříku bigsmile každopádně dobrá volba good


Život je boj-mašina je nej!!!
huskyb12 (Administrator)
17.12.2021 19:39:31
Offline

Re: Pistolníci

Americkej psal:

Díky, ale měl jsem to letos těžký... ještě byl ve hře indukční napěňovač lattéčka. Tohle mi nakonec přišlo praktičtější, vo prsa.

Kámo, sme ve věku, kdy už není důstojný se stresovat nadmíru, ser na latéčko :)


ale di, Ty brepto ...
K.a.s.y.m. (Člen)
17.12.2021 22:57:52
Offline

Re: Pistolníci

corimec psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 180901.jpg
Já se už taky konečně rozhoupalbigsmile
Kope jak zmrd,hovno s tím člověk trefí,ale pořád je to mikro desert eaglecoolcoolbigsmilebigsmile
goodgood

No tohle je opravdu kontaktni zbran..stylem prilozim na telo a vystrelim😁
Mam rad compacty,ale tohle uz je na me kompaktni az moc😁😁👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
corimec (Člen)
18.12.2021 16:12:42
Offline

Re: Pistolníci

Je to jednoduchý,blbuvzdorný a spolehlivý.Do 15 metrů se s tím dá i trefit.Jsem patriot rád jsem podpořil český zbrojařský průmyslsmokinsmokincoolcool

hans (Člen)
18.12.2021 21:58:23
Offline

Re: Pistolníci

corimec psal:

Je to jednoduchý,blbuvzdorný a spolehlivý.Do 15 metrů se s tím dá i trefit.Jsem patriot rád jsem podpořil český zbrojařský průmyslsmokinsmokincoolcool

je to dobrá mrdka good...
Sralo mě sice, jak se mi to dycky po výstřelu protočilo na prstu jako kaubojskej kolťák, ale jinak ideální i do plavek smokin


Sapere Aude
www.gunlex.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
19.12.2021 12:18:26
Offline

Re: Pistolníci

corimec psal:

Je to jednoduchý,blbuvzdorný a spolehlivý.Do 15 metrů se s tím dá i trefit.Jsem patriot rád jsem podpořil český zbrojařský průmyslsmokinsmokincoolcool

Taky nazor😁 ja si myslim ze existuji i male zbrane s kteryma se da trefit i lip nez jen proste trefit terc😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Baltazar (Člen)
19.12.2021 13:30:04
Offline

Re: Pistolníci

Kevin je zbraň kterou se dá zabít nepřítel, jinak na hovno


The father of the little princess of the dawn
corimec (Člen)
19.12.2021 16:51:05
Offline

Re: Pistolníci

Spousta lidí mi vnucovala svůj názor,že je to úplně k hovnu.Jenže mě když se něco líbí a chci to,tak je to naprosto zbytečnýbigsmileMám z něho radostgood

Baltazar (Člen)
19.12.2021 17:21:58
Offline

Re: Pistolníci

Bůh ti žehnej

corimec psal:

Spousta lidí mi vnucovala svůj názor,že je to úplně k hovnu.Jenže mě když se něco líbí a chci to,tak je to naprosto zbytečnýbigsmileMám z něho radostgood


The father of the little princess of the dawn
K.a.s.y.m. (Člen)
19.12.2021 18:20:34
Offline

Re: Pistolníci

corimec psal:

Spousta lidí mi vnucovala svůj názor,že je to úplně k hovnu.Jenže mě když se něco líbí a chci to,tak je to naprosto zbytečnýbigsmileMám z něho radostgood

naštěstí žijeme v zemi kde máš právo na vlastní názorgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
19.12.2021 22:10:16
Offline

Re: Pistolníci

... tak jsem ty svoje zbraně konečně uspořádal v tajné části sklepa ... redface

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_img-20211215-wa0007.jpg
K.a.s.y.m. (Člen)
20.12.2021 14:07:56
Offline

Re: Pistolníci

Petr J. psal:

... tak jsem ty svoje zbraně konečně uspořádal v tajné části sklepa ... redface

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … wa0007.jpg

😁😁😁👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
pulmotor (Člen)
11.01.2022 21:10:57
Offline

Re: Pistolníci

Americkej psal:

Já jsem pořád ještě patriot, ale vyrejt si lvíčka na AR místo 58ičky, tomu nerozumím. Mně ježíšek poradil něco delšího, kdyby bylo potřeba řešit piercing na kilák smokin
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c00128.jpg

Už se těším až bude teplo, dáme soutěž na pětikoruny  na 200m bigsmilegood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
pulmotor (Člen)
11.01.2022 21:12:59
Offline

Re: Pistolníci

Ta omotávka goodcool


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Americkej (Člen)
12.01.2022 15:07:31
Online

Re: Pistolníci

To bysme měli, na půli cesty mezi Prahou a Pískem jsou Placy, mají střeliště 500 metrů. Takže místo pětikačky bude potřeba spíš figura... Počítám květen-červen bysme mohli něco spískat good Dřív asi nemá cenu nastřelovat, stejně čekám na tlumič a ten mi posune středovej bod zásahu.
  Omotávka je cajk, díky za chválu. Hotovo jsem měl za půl hoďky podle návodu i s kafetem. Jenom bylo třeba doobjednat urban camo cord, aby to štymovalo s plastama, doma jsem měl původně jenom černej smile1


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Baltazar (Člen)
12.01.2022 15:23:11
Offline

Re: Pistolníci

figuru na 500 m trefuju i s mojí CZ557 v 308w a to s nočákem, mám s tím osobáček sedící lišku na 320mgood


The father of the little princess of the dawn
Americkej (Člen)
12.01.2022 15:42:32
Online

Re: Pistolníci

A co šišinku stojícího chlapa s trochu větším odstupem?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Baltazar (Člen)
12.01.2022 16:31:40
Offline

Re: Pistolníci

308w se dá střílet kilák, ale to mám za prvé krátkej lauf a za druhý to už chce dobrou optiku, náboje si dělám sám, ty budou lítat good


The father of the little princess of the dawn
Americkej (Člen)
12.01.2022 19:05:59
Online

Re: Pistolníci

A to jó, proti -308 nic. Původně jsem jí taky chtěl v Savage. Nakonec mne guru přesvědčil na Creedmoore 6,5 24" dlouhá. Ale do 300 metrů řikal, že je jedno, po který ráži sáhneš. Od 500 vejš už se creed chová líp. Je rychlejší, plošší křivka a menší odchylka na boční vítr. Prostě víc odpouští střeleckou chybu. Výkonově hodně podobný. A .308 kupuješ za polovic. Ale chuj s tym, na velký sypání jsou jiný flinty.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Baltazar (Člen)
12.01.2022 20:18:50
Offline

Re: Pistolníci

Taky pokukuju po 6,5 creedmoor, ale zatím to co by se mi líbilo není, na dálky dobrý


The father of the little princess of the dawn
corimec (Člen)
12.02.2022 17:43:52
Offline

Re: Pistolníci

Nemáte někdo tohle?

corimec (Člen)
12.02.2022 17:44:45
Offline

Re: Pistolníci

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2115_dsc_6409-4.jpg
corimec (Člen)
12.02.2022 17:46:40
Offline

Re: Pistolníci

Chtěl bych to hlavně kvůli ráži 9mm a hlavně kvůli délce hlavněbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr