Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Sporttester - Garmin nebo Suunto

barynek (Člen)
09.12.2021 10:13:07
Offline

Sporttester - Garmin nebo Suunto

Zdar všem, jsem tady po dlouhý době a chci se zeptat, jak jste na tom se zkušenostma se sporttesterama.
Nemáte někdo něco podobnýho? Co byste poradili? Chci to jen na běh, aby to měřilo tep, vzdálenost, výšku apod...
díky..
pár tipů co vlastně hledám zde.

https://www.alza.cz/garmin-forerunner-2 … #parametry

https://www.hodinky.cz/hodinky/suunto-a … black.html

https://www.hodinky.cz/hodinky/suunto-s … -BX6Nv4mH8

dík za rady. Pokud máte něco jiného, hoďte mi sem link...good


Bandit 4EVER!!!
andre.marek (Člen)
09.12.2021 15:30:27
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

bigsmile Sporttester? Běh? bigsmile tady bude veselo... smile1smile1

huskyb12 (Administrator)
09.12.2021 15:45:33
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

Měl sem Xixao T-rex za pár korun a nebylo to špatný. Vadil mi display, kterej nebyl na slunci skoro vůbec čitelnej, chyběly tam indoorový aktivity.
Vyměnil sem to za Garmin a sem spokojenej parchant, lepší apka, čitelnost na slunci super a můžu s nima platit. Mám Darth Vadera. Lepší sou Fenixy, ale stojí jak notebook.
Tedle Garmin dá vo den míň (5) a nepozná, že spím, což Xixao poznalo a vyplo notifikace i rozsvěcení displaye. Garmin má navíc okysličení krve.
Aby bylo jasno, nejsem žádnej pojebanej sportovec natož běžec :) Kupoval sem to původně jenom kolevá toho, že mi HF v autě neukazuje kdo volá. Až vyměním auta, vrátim se ke klasickejm hodinkám.


ale di, Ty brepto ...
Lubošek (Člen)
09.12.2021 16:43:15
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

no twl bigsmile a já se těšil, že uvidím Huskyho běžetgood


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
XJelen (Člen)
09.12.2021 16:59:02
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

jedu už leta s Fitbitem, mám už třetí, nikdy nezklamaly.


Strýcfajtr !!!
barynek (Člen)
09.12.2021 18:44:28
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

huskyb12 psal:

Měl sem Xixao T-rex za pár korun a nebylo to špatný. Vadil mi display, kterej nebyl na slunci skoro vůbec čitelnej, chyběly tam indoorový aktivity.
Vyměnil sem to za Garmin a sem spokojenej parchant, lepší apka, čitelnost na slunci super a můžu s nima platit. Mám Darth Vadera. Lepší sou Fenixy, ale stojí jak notebook.
Tedle Garmin dá vo den míň (5) a nepozná, že spím, což Xixao poznalo a vyplo notifikace i rozsvěcení displaye. Garmin má navíc okysličení krve.
Aby bylo jasno, nejsem žádnej pojebanej sportovec natož běžec :) Kupoval sem to původně jenom kolevá toho, že mi HF v autě neukazuje kdo volá. Až vyměním auta, vrátim se ke klasickejm hodinkám.

jako ten Fenix se dá ted v akci pořídit za 10k, ale to už se mi do toho dávat nechce.. známý má Garmina a je to jak říkáš, spokojenej parchant, ale ted je v akci Suunto, z 8,5k na 5k.. za běžný "hloupý" hodinky to vyměnit nechci, chci to jen na běh... ten Garmin v mý cenový hladině toho umí o trochu míň, za trochu víc... Jak je to s GPS signálem třeba v lese, chytá se?


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
09.12.2021 18:46:25
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

XJelen psal:

jedu už leta s Fitbitem, mám už třetí, nikdy nezklamaly.

Mě nadchl Fitbit asi jen cenou.. chci taky něco do vody (občasný plavání v rámci OCR)..


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
09.12.2021 19:03:49
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

barynek psal:
huskyb12 psal:

Měl sem Xixao T-rex za pár korun a nebylo to špatný. Vadil mi display, kterej nebyl na slunci skoro vůbec čitelnej, chyběly tam indoorový aktivity.
Vyměnil sem to za Garmin a sem spokojenej parchant, lepší apka, čitelnost na slunci super a můžu s nima platit. Mám Darth Vadera. Lepší sou Fenixy, ale stojí jak notebook.
Tedle Garmin dá vo den míň (5) a nepozná, že spím, což Xixao poznalo a vyplo notifikace i rozsvěcení displaye. Garmin má navíc okysličení krve.
Aby bylo jasno, nejsem žádnej pojebanej sportovec natož běžec :) Kupoval sem to původně jenom kolevá toho, že mi HF v autě neukazuje kdo volá. Až vyměním auta, vrátim se ke klasickejm hodinkám.

jako ten Fenix se dá ted v akci pořídit za 10k, ale to už se mi do toho dávat nechce.. známý má Garmina a je to jak říkáš, spokojenej parchant, ale ted je v akci Suunto, z 8,5k na 5k.. za běžný "hloupý" hodinky to vyměnit nechci, chci to jen na běh... ten Garmin v mý cenový hladině toho umí o trochu míň, za trochu víc... Jak je to s GPS signálem třeba v lese, chytá se?

...fenixy (teda už letitý trojky s hr) chytaj v pohodě všude, i ve městě a rychle, během pár sekund (maj mimo gps i glonass, ale roky ho mám vypnutej, kvůli úspoře energie a na samotný gps fungujou bez výpadků
...když jsem omylem při hraní hokeje navolil outdoor aktivitu, tak mi kreslili i v hale bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
barynek (Člen)
09.12.2021 19:08:36
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

osiris psal:
barynek psal:
huskyb12 psal:

Měl sem Xixao T-rex za pár korun a nebylo to špatný. Vadil mi display, kterej nebyl na slunci skoro vůbec čitelnej, chyběly tam indoorový aktivity.
Vyměnil sem to za Garmin a sem spokojenej parchant, lepší apka, čitelnost na slunci super a můžu s nima platit. Mám Darth Vadera. Lepší sou Fenixy, ale stojí jak notebook.
Tedle Garmin dá vo den míň (5) a nepozná, že spím, což Xixao poznalo a vyplo notifikace i rozsvěcení displaye. Garmin má navíc okysličení krve.
Aby bylo jasno, nejsem žádnej pojebanej sportovec natož běžec :) Kupoval sem to původně jenom kolevá toho, že mi HF v autě neukazuje kdo volá. Až vyměním auta, vrátim se ke klasickejm hodinkám.

jako ten Fenix se dá ted v akci pořídit za 10k, ale to už se mi do toho dávat nechce.. známý má Garmina a je to jak říkáš, spokojenej parchant, ale ted je v akci Suunto, z 8,5k na 5k.. za běžný "hloupý" hodinky to vyměnit nechci, chci to jen na běh... ten Garmin v mý cenový hladině toho umí o trochu míň, za trochu víc... Jak je to s GPS signálem třeba v lese, chytá se?

...fenixy (teda už letitý trojky s hr) chytaj v pohodě všude, i ve městě a rychle, během pár sekund (maj mimo gps i glonass, ale roky ho mám vypnutej, kvůli úspoře energie a na samotný gps fungujou bez výpadků
...když jsem omylem při hraní hokeje navolil outdoor aktivitu, tak mi kreslili i v hale bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
09.12.2021 19:09:10
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

Zatím to vypadá, že tady všichni jedou v Garminech, nemá tady někdo Suunta?idontknow


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
09.12.2021 19:31:55
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

barynek psal:

Zatím to vypadá, že tady všichni jedou v Garminech, nemá tady někdo Suunta?idontknow

...bratranec a protože je s nima dost spokojenej, tak už několikátý, to ať to máš vyvážený a ne tak jednoduchý bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
barynek (Člen)
09.12.2021 20:22:22
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

osiris psal:
barynek psal:

Zatím to vypadá, že tady všichni jedou v Garminech, nemá tady někdo Suunta?idontknow

...bratranec a protože je s nima dost spokojenej, tak už několikátý, to ať to máš vyvážený a ne tak jednoduchý bigsmile

děkuju, je vidět, že to se mnou myslíš dobře bigsmilebigsmilebigsmile
mně zatím cena/výkon svádí k Suunto... jsem si zase vymyslel pussyvinu bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
ABik (Člen)
09.12.2021 20:55:23
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

Garmin Marq Adventurer, ale drahé jsou jak dva ntb. Neumí víc jak ty obyč, 6 ale dobře vypadají bigsmilebigsmilebigsmile

Žádný problém se signálem, vydrží tak 4-5 dnů podle užívání.

Petr J. (Člen)
09.12.2021 22:39:16
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

barynek psal:

Zdar všem, jsem tady po dlouhý době a chci se zeptat, jak jste na tom se zkušenostma se sporttesterama. Nemáte někdo něco podobnýho? Co byste poradili? .........

... zásadně Fénix ... měl jsem Fenix3 Sapphiere, potom 5 Sapphire, teď mám 6 Sapphire a čekám na jaro na sedmičky ...

Klasické analogy od té doby jsou v trezoru ... redface

Filous (Člen)
10.12.2021 08:03:08
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

...mam Casia G-Shock...eště kovový...us asi patnáct let...a eště sem se nenaučil fšechny funkce...hlavně teda seřizování času...dycky dyš se mění čas, du k hodinářoj, von mi to vokáže, ale do další změny to zase zapomenu...ale sou super...jen mi teda nic krom času neměřej...ale možná to enem neumim zapnoutbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
corimec (Člen)
10.12.2021 19:25:05
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

Mě hodinky taky měřejí jenom čas.Nevím co budu kurwa dělatbigsmile

Ondráš (Člen)
10.12.2021 20:11:04
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

Ty voe, to je běžců...surprised

Pani má nějaký Garminy. Byla spokojená i s iWatch, ale ty si rozflákala. smile1 Garminy jí bych řekl sedly líp (funkčně). iWatch psaly, že "Je čas vstát.", když bylo třeba 11 večer. smile1
Já, protože jsem (v něčemhelp) stará konzerva, mám mechanický. smokin Sice se trochu zrychlujou, ale alespoň už nechodím tak pozdě. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mr.BSE (Člen)
14.12.2021 19:17:31
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

Mám Garmin Instict skoro rok. Vydrží nesmysl (jako G-Schock), sportovní funknce stejné jako F6. Nemají placení, wifi, barevný displej a další fancy fičury. Vydrží 14dnů, při zapnutých aktivitách 4-7 dnů, dle četnosti aktivit. GPS, Glonass, Galilelo. V režimu ultratrack vydrží při aktivitě cca 14-16hod. Jinak aktivita s GPS (glonass, galileo) cca 6hod v kuse.

Předtím jsem mel AW a rozbil jsem je při první příležitosti je rozbít bigsmile

Garminy už mají za sebou asi 20x pád a jednou kapku montážní pěny přímo na komoru (víte jak to jde blbě dolů "za mokra" bigsmile ). Nic z toho na nich není znát idontknow

Pro mě cena/výkon bez diskuze goodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
barynek (Člen)
15.12.2021 21:57:59
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

Petr J. psal:
barynek psal:

Zdar všem, jsem tady po dlouhý době a chci se zeptat, jak jste na tom se zkušenostma se sporttesterama. Nemáte někdo něco podobnýho? Co byste poradili? .........

... zásadně Fénix ... měl jsem Fenix3 Sapphiere, potom 5 Sapphire, teď mám 6 Sapphire a čekám na jaro na sedmičky ...

Klasické analogy od té doby jsou v trezoru ... redface

to je mimo můj cenovej rozsah, ael ty fénixy se mi líbí dost no...


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
15.12.2021 22:01:08
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

já mám taky klasický Festiny, nehodlám je měnit na běžný nošení, jen na tréninky a blbnutí na závodech bigsmile
prý to přidává na machr faktoru spoustu bodůbigsmilebigsmile
nicméně už je asi rozhodnuto, Suunto 5, objednáme, uvidíme... když mě budou srát, koupím jinýbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
15.12.2021 22:42:26
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

Mam nejaky samsungy myslim watch 2 a porad si myslim ze je to chytrejsi nez ja😁
Pozitini vidim to ze jizdu na motorce pri autodetekci aktivity detekuji jako jizdu na kole..takze nacitaji plusovy body😁
Jinak za me dobry..i beh na pase delaji s rozdilem par metru o proti venku.👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
16.12.2021 20:09:58
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

barynek psal:

já mám taky klasický Festiny, nehodlám je měnit na běžný nošení, jen na tréninky a blbnutí na závodech bigsmile
prý to přidává na machr faktoru spoustu bodůbigsmilebigsmile
nicméně už je asi rozhodnuto, Suunto 5, objednáme, uvidíme... když mě budou srát, koupím jinýbigsmilebigsmilebigsmile

zlaté klasické Festiny good zbytek je stejně na hovno bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
tomasNJ (Člen)
17.12.2021 00:52:56
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

hodinky nenosím asi 25 letbigsmile aneb "toliko kvaltování, pro hovado dobré jest"bigsmile bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
17.12.2021 11:37:39
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

Chlap bez hodinek je jak ženská bez kundycoolbigsmile
Já jedu tři roky Seiko,automaty,ale postupě zjišťuju,že hodinky mají byt ze švajcu,takže příště už nebudu experimentovatgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Americkej (Člen)
17.12.2021 12:44:25
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

No vidíš, jak jsi roztomile pomýlenej. Já utekl vod švýcarů k japoncům. Zpátky bych šel tak možná pro Nautily, ale zas vykydnout přes dvojku za woče, na to jsem moc velkej škrt.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Petr J. (Člen)
17.12.2021 17:41:15
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

VikecB12 psal:

Chlap bez hodinek je jak ženská bez kundy

... svatá pravda ... chlap klidně může být nahatý, ale hodinky musí mít na ruce bigsmilegood

Mám několikero švýcarských modelů, ale raději mám německé značky z pětice, která za války dodávala hodinky luftwaffe ... od nich mám také několikero modelů, od Stowy, jedna ze značek oné "svaté" pětice, přímo zakázkové "na míru" s páskem z jelení kůže bigsmile

No ale 24 hodin denně mám na ruce stejně Garminy bigsmile

Ale na ty mechanické je jednou za čas stejně radost pohledět redface obzvláště u těch, co mají průhledné dýnko a je vidět jemná mechanika strojku ... což je třeba škoda, že Rolex nemá smile2

Petr J. (Člen)
20.12.2021 17:22:20
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

Aktuálně bych vyčkal na leden, měly by být na veletrhu CES oficiálně představené nové Fenix 7 (já už je mám rezervované bigsmile ) ... případně levnější řada Epix Gen2 ... good


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_fenix7.jpg



http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_fenix7c.jpg



http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_fenix7b.jpg
hlemejzd999 (Člen)
20.12.2021 18:53:22
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

sice nemaj gps, platit se s nima nedá  , ale baterka vydrží roky bigsmile...a běhat s nima taky můžeš

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_snimek_obrazovky_2021-12-20_185022.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
20.12.2021 19:56:04
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

bigsmilegood ty mel tata kdyz jsem byl klukbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Progear 650 (Člen)
23.12.2021 16:22:28
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

Petr J. psal:

Aktuálně bych vyčkal na leden, měly by být na veletrhu CES oficiálně představené nové Fenix 7 (já už je mám rezervované bigsmile ) ... případně levnější řada Epix Gen2 ... good


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_fenix7.jpg

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_fenix7c.jpg

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_fenix7b.jpg

Jak by taky ne, ty mas preci jen to nejlepsi…bigsmilebigsmilebigsmile
Hlavne v hlave teda bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Petr J. (Člen)
26.12.2021 21:09:06
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

Progear 650 psal:

Jak by taky ne, ty mas preci jen to nejlepsi…bigsmilebigsmilebigsmile
Hlavne v hlave teda bigsmilebigsmilebigsmile

...alespoň někdo mít v hlavě něco musí, na rozdíl od Tebe, ale my se Ti nesmějeme, že jsi mrzák...bigsmilebigsmilebigsmile

Progear 650 (Člen)
28.12.2021 17:20:37
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

Petr J. psal:
Progear 650 psal:

Jak by taky ne, ty mas preci jen to nejlepsi…bigsmilebigsmilebigsmile
Hlavne v hlave teda bigsmilebigsmilebigsmile

...alespoň někdo mít v hlavě něco musí, na rozdíl od Tebe, ale my se Ti nesmějeme, že jsi mrzák...bigsmilebigsmilebigsmile

Tos me zklamal, myslel jsem, ze vymyslis neco lepsiho bigsmile
My se ti nesmejeme bigsmilebigsmilebigsmile tohle docela vtipny je bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
barynek (Člen)
03.01.2022 22:11:07
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

Kukii psal:
barynek psal:

já mám taky klasický Festiny, nehodlám je měnit na běžný nošení, jen na tréninky a blbnutí na závodech bigsmile
prý to přidává na machr faktoru spoustu bodůbigsmilebigsmile
nicméně už je asi rozhodnuto, Suunto 5, objednáme, uvidíme... když mě budou srát, koupím jinýbigsmilebigsmilebigsmile

zlaté klasické Festiny good zbytek je stejně na hovno bigsmile

naježil jsem si Suunto 5 a jsem spokojenej parchant... cool


Bandit 4EVER!!!
Kukii (Člen)
04.01.2022 18:21:03
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

barynek psal:
Kukii psal:
barynek psal:

já mám taky klasický Festiny, nehodlám je měnit na běžný nošení, jen na tréninky a blbnutí na závodech bigsmile
prý to přidává na machr faktoru spoustu bodůbigsmilebigsmile
nicméně už je asi rozhodnuto, Suunto 5, objednáme, uvidíme... když mě budou srát, koupím jinýbigsmilebigsmilebigsmile

zlaté klasické Festiny good zbytek je stejně na hovno bigsmile

naježil jsem si Suunto 5 a jsem spokojenej parchant... cool

tak ať slouží bigsmilegood


Život je boj-mašina je nej!!!
Petr J. (Člen)
18.01.2022 20:14:47
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

Ondráš (Člen)
20.01.2022 18:40:57
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

Petr J. psal:

... Fenix 7 jsou zde ...

https://www.youtube.com/watch?v=LGQqO9yukME

good

Je to dobry i k necemu jinymu nez pozovani fotografum a ukazovani, ze ty hodniky mas? Me prijde, ze v ty reklame s nima nic jinyho nedelaj.
help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
21.01.2022 16:16:20
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

Ondráš psal:

Je to dobry i k necemu jinymu nez pozovani fotografum a ukazovani, ze ty hodniky mas?

... tak ukázat, že je máš, je samozřejmě základ ... bigsmilebigsmile

Jinak třeba zde:
https://mtbs.cz/clanek/garmin-predstavu … erNFPiLqUk

VikecB12 (Člen)
22.01.2022 01:46:31
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

No podle.toho videja je to jasnýcool Musíš mít milijon koníčků,na kerý musíš mít tydle cibule,jinak seš uplně outcoolevil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
22.01.2022 10:21:30
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

VikecB12 psal:

No podle.toho videja je to jasnýcool Musíš mít milijon koníčků,na kerý musíš mít tydle cibule,jinak seš uplně outcoolevil

....nebo se musis tvarit, ze tech milion konicku máš....skáču dobře, skáču rád...cililink, cililink bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
22.01.2022 22:34:53
Offline

Re: Sporttester - Garmin nebo Suunto

VikecB12 psal:

No podle.toho videja je to jasnýcool Musíš mít milijon koníčků,na kerý musíš mít tydle cibule,jinak seš uplně outcoolevil

Jedinný, co mě v tom videu zaujalo je, že si s nima můžeš svítit v jeskyni bigsmile bigsmile .
...to se hodí, když přijdeš nalitej a strkáš  po tmě klíče do zámku.
a taky si můžeš měnit řemínky ... to mě poser - to jsou věci dneska surprised


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr