Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Tepelný čerpadlo

VikecB12 (Člen)
01.03.2022 17:02:15
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

Uplně to vidímgood Dolezeš v noci dom z hospody,v baráku zima,v kamnech tmasurprised Tak se s tym hodinu mrdáš,vždycky než se rozhoří třísky,tak zdřímneš. Probereš se,v kamnech zase tma,takže znova třísky... Po hodince se na to vysereš a zalezeš pod duchnu a zatopíš až dopoledne,jak se proberešbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
01.03.2022 17:22:10
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

Panove topim cerpadlo ( klimatizece)vzduch vzduch s Tomem jsme vymysleli  system plovzduchu kerej funguje na jednicku ale ty vase cisla jsou z rise snu


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
huskyb12 (Administrator)
01.03.2022 17:36:24
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

VikecB12 psal:

Uplně to vidímgood Dolezeš v noci dom z hospody,v baráku zima,v kamnech tmasurprised Tak se s tym hodinu mrdáš,vždycky než se rozhoří třísky,tak zdřímneš. Probereš se,v kamnech zase tma,takže znova třísky... Po hodince se na to vysereš a zalezeš pod duchnu a zatopíš až dopoledne,jak se proberešbigsmilebigsmile

mezapoměň na rozlitý pívo u kamen :)


ale di, Ty brepto ...
K.a.s.y.m. (Člen)
01.03.2022 18:23:30
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

Drakoxxl psal:
K.a.s.y.m. psal:

Hmm to máš zhruba 2x tolik co já a platíš stejněgood...jen ta cena za system je teda šílená z mého pohledusurprised

To sice je, ale při dnešní inflaci a ceně energií snad dobře uložený prachy. Nejvíc je ta bezstarostnost. smokin
Soused vedle v nový dřevostavbě to prokoučoval a v podlaze má elektický topný panely, kterejma netopí, aby ho to nesežralo, takže ani nemůže přejít na TČ. Nechal si dodělat krbový kamna s horkovzdušným rozvodem, takže má pakárnu. Furt lítá do lesa pro dřevo a topí jak blázen. Navíc ten horkovzduch se neumí sám zavřít a tak mu do rána, když přestane přikládat všechno teplo těma rozvodama uteče. Navíc teplu se z těch rozvodů oproti podlahovce dolů moc nechce.  headshakebigsmile

Proto jsem dělal teplovodní podlahovku..tam vždy můžu změnit zdroj..vodě je jedno čim jí ohříváš..a jak říkáš..když chci tak bych se o to nestaral a doma by bylo příjemně..jen na konci měsíce zaplatim bigsmile ,ale já mám rád živý oheň tak přitápim,ale to už je moje věc.
Jen ta investice do toho tvého systému je něco co bych nebyl ochotný zaplatit bigsmile ale taky moje věc. bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
01.03.2022 20:04:35
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

mně to přijde dobrý ne ? bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_screenshot_20220301_193921_cnwpsmoffice_eng_edit_863323430088578.jpg


pomalu dvěstě let starej domek, nezateplenej, bez základů,dvacet let starý plastový vokna, dole tři cimry, nahoře dvě (podkroví - vata 25cm pod střechou  , bojler, el. sporák, el. topení, sušička,pračka,  ( ty jedou nonstop i na drahej proud) bigsmile, grafika v PC bere občas 275W .. někdy i 10 hodin v kuse  bigsmile )
nevim, jestli by se mi vyplatilo tepelný čerpadlo


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
tomasNJ (Člen)
01.03.2022 23:44:50
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

Marián psal:

Si me u te predstavy silne pobavilbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
K.a.s.y.m. (Člen)
02.03.2022 07:11:20
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

hlemejzd999 psal:

mně to přijde dobrý ne ? bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 088578.jpg
pomalu dvěstě let starej domek, nezateplenej, bez základů,dvacet let starý plastový vokna, dole tři cimry, nahoře dvě (podkroví - vata 25cm pod střechou  , bojler, el. sporák, el. topení, sušička,pračka,  ( ty jedou nonstop i na drahej proud) bigsmile, grafika v PC bere občas 275W .. někdy i 10 hodin v kuse  bigsmile )
nevim, jestli by se mi vyplatilo tepelný čerpadlo

Ty ale topis i hodne drevem,ne?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
02.03.2022 16:17:23
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:

mně to přijde dobrý ne ? bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 088578.jpg
pomalu dvěstě let starej domek, nezateplenej, bez základů,dvacet let starý plastový vokna, dole tři cimry, nahoře dvě (podkroví - vata 25cm pod střechou  , bojler, el. sporák, el. topení, sušička,pračka,  ( ty jedou nonstop i na drahej proud) bigsmile, grafika v PC bere občas 275W .. někdy i 10 hodin v kuse  bigsmile )
nevim, jestli by se mi vyplatilo tepelný čerpadlo

Ty ale topis i hodne drevem,ne?

no hele to jsem zapomnel napsat, my dycky za ten preplatek koupime dva valniky dreva, mame to na dva roky , takze tak 5- 6 prostorovych skladanych metru propalime v krbovkach ..asi... ja to tak presne nesleduju


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
02.03.2022 17:59:45
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

tomasNJ psal:
Marián psal:

Si me u te predstavy silne pobavilbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...taky sis představil, jak se kolíbe na paňmámě na ovčí kůži a u toho se mu žárem kroutěj chlupy na prdeli??? ...hnusná představa, co???bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
02.03.2022 18:15:11
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

Filous psal:
tomasNJ psal:
Marián psal:

Si me u te predstavy silne pobavilbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...taky sis představil, jak se kolíbe na paňmámě na ovčí kůži a u toho se mu žárem kroutěj chlupy na prdeli??? ...hnusná představa, co???bigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
02.03.2022 19:57:37
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

Vole Filipe, Tvoje fantazie je až nezdravá bigsmile Tohle jen tak nevymrkám.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Marián (Člen)
02.03.2022 20:03:52
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

Tak neco podobnyho to bylo, ale to nechces si ani predstavovat, ale vono to naskocilo samo a nechtelo to zmizet surprised
Ale ted se tlemim jak kokot dal, pacs tomu dal korunugood


...sam mezi jebkarema...
Banditatom (Člen)
02.03.2022 20:09:01
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

Kokotibigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomasNJ (Člen)
02.03.2022 22:40:45
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

Filous psal:
tomasNJ psal:
Marián psal:

Si me u te predstavy silne pobavilbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...taky sis představil, jak se kolíbe na paňmámě na ovčí kůži a u toho se mu žárem kroutěj chlupy na prdeli??? ...hnusná představa, co???bigsmilebigsmilebigsmile

asi tak...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile eště ten Houskovo rozlity lahváč tam chybí bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
02.03.2022 22:53:56
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

Aspoň tady je svět ještě v pořádkugoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kukii (Člen)
03.03.2022 11:47:37
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

VikecB12 psal:

Aspoň tady je svět ještě v pořádkugoodbigsmile

pořád stejný kokoti bigsmilebigsmilegood


Život je boj-mašina je nej!!!
tomasNJ (Člen)
03.03.2022 15:54:01
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

No dyť bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
čočkin (Člen)
13.03.2022 20:28:37
Offline

Re: Tepelný čerpadlo

nějak se to téma topení zvrtlo bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr