Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pistolníci

pulmotor (Člen)
12.02.2022 23:48:39
Offline

Re: Pistolníci

Americkej psal:

A to jó, proti -308 nic. Původně jsem jí taky chtěl v Savage. Nakonec mne guru přesvědčil na Creedmoore 6,5 24" dlouhá. Ale do 300 metrů řikal, že je jedno, po který ráži sáhneš. Od 500 vejš už se creed chová líp. Je rychlejší, plošší křivka a menší odchylka na boční vítr. Prostě víc odpouští střeleckou chybu. Výkonově hodně podobný. A .308 kupuješ za polovic. Ale chuj s tym, na velký sypání jsou jiný flinty.

goodgoodgood jen ta cena toho krmení je strašnásurprised, 308 na blbnutí stojej 11kč. a na těch 300m bohaté stačíbigsmilegood Creedmoore je super, fuck pro profíkygood mě se líbí i 338 lap maggood, když jsem jí testoval tak to na 200m autem chodilo skrz, a to ze všech směrůbigsmilebigsmilebigsmile.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
pulmotor (Člen)
13.02.2022 00:00:44
Offline

Re: Pistolníci

corimec psal:

Chtěl bych to hlavně kvůli ráži 9mm a hlavně kvůli délce hlavněbigsmile

Těhle 9 je teť spousty, já spíš upřednostňuju ty co maji standartní Glockácký zásobníky, mám jich tunu a při střelbě neřešíš, přebíjíš dlouhou i krátkou stejnýmgoodgood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Americkej (Člen)
13.02.2022 03:08:31
Offline

Re: Pistolníci

pulmotor psal:

jen ta cena toho krmení je strašnásurprised, 308 na blbnutí stojej 11kč. a na těch 300m bohaté stačíbigsmilegood Creedmoore je super, fuck pro profíky

Nevím přesně, Ty obyč tactical jsem platil kolem 30ti, přesný za 40... cca. Šlo mi o to, aby oba náboje měly blízký váhy, výkony a křivku. Abych nemusel moc přepočítávat balistiku. A to jsou furt ty levnější. Ale jak už jsem řek, z týhle flinty já víc jak 1000 ran nepustím. Lauf má v nejvyšší přesnosti garanci do cca 2000 výstřelů se solidní údržbou.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/19_dsc00205.jpg


Na velký blbnutí je kosička, můj milášek. Rána za sedum, to je skoro jak krátká 9mm. Až dojdou armádní, budou v novovýrobě i 7,62x39 stát dvojnásobek.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Americkej (Člen)
13.02.2022 03:27:13
Offline

Re: Pistolníci

pulmotor psal:

mě se líbí i 338 lap maggood, když jsem jí testoval tak to na 200m autem chodilo skrz, a to ze všech směrůbigsmilebigsmilebigsmile.

Až budeš příště potřebovat rozstřílet ňákej vrak na sračky, dej vědět kus předem. To bych si rád užil taky.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Baltazar (Člen)
13.02.2022 17:34:43
Offline

Re: Pistolníci

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_nastrel.jpg


Udělal jsem si pár nábojů, tak jsem to šel nastřelit, lovecká flinta hlaveň 520mm, úplně levný zaměřovač Pard008+, na 300m bych se měl vejít do toho menšího čtverce 6x6 cm, záleží na rukách. Ty rány v rozích jsem mířil na rohovou kostičku, jsem spokojenej


The father of the little princess of the dawn
pulmotor (Člen)
14.02.2022 23:45:12
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … astrel.jpg
Udělal jsem si pár nábojů, tak jsem to šel nastřelit, lovecká flinta hlaveň 520mm, úplně levný zaměřovač Pard008+, na 300m bych se měl vejít do toho menšího čtverce 6x6 cm, záleží na rukách. Ty rány v rozích jsem mířil na rohovou kostičku, jsem spokojenej

goodgoodgoodcool


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
pulmotor (Člen)
14.02.2022 23:56:00
Offline

Re: Pistolníci

Americkej psal:
pulmotor psal:

jen ta cena toho krmení je strašnásurprised, 308 na blbnutí stojej 11kč. a na těch 300m bohaté stačíbigsmilegood Creedmoore je super, fuck pro profíky

Nevím přesně, Ty obyč tactical jsem platil kolem 30ti, přesný za 40... cca. Šlo mi o to, aby oba náboje měly blízký váhy, výkony a křivku. Abych nemusel moc přepočítávat balistiku. A to jsou furt ty levnější. Ale jak už jsem řek, z týhle flinty já víc jak 1000 ran nepustím. Lauf má v nejvyšší přesnosti garanci do cca 2000 výstřelů se solidní údržbou.
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c00205.jpg
Na velký blbnutí je kosička, můj milášek. Rána za sedum, to je skoro jak krátká 9mm. Až dojdou armádní, budou v novovýrobě i 7,62x39 stát dvojnásobek.

Ty jen tak nedojdou, teť se přivezlo do ČR několik kontajnerů z Polska, tak se ceny budou hejbat kolem 5.40-5.60kč.  Střílí s nima celá Asie a Afrika tak zatím nic nehrozíbigsmilegood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
karlos100 (Člen)
16.02.2022 09:18:42
Offline

Re: Pistolníci

pulmotor psal:
corimec psal:

Chtěl bych to hlavně kvůli ráži 9mm a hlavně kvůli délce hlavněbigsmile

Těhle 9 je teť spousty, já spíš upřednostňuju ty co maji standartní Glockácký zásobníky, mám jich tunu a při střelbě neřešíš, přebíjíš dlouhou i krátkou stejnýmgoodgood

Milane, co bys teda doporučil ?


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
16.02.2022 12:04:09
Offline

Re: Pistolníci

karlos100 psal:
pulmotor psal:
corimec psal:

Chtěl bych to hlavně kvůli ráži 9mm a hlavně kvůli délce hlavněbigsmile

Těhle 9 je teť spousty, já spíš upřednostňuju ty co maji standartní Glockácký zásobníky, mám jich tunu a při střelbě neřešíš, přebíjíš dlouhou i krátkou stejnýmgoodgood

Milane, co bys teda doporučil ?

Nemas google😁😁
Projdi si spis recenze a porovnej delky hlavni..na delce dost zalezi i finalni vykonost..resp ustova rychlost. Na glockovy zasobniky maji vymeny sachty uz skoro vsichni a kdo ne tak k tomu stejne casem prejde.😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
17.02.2022 06:26:43
Offline

Re: Pistolníci

K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:
pulmotor psal:


Těhle 9 je teť spousty, já spíš upřednostňuju ty co maji standartní Glockácký zásobníky, mám jich tunu a při střelbě neřešíš, přebíjíš dlouhou i krátkou stejnýmgoodgood

Milane, co bys teda doporučil ?

Nemas google😁😁
Projdi si spis recenze a porovnej delky hlavni..na delce dost zalezi i finalni vykonost..resp ustova rychlost. Na glockovy zasobniky maji vymeny sachty uz skoro vsichni a kdo ne tak k tomu stejne casem prejde.😁

pussy to je odpověď jak na mimibazaruhelp prostě mne jen zajímá, co preferuje Milan..


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
17.02.2022 19:11:07
Offline

Re: Pistolníci

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:


Milane, co bys teda doporučil ?

Nemas google😁😁
Projdi si spis recenze a porovnej delky hlavni..na delce dost zalezi i finalni vykonost..resp ustova rychlost. Na glockovy zasobniky maji vymeny sachty uz skoro vsichni a kdo ne tak k tomu stejne casem prejde.😁

pussy to je odpověď jak na mimibazaruhelp prostě mne jen zajímá, co preferuje Milan..

ani nechci vědět jak víš co se na tom minibazaru píše..já o tom vždy jen slyšel od někoho a to mám děti dvě.idontknowbigsmile
http://www.v-ar.cz/rotace/07/maly/index.html mě se líbí tohle a dělají to i na Glock zásobníky


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
corimec (Člen)
19.02.2022 18:13:09
Offline

Re: Pistolníci

K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:


Nemas google😁😁
Projdi si spis recenze a porovnej delky hlavni..na delce dost zalezi i finalni vykonost..resp ustova rychlost. Na glockovy zasobniky maji vymeny sachty uz skoro vsichni a kdo ne tak k tomu stejne casem prejde.😁

pussy to je odpověď jak na mimibazaruhelp prostě mne jen zajímá, co preferuje Milan..

ani nechci vědět jak víš co se na tom minibazaru píše..já o tom vždy jen slyšel od někoho a to mám děti dvě.idontknowbigsmile
http://www.v-ar.cz/rotace/07/maly/index.html mě se líbí tohle a dělají to i na Glock zásobníky

Jemže tohle stojí nejakých 60 litrů to bych nedal kdežto ten Bark vychází na nejakých 25good

pulmotor (Člen)
20.02.2022 00:56:46
Offline

Re: Pistolníci

good

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:


Milane, co bys teda doporučil ?

Nemas google😁😁
Projdi si spis recenze a porovnej delky hlavni..na delce dost zalezi i finalni vykonost..resp ustova rychlost. Na glockovy zasobniky maji vymeny sachty uz skoro vsichni a kdo ne tak k tomu stejne casem prejde.😁

pussy to je odpověď jak na mimibazaruhelp prostě mne jen zajímá, co preferuje Milan..

Řeknu ti za týden, teť zrovna jich tam máme na testování asi 30 od 8 výrobců.
Ty VARky jsme tam měli 4 a moc to nešlapalo, praskaly úderniky a když jsi ro držel za zásobník, nebo jsi to o něj někde opřel tak se to sekalo jak se skroutil. URNA i zásahovky chtěji úplně opustit HK MP5 a tak hledaji nějaké "dlouhé" v 9mm. Pak ti poreferuji co a jak a zakolikbigsmilegood.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
karlos100 (Člen)
21.02.2022 10:23:45
Offline

Re: Pistolníci

pulmotor psal:

good

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:


Nemas google😁😁
Projdi si spis recenze a porovnej delky hlavni..na delce dost zalezi i finalni vykonost..resp ustova rychlost. Na glockovy zasobniky maji vymeny sachty uz skoro vsichni a kdo ne tak k tomu stejne casem prejde.😁

pussy to je odpověď jak na mimibazaruhelp prostě mne jen zajímá, co preferuje Milan..

Řeknu ti za týden, teť zrovna jich tam máme na testování asi 30 od 8 výrobců.
Ty VARky jsme tam měli 4 a moc to nešlapalo, praskaly úderniky a když jsi ro držel za zásobník, nebo jsi to o něj někde opřel tak se to sekalo jak se skroutil. URNA i zásahovky chtěji úplně opustit HK MP5 a tak hledaji nějaké "dlouhé" v 9mm. Pak ti poreferuji co a jak a zakolikbigsmilegood.

Super, tak nějak s tím koketuju, hlavně kvůli možnosti nechat s tím střílet ženu, sjednocenýmu střelivu a střelnici co mám nadosah, kde se z kosy nedá rozumně střílet..


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.02.2022 12:51:20
Offline

Re: Pistolníci

corimec psal:
K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:


pussy to je odpověď jak na mimibazaruhelp prostě mne jen zajímá, co preferuje Milan..

ani nechci vědět jak víš co se na tom minibazaru píše..já o tom vždy jen slyšel od někoho a to mám děti dvě.idontknowbigsmile
http://www.v-ar.cz/rotace/07/maly/index.html mě se líbí tohle a dělají to i na Glock zásobníky

Jemže tohle stojí nejakých 60 litrů to bych nedal kdežto ten Bark vychází na nejakých 25good

No levna neni no. A to ani v plnohodnotny ráži


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
pulmotor (Člen)
24.02.2022 16:54:05
Offline

Re: Pistolníci

karlos100 psal:
pulmotor psal:

good

karlos100 psal:


pussy to je odpověď jak na mimibazaruhelp prostě mne jen zajímá, co preferuje Milan..

Řeknu ti za týden, teť zrovna jich tam máme na testování asi 30 od 8 výrobců.
Ty VARky jsme tam měli 4 a moc to nešlapalo, praskaly úderniky a když jsi ro držel za zásobník, nebo jsi to o něj někde opřel tak se to sekalo jak se skroutil. URNA i zásahovky chtěji úplně opustit HK MP5 a tak hledaji nějaké "dlouhé" v 9mm. Pak ti poreferuji co a jak a zakolikbigsmilegood.

Super, tak nějak s tím koketuju, hlavně kvůli možnosti nechat s tím střílet ženu, sjednocenýmu střelivu a střelnici co mám nadosah, kde se z kosy nedá rozumně střílet..

Tak zatím vede (cena,výkon,funkčnost) Foxtrot Mike FM9 10"pussy ještě budeme zkoušet co všechno to sežere (přebíjenky a různé laborace)bigsmilecool


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
pulmotor (Člen)
27.02.2022 22:22:40
Offline

Re: Pistolníci

pulmotor psal:
karlos100 psal:
pulmotor psal:

good
Řeknu ti za týden, teť zrovna jich tam máme na testování asi 30 od 8 výrobců.
Ty VARky jsme tam měli 4 a moc to nešlapalo, praskaly úderniky a když jsi ro držel za zásobník, nebo jsi to o něj někde opřel tak se to sekalo jak se skroutil. URNA i zásahovky chtěji úplně opustit HK MP5 a tak hledaji nějaké "dlouhé" v 9mm. Pak ti poreferuji co a jak a zakolikbigsmilegood.

Super, tak nějak s tím koketuju, hlavně kvůli možnosti nechat s tím střílet ženu, sjednocenýmu střelivu a střelnici co mám nadosah, kde se z kosy nedá rozumně střílet..

Tak zatím vede (cena,výkon,funkčnost) Foxtrot Mike FM9 10"pussy ještě budeme zkoušet co všechno to sežere (přebíjenky a různé laborace)bigsmilecool

Tak je tu verdikt Foxtrot goodje dobrá a fugujecool. Pokud máš prašule navícbigsmilecool tak CMMG  ta už je drší ale to spracování je 100% a spolehlivost také. Jináč mrki na diskuze a najdeš určitě ještě nějaké další tipy.  Zjisti co maji za tyhle zbraně na střelnicích v okolí a ošahej si to. Hlavně nekupovat Scorp.EVOsickbadjedno se nám tam rozlítlo, naštěstí jen pár stehu na rucebad


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
čočkin (Člen)
22.03.2022 21:41:41
Offline

Re: Pistolníci

tak se vracim v sobotu odpo s firemním autem z belgie a v reichu na dálnici nás předjel černej passat a svedl na odpočívadlo, prej jestli nevezem zbraně nebo víc než tisíc euro a kontrola báglů, alkohol nebo řidičák je nezajímal surprised naštěstí nenašel kudlu úplně na dně good v německu nesmíš mít ani boxera... Spíš by měli bejt rádi kdyby někdo vezl zbraně tímhle směrem a dál na ukrajinu...


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Ondráš (Člen)
23.03.2022 15:46:45
Offline

Re: Pistolníci

čočkin psal:

tak se vracim v sobotu odpo s firemním autem z belgie a v reichu na dálnici nás předjel černej passat a svedl na odpočívadlo, prej jestli nevezem zbraně nebo víc než tisíc euro a kontrola báglů, alkohol nebo řidičák je nezajímal surprised naštěstí nenašel kudlu úplně na dně good v německu nesmíš mít ani boxera... Spíš by měli bejt rádi kdyby někdo vezl zbraně tímhle směrem a dál na ukrajinu...

Mi rekni cim ty policajty tak pritahujes... Vrtulnik... Cernej Passat... Nejsi podobny nejakemu mezinarodne hledanemu zlocinci?smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ABik (Člen)
11.04.2022 08:01:58
Offline

Re: Pistolníci

pulmotor psal:
pulmotor psal:
karlos100 psal:


Super, tak nějak s tím koketuju, hlavně kvůli možnosti nechat s tím střílet ženu, sjednocenýmu střelivu a střelnici co mám nadosah, kde se z kosy nedá rozumně střílet..

Tak zatím vede (cena,výkon,funkčnost) Foxtrot Mike FM9 10"pussy ještě budeme zkoušet co všechno to sežere (přebíjenky a různé laborace)bigsmilecool

Tak je tu verdikt Foxtrot goodje dobrá a fugujecool. Pokud máš prašule navícbigsmilecool tak CMMG  ta už je drší ale to spracování je 100% a spolehlivost také. Jináč mrki na diskuze a najdeš určitě ještě nějaké další tipy.  Zjisti co maji za tyhle zbraně na střelnicích v okolí a ošahej si to. Hlavně nekupovat Scorp.EVOsickbadjedno se nám tam rozlítlo, naštěstí jen pár stehu na rucebad

Jak se v této době dostaneš k 30 zbraním 8 výrobců? Sháním cmmg, nfa, windham nebo přinejhorším i ten foxtrot a je vyprodáno bad

Kdyby někdo věděl o nějaké výše uvedené v cca 10”, 9L, tak mi dejte echo. Tovární nebo už upravená, nová nebo málo střílená… Cenu respektuji cool

pulmotor (Člen)
12.05.2022 13:32:30
Offline

Re: Pistolníci

coolcool

ABik psal:
pulmotor psal:
pulmotor psal:


Tak zatím vede (cena,výkon,funkčnost) Foxtrot Mike FM9 10"pussy ještě budeme zkoušet co všechno to sežere (přebíjenky a různé laborace)bigsmilecool

Tak je tu verdikt Foxtrot goodje dobrá a fugujecool. Pokud máš prašule navícbigsmilecool tak CMMG  ta už je drší ale to spracování je 100% a spolehlivost také. Jináč mrki na diskuze a najdeš určitě ještě nějaké další tipy.  Zjisti co maji za tyhle zbraně na střelnicích v okolí a ošahej si to. Hlavně nekupovat Scorp.EVOsickbadjedno se nám tam rozlítlo, naštěstí jen pár stehu na rucebad

Jak se v této době dostaneš k 30 zbraním 8 výrobců? Sháním cmmg, nfa, windham nebo přinejhorším i ten foxtrot a je vyprodáno bad

Kdyby někdo věděl o nějaké výše uvedené v cca 10”, 9L, tak mi dejte echo. Tovární nebo už upravená, nová nebo málo střílená… Cenu respektuji cool

Foxtrotpussy maji v ARMED 2 ks. sklademgoodcoolje ale za 29t surprisedzáleží kolik vystřílíš za rok, jestli se ti vyplatí investice do takhle drahé 9.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
ABik (Člen)
13.05.2022 20:17:37
Offline

Re: Pistolníci

Foxtrot cool zaplaceno cool nová, vystřeleno nula. Navíc 2 zásobníky 33, čínský kolimátor cool a pažba.

pulmotor (Člen)
23.05.2022 22:33:32
Offline

Re: Pistolníci

good

ABik psal:

Foxtrot cool zaplaceno cool nová, vystřeleno nula. Navíc 2 zásobníky 33, čínský kolimátor cool a pažba.

Dobrá volbapussygoodbudeš spokojenej, je to postevený opravdu dobře a kvalitněcool


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Americkej (Člen)
19.03.2023 08:54:23
Offline

Re: Pistolníci

Osychaj meze, jinovatka už se s ránem vytrácí... Nechcete se někdo pánové ujmout malýho banditího střílení? Ať už ve Stodu, nebo jinde po Čechách? Nějak se mnou to předjaří vždycky cvičí smile1 Zrovna pokukuju po .22LR dlouhý. A tady se zeptám o radu, jestli chci samonabíjecí, nebo opakovací? Původně jsem chtěl samonabíjecí, aby s tím byla větší legrace "ťup-ťup-ťup". Jenomže chlapík v Bearece mě zrazuje, že už tak slabýmu náboji, ještě seberu 25-30% energie na přetahování závěru. Takže zatímco z opakovačky se dá slušně střílet 100 a s velkou pečlivostí až 200metrů, tak samonabíječka prej má smysl do 50m, že prej o moc dál nedoletí. Křivka dál připomíná házení cihlou přes plot. A včíl mudruj. Rád bych se s novým setem puška-optika-tlumič-kufr-500 krmení vešel do 40 tkč max. Když ušetřím, budu radši. Zatím mám rezervovanýho do konce března Ruger 10/22 THB Target Lite .22LR, prej jedinej kus u dovozce. Ale jak mě nahlodal, začínám se obracet na stranu opakovačky. Je to peklo, jestli máte názory, rady a tipy (nebo nabídky neveřejné), víte, kde mne oslovit.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
osiris (Člen)
19.03.2023 10:03:54
Offline

Re: Pistolníci

...jirko tenhle typ, dokud nebudou potřeba střílet tlupy nájezdníků naráz, bych si při ládování mazlil sám ...vím, rozhozený míření, ale i "cesta" je cíl a může bavit bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Americkej (Člen)
19.03.2023 10:35:23
Offline

Re: Pistolníci

No, jednu opakovací LRPR v dospělý ráži mám, na tlupu nájezdníků je zas SA58. Tohle má bejt takový "laciný" picání pro srandu. Prostě věc, kterou v Americe kupujou fotrové 12ti letejm děckám na zahradu místo vzduchovky. Ultra targetku za kilo stavět nehodlám. Ale furt bych rád, aby chodila se slušnou přesností, řekněme na tu max stovku 10-15cm gong. Což vleže a z bipodu, se slušnou optikou snad dá i stárnoucí rozklepanej chlap, ne?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
osiris (Člen)
19.03.2023 11:22:04
Offline

Re: Pistolníci

...s 4cl něčeho slušnýho před akcí, rozhodně bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Americkej (Člen)
19.03.2023 11:29:57
Offline

Re: Pistolníci

Takže první hlas pro kliku.
Jsem se proběhl s dálkoměrem, těch 100m je asi horní teoretickej limit, reálně 80metrů by vyhovělo dostatečně. Z opakovaček zatím líbí CZ 457 MTR , garantujou na 50 metrů nástřel 15mm s kvalitním střelivem. Nebo Ruger Precision Rimfire cal .22 LR , má o dva palce delší hlaveň, zajímavý šasi a je o čtyři litry levnější. Přesnost laufu asi bude nižší. To by chtělo ideálně porovnat naživo na střelnici, což se nepovede.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Petr J. (Člen)
19.03.2023 23:49:15
Offline

Re: Pistolníci

Americkej psal:

Takže první hlas pro kliku.
Jsem se proběhl s dálkoměrem, těch 100m je asi horní teoretickej limit, reálně 80metrů by vyhovělo dostatečně. Z opakovaček zatím líbí CZ 457 MTR , garantujou na 50 metrů nástřel 15mm s kvalitním střelivem. Nebo Ruger Precision Rimfire cal .22 LR , má o dva palce delší hlaveň, zajímavý šasi a je o čtyři litry levnější. Přesnost laufu asi bude nižší. To by chtělo ideálně porovnat naživo na střelnici, což se nepovede.

... opakovací CZ ...

karlos100 (Člen)
22.03.2023 09:21:51
Offline

Re: Pistolníci

Nedávno jsem koupil od kolegy CZ457 Royal, za cenu, která se nedala odmítnout.
Jen tak prostě pro srandu. Střílí to parádně, na 50m ukazovátko, s tlumičem a RWS subsonic to fouká míň jak silnější vzduchovka.
Kdybych kupoval novou, asi bych šel do jiného provedení, ale za mě i tak hodně srandy
za pár korun.


...a bude hůř!
karlos100 (Člen)
22.03.2023 10:05:13
Offline

Re: Pistolníci

karlos100 psal:

Nedávno jsem koupil od kolegy CZ457 Royal, za cenu, která se nedala odmítnout.
Jen tak prostě pro srandu. Střílí to parádně, na 50m ukazovátko, s tlumičem a RWS subsonic to fouká míň jak silnější vzduchovka.
Kdybych kupoval novou, asi bych šel do jiného provedení, ale za mě i tak hodně srandy
za pár korun.

Jo a zapomněl jsem, obyč hlaveň tomu dává trochu limity, jak se hřeje, posouvá se
bod zásahu směrem dolů. cca po padesáti ranách 30-40mm. Věřím, že silnostěnka tohle chování vylepší. Ale i tak je to furt sranda a nežere tisíce.


...a bude hůř!
Americkej (Člen)
22.03.2023 11:10:14
Offline

Re: Pistolníci

No jo, už to na tu opakovačku vypadá. Jenom teda s 457 podle mýho gusta už jsem přes pade komplet, s tím Rugerem o deset-dvanáct níž. Ale taky má Ruger horší chod závěru i zpracování, horší hlaveň i komorování. Loni jsem měl půjčenou výkonnou PCP Steyra a ten dělal větší kravál než 22lr subsonic i bez tlumiče. Takový ostrý suchý prásknutí, úsťovou rychlost nevím, jestli dokázal nadzvuk. Ale byl přesnej neuvěřitelně, na 40m chodil do pětikoruny. Měl přes 80J. Jenomže koho má bavit furt šachovat s tlakovou flaškou, po osmým devátým výstřelu začal už lehce klesat, přestože regulátor tlaku byl furt v zeleným.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Baltazar (Člen)
30.03.2023 21:52:09
Offline

Re: Pistolníci

koupil jsem holce 223 rem, přesný náboj, který lítaá na 375m, mě vyjde na 20 kaček a na takový to domácí střílení za 7, proč malorajdu? Na zahradu? To ti stačí prskavka za desítku


The father of the little princess of the dawn
Americkej (Člen)
31.03.2023 05:32:59
Offline

Re: Pistolníci

No jo, včera jsem byl v Placech. Se Savážkou, lapování hlavně a doladění pušky na míru. Já vůl jsem se zeptal na tu malorážku. 457 mi schválil, ale jinou, prej nic jinýho než LRP nebude fungovat ergonomicky. Takže vykydnu za sestavu 70-80 litrů. Jako úplně nevím, jestli mám radost, nebo jsem z toho otrávenej...
Tak popořádku, proč jsem toho Savage pořizoval? Rád bych střílel PRS jako hobík. Jako střílet si z benche pod střechou v suchu a pohodě desítky je hezký, ale v reálu nepoužitelný. Mně by se líbilo trefovat i pod tlakem, s únavou, z hromady suti a pneumatik, nebo libovolnejch nepohodlnejch pozic na čas. Pro sebe, nemám ambice závodit. Na zahradu máš recht, že by stačilo cokoli za pár šušňů. Tahle .22 by ale měla sloužit jako tréninková puška postavená co nejpodobněji tomu Creedu. Ono jestli je rána za 4 kč, nebo 70 je kurva rozdíl. Co zvládne malorážka na 100-200m bych měl dát pak s Creedem na jednou tolik. A navíc bych Saváži za tři čtyři roky vystřílel hlaveň. Jenom jsem nevěřil, že ta dvaadvacítka vyjde na ty samý hrachy, jako dospělá puška. Kurvadrát. Nechám to pár tejdnů vodležet, pak se hecnu a spadnu do toho. Ten původní rozpočet byl blbej vtip a spíš toužebný přání.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Baltazar (Člen)
31.03.2023 14:42:59
Offline

Re: Pistolníci

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_img_20230311_193509.jpg


já taky zvažoval malorajdu pro holku, jenže nevím co s tím jinak? tak jsem koupil tu 223, z tý se už udělá blbě i bubákovi, na 300m to trefuje parádně, takhle jsme testovali laboraci na 100 m. tím se už dá trefovat i na těch 375 m co holka střílí. je jí 14 let uvidíme jestli ji to bude bavit i dál


The father of the little princess of the dawn
Americkej (Člen)
31.03.2023 17:08:46
Offline

Re: Pistolníci

Moc šikovná, snad jí to vydrží bavit. good


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
pulmotor (Člen)
25.04.2023 14:31:34
Offline

Re: Pistolníci

Americkej psal:

No jo, včera jsem byl v Placech. Se Savážkou, lapování hlavně a doladění pušky na míru. Já vůl jsem se zeptal na tu malorážku. 457 mi schválil, ale jinou, prej nic jinýho než LRP nebude fungovat ergonomicky. Takže vykydnu za sestavu 70-80 litrů. Jako úplně nevím, jestli mám radost, nebo jsem z toho otrávenej...
Tak popořádku, proč jsem toho Savage pořizoval? Rád bych střílel PRS jako hobík. Jako střílet si z benche pod střechou v suchu a pohodě desítky je hezký, ale v reálu nepoužitelný. Mně by se líbilo trefovat i pod tlakem, s únavou, z hromady suti a pneumatik, nebo libovolnejch nepohodlnejch pozic na čas. Pro sebe, nemám ambice závodit. Na zahradu máš recht, že by stačilo cokoli za pár šušňů. Tahle .22 by ale měla sloužit jako tréninková puška postavená co nejpodobněji tomu Creedu. Ono jestli je rána za 4 kč, nebo 70 je kurva rozdíl. Co zvládne malorážka na 100-200m bych měl dát pak s Creedem na jednou tolik. A navíc bych Saváži za tři čtyři roky vystřílel hlaveň. Jenom jsem nevěřil, že ta dvaadvacítka vyjde na ty samý hrachy, jako dospělá puška. Kurvadrát. Nechám to pár tejdnů vodležet, pak se hecnu a spadnu do toho. Ten původní rozpočet byl blbej vtip a spíš toužebný přání.

Člověče já jsem na trénink pořídil větrovkou od Gamo 5,5 co má integrovaný tlumič, nalepuji tácky od piva po okolí  a střílím ze střechy našeho domu a to kdykoliv, nemusím na střelnici a sousedé nic netuší.Hodně kvalitní střela je za 1kc jen teda to pumpování po 60 ranách je peklo😱ale zase je to po těch 150 dřepech střelba v zátěži "skoro biatlon"😀😀😀Co se týče výkonu tak se speciální střelou dáš zajíce, kočku  i lišku jednou ranou na hlavu. No a laboraci s optikou si užiješ stejně 😱mám na tom docela výkonnou s velikou světelností a podsvícenou osnovou tak že noc při měsíčku není problém 👍.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
corimec (Člen)
16.05.2023 16:48:03
Offline

Re: Pistolníci

Kolegové střelci,co řikáte na tuhle akci?
https://zbrane.habresto.cz/cz-scorpion- … na-optiku/
Já bych řekl,že ted ta cenovka odpovídágood

zzzmrzlinar (Člen)
20.05.2023 22:00:59
Offline

Re: Pistolníci

corimec psal:

Kolegové střelci,co řikáte na tuhle akci?
https://zbrane.habresto.cz/cz-scorpion- … na-optiku/
Já bych řekl,že ted ta cenovka odpovídágood

Jakože za 26 Evo Škorp is tisícovkou Lugerů? Jestli není nikde chytak tak je to moc hezká cenovka, 15 let stojí 30 bez ničeho.

Já z toho teda střílel jenom jednou a názory na tu zbraň se různí, někdo vychvaluje, někdo mu nemůže přijít na jméno. Za mě až přehnané tuhá spoušť, chování při střelbě velmi dobre

corimec (Člen)
21.05.2023 13:28:05
Offline

Re: Pistolníci

už jsem ho obědnalgoodbez nábojů za 19900 to nejde odmítnoutgoodgood

Americkej (Člen)
21.05.2023 14:30:28
Offline

Re: Pistolníci

Proč bez nábojů? Devítky po šestikoruně Ti smrděj?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Americkej (Člen)
21.05.2023 14:32:12
Offline

Re: Pistolníci

Leda bys to pak krmil fasovanejma.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
corimec (Člen)
21.05.2023 15:23:54
Offline

Re: Pistolníci

6 korun je dobrá cenagoodjá mám lis.Olovem přebiju za 3 koruny,celoplášt 4+-záleží za kolik seženu střely

corimec (Člen)
21.05.2023 18:35:24
Offline

Re: Pistolníci

Chci zeptat,kdo tu přebíjí.Máte nejaké vyzkoušené střely,ale myslim fakt top na mířenku.

Baltazar (Člen)
21.05.2023 20:28:42
Offline

Re: Pistolníci


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
21.05.2023 20:32:49
Offline

Re: Pistolníci

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_elza.jpg


holka trening, ten černej stred je tak 5 koruna, studená rána na 50m


The father of the little princess of the dawn
corimec (Člen)
21.05.2023 20:53:29
Offline

Re: Pistolníci

Limit prodáva i střely ale dost lidí na to nadává je třeba je vytřídit.Já ted kupuji na střely.eu nejsou vůbec špatný a mám to pro ně kousekgood

corimec (Člen)
23.09.2023 18:32:35
Offline

Re: Pistolníci

Tohle je ted taky dobrá cena,kdyby nekdo nezaregistroval
https://zbrane.habresto.cz/naboj-magtec … luger-fmj/

Americkej (Člen)
25.12.2023 11:35:23
Offline

Re: Pistolníci

Ahoj všem bandiťákům, přeju hezký svátky vespolek. Ale proč píšu sem, má jinej důvod. Chci požádat jak všechny slušný střelce, tak i ostatní zastánce osobních svobod o zvážení připojit se k týhle petici:
https://www.petice.com/ne_panice_a_neuv … i_21122023
A musím tu trochu pošpinit letošního (hódně předčasnýho) jéžiška. Těšil jsem se na vlněný fusekle, místo toho zas dlouhej balík. Takže k velkýmu bráchovi přibyla sestřička. No je taková malá rajda...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/19_dsc01358.jpg

... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
VikecB12 (Člen)
26.12.2023 18:00:01
Offline

Re: Pistolníci

Jirko,máš to nádhernýgood A samozřejmě podepsanýgood Lidi fakt magoří,fšechno zrušit,zakázat,zamknout se doma a chodit jen do práce a do kauflandu,jinak se nic provozovat nebude,aby se náhodou něco někde nestalo...idontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
26.12.2023 19:30:39
Offline

Re: Pistolníci

Americkej psal:

Ahoj všem bandiťákům, přeju hezký svátky vespolek. Ale proč píšu sem, má jinej důvod. Chci požádat jak všechny slušný střelce, tak i ostatní zastánce osobních svobod o zvážení připojit se k týhle petici:
https://www.petice.com/ne_panice_a_neuv … i_21122023
A musím tu trochu pošpinit letošního (hódně předčasnýho) jéžiška. Těšil jsem se na vlněný fusekle, místo toho zas dlouhej balík. Takže k velkýmu bráchovi přibyla sestřička. No je taková malá rajda...
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c01358.jpg

...podepsano...moc pekny to mas...i kuchyn mas peknou, enem mi tam nestymujou ty jahly nebo co to je f tech sklenicichsurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
27.12.2023 08:10:45
Offline

Re: Pistolníci

Bráško, pro Tebe jsem otevřená kniha. Většina těch sklenic nebyla leta votevřená... ale dyzajn to žádá 😉


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr