Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Na čem crossíte?

tomasNJ (Člen)
21.03.2022 22:19:07
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

O víkendu startuje sezona offroadmaratonu,začíná se v Milovicích, dvouhodinovka. Ještě nevím,jestli pojedu,furt chlastám,hulím jak fabrika a dneska sem se byl povozit a po deseti minutách su hotovej na rucesmile2 Pokud to pojedu,tak se jen povezu někde na chvostubigsmile Zato mladej nějak zrychluje na té pětašedesátce a zvládá na trati hodinu v kuse,pak se vychčije,napije a lítá další půl hodinusurprised To bych taky chtělbigsmile Konec hlášení,blatu zdar!!!

tež sem v sobotu objel pár kol na tatové CR250...ale jen v klidku tak na 60%bigsmilebigsmilebigsmile ale pokud už dá počasí, že jako bude tak 15°C tak koncem tydne už zavrčí i moje 125bigsmile bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Filous (Člen)
22.03.2022 07:02:00
Offline

Re: Na čem crossíte?

...mladej zrejme este nechlasta a nehuli, tag vydrzi😂👍


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
andre.marek (Člen)
22.03.2022 11:28:02
Offline

Re: Na čem crossíte?

tomasNJ psal:

tež sem v sobotu objel pár kol na tatové CR250...ale jen v klidku tak na 60%bigsmilebigsmilebigsmile ale pokud už dá počasí, že jako bude tak 15°C tak koncem tydne už zavrčí i moje 125bigsmile bigsmile

A nedá si říct...

osiris (Člen)
22.03.2022 13:45:37
Offline

Re: Na čem crossíte?

tomasNJ psal:
VikecB12 psal:

O víkendu startuje sezona offroadmaratonu,začíná se v Milovicích, dvouhodinovka. Ještě nevím,jestli pojedu,furt chlastám,hulím jak fabrika a dneska sem se byl povozit a po deseti minutách su hotovej na rucesmile2 Pokud to pojedu,tak se jen povezu někde na chvostubigsmile Zato mladej nějak zrychluje na té pětašedesátce a zvládá na trati hodinu v kuse,pak se vychčije,napije a lítá další půl hodinusurprised To bych taky chtělbigsmile Konec hlášení,blatu zdar!!!

.............................ale pokud už dá počasí, že jako bude tak 15°C tak koncem tydne už zavrčí i moje 125bigsmile bigsmile

...tak pod ní zapal noviny bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kukii (Člen)
22.03.2022 18:04:39
Offline

Re: Na čem crossíte?

andre.marek psal:
tomasNJ psal:

tež sem v sobotu objel pár kol na tatové CR250...ale jen v klidku tak na 60%bigsmilebigsmilebigsmile ale pokud už dá počasí, že jako bude tak 15°C tak koncem tydne už zavrčí i moje 125bigsmile bigsmile

A nedá si říct...

to prý, abys měl zas co opravovat bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Ondráš (Člen)
22.03.2022 20:04:13
Offline

Re: Na čem crossíte?

Filous psal:

...mladej zrejme este nechlasta a nehuli, tag vydrzi😂👍

Je jen otázka času, kdy si řekne, že to přece musí bejt dobrý, když toho táta spotřebuje tolik a začne s tím taky. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tomasNJ (Člen)
22.03.2022 22:35:40
Offline

Re: Na čem crossíte?

osiris psal:
tomasNJ psal:
VikecB12 psal:

O víkendu startuje sezona offroadmaratonu,začíná se v Milovicích, dvouhodinovka. Ještě nevím,jestli pojedu,furt chlastám,hulím jak fabrika a dneska sem se byl povozit a po deseti minutách su hotovej na rucesmile2 Pokud to pojedu,tak se jen povezu někde na chvostubigsmile Zato mladej nějak zrychluje na té pětašedesátce a zvládá na trati hodinu v kuse,pak se vychčije,napije a lítá další půl hodinusurprised To bych taky chtělbigsmile Konec hlášení,blatu zdar!!!

.............................ale pokud už dá počasí, že jako bude tak 15°C tak koncem tydne už zavrčí i moje 125bigsmile bigsmile

...tak pod ní zapal noviny bigsmile

ale hovno, ta chytá jak víno, to teplo potřebuju já bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
22.03.2022 22:36:17
Offline

Re: Na čem crossíte?

andre.marek psal:
tomasNJ psal:

tež sem v sobotu objel pár kol na tatové CR250...ale jen v klidku tak na 60%bigsmilebigsmilebigsmile ale pokud už dá počasí, že jako bude tak 15°C tak koncem tydne už zavrčí i moje 125bigsmile bigsmile

A nedá si říct...

co's čekal? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
22.03.2022 22:37:01
Offline

Re: Na čem crossíte?

Kukii psal:
andre.marek psal:
tomasNJ psal:

tež sem v sobotu objel pár kol na tatové CR250...ale jen v klidku tak na 60%bigsmilebigsmilebigsmile ale pokud už dá počasí, že jako bude tak 15°C tak koncem tydne už zavrčí i moje 125bigsmile bigsmile

A nedá si říct...

to prý, abys měl zas co opravovat bigsmile

kuš babobigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
22.03.2022 22:37:28
Offline

Re: Na čem crossíte?

bigsmile

Ondráš psal:
Filous psal:

...mladej zrejme este nechlasta a nehuli, tag vydrzi😂👍

Je jen otázka času, kdy si řekne, že to přece musí bejt dobrý, když toho táta spotřebuje tolik a začne s tím taky. smile1

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
27.03.2022 16:06:25
Offline

Re: Na čem crossíte?

Tak kde ste byli? Fůra keců,kdo mě fšechno natrhne a zase tam odsud nikdo nejelbigsmile
Dojel sem to celý bez zastavení a hodilo to 24. flek z 45 na startu v kategorii.
Mladej Vikec má za sebou první závod a dotáhl to na 5. místo mezi junioramagood

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20220326_140815.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
malda (Člen)
27.03.2022 19:53:16
Offline

Re: Na čem crossíte?

goodgoodgoodgoodgoodgood

Kukii (Člen)
28.03.2022 08:46:11
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Tak kde ste byli? Fůra keců,kdo mě fšechno natrhne a zase tam odsud nikdo nejelbigsmile
Dojel sem to celý bez zastavení a hodilo to 24. flek z 45 na startu v kategorii.
Mladej Vikec má za sebou první závod a dotáhl to na 5. místo mezi junioramagood
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 140815.jpg

good super výkon oba


Život je boj-mašina je nej!!!
Ondráš (Člen)
29.03.2022 12:16:55
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Tak kde ste byli? Fůra keců,kdo mě fšechno natrhne a zase tam odsud nikdo nejelbigsmile
Dojel sem to celý bez zastavení a hodilo to 24. flek z 45 na startu v kategorii.
Mladej Vikec má za sebou první závod a dotáhl to na 5. místo mezi junioramagood
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 140815.jpg

Vidis co ten chlast dela.
Mladej urcite nepil, sel spat jako vcas a dojel paty.
Ty ses vecer predem urcite zryl, sel spat az k ranu a podivej se na svoje umisteni.
bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
29.03.2022 12:34:02
Offline

Re: Na čem crossíte?

bigsmile
Náhodou sem šel spat brzogood Večer byla zima,tak sme dali pár pivánek,nějakou slivovičku a o pulnoci sem zalezlgood Ráno sem posnídal pivo a šel sem na startbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
29.03.2022 12:49:09
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

bigsmile
...tak sme dali pár pivánek,nějakou slivovičku ......... Ráno sem posnídal pivo .......

...po téhle kombinaci bych nepřehodil nohu přes sedlo...bigsmile

Ondráš (Člen)
29.03.2022 16:43:54
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

bigsmile
...tak sme dali pár pivánek,nějakou slivovičku ......... Ráno sem posnídal pivo .......

...po téhle kombinaci bych nepřehodil nohu přes sedlo...bigsmile

Jak rika muj stryc: Pivo po ranu, nahradi smetanu. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
29.03.2022 18:40:16
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

bigsmile
...tak sme dali pár pivánek,nějakou slivovičku ......... Ráno sem posnídal pivo .......

...po téhle kombinaci bych nepřehodil nohu přes sedlo...bigsmile

Šak já taky nébigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Honzik8719 (Člen)
30.03.2022 07:15:30
Offline

Re: Na čem crossíte?

Vikecu paráda!good

Já na přelomu roku...na Silvestra odjel sranda mač v Děčíně, trať na místo opravdu pěkně namotaná, a celkově mi to sedlo. Jelo se na tři rundy po 5-ti kolech, startovalo se na motorkách s vypnutým motorem na mávnutí hromadně...
V první rundě jsem dal svůj první Holeshot v životě a první místo se značným náskokem jsem udržel až do konce
V druhý rundě mi tohle oplatil mladej bobík na 250 bigsmile
Třetí rundu jsem první třetinu prvního kola jel druhý a v posledním kole jsem pak kvůli jezdci co jsem mu dával kolo upadl tři zatáčky před cílem help
Boj o první místo byl doslova do posledního kola, nic jsme si s bobíkem nedarovali...fakt parádní závodění...výslednej cvajplac a moje první bedna v životě  bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_0681.png


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_9854.jpeg


No a 14 dní zpátky jsem vyrazil na klasický enduro do Strážovic, tam nebylo do pátku jasný jestli bude výsledek jen za cross test nebo jestli posranej pražák povolí enduro test v části lesa co zdedil headshake
takže je jasný, že ve finále byl jen cross test...jelo se na 5 kol s limitem 40 minut na kolo, celkově mi to dalo na budíku cca 100km, okruh byl parádní, opravku krásně endurový a cross test byl taky namotanej hezky - jen prostě já a loukokros redface
Ale povedlo se mi stabilně najíždet čas na odpočinek cca 8-10minut, což bylo o malinko míň než profíci...výsledkově jsem zavíral lepší půlku startovního pole - 21. z 43 jezdců

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_2164.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_2165.jpg



V pátek odjíždim na týden do Srbska a pak se uvidí co se pojede dál good


...relativní kochač...
Filous (Člen)
30.03.2022 07:56:36
Offline

Re: Na čem crossíte?

...kucí, smekámgoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
logarex (Člen)
30.03.2022 10:38:17
Offline

Re: Na čem crossíte?

Klobouček pánové goodgoodgood


"Když Tě strach brzdí, přidej plyn"
VikecB12 (Člen)
30.03.2022 15:03:13
Offline

Re: Na čem crossíte?

Honzo,gratulačka za bednugood A to enduro taky dobrý,aji ste se museli pěkně povozitgood Já za tu dvouhodinovku najedu cca 70-100km a su uplně hotovej. A to nejsou ty tratě na maratonu nijak extra technický.
Za měsíc se jede další maraton v Janovicích nad Uhlavou,tříhodinovka,ale nevím jestli tam pojedu,mám to trochu z rukysmile2 Ale mladej tam chce jetbigsmile,tak uvidímidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomasNJ (Člen)
31.03.2022 22:52:56
Offline

Re: Na čem crossíte?

Pěkně pěkně cypi bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
28.04.2022 07:50:50
Offline

Re: Na čem crossíte?

Tak zítra odjez směr Janovice nad Uhlavougood V sobotu v 7.30 start tříhodinovky motorek,potom čtyřkolky,děcka a auta až do večera. Od posledního závodu sem na tom seděl jednou,tak to bude vočistecbigsmile Mladej už je natěšenej a přemejšlí jak na ty větší kluky na pětaosumdesátkách,co byli minule přednímsurprisedbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kukii (Člen)
28.04.2022 09:52:10
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Tak zítra odjez směr Janovice nad Uhlavougood V sobotu v 7.30 start tříhodinovky motorek,potom čtyřkolky,děcka a auta až do večera. Od posledního závodu sem na tom seděl jednou,tak to bude vočistecbigsmile Mladej už je natěšenej a přemejšlí jak na ty větší kluky na pětaosumdesátkách,co byli minule přednímsurprisedbigsmile

dobře namotivovaný, vem si příklad bigsmile ať vám to jede pánové good


Život je boj-mašina je nej!!!
Honzik8719 (Člen)
28.04.2022 11:42:03
Offline

Re: Na čem crossíte?

Hoj Hoj, vikecu musíš ukázat mladýmu, že se aj bez tréninku neztratíš good

Já mířím 14.5 do Kněže u Kácova, jedu tam už třetí rok po sobě...dřív to byla Sázavamánie, ale po tom co se s námí loni rozloučil Toník, tak je to od letoška jeho memoriál... Je to cross country s losovaným parťákem, dvojice licencovaný bezlicenční + jezdec...tak jsem zvědavý koho letos vyfasuju bigsmile

BTW letos k tomu udělali i plakát a jsem na něm v levym dolnim rohu vyfocený na loňském ročníku...takže jsem poprvý kluk z plakátu bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_1c95c358-b612-4b4e-9f34-2c846e5e573c.jpeg



Týden na to frčíme na týden potrénovat do Rumunska, pak mám koncem června v plánu závod  v Bogatynia v Polsku - dvou denní enduro sprint pod německým mistrákem
Týden po polsku bych se rád zúčastnil Hadrendura v německu v jinym Německym mistráku někde kousek za Aší
V srpnu pod německym mistrákem chci jet dvoudenní enduro sprint v Drmoulu
Září klasicky Rock N Ride a pak zase závodní prázdniny až do silvestra redface


...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
28.04.2022 15:15:01
Offline

Re: Na čem crossíte?

V Drmoulu máme jet za dva měsíce maratón. Zase to budu mít kósek cestysmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Borák (Člen)
28.04.2022 18:32:54
Offline

Re: Na čem crossíte?

Panove klobouček good
Asi starnu.A to bahno se mi zamlouva čim dal vic.
S ohledem na to jak jsem linej jsem usoudil ,že na mne jsou 2kola v bláté málo a pořídil 4kolu.samo že ne pro sebe.Princezna ji hrozně potřebovala smokin
Jak říká pan Houska obsah ničim nenahradiš vzal jsem litra
Kombinace ...bude mi 50de,jsem dědek a 4kola mi přišla docela rozumna smokin
A zase jezdim s rohlikem v hubě


...nikdo nevojebe Ježíše...
Filous (Člen)
28.04.2022 23:17:25
Offline

Re: Na čem crossíte?

...to budou mit v KRNAPu radost😂👍...ale dobre delas👍...ja to budu taky muset nak prehodnotit, zacinam bejt nakej unavenej, prinasranej, nerudnej...🤔


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
29.04.2022 08:33:56
Offline

Re: Na čem crossíte?

Filous psal:

zacinam bejt nakej unavenej, prinasranej, nerudnej...🤔

Zkrátka dozráváš v muže, s tím si hlavu nelam smile1


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Ondráš (Člen)
29.04.2022 09:16:13
Offline

Re: Na čem crossíte?

Americkej psal:
Filous psal:

zacinam bejt nakej unavenej, prinasranej, nerudnej...🤔

Zkrátka dozráváš v muže, s tím si hlavu nelam smile1

Přítelkyně poslouchá nějakého yourubera o zdravé výživě. Byl tam díl o tom jak se stravovat, když je ženská v přechodu.
Začal vyjmenovávat jaké jsou příznaky toho přechodu a mimo vaginální suchosti je to to co na sobě pozoruji já.
Tak asi dozrávám v ženu.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kukii (Člen)
29.04.2022 09:31:53
Offline

Re: Na čem crossíte?

Ondráš psal:
Americkej psal:
Filous psal:

zacinam bejt nakej unavenej, prinasranej, nerudnej...🤔

Zkrátka dozráváš v muže, s tím si hlavu nelam smile1

Přítelkyně poslouchá nějakého yourubera o zdravé výživě. Byl tam díl o tom jak se stravovat, když je ženská v přechodu.
Začal vyjmenovávat jaké jsou příznaky toho přechodu a mimo vaginální suchosti je to to co na sobě pozoruji já.
Tak asi dozrávám v ženu.help

bigsmilebigsmilebigsmile Ondráš v přechodu, ty woe bigsmilebigsmile se musím smát, ale jelikož mě Rendy za chvíli veze opět do špitálu, tak vás pro změnu zdraví krypl idontknow asi fakt stárnem kuwa idontknow


Život je boj-mašina je nej!!!
VikecB12 (Člen)
04.05.2022 14:54:02
Offline

Re: Na čem crossíte?

Jenom malej report. Objezdil sem to jen na jednu zastávku na dotankování a byl sem pětadvacátej. Mohlo to byt vo něco lepší,protože sem se na dvě-tři kola zdržel u borca co se předemnou rozsekal a čekali sme na sanitku. Při tom sem se propadl na 34. flek a pak sem to trochu stáhl.
Mladej dojel na 4. místě,bedna mu unikla kvuli vejletu mimo trať hnedka v prvním kole. Celkově se posunul na 4. místo,tak bude asi chtít pokračovatbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
04.05.2022 16:11:00
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Jenom malej report. Objezdil sem to jen na jednu zastávku na dotankování a byl sem pětadvacátej. Mohlo to byt vo něco lepší,protože sem se na dvě-tři kola zdržel u borca co se předemnou rozsekal a čekali sme na sanitku. Při tom sem se propadl na 34. flek a pak sem to trochu stáhl.
Mladej dojel na 4. místě,bedna mu unikla kvuli vejletu mimo trať hnedka v prvním kole. Celkově se posunul na 4. místo,tak bude asi chtít pokračovatbigsmile

good dobře Ty

Filous (Člen)
04.05.2022 22:03:34
Offline

Re: Na čem crossíte?

...Vikecojc familly válígood...kámo, nepřestáváš mě překvapovatgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
08.05.2022 09:42:33
Offline

Re: Na čem crossíte?

Já jsem včera testoval v Benátkách, no ve finále jsem dal 7 jízd, 4 na CR a 3 na Čezetě, strašná ta 380 bigsmilebigsmilebigsmile a jednou ztratil víčko bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/75_img-20220507-wa0047.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/75_img-20220507-wa0013.jpg

__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
osiris (Člen)
08.05.2022 19:20:38
Offline

Re: Na čem crossíte?

tomasoj: to přední kolo dolů vole smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
17.05.2022 10:01:43
Offline

Re: Na čem crossíte?

V pátek odjezd na další maratongood Tentokrát netradičně nejedeme na západ,ale do Ostravy-Vřesina. Trať bude krátká a samej sjezd/výjezd v bordelu,tak su zvědavej jestli to tam dámhelp

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_20220516102015_offroadmaraton_ostrava_plakat.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomasNJ (Člen)
17.05.2022 11:13:14
Offline

Re: Na čem crossíte?

osiris psal:

tomasoj: to přední kolo dolů vole smile1

pro diváky neasi bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
17.05.2022 11:16:37
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

V pátek odjezd na další maratongood Tentokrát netradičně nejedeme na západ,ale do Ostravy-Vřesina. Trať bude krátká a samej sjezd/výjezd v bordelu,tak su zvědavej jestli to tam dámhelp
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … plakat.jpg

škoda, že budu šroubovat Progresovi v Hořicích, jinak bych přijel podpořit...goodgoodgoodgood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kukii (Člen)
17.05.2022 11:28:53
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

V pátek odjezd na další maratongood Tentokrát netradičně nejedeme na západ,ale do Ostravy-Vřesina. Trať bude krátká a samej sjezd/výjezd v bordelu,tak su zvědavej jestli to tam dámhelp
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … plakat.jpg

Přijedeme se podívat a podpořit good


Život je boj-mašina je nej!!!
Přemek (Člen)
17.05.2022 11:59:19
Offline

Re: Na čem crossíte?

tomasNJ psal:

škoda, že budu šroubovat Progresovi v Hořicích, jinak bych přijel podpořit...goodgoodgoodgood

Ve startovní listině ale Progyho nevidím ?

tomasNJ (Člen)
17.05.2022 12:45:02
Offline

Re: Na čem crossíte?

Přemek psal:
tomasNJ psal:

škoda, že budu šroubovat Progresovi v Hořicích, jinak bych přijel podpořit...goodgoodgoodgood

Ve startovní listině ale Progyho nevidím ?

už ho nehledej v šestkách ale ve Twinech bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
osiris (Člen)
17.05.2022 13:07:38
Offline

Re: Na čem crossíte?

tomasNJ psal:
osiris psal:

tomasoj: to přední kolo dolů vole smile1

pro diváky neasi bigsmilebigsmilebigsmile

...ne z té první, ale z té druhé fotky propánajána bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tomasNJ (Člen)
17.05.2022 13:15:45
Offline

Re: Na čem crossíte?

osiris psal:
tomasNJ psal:
osiris psal:

tomasoj: to přední kolo dolů vole smile1

pro diváky neasi bigsmilebigsmilebigsmile

...ne z té první, ale z té druhé fotky propánajána bigsmile

Čezet style bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
20.05.2022 22:11:08
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

V pátek odjezd na další maratongood Tentokrát netradičně nejedeme na západ,ale do Ostravy-Vřesina. Trať bude krátká a samej sjezd/výjezd v bordelu,tak su zvědavej jestli to tam dámhelp
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … plakat.jpg

škoda mám to za kopcem...ale rodiná seancesmokin vřesina je božígoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kukii (Člen)
21.05.2022 22:54:05
Offline

Re: Na čem crossíte?

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1653_img_20220521_154259.jpg


Rodinná foto.. bigsmile mladý dojel na krásném 3.místě. Ještě jednou gratulace good byla to skvělá sobota goodwinebeersmokin


Život je boj-mašina je nej!!!
VikecB12 (Člen)
22.05.2022 18:44:05
Offline

Re: Na čem crossíte?

Byla to parádagood Jen toho prachu mohlo byt míň. Trať brutální,dokončeno bez pádu na dvacátým fleku a mladýmu se to konečně povedlo na bednugood takže spokojenost.

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img20220521174300.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img-20220522-wa0026.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Michal Dk (Člen)
22.05.2022 22:15:06
Offline

Re: Na čem crossíte?

good Super hlavně opatrně.

tomasNJ (Člen)
23.05.2022 22:38:37
Offline

Re: Na čem crossíte?

tak po dvou víkendech co jsem věnoval Progresovi, tak tento vík jedu na první rejs klasiksů do Zábřehu u Mohelnice good
doufám že to ty moje hnáty vydrží bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Progear 650 (Člen)
27.05.2022 16:53:46
Offline

Re: Na čem crossíte?

tomasNJ psal:

tak po dvou víkendech co jsem věnoval Progresovi, tak tento vík jedu na první rejs klasiksů do Zábřehu u Mohelnice good
doufám že to ty moje hnáty vydrží bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

To ja taky goodbigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
tomasNJ (Člen)
27.05.2022 18:14:31
Offline

Re: Na čem crossíte?

Si myslímbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
22.06.2022 20:16:34
Offline

Re: Na čem crossíte?

V pátek odjezd do Drmoulu na další maratón. V sobotu v 7:30 start tříhodinovky,potom čtyřkolky a pak vypustím mlaďocha,ať se sveze. Já na tom od minulýho závodu neseděl,takže to bude parádabigsmilesick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
27.06.2022 00:57:31
Offline

Re: Na čem crossíte?

Bylo to dobrýgood Trať suprová,tříhodinovka odjetá standartně na jednu zastávku na tankování a nakonec 13. místo v hobíkách. Mladej se snažil,bojoval jak mohl a byl z toho 4. flek,tak byl trochu nasranej,ale zase tak jednoduchý to nebude,jak si myslelbigsmile Akorát sem si nějak dojebal koleno,tak lezu jak lemrasmile2 Závody dobrýgood

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img-20220626-wa0026.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img-20220626-wa0033.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
27.06.2022 01:02:02
Offline

Re: Na čem crossíte?

Jo,vlastně jeden problém se vyskytl. Zjišťuju,že na staré KTM se může Vikec přetrhnout a novou nedožene,podvozkově je to propast mezi nimasmile2 Tak trochu nevím jak z toho venidontknow Teda vlastně vím,jen si to nechcu připustit,že ta hračka bude takhle draháhelpsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
27.06.2022 09:48:17
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Jo,vlastně jeden problém se vyskytl. Zjišťuju,že na staré KTM se může Vikec přetrhnout a novou nedožene,podvozkově je to propast mezi nimasmile2 Tak trochu nevím jak z toho venidontknow Teda vlastně vím,jen si to nechcu připustit,že ta hračka bude takhle draháhelpsmile1

...no neděláš s tím nic...

VikecB12 psal:

..... Akorát sem si nějak dojebal koleno,tak lezu jak lemra

...tak ať jsi do příště fit good

Honzik8719 (Člen)
27.06.2022 09:52:30
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Bylo to dobrýgood Trať suprová,tříhodinovka odjetá standartně na jednu zastávku na tankování a nakonec 13. místo v hobíkách. Mladej se snažil,bojoval jak mohl a byl z toho 4. flek,tak byl trochu nasranej,ale zase tak jednoduchý to nebude,jak si myslelbigsmile Akorát sem si nějak dojebal koleno,tak lezu jak lemrasmile2 Závody dobrýgood
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … wa0026.jpg
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … wa0033.jpg

Pěkně good když do toho nic nevleze tak se s Tebou svezu v říjnu v Ředhošti smokin


...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
27.06.2022 10:35:11
Offline

Re: Na čem crossíte?

Honzik8719 psal:
VikecB12 psal:

Bylo to dobrýgood Trať suprová,tříhodinovka odjetá standartně na jednu zastávku na tankování a nakonec 13. místo v hobíkách. Mladej se snažil,bojoval jak mohl a byl z toho 4. flek,tak byl trochu nasranej,ale zase tak jednoduchý to nebude,jak si myslelbigsmile Akorát sem si nějak dojebal koleno,tak lezu jak lemrasmile2 Závody dobrýgood
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … wa0026.jpg
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … wa0033.jpg

Pěkně good když do toho nic nevleze tak se s Tebou svezu v říjnu v Ředhošti smokin

Myslím že to bude zase tříhodinovkasickbigsmile No čítám že kolem mě tak 7x proletíš,když mě budeš dávat kolo,ale na to su zvyklejbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomasNJ (Člen)
13.07.2022 21:56:29
Offline

Re: Na čem crossíte?

Po tom co jsem byl s klasiksama jezdit ve Sverepci, tak mě tento víkend čeká závodění na Žlutavě, tam se těším, loni jsem tam nejel díky zlomeným žebrům, tak doufám že si to užiju bigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/75_img_20220711_140622_746.jpg


A kdyby něgdo něco, tak přijďte pobejt bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
22.09.2022 19:04:21
Offline

Re: Na čem crossíte?

Nazdar krosaři!! O víkendu sme odjeli další maraton,v Hodoníně. Mlaďoši tam měli 3 střelce z juniorskejch motokrosů a ti letěli jak hovada,takže se poskládali až za ně a Vikec tentokrát bral 6. flek. Já sem si perfektně zablbnul na dvouhodinovce a odvezl si 2 body za 19. místoredface Fšecko bez pádu a to je hlavnígood Další závod je Ředhošť za tři týdny...

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img-20220922-wa0018.jpg



http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img20220917125735.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img-20220922-wa0029.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
SLUGI (Člen)
23.09.2022 19:45:23
Offline

Re: Na čem crossíte?

... good good evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Progear 650 (Člen)
05.10.2022 19:33:35
Offline

Re: Na čem crossíte?

Uz se taky tesim na navrat do blata smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
mr.BSE (Člen)
06.10.2022 10:15:39
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Nazdar krosaři!! O víkendu sme odjeli další maraton,v Hodoníně. Mlaďoši tam měli 3 střelce z juniorskejch motokrosů a ti letěli jak hovada,takže se poskládali až za ně a Vikec tentokrát bral 6. flek. Já sem si perfektně zablbnul na dvouhodinovce a odvezl si 2 body za 19. místoredface Fšecko bez pádu a to je hlavnígood Další závod je Ředhošť za tři týdny...
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … wa0018.jpg

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 125735.jpg
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … wa0029.jpg

goodgoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
15.10.2022 21:02:20
Offline

Re: Na čem crossíte?

Dneska sme odjeli 3hodinovej motokros v Ředhošti,poprchalo,klouzalo to jak na mýdle a mě se povedlo dojet 15. z 37 co to dokončili v hobíkách,tak su spokojenejgood Necejtím ruce,nohy,záda,no hnusbigsmile Teď se tady vožerem a ráno domgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
17.10.2022 18:47:06
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Dneska sme odjeli 3hodinovej motokros v Ředhošti,poprchalo,klouzalo to jak na mýdle a mě se povedlo dojet 15. z 37 co to dokončili v hobíkách,tak su spokojenejgood Necejtím ruce,nohy,záda,no hnusbigsmile Teď se tady vožerem a ráno domgood

Regenerace jak ma bejt bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
tomasNJ (Člen)
19.10.2022 00:18:56
Offline

Re: Na čem crossíte?

já toho letos odjezdil docela dost, poslední mač byl žlutavský na mé druhé 125...a asi ještě jeden bude, ale v Březolupech bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/75_dscf6451.jpg

__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
19.10.2022 20:50:55
Offline

Re: Na čem crossíte?

Nás čeká ještě závod na Pístovskejch mokřadech u Jihlavy a poslední závod je až 3.12. na Šikláku kde bude večer vyhlášení mistrůbeer
V kategorii Pohár moto E2 su na 28. místě a v celkovém pořadí všech motorek dohromady sem se posunul na 18. místosurprisedbigsmile (tam se počítají ujetý km za celou sezonu)
http://offroadmaraton.cz/vysledky.html? … -37-38-39-


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
14.11.2022 00:37:52
Offline

Re: Na čem crossíte?

Malej report z maratonu na Pístovskejch mokřadechbigsmile Start v 7:30,zima,mokro a při rozpravě nás varovali před projížděním kaluží,kerý mají až metr a půl hloubku... Slíbil sem mladýmu Vikecovi že do toho dám fšecko a skusím se dostat do top ten... Byla to tříhodinovka,motal sem se kolem 11-12týho místa,zbejvalo 15minut do konce závodu a najednou prásk,trefil mě jeden přemotivovanej kokot a skončil sem v té jedné kaluži před kerou nás varovalibigsmile Z motorky čouhala nad hladinu půlka řídítka,jinak celá pod vodou,komplet utopenásmile1 Tak sem byl rad,že sme to dotlačili do depa a dneska od rána sem rozebíral a vypouštěl vodu odefšad. Zalitej motor,voda v oleju a tak,prostě hezká nedělafuck Borec co mě tam poslal stihl odjet než sem si ho stihl odchytnout v depupussy Ale to je motorsportgood Mladej Vikec zajel 7. flek a už uhájí 4. místo celkově v juniorech,jeli hezkej zavod a nějak se jim to přiostřuje,zrychlujougood
Ještě se jede jeden závod 3.12. na Šikláku a to uvidíme jestli pojedeme,záleží na počasí.

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img-20221113-wa0039.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
05.12.2022 17:51:07
Offline

Re: Na čem crossíte?

Sezóna dokončená,kompletnígood V sobotu odjetej poslední maratón na šikláku,dvouhodinovka,zima jak sviňa a bahení lázně k tomu,takže durch mokrej a po dvou kolech sem musel zahodit brejle a jet bez nich,jako skoro fšichnisick Nicméně sem byl dobrejbigsmile,v závodě jedenáctá příčka v Pohár E2 a sezóna dokončená na pro mě vynikajícím 17. místě ze 150 učastníkůgood
Madej Vikec sebou pleskl hnedka po startu,odjížděl poslední a stáhl to na 8. místo a celkově zakončil sezonu 4. což beru jako zázraksurprised bigsmile
http://offroadmaraton.cz/vysledky.html? … amp;ctg=35


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
05.12.2022 17:53:42
Offline

Re: Na čem crossíte?

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img20221203135545.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img-20221203-wa0005.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lubošek (Člen)
06.12.2022 09:32:37
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Sezóna dokončená,kompletnígood V sobotu odjetej poslední maratón na šikláku,dvouhodinovka,zima jak sviňa a bahení lázně k tomu,takže durch mokrej a po dvou kolech sem musel zahodit brejle a jet bez nich,jako skoro fšichnisick Nicméně sem byl dobrejbigsmile,v závodě jedenáctá příčka v Pohár E2 a sezóna dokončená na pro mě vynikajícím 17. místě ze 150 učastníkůgood
Madej Vikec sebou pleskl hnedka po startu,odjížděl poslední a stáhl to na 8. místo a celkově zakončil sezonu 4. což beru jako zázraksurprised bigsmile
http://offroadmaraton.cz/vysledky.html? … amp;ctg=35

no TWL dobrýgood gratulace


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
kneehammer (Člen)
06.12.2022 16:46:34
Offline

Re: Na čem crossíte?

supr goodgood


..:: B12 inside ::..
Borák (Člen)
06.12.2022 18:59:25
Offline

Re: Na čem crossíte?

Víkecu klobouček a gratulace goodgoodgood
Celej familioj good


...nikdo nevojebe Ježíše...
Ondráš (Člen)
07.12.2022 12:52:31
Offline

Re: Na čem crossíte?

Dobře vy dva.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Honzik8719 (Člen)
08.12.2022 08:31:50
Offline

Re: Na čem crossíte?

Honzik8719 psal:

Hoj Hoj, vikecu musíš ukázat mladýmu, že se aj bez tréninku neztratíš good

Já mířím 14.5 do Kněže u Kácova, jedu tam už třetí rok po sobě...dřív to byla Sázavamánie, ale po tom co se s námí loni rozloučil Toník, tak je to od letoška jeho memoriál... Je to cross country s losovaným parťákem, dvojice licencovaný bezlicenční + jezdec...tak jsem zvědavý koho letos vyfasuju bigsmile

BTW letos k tomu udělali i plakát a jsem na něm v levym dolnim rohu vyfocený na loňském ročníku...takže jsem poprvý kluk z plakátu bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … e573c.jpeg

Týden na to frčíme na týden potrénovat do Rumunska, pak mám koncem června v plánu závod  v Bogatynia v Polsku - dvou denní enduro sprint pod německým mistrákem
Týden po polsku bych se rád zúčastnil Hadrendura v německu v jinym Německym mistráku někde kousek za Aší
V srpnu pod německym mistrákem chci jet dvoudenní enduro sprint v Drmoulu
Září klasicky Rock N Ride a pak zase závodní prázdniny až do silvestra redface

Takže u mě se klasicky všechno změnilo a z plánů na německý mistráky a sešlo...redface

Za to jsem si letos střihnul:
Srbsko v dubnu

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_f956be28-8384-46ba-b693-cba9823bf39d.jpg


Rumunsko v květnu

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_60963d38-b819-418f-9407-ed19c585d994.jpg


Srbsko v červenci, kdy jsme se jeden den svezli po trase nejtěžšího dne světovýho mistráku Xross Challange co se jel měsíc před tím...místama jsem si říkal "Kurva mám tohle ještě za potřebí? No jasný Honzo máš přece" bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_8249.jpeg



No a k závodění...
Dříve Zmiňovaný Memoriál v Kněži jsem si vylosoval krajánka z Enduro teamu Pelhřimov, startoval hobík, takže já...no a byl z toho parádní holeshot, kdy jsem první místo udržel 3/4kola až do druhé pasáže loukokrosu...výsledek nějak kolem 23. místo ze 45 losovaných dvojic

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_4548.jpg

...relativní kochač...
Honzik8719 (Člen)
08.12.2022 08:46:25
Offline

Re: Na čem crossíte?

V červenci jsme vyrazili s bráchou, Progresem a kámošem na Chibuk Hill Busters do Mladý Bolky, kde jsem se teda moc nepředvedl, ale po tom co jsem se sotva kvalifikoval, jsem zamíchal karty v prvním rozstřelu a jako první v historii tohodle strmýho vrchu jsem porazil jako hůř kvalifikovaný toho lépe kvalifikovaného...evil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_5780.jpeg


a abyste viděli i ty naše držky...bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_6511.jpg



Pak přišlo září a tradiční Rock N Ride v Benešově na Kavčáku, kde jsem startoval na čtvrtém ročníku v řadě...
Nechal jsem se hecnout a přihlásil se i na super enduro, takže v pátek už ježdění místo kalby...no ten pátek nebyl úplně můj den a vo dva fleky jsem se nekvalifikoval, možná i dobře tak protože ty vostrý lokty co tam hoši v rozjížďkách v sobotu odpo předváděli nejsou úplně pro mě redface

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_7518.jpeg



Sobota ráno a start crosscountry dvojic...je jsem zase s Bráchou, startoval jsem já protože se vo namotivovanýho mlaďase prostě bojim...každopádně vytahuju motorku z dodávky a mám prázdný zadní kolo - štípnul jsem patku vo haltr na tom prokletym super enduru, takže rychlá výměna celého kola a fofrem postavit motorku do první lajny než bude narvaná, ale i tak díky přehazování kola jsem stál v první laně skoro nejdál do první zatáčky...a je tu start...v první zatáččce jsem byl čtvrtý, po půl kole jsem předjížděl a dokončoval první kolo na třetím fleku, při průjezdu kolem startu jsem sebou plesknul a hnul kolem ve vidlích tak hned střídání a rovnání...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_7409-rocknride-93.jpeg



Každopádně celkový výsledek 16. z nějakých cca 100 dvojic, což je posun oproti loňsku o 19 míst smokin


...relativní kochač...
Honzik8719 (Člen)
08.12.2022 09:05:42
Offline

Re: Na čem crossíte?

ia když už to vypadalo, že v září končí závodní sezóna...

Tak jsem pořídil nový cartridge do vidlí, poladil a vyrazil zas závodit bigsmile
Začátkem listopadu jsme vyrazili na 3h závod O Zabitou Vránu, kde jsem jako pomalejší losoval rychlejšího...no losoval jsem jako první a vylosoval týpka co mu stál Husaberg opřenej vo zeď píchnutej na nabíječce bigsmile
Ve finále jsme jeli stejný časy a průběžně se motali někde kolem 14 místa ze 33 startujících dvojic, jen se parťák před posledním střídáním někde zasekl a spadli jsme na 18 místo, tak jsem se snažil dohnat co šlo, ale stáhnul jsem už jen jeden flek takže výsledek 17. místo z 33 dvojic...což mě trochu mrzelo, protože na Zabitý vráně jsou pohárky a vesty do 15. fleku...ale co tak třeba příští rok smokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_7718.jpeg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_8632.jpg



No a 14 dní na to jsme vyrazili na další dvojice tentokrát s Jankem ze Srbska a to do Vílance na další tříhodinovku dvojic...pár slovy...bláto, kluziště, peklo...
Startovalo nás do 20 dvojic a nějaký jednotlivci...předvedl jsem zase holeshot, až jsem z toho byl sám překvapenej a vůbec si nepamatuju ten kousek od startu na první místo, asi jsem ani nestihl otevřít oči bigsmile První jsem jel skoro celý první kolo, kdy jsem si popletl trať a chtěl jet doleva místo doprava bigsmile první kolo teda dojíždim na třetím fleku a celkově po třech hodinách 6. místo ve dvojicích a 7. místo celkově

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_4096.jpeg



Teď jsem pořídil komplet podvozek tak budu ladit a jedu závodit až na silvestra do Děčína a budu doufat, že z plánů na příští sezonu vyjde alespoň půlka smokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_ce4836a4-0b23-46cd-b413-bb72231fcf27.jpg

...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
08.12.2022 13:04:14
Offline

Re: Na čem crossíte?

Honzo,seš dobrej střelecgoodbigsmile Ty výjezdy bych nedalredface
Příští rok chce mladej jet opět maratony a pokud mu ježíšek čirou náhodou evilnenaježí větší motorku (85ccm) ,tak kdyby se s ní rozjezdil,chtěl by vyzkoušet nějakej start v starších juniorech,keří jedou s nama už velkou trať,jen to mají zkráceny na max hodinu.V půlce sezony tam začali jezdit další mlaďoši,střelci z motokrosu,tak pokud pojedou celou sezonu,bude to mít těžkýgood
A já? Já se jen povezu,tradičněbigsmile Ale přemejšlím taky o změně stroje,přecijen na 18let staré WR už to není uplně ono. Ale je to nezmar,kerej vrčí furt a nemusím do toho cpat love vrchem spodem,tak abych nelitovalsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Honzik8719 (Člen)
08.12.2022 14:04:13
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Honzo,seš dobrej střelecgoodbigsmile Ty výjezdy bych nedalredface
Příští rok chce mladej jet opět maratony a pokud mu ježíšek čirou náhodou evilnenaježí větší motorku (85ccm) ,tak kdyby se s ní rozjezdil,chtěl by vyzkoušet nějakej start v starších juniorech,keří jedou s nama už velkou trať,jen to mají zkráceny na max hodinu.V půlce sezony tam začali jezdit další mlaďoši,střelci z motokrosu,tak pokud pojedou celou sezonu,bude to mít těžkýgood
A já? Já se jen povezu,tradičněbigsmile Ale přemejšlím taky o změně stroje,přecijen na 18let staré WR už to není uplně ono. Ale je to nezmar,kerej vrčí furt a nemusím do toho cpat love vrchem spodem,tak abych nelitovalsmile1

Dík Vikec redface
smekám jako vždy hlavně já před Tebou good když jedem crosscountry dvojice mám tu dvouhodinovku akorát, ty tří hodinovky už jsou proklatě dlouhý headshake ale dělat píčoviny v krpálech bych mohl nonstop bigsmile
Taky zvažuju nějaký změny stroje...sic nemám tak starou jako ty, ale moje Královna 300 2017 s posledním karbcem už má jářku 620mth...jooo sedim na tom furt já vim redface, i pani říká, ale zatím je spokojená když se usmívám evil

Celkem si chválí ty nové WR, ceníkovky taky nejsou tak vesmírný jak u rakouskýho koncernu a podvozek od KYB nemá prostě konkurenci mezi zbytkem sériový produkce good Znám dokonce pár lídí co přešlo z KTM právě na nový WR...pro mě je to bohužel pasé...450 nechci, 250 je slabá a 300 ve 2T nedělají smile2


...relativní kochač...
Progear 650 (Člen)
22.12.2022 15:22:18
Offline

Re: Na čem crossíte?

Pekny reporty boys good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Pšán (Člen)
25.12.2022 16:54:04
Offline

Re: Na čem crossíte?

..včil jsem koukal na ten Šiklák na Nova sportu..
..byls tam při jízdě vidět..good
..jinak podmínky celkem maras..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
VikecB12 (Člen)
26.12.2022 11:24:23
Offline

Re: Na čem crossíte?

Tak u nás opět zavládlo nadšenígood Kawka je 85ccm,rok 2017 a je to celkem fešandagood Letí to jak sviňa,tak doufám,že se mladej hnedka nedolámeredface

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img20221224184118.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img20221224184107.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
27.12.2022 15:49:07
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Tak u nás opět zavládlo nadšenígood Kawka je 85ccm,rok 2017 a je to celkem fešandagood Letí to jak sviňa,tak doufám,že se mladej hnedka nedoláme

...držím palce, ať to zvládne ve zdraví...good

tomasNJ (Člen)
28.12.2022 13:47:27
Offline

Re: Na čem crossíte?

Reporty jak cyp;-) já to letos přežil bez újmy na zdraví a v celkovém pořadí třídy Super Evo obsadil 11 pozici, trochu mě to sere bo top ten jsem chtěl bigsmile na příští rok stavím novou "starou vránu" do jiné třídy tak uvidíme jestli mi ruky dovolí jet obě nebo jen jednu bigsmile
Krosu zdar!!! bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Progear 650 (Člen)
06.01.2023 14:26:24
Offline

Re: Na čem crossíte?

tomasNJ psal:

Reporty jak cyp;-) já to letos přežil bez újmy na zdraví a v celkovém pořadí třídy Super Evo obsadil 11 pozici, trochu mě to sere bo top ten jsem chtěl bigsmile na příští rok stavím novou "starou vránu" do jiné třídy tak uvidíme jestli mi ruky dovolí jet obě nebo jen jednu bigsmile
Krosu zdar!!! bigsmile

A Hardenduru zvlast bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
tomasNJ (Člen)
08.01.2023 23:35:34
Offline

Re: Na čem crossíte?

Progear 650 psal:
tomasNJ psal:

Reporty jak cyp;-) já to letos přežil bez újmy na zdraví a v celkovém pořadí třídy Super Evo obsadil 11 pozici, trochu mě to sere bo top ten jsem chtěl bigsmile na příští rok stavím novou "starou vránu" do jiné třídy tak uvidíme jestli mi ruky dovolí jet obě nebo jen jednu bigsmile
Krosu zdar!!! bigsmile

A Hardenduru zvlast bigsmile

jo tak proto by sis mohl dát vlastní příspěvek když teda zvlášťbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
28.03.2023 10:46:54
Offline

Re: Na čem crossíte?

Mladej si o víkendu zajel pro pohár za 3. misto v juniorech v Milovicíchgood Z Nové mašiny je nadšenej a bylo to na něm vidětgoodbigsmile
Já jel poprvé ve veteránech a z 56 sem byl 29.smile2 Blbla mě Yamaha,na rovinkách to kuckalo,prskalo,netáhlo... nevím,asi nějakej bordel v karbecu,musím na to hodit čučku.
Za tři týdny Janovice nad Uhlavougood

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img20230325162755.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img20230325162540.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img20230325140257.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
čočkin (Člen)
08.04.2023 17:37:42
Offline

Re: Na čem crossíte?

goodVelikonoční natřesení vajec bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
08.04.2023 17:38:59
Offline

Re: Na čem crossíte?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_img_20230408_173400.jpg

Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
08.04.2023 17:45:45
Offline

Re: Na čem crossíte?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_img_20230408_174458.jpg

Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
VikecB12 (Člen)
08.04.2023 20:59:17
Offline

Re: Na čem crossíte?

Yamaha je nezmargoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tachec (Člen)
11.04.2023 06:07:59
Offline

Re: Na čem crossíte?

Ta camera obscura ti fotí nějak divně idontknow - to bude asi ta pravá zrcadlovka, když to máš takhle obráceně.


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
VikecB12 (Člen)
11.04.2023 08:33:52
Offline

Re: Na čem crossíte?

tachec psal:

Ta camera obscura ti fotí nějak divně idontknow - to bude asi ta pravá zrcadlovka, když to máš takhle obráceně.

Ale hovno,ma mašině má nálepky,kerý patří na výlohu motošopu a lepí se na sklo zevnitř,ale protože je kašpar,nalepil to na mašinu a ani si toho nevšimlbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
11.04.2023 08:37:07
Offline

Re: Na čem crossíte?

O vikendu se jede maraton v Janovicích nad Uhlavou. Pojedeme tam,ale ještě nevím,jestli jen nevypustím mlaďochagood,já žeru antibiotika a mám je až do soboty,tak nevím jak na tom budusickfuck Mladej je nabuzenej a chce další pohársurprisedhelpbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
11.04.2023 12:52:06
Offline

Re: Na čem crossíte?

tachec psal:

Ta camera obscura ti fotí nějak divně idontknow - to bude asi ta pravá zrcadlovka, když to máš takhle obráceně.

Já se spíš divím tomu vyžehlenýmu obličeji. Zřejmě dobrá kosmetika. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
11.04.2023 15:27:45
Offline

Re: Na čem crossíte?

Ondráš psal:
tachec psal:

Ta camera obscura ti fotí nějak divně idontknow - to bude asi ta pravá zrcadlovka, když to máš takhle obráceně.

Já se spíš divím tomu vyžehlenýmu obličeji. Zřejmě dobrá kosmetika. smile1

...photoshopbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honzik8719 (Člen)
12.04.2023 08:38:48
Offline

Re: Na čem crossíte?

Vikecu mladej do toho jde s vervou good Jedete Rokycany? ty mi vychází na závodní volno takže bych se přijel s váma sklouznout good

Mě se to letos nějak pozitivně rozjelo...začalo to podporou od Enduro4all, pokračovalo licencí Enduro/endurosprint na Přebor C pod AČR, pak mě vzali do týmu JBR Enduro Team no a pak jsem jel na první závody na jejich domácím hřišti...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_0594.jpeg



Takže mám za sebou první závody - klasické enduro v Pačejově, kde jsem se snažil zúročit zimní hodiny na švihadle a ježdění na písku...dalo to dohromady 7. místo z 60 startujících ve skupině a 36. místo v celkovém pořadí ze 140 závodníků redface
Podle garmin hodinek top speed v měřenym testu 115,4km/h, tak jsem to asi moc neflákal redface

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_0637.jpg



Příští víkend už mi začíná přebor v Úterý u Plzně tak jsem zvědav na moje první dvoudenní závody surprised

A aby toho nebylo málo přemýšlím, že bych na ty endurosprinty pořídil 350evilbigsmile


...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
12.04.2023 11:42:51
Offline

Re: Na čem crossíte?

No mladej chce odjet celou sezonu,takže Rokycany pojedeme. Ještě sem tam nejel,tak vím prt co od toho čekat. Ja sem zimní přípravu strávil v hospodě,tak to podle toho vypadábigsmile Ale já už se jen tak vezu a soustředíme se na mladýho.good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
12.04.2023 22:55:09
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

O vikendu se jede maraton v Janovicích nad Uhlavou. Pojedeme tam,ale ještě nevím,jestli jen nevypustím mlaďochagood,já žeru antibiotika a mám je až do soboty,tak nevím jak na tom budusickfuck Mladej je nabuzenej a chce další pohársurprisedhelpbigsmile

...viděls předpověď? To bude tak na ježdění v tanku a ne na moto...idontknow

VikecB12 (Člen)
13.04.2023 07:06:07
Offline

Re: Na čem crossíte?

Předpověď mě trochu děsí,ale to se nadá nic dělat,nésme z cukru. Nevadí mě,když nám začne pršet v průběhu zâvodu,ale nesnáším,když do toho lezu hnedka od startusick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr