Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen

Index » Diskuze » Na čem crossíte?

tomasNJ (Člen)
21.03.2022 22:19:07

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

O víkendu startuje sezona offroadmaratonu,začíná se v Milovicích, dvouhodinovka. Ještě nevím,jestli pojedu,furt chlastám,hulím jak fabrika a dneska sem se byl povozit a po deseti minutách su hotovej na rucesmile2 Pokud to pojedu,tak se jen povezu někde na chvostubigsmile Zato mladej nějak zrychluje na té pětašedesátce a zvládá na trati hodinu v kuse,pak se vychčije,napije a lítá další půl hodinusurprised To bych taky chtělbigsmile Konec hlášení,blatu zdar!!!

tež sem v sobotu objel pár kol na tatové CR250...ale jen v klidku tak na 60%bigsmilebigsmilebigsmile ale pokud už dá počasí, že jako bude tak 15°C tak koncem tydne už zavrčí i moje 125bigsmile bigsmile

__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Filous (Člen)
22.03.2022 07:02:00

...mladej zrejme este nechlasta a nehuli, tag vydrzi😂👍

- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
andre.marek (Člen)
22.03.2022 11:28:02

tomasNJ psal:

tež sem v sobotu objel pár kol na tatové CR250...ale jen v klidku tak na 60%bigsmilebigsmilebigsmile ale pokud už dá počasí, že jako bude tak 15°C tak koncem tydne už zavrčí i moje 125bigsmile bigsmile

A nedá si říct...

osiris (Člen)
22.03.2022 13:45:37

tomasNJ psal:
VikecB12 psal:

O víkendu startuje sezona offroadmaratonu,začíná se v Milovicích, dvouhodinovka. Ještě nevím,jestli pojedu,furt chlastám,hulím jak fabrika a dneska sem se byl povozit a po deseti minutách su hotovej na rucesmile2 Pokud to pojedu,tak se jen povezu někde na chvostubigsmile Zato mladej nějak zrychluje na té pětašedesátce a zvládá na trati hodinu v kuse,pak se vychčije,napije a lítá další půl hodinusurprised To bych taky chtělbigsmile Konec hlášení,blatu zdar!!!

.............................ale pokud už dá počasí, že jako bude tak 15°C tak koncem tydne už zavrčí i moje 125bigsmile bigsmile

...tak pod ní zapal noviny bigsmile

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kukii (Člen)
22.03.2022 18:04:39

andre.marek psal:
tomasNJ psal:

A nedá si říct...

to prý, abys měl zas co opravovat bigsmile

Život je boj-mašina je nej!!!
Ondráš (Člen)
22.03.2022 20:04:13

Filous psal:

Je jen otázka času, kdy si řekne, že to přece musí bejt dobrý, když toho táta spotřebuje tolik a začne s tím taky. smile1

Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tomasNJ (Člen)
22.03.2022 22:35:40

osiris psal:
tomasNJ psal:
VikecB12 psal:

.............................ale pokud už dá počasí, že jako bude tak 15°C tak koncem tydne už zavrčí i moje 125bigsmile bigsmile

...tak pod ní zapal noviny bigsmile

ale hovno, ta chytá jak víno, to teplo potřebuju já bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
22.03.2022 22:36:17

andre.marek psal:
tomasNJ psal:

A nedá si říct...

co's čekal? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

tomasNJ (Člen)
22.03.2022 22:37:01

Kukii psal:
andre.marek psal:
tomasNJ psal:

A nedá si říct...

to prý, abys měl zas co opravovat bigsmile

kuš babobigsmilebigsmile

tomasNJ (Člen)
22.03.2022 22:37:28

bigsmile

Ondráš psal:
Filous psal:

Je jen otázka času, kdy si řekne, že to přece musí bejt dobrý, když toho táta spotřebuje tolik a začne s tím taky. smile1

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
27.03.2022 16:06:25

Tak kde ste byli? Fůra keců,kdo mě fšechno natrhne a zase tam odsud nikdo nejelbigsmile
Dojel sem to celý bez zastavení a hodilo to 24. flek z 45 na startu v kategorii.
Mladej Vikec má za sebou první závod a dotáhl to na 5. místo mezi junioramagood

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20220326_140815.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
malda (Člen)
27.03.2022 19:53:16

goodgoodgoodgoodgoodgood

Kukii (Člen)
28.03.2022 08:46:11

VikecB12 psal:

Tak kde ste byli? Fůra keců,kdo mě fšechno natrhne a zase tam odsud nikdo nejelbigsmile
Dojel sem to celý bez zastavení a hodilo to 24. flek z 45 na startu v kategorii.
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 140815.jpg

good super výkon oba

Ondráš (Člen)
29.03.2022 12:16:55

VikecB12 psal:

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 140815.jpg

Vidis co ten chlast dela.
Mladej urcite nepil, sel spat jako vcas a dojel paty.
Ty ses vecer predem urcite zryl, sel spat az k ranu a podivej se na svoje umisteni.
bigsmile

VikecB12 (Člen)
29.03.2022 12:34:02

bigsmile
Náhodou sem šel spat brzogood Večer byla zima,tak sme dali pár pivánek,nějakou slivovičku a o pulnoci sem zalezlgood Ráno sem posnídal pivo a šel sem na startbigsmile

Petr J. (Člen)
29.03.2022 12:49:09

VikecB12 psal:

bigsmile
...tak sme dali pár pivánek,nějakou slivovičku ......... Ráno sem posnídal pivo .......

...po téhle kombinaci bych nepřehodil nohu přes sedlo...bigsmile

Ondráš (Člen)
29.03.2022 16:43:54

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

bigsmile
...tak sme dali pár pivánek,nějakou slivovičku ......... Ráno sem posnídal pivo .......

Jak rika muj stryc: Pivo po ranu, nahradi smetanu. smile1

VikecB12 (Člen)
29.03.2022 18:40:16

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

bigsmile

Šak já taky nébigsmile

Honzik8719 (Člen)
30.03.2022 07:15:30

Vikecu paráda!good

Já na přelomu roku...na Silvestra odjel sranda mač v Děčíně, trať na místo opravdu pěkně namotaná, a celkově mi to sedlo. Jelo se na tři rundy po 5-ti kolech, startovalo se na motorkách s vypnutým motorem na mávnutí hromadně...
V první rundě jsem dal svůj první Holeshot v životě a první místo se značným náskokem jsem udržel až do konce
V druhý rundě mi tohle oplatil mladej bobík na 250 bigsmile
Třetí rundu jsem první třetinu prvního kola jel druhý a v posledním kole jsem pak kvůli jezdci co jsem mu dával kolo upadl tři zatáčky před cílem help
Boj o první místo byl doslova do posledního kola, nic jsme si s bobíkem nedarovali...fakt parádní závodění...výslednej cvajplac a moje první bedna v životě  bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_0681.png

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_9854.jpeg

No a 14 dní zpátky jsem vyrazil na klasický enduro do Strážovic, tam nebylo do pátku jasný jestli bude výsledek jen za cross test nebo jestli posranej pražák povolí enduro test v části lesa co zdedil headshake
takže je jasný, že ve finále byl jen cross test...jelo se na 5 kol s limitem 40 minut na kolo, celkově mi to dalo na budíku cca 100km, okruh byl parádní, opravku krásně endurový a cross test byl taky namotanej hezky - jen prostě já a loukokros redface
Ale povedlo se mi stabilně najíždet čas na odpočinek cca 8-10minut, což bylo o malinko míň než profíci...výsledkově jsem zavíral lepší půlku startovního pole - 21. z 43 jezdců

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_2164.jpg

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_2165.jpg

V pátek odjíždim na týden do Srbska a pak se uvidí co se pojede dál good

...relativní kochač...
Filous (Člen)
30.03.2022 07:56:36

...kucí, smekámgoodgoodgood

logarex (Člen)
30.03.2022 10:38:17

Klobouček pánové goodgoodgood

"Když Tě strach brzdí, přidej plyn"
VikecB12 (Člen)
30.03.2022 15:03:13

Honzo,gratulačka za bednugood A to enduro taky dobrý,aji ste se museli pěkně povozitgood Já za tu dvouhodinovku najedu cca 70-100km a su uplně hotovej. A to nejsou ty tratě na maratonu nijak extra technický.
Za měsíc se jede další maraton v Janovicích nad Uhlavou,tříhodinovka,ale nevím jestli tam pojedu,mám to trochu z rukysmile2 Ale mladej tam chce jetbigsmile,tak uvidímidontknow

tomasNJ (Člen)
31.03.2022 22:52:56

Pěkně pěkně cypi bigsmilebigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
28.04.2022 07:50:50

Tak zítra odjez směr Janovice nad Uhlavougood V sobotu v 7.30 start tříhodinovky motorek,potom čtyřkolky,děcka a auta až do večera. Od posledního závodu sem na tom seděl jednou,tak to bude vočistecbigsmile Mladej už je natěšenej a přemejšlí jak na ty větší kluky na pětaosumdesátkách,co byli minule přednímsurprisedbigsmile

Kukii (Člen)
28.04.2022 09:52:10

VikecB12 psal:

Tak zítra odjez směr Janovice nad Uhlavougood V sobotu v 7.30 start tříhodinovky motorek,potom čtyřkolky,děcka a auta až do večera. Od posledního závodu sem na tom seděl jednou,tak to bude vočistecbigsmile Mladej už je natěšenej a přemejšlí jak na ty větší kluky na pětaosumdesátkách,co byli minule přednímsurprisedbigsmile

dobře namotivovaný, vem si příklad bigsmile ať vám to jede pánové good

Honzik8719 (Člen)
28.04.2022 11:42:03

Hoj Hoj, vikecu musíš ukázat mladýmu, že se aj bez tréninku neztratíš good

Já mířím 14.5 do Kněže u Kácova, jedu tam už třetí rok po sobě...dřív to byla Sázavamánie, ale po tom co se s námí loni rozloučil Toník, tak je to od letoška jeho memoriál... Je to cross country s losovaným parťákem, dvojice licencovaný bezlicenční + jezdec...tak jsem zvědavý koho letos vyfasuju bigsmile

BTW letos k tomu udělali i plakát a jsem na něm v levym dolnim rohu vyfocený na loňském ročníku...takže jsem poprvý kluk z plakátu bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_1c95c358-b612-4b4e-9f34-2c846e5e573c.jpeg

Týden na to frčíme na týden potrénovat do Rumunska, pak mám koncem června v plánu závod  v Bogatynia v Polsku - dvou denní enduro sprint pod německým mistrákem
Týden po polsku bych se rád zúčastnil Hadrendura v německu v jinym Německym mistráku někde kousek za Aší
V srpnu pod německym mistrákem chci jet dvoudenní enduro sprint v Drmoulu
Září klasicky Rock N Ride a pak zase závodní prázdniny až do silvestra redface

...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
28.04.2022 15:15:01

V Drmoulu máme jet za dva měsíce maratón. Zase to budu mít kósek cestysmile2

Borák (Člen)
28.04.2022 18:32:54

Panove klobouček good
Asi starnu.A to bahno se mi zamlouva čim dal vic.
S ohledem na to jak jsem linej jsem usoudil ,že na mne jsou 2kola v bláté málo a pořídil 4kolu.samo že ne pro sebe.Princezna ji hrozně potřebovala smokin
Jak říká pan Houska obsah ničim nenahradiš vzal jsem litra
Kombinace ...bude mi 50de,jsem dědek a 4kola mi přišla docela rozumna smokin
A zase jezdim s rohlikem v hubě

...nikdo nevojebe Ježíše...
Filous (Člen)
28.04.2022 23:17:25

...to budou mit v KRNAPu radost😂👍...ale dobre delas👍...ja to budu taky muset nak prehodnotit, zacinam bejt nakej unavenej, prinasranej, nerudnej...🤔

Americkej (Člen)
29.04.2022 08:33:56

Filous psal:

zacinam bejt nakej unavenej, prinasranej, nerudnej...🤔

Zkrátka dozráváš v muže, s tím si hlavu nelam smile1

... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Ondráš (Člen)
29.04.2022 09:16:13

Americkej psal:
Filous psal:

Přítelkyně poslouchá nějakého yourubera o zdravé výživě. Byl tam díl o tom jak se stravovat, když je ženská v přechodu.
Začal vyjmenovávat jaké jsou příznaky toho přechodu a mimo vaginální suchosti je to to co na sobě pozoruji já.
Tak asi dozrávám v ženu.help

Kukii (Člen)
29.04.2022 09:31:53

Ondráš psal:
Americkej psal:
Filous psal:

Přítelkyně poslouchá nějakého yourubera o zdravé výživě. Byl tam díl o tom jak se stravovat, když je ženská v přechodu.
Začal vyjmenovávat jaké jsou příznaky toho přechodu a mimo vaginální suchosti je to to co na sobě pozoruji já.
Tak asi dozrávám v ženu.help

bigsmilebigsmilebigsmile Ondráš v přechodu, ty woe bigsmilebigsmile se musím smát, ale jelikož mě Rendy za chvíli veze opět do špitálu, tak vás pro změnu zdraví krypl idontknow asi fakt stárnem kuwa idontknow

VikecB12 (Člen)
04.05.2022 14:54:02

Jenom malej report. Objezdil sem to jen na jednu zastávku na dotankování a byl sem pětadvacátej. Mohlo to byt vo něco lepší,protože sem se na dvě-tři kola zdržel u borca co se předemnou rozsekal a čekali sme na sanitku. Při tom sem se propadl na 34. flek a pak sem to trochu stáhl.
Mladej dojel na 4. místě,bedna mu unikla kvuli vejletu mimo trať hnedka v prvním kole. Celkově se posunul na 4. místo,tak bude asi chtít pokračovatbigsmile

Petr J. (Člen)
04.05.2022 16:11:00

VikecB12 psal:

Jenom malej report. Objezdil sem to jen na jednu zastávku na dotankování a byl sem pětadvacátej. Mohlo to byt vo něco lepší,protože sem se na dvě-tři kola zdržel u borca co se předemnou rozsekal a čekali sme na sanitku. Při tom sem se propadl na 34. flek a pak sem to trochu stáhl.
Mladej dojel na 4. místě,bedna mu unikla kvuli vejletu mimo trať hnedka v prvním kole. Celkově se posunul na 4. místo,tak bude asi chtít pokračovatbigsmile

good dobře Ty

Filous (Člen)
04.05.2022 22:03:34

...Vikecojc familly válígood...kámo, nepřestáváš mě překvapovatgood

tomasNJ (Člen)
08.05.2022 09:42:33

Já jsem včera testoval v Benátkách, no ve finále jsem dal 7 jízd, 4 na CR a 3 na Čezetě, strašná ta 380 bigsmilebigsmilebigsmile a jednou ztratil víčko bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/75_img-20220507-wa0047.jpg

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/75_img-20220507-wa0013.jpg

osiris (Člen)
08.05.2022 19:20:38

tomasoj: to přední kolo dolů vole smile1

VikecB12 (Člen)
17.05.2022 10:01:43

V pátek odjezd na další maratongood Tentokrát netradičně nejedeme na západ,ale do Ostravy-Vřesina. Trať bude krátká a samej sjezd/výjezd v bordelu,tak su zvědavej jestli to tam dámhelp

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_20220516102015_offroadmaraton_ostrava_plakat.jpg

tomasNJ (Člen)
17.05.2022 11:13:14

osiris psal:

pro diváky neasi bigsmilebigsmilebigsmile

tomasNJ (Člen)
17.05.2022 11:16:37

VikecB12 psal:

V pátek odjezd na další maratongood Tentokrát netradičně nejedeme na západ,ale do Ostravy-Vřesina. Trať bude krátká a samej sjezd/výjezd v bordelu,tak su zvědavej jestli to tam dámhelp
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … plakat.jpg

škoda, že budu šroubovat Progresovi v Hořicích, jinak bych přijel podpořit...goodgoodgoodgood

Kukii (Člen)
17.05.2022 11:28:53

VikecB12 psal:

Přijedeme se podívat a podpořit good

Přemek (Člen)
17.05.2022 11:59:19

tomasNJ psal:

škoda, že budu šroubovat Progresovi v Hořicích, jinak bych přijel podpořit...goodgoodgoodgood

Ve startovní listině ale Progyho nevidím ?

tomasNJ (Člen)
17.05.2022 12:45:02

Přemek psal:
tomasNJ psal:

Ve startovní listině ale Progyho nevidím ?

už ho nehledej v šestkách ale ve Twinech bigsmile

osiris (Člen)
17.05.2022 13:07:38

tomasNJ psal:
osiris psal:

...ne z té první, ale z té druhé fotky propánajána bigsmile

tomasNJ (Člen)
17.05.2022 13:15:45

osiris psal:
tomasNJ psal:
osiris psal:

...ne z té první, ale z té druhé fotky propánajána bigsmile

Čezet style bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
20.05.2022 22:11:08

VikecB12 psal:

škoda mám to za kopcem...ale rodiná seancesmokin vřesina je božígoodbigsmile

"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kukii (Člen)
21.05.2022 22:54:05

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1653_img_20220521_154259.jpg

Rodinná foto.. bigsmile mladý dojel na krásném 3.místě. Ještě jednou gratulace good byla to skvělá sobota goodwinebeersmokin

VikecB12 (Člen)
22.05.2022 18:44:05

Byla to parádagood Jen toho prachu mohlo byt míň. Trať brutální,dokončeno bez pádu na dvacátým fleku a mladýmu se to konečně povedlo na bednugood takže spokojenost.

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img20220521174300.jpg

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img-20220522-wa0026.jpg

Michal Dk (Člen)
22.05.2022 22:15:06

good Super hlavně opatrně.

tomasNJ (Člen)
23.05.2022 22:38:37

tak po dvou víkendech co jsem věnoval Progresovi, tak tento vík jedu na první rejs klasiksů do Zábřehu u Mohelnice good
doufám že to ty moje hnáty vydrží bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Progear 650 (Člen)
27.05.2022 16:53:46

tomasNJ psal:

tak po dvou víkendech co jsem věnoval Progresovi, tak tento vík jedu na první rejs klasiksů do Zábřehu u Mohelnice good
doufám že to ty moje hnáty vydrží bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

To ja taky goodbigsmilebigsmilebigsmile

vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
tomasNJ (Člen)
27.05.2022 18:14:31

Si myslímbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
22.06.2022 20:16:34

V pátek odjezd do Drmoulu na další maratón. V sobotu v 7:30 start tříhodinovky,potom čtyřkolky a pak vypustím mlaďocha,ať se sveze. Já na tom od minulýho závodu neseděl,takže to bude parádabigsmilesick

VikecB12 (Člen)
27.06.2022 00:57:31

Bylo to dobrýgood Trať suprová,tříhodinovka odjetá standartně na jednu zastávku na tankování a nakonec 13. místo v hobíkách. Mladej se snažil,bojoval jak mohl a byl z toho 4. flek,tak byl trochu nasranej,ale zase tak jednoduchý to nebude,jak si myslelbigsmile Akorát sem si nějak dojebal koleno,tak lezu jak lemrasmile2 Závody dobrýgood

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img-20220626-wa0026.jpg

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img-20220626-wa0033.jpg

VikecB12 (Člen)
27.06.2022 01:02:02

Jo,vlastně jeden problém se vyskytl. Zjišťuju,že na staré KTM se může Vikec přetrhnout a novou nedožene,podvozkově je to propast mezi nimasmile2 Tak trochu nevím jak z toho venidontknow Teda vlastně vím,jen si to nechcu připustit,že ta hračka bude takhle draháhelpsmile1

Petr J. (Člen)
27.06.2022 09:48:17

VikecB12 psal:

Jo,vlastně jeden problém se vyskytl. Zjišťuju,že na staré KTM se může Vikec přetrhnout a novou nedožene,podvozkově je to propast mezi nimasmile2 Tak trochu nevím jak z toho venidontknow Teda vlastně vím,jen si to nechcu připustit,že ta hračka bude takhle draháhelpsmile1

...no neděláš s tím nic...

VikecB12 psal:

..... Akorát sem si nějak dojebal koleno,tak lezu jak lemra

...tak ať jsi do příště fit good

Honzik8719 (Člen)
27.06.2022 09:52:30

VikecB12 psal:

Bylo to dobrýgood Trať suprová,tříhodinovka odjetá standartně na jednu zastávku na tankování a nakonec 13. místo v hobíkách. Mladej se snažil,bojoval jak mohl a byl z toho 4. flek,tak byl trochu nasranej,ale zase tak jednoduchý to nebude,jak si myslelbigsmile Akorát sem si nějak dojebal koleno,tak lezu jak lemrasmile2 Závody dobrýgood
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … wa0026.jpg
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … wa0033.jpg

Pěkně good když do toho nic nevleze tak se s Tebou svezu v říjnu v Ředhošti smokin

...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
27.06.2022 10:35:11

Honzik8719 psal:
VikecB12 psal:

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … wa0026.jpg
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … wa0033.jpg

Pěkně good když do toho nic nevleze tak se s Tebou svezu v říjnu v Ředhošti smokin

Myslím že to bude zase tříhodinovkasickbigsmile No čítám že kolem mě tak 7x proletíš,když mě budeš dávat kolo,ale na to su zvyklejbigsmile

tomasNJ (Člen)
13.07.2022 21:56:29

Po tom co jsem byl s klasiksama jezdit ve Sverepci, tak mě tento víkend čeká závodění na Žlutavě, tam se těším, loni jsem tam nejel díky zlomeným žebrům, tak doufám že si to užiju bigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/75_img_20220711_140622_746.jpg

A kdyby něgdo něco, tak přijďte pobejt bigsmile

VikecB12 (Člen)
22.09.2022 19:04:21

Nazdar krosaři!! O víkendu sme odjeli další maraton,v Hodoníně. Mlaďoši tam měli 3 střelce z juniorskejch motokrosů a ti letěli jak hovada,takže se poskládali až za ně a Vikec tentokrát bral 6. flek. Já sem si perfektně zablbnul na dvouhodinovce a odvezl si 2 body za 19. místoredface Fšecko bez pádu a to je hlavnígood Další závod je Ředhošť za tři týdny...

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img-20220922-wa0018.jpg

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img20220917125735.jpg

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img-20220922-wa0029.jpg

SLUGI (Člen)
23.09.2022 19:45:23

... good good evil

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Progear 650 (Člen)
05.10.2022 19:33:35

Uz se taky tesim na navrat do blata smile1

"44 HONDA CBR 600RR 44"
mr.BSE (Člen)
06.10.2022 10:15:39

VikecB12 psal:

Nazdar krosaři!! O víkendu sme odjeli další maraton,v Hodoníně. Mlaďoši tam měli 3 střelce z juniorskejch motokrosů a ti letěli jak hovada,takže se poskládali až za ně a Vikec tentokrát bral 6. flek. Já sem si perfektně zablbnul na dvouhodinovce a odvezl si 2 body za 19. místoredface Fšecko bez pádu a to je hlavnígood Další závod je Ředhošť za tři týdny...
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … wa0018.jpg

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 125735.jpg
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … wa0029.jpg

goodgoodgood

Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
15.10.2022 21:02:20

Dneska sme odjeli 3hodinovej motokros v Ředhošti,poprchalo,klouzalo to jak na mýdle a mě se povedlo dojet 15. z 37 co to dokončili v hobíkách,tak su spokojenejgood Necejtím ruce,nohy,záda,no hnusbigsmile Teď se tady vožerem a ráno domgood

Progear 650 (Člen)
17.10.2022 18:47:06

VikecB12 psal:

Dneska sme odjeli 3hodinovej motokros v Ředhošti,poprchalo,klouzalo to jak na mýdle a mě se povedlo dojet 15. z 37 co to dokončili v hobíkách,tak su spokojenejgood Necejtím ruce,nohy,záda,no hnusbigsmile Teď se tady vožerem a ráno domgood

Regenerace jak ma bejt bigsmile

"44 HONDA CBR 600RR 44"
tomasNJ (Člen)
19.10.2022 00:18:56

já toho letos odjezdil docela dost, poslední mač byl žlutavský na mé druhé 125...a asi ještě jeden bude, ale v Březolupech bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/75_dscf6451.jpg

VikecB12 (Člen)
19.10.2022 20:50:55

Nás čeká ještě závod na Pístovskejch mokřadech u Jihlavy a poslední závod je až 3.12. na Šikláku kde bude večer vyhlášení mistrůbeer
V kategorii Pohár moto E2 su na 28. místě a v celkovém pořadí všech motorek dohromady sem se posunul na 18. místosurprisedbigsmile (tam se počítají ujetý km za celou sezonu)
http://offroadmaraton.cz/vysledky.html? … -37-38-39-

VikecB12 (Člen)
14.11.2022 00:37:52

Malej report z maratonu na Pístovskejch mokřadechbigsmile Start v 7:30,zima,mokro a při rozpravě nás varovali před projížděním kaluží,kerý mají až metr a půl hloubku... Slíbil sem mladýmu Vikecovi že do toho dám fšecko a skusím se dostat do top ten... Byla to tříhodinovka,motal sem se kolem 11-12týho místa,zbejvalo 15minut do konce závodu a najednou prásk,trefil mě jeden přemotivovanej kokot a skončil sem v té jedné kaluži před kerou nás varovalibigsmile Z motorky čouhala nad hladinu půlka řídítka,jinak celá pod vodou,komplet utopenásmile1 Tak sem byl rad,že sme to dotlačili do depa a dneska od rána sem rozebíral a vypouštěl vodu odefšad. Zalitej motor,voda v oleju a tak,prostě hezká nedělafuck Borec co mě tam poslal stihl odjet než sem si ho stihl odchytnout v depupussy Ale to je motorsportgood Mladej Vikec zajel 7. flek a už uhájí 4. místo celkově v juniorech,jeli hezkej zavod a nějak se jim to přiostřuje,zrychlujougood
Ještě se jede jeden závod 3.12. na Šikláku a to uvidíme jestli pojedeme,záleží na počasí.

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img-20221113-wa0039.jpg

Board footer

W3C XHTML 1.0 W3C CSS