Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Probublava olej pod šroubem na vrchu motoru

zzzmrzlinar (Člen)
24.04.2023 19:49:10
Offline

Probublava olej pod šroubem na vrchu motoru

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_img_20230423_113056.jpg


Čao fešaci,

Mám v garáži Inazumu 750 a vedle šroubu na fotce trošku jakože probublava olej. Co to je, co s tím a za kolik, jsou otázky co mě napadají.

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_img_20230423_113056.jpg
VikecB12 (Člen)
24.04.2023 20:11:49
Offline

Re: Probublava olej pod šroubem na vrchu motoru

Vymačkaný těsnění. Šroub má "krček",takže to víc dotáhnout nejde. Takže ventildekl dolů,nové ty kulaté těsnící kroužky a dal bych i těsnění víka a máš klid.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
25.04.2023 08:44:39
Offline

Re: Probublava olej pod šroubem na vrchu motoru

...jag řiká Vikec, tvrdý a vymačkaný těsnění...počitej, že je ideál vyměnit všechny pod celym ventildeklem, tzn. to kolem dokola, podložky pod šroubama a těsnění šachet...a je klid...a modli se, aby nebyl strženej závit v koníku vačky v kterym je ten  šroub chycenej...řešitelný to je vložkou, blbý je, že ten šroub má závit M7 a ne každej tuhle vložku má běžně v regálu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
corimec (Člen)
25.04.2023 18:10:31
Offline

Re: Probublava olej pod šroubem na vrchu motoru

Já to všechno podmáz silikonem cool Jasně jsem prasák,ale nic netečebigsmilea ušetřil jsembigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
25.04.2023 18:17:13
Offline

Re: Probublava olej pod šroubem na vrchu motoru

Filous psal:

...jag řiká Vikec, tvrdý a vymačkaný těsnění...počitej, že je ideál vyměnit všechny pod celym ventildeklem, tzn. to kolem dokola, podložky pod šroubama a těsnění šachet...a je klid...a modli se, aby nebyl strženej závit v koníku vačky v kterym je ten  šroub chycenej...řešitelný to je vložkou, blbý je, že ten šroub má závit M7 a ne každej tuhle vložku má běžně v regálu...

Curvafix, a pořadník máš tak někdy do Vánoc, což?

Filous (Člen)
26.04.2023 07:13:37
Offline

Re: Probublava olej pod šroubem na vrchu motoru

...no uprimne, tak prelom cervna/cervence...jedu uz 6 mesicu nonstop a furt to nebere konce...kdyby nebyl strzenej zavit, muzu ti dat provizorne starsi ale dobrou podlozku, abys mohl jezdit bez uniku oleje a tesneni by se vymenili komplet treba pri ventilech...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
26.04.2023 07:16:05
Offline

Re: Probublava olej pod šroubem na vrchu motoru

corimec psal:

Já to všechno podmáz silikonem cool Jasně jsem prasák,ale nic netečebigsmilea ušetřil jsembigsmile

...a az budes delat ventily, budes to ty nebo mechanik dve hodiny cistit...voser...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
27.04.2023 21:46:09
Offline

Re: Probublava olej pod šroubem na vrchu motoru

Filous psal:

...no uprimne, tak prelom cervna/cervence...jedu uz 6 mesicu nonstop a furt to nebere konce...kdyby nebyl strzenej zavit, muzu ti dat provizorne starsi ale dobrou podlozku, abys mohl jezdit bez uniku oleje a tesneni by se vymenili komplet treba pri ventilech...

Chápu, není to mimochodem vůbec špatnej termín, napis si mě prosím. Ač děkuji (teď nevim komu) za radu k provizornimu řešení , tak tam žádnej silikon patlat nebudu. Já na ni nemusím jezdit, mám ty dvě cos mi dával dohromady.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr