Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Chorvatsko

Antikrist (Člen)
07.06.2007 00:21:54
Offline

Chorvatsko

Zdary jedeme koncem června, nikdy jsem to nejel na motorce, jedeme na krk, nějaký tipy na cestu, kudy přes co, co neopomenot, chceme přespat někde v Alpách kde je něco ke koukání.Thnxgood


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
škardík (Člen)
07.06.2007 00:23:10
Offline

Re: Chorvatsko

Antikrist psal:

Zdary jedeme koncem června, nikdy jsem to nejel na motorce, jedeme na krk, nějaký tipy na cestu, kudy přes co, co neopomenot, chceme přespat někde v Alpách kde je něco ke koukání.Thnxgood

ser na chorvatskobigsmile


viz avatar:)
Antikrist (Člen)
07.06.2007 00:23:47
Offline

Re: Chorvatsko

Proč pussy?


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
strompler (Člen)
13.06.2007 10:20:15
Offline

Re: Chorvatsko

jedu v pátek na Rab, vracím se v neděli 24.6, tak pak dám vědět co a jak - lini v pohodě až na Pag -good žáden problém


starý člen!!!
Drak (Člen)
13.06.2007 11:29:14
Offline

Re: Chorvatsko

Taky se tam chystáme na moto. Přespání je údajně lepší ve Slovinsku. Zatím taky zjišťuji. Chtělo by to znát ceny. V Rakousku musíš mít dálniční. Tak když budete někdo něco vědět aktuálního tak určitě info sem smile1


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
strompler (Člen)
13.06.2007 11:53:44
Offline

Re: Chorvatsko

ta rakouská dálniční na 10 dní je tak za 5 ojro, je lepší ji mít, od GRATZU je dobrý jet na RIJEKU Julskými alpami - parčáda. Z Rieky už uvažuji o trajektu


starý člen!!!
Mirek D (Člen)
13.06.2007 12:23:26
Offline

Re: Chorvatsko

škardík psal:
Antikrist psal:

Zdary jedeme koncem června, nikdy jsem to nejel na motorce, jedeme na krk, nějaký tipy na cestu, kudy přes co, co neopomenot, chceme přespat někde v Alpách kde je něco ke koukání.Thnxgood

ser na chorvatskobigsmile

Souhlas, kór na moto


Autobus je taky Suzuki... .
VikecB12 (Člen)
13.06.2007 12:28:37
Offline

Re: Chorvatsko

No já sem byl predloni v chorvatsku na Hvaru a bylo to bomba.Je to pekně zelenej ostrov,ne tak vyprahlej jako ty vrchní.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
13.06.2007 12:48:50
Offline

Re: Chorvatsko

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/VikecB12/100_0146.jpg

Hvar. Karibik hadragoodbigsmile[img][/img]


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
13.06.2007 13:15:34
Offline

Re: Chorvatsko

...to je foceny nad hvarem z vyhlidky
...jinak s tou zeleni zalezi na tom, v jakym obdobi tam ses (byl jsem tam ve vsech) vyprahly to tam dokaze bejt taky


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
13.06.2007 14:16:36
Offline

Re: Chorvatsko

Antikrist: Já jsem jezdil vždy do Chorvatska přes Maďary a spaní u nich (pivo, víno, klobása) nebo ve Slovinsku a jednou zpět v kuse.

strompler (Člen)
21.06.2007 20:51:58
Offline

Re: Chorvatsko

smile1tak vas vsecky zdravim z Chorvatska - Slovinska, BANDASKA drzi i ve vedrech, zatim bez napadnosti, lze doporucit. Ceny primerene, zakladni potreby beerap zhruba jednou drazsi nez doma, jeste se to da, Ve Slovinsku se plati vsude dalnice, sice par centu nebo euro, ale zdrzuje to a malokdy se to da rozume objetidontknow Corvatsko uz lepsi, tak kdo sem pojedete, zlomte vaz Bpussy


starý člen!!!
Drak (Člen)
25.06.2007 07:52:32
Offline

Re: Chorvatsko

strompler psal:

smile1tak vas vsecky zdravim z Chorvatska - Slovinska, BANDASKA drzi i ve vedrech, zatim bez napadnosti, lze doporucit. Ceny primerene, zakladni potreby beerap zhruba jednou drazsi nez doma, jeste se to da, Ve Slovinsku se plati vsude dalnice, sice par centu nebo euro, ale zdrzuje to a malokdy se to da rozume objetidontknow Corvatsko uz lepsi, tak kdo sem pojedete, zlomte vaz Bpussy

Tak si delej poznaky at nam to pak vsechno napises smile1 za mesic tam jedeme taky smile1)

Uzij si to tam.


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
strompler (Člen)
25.06.2007 15:24:50
Offline

Re: Chorvatsko

hlasim, ze jsem dorazil OK, najeto asi 2.500 km, zazitku fura, ted du na beer a nekdy to dam dohromady a do placu Bpussy


starý člen!!!
Drak (Člen)
25.06.2007 15:33:06
Offline

Re: Chorvatsko

strompler psal:

hlasim, ze jsem dorazil OK, najeto asi 2.500 km, zazitku fura, ted du na beer a nekdy to dam dohromady a do placu Bpussy

Tož vítej zpět. Už netrpělivě čekám na Tvůj popis zážitků atd.... a teď si nech chutnat beer


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Drak (Člen)
09.07.2007 07:19:33
Offline

Re: Chorvatsko

Tak co bude nějaké info??? bigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Zadek (Člen)
09.07.2007 18:36:43
Offline

Re: Chorvatsko

antikrist:První víkend v sprpnu taky jedeme na Krk.Jak si dopad?Vyvedlo se vám to?A dáš nějakej tip na pokoukání.V Rakousku atd.při cestě???


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....
Zadek (Člen)
09.07.2007 18:40:40
Offline

Re: Chorvatsko

A jeli jste přez ten Eurotunel nebo někudy jinudy?


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....
1.2_Bert (Člen)
16.07.2007 22:31:42
Offline

Re: Chorvatsko

Čau Banditi, právě jsem absolvoval 13. dovolenou v Chorvatsku(letos autem).
Mé zkušenosti: zdravotně pojištěn, koupil jsem něco eur a něco kun a vzal s sebou 10tKč rezervu, + pití a basu Kozlů. Tento rok jsem jel přes A a SLO, tam cesta v pohodě vyjel sem v pondělí přespal v autě v A. Dálniční známky naše a A jsem koupil už doma ve směnárně (to šetří nejméně jednu zastávku). Ve SLOvinsku se platí dálniční poplatek 3/4euro za auto (nevím zda to platí pro moto). V HR se platí dálniční poplatek (za auto a pozor stejný i pro moto) ve výši cca 200kun (v jednom směru) za celou trasu od hranice SLO až na jih HR, to je cca 15km od Makarské. Dálnice je ovšem nádherná, a pokud vím, rychlost tam zatím neměří - zkrátka bomba. Cena benzínu je v podstatě všude stejná, jako u nás. Cena ubytování cca 10euro v neklimatizovaném pokoji, od 15euro a více s klimou. Ostatní ceny srovnatelné.  Na zpáteční cestě jsem jel ve SLO tradičně v koloně 50km/h a před Vídní 2x ucpaná dálnice (2hod.zdržení), byla to neděle.   Podtrženo a sečteno nenáročná 7 denní dovolená ve dvou za 15tKč. Největší položkou byla doprava cca 7tKč. Mé auto má spotřebu 10l. good


12.Bandit je dobrá minulost
Koldan (Člen)
16.07.2007 22:53:31
Offline

Re: Chorvatsko

jeli jsme tam ve čtyřech autej jak byli ty sfátky,vyjížděli zme ve středu večer,kolem půl desáté,klasika přes Mikulov na Vídeň,Graz,Maribor,Rijeku (tak co Jarkene,čumíš,že jo,taky umím cizí města woesurprised) Jeli jsem do Selců. Ubytko za 30 ojro na apartmán (měli zme dva) včetně klimy,TV a balkonu sehnané za chvilku,kósek od moře.Nevařili jsme,chodili na večeře,na padák,na duše,na točený a všechno se vším všudy včetně nějakýho teho kozla z domu za 8500 na dva lidi.Vraceli zme sa v neděli odpoledne,cesta v pohodě jen před Vídňů byli trošku zácpy,páč sů tam uzávěrky pruhů.Ale i tak,cesta tam nám trvala 10.5 hodiny a zpět o hodinu víc a to sem jel tempomatem celů dobu  po dálnicích 140 a mimo rozumně.Takže kecy vo drahotě a dlůhé cestě do Chorvatska neberu.Jo a poplatky vyšly ńa 263 Kč za týdenní dálniční známku v Rajchu, 15.75 eur a 10 kuna za SLovinsko a Chorvatsko dokupy, najeto 1500 kmgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr