Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ňákej google ajťák?

tajnej (Člen)
11.07.2023 20:53:48
Offline

ňákej google ajťák?

Jsem asi divnej, ale používám google kalendář a i mail. A když chci ve službách tohohle vyhledácího giganta něco najít, tak tápu.
Např chci v online kalendáři (v počítači, nikoli na mobilu) najít, kdy byl bandit mlejn. Tak když do hledacího okýnka napíšu bandi (bez t) nic to nenajde, napíšu bandi* a zase nic. Napíšu bandit a najde. Kuwa jak hledat jenom podle části slova? Filousoj a ostatním předem dík za rady.

kojaksro (Člen)
11.07.2023 23:27:04
Offline

Re: ňákej google ajťák?

....příští Bandit Pičo Mlejn bude v roce 2024 zase první víkend v červnubigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
huskyb12 (Administrator)
12.07.2023 17:26:04
Offline

Re: ňákej google ajťák?

kojaksro psal:

....příští Bandit Pičo Mlejn bude v roce 2024 zase první víkend v červnubigsmile

Přésněěě bigsmile Co tam máš dál Bédo ? bigsmile


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
12.07.2023 20:06:16
Offline

Re: ňákej google ajťák?

Bédo, chceš oficiální odpověď?
---
As per checking on our resources, it appears that as of the moment Google Calendar doesn't have that option yet. But thinking about it, it is a great idea to add on one of our features and improve the feature of Google Calendar especially on this part of searching only part of the word of an event. We can work on this together by submitting a product feedback to our product developers so in the near future, this will be discussed in the developers group not only for your sake, but for all the people who are currently having issue with this.

Open the calendar.google.com
In the top left, tap  the question mark iconand then Send feedback to Google
Describe your feedback
At the bottom right, tap Send.
Every feedback or feature request that will be submitted will automatically be directed to our Google Product engineers for review. Our engineers take customers' feedback very seriously.

Takže tak.

Pro neangličtináře. Neumí to.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tajnej (Člen)
13.07.2023 11:05:33
Offline

Re: ňákej google ajťák?

Ondráši dík za info. No, tak jsem jim tam teda podle toho návodu napsal, takže myslím, že zítra ráno budou mít velkou implementační poradu, odpoledne spustí beta verzi, večer celosvětově spadne internet a ráno se jim to povede rozchodit postaru aspoň v nouzovým režimu.
Kdy že je teda ten příští bandi sraz? Musím si koupit papírovej kalendář a pro jistotu si to tam napsat, když jsem teď asi rozdmýchal celosvětovej kolaps počítačů.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr