Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Česká pošta s.p.

Ondráš (Člen)
14.06.2024 23:46:35
Offline

Česká pošta s.p.

Jak to kdo máte? Hejty i lajky vítány.
bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
corimec (Člen)
15.06.2024 10:08:28
Offline

Re: Česká pošta s.p.

Balíkovna je v pohodě a ostatní služby nevyužívám.

VikecB12 (Člen)
16.06.2024 17:14:45
Offline

Re: Česká pošta s.p.

Dokud nepřijde něco s "pruhem" tak o poště naštěstí nevím. Byla to katastofa,místo balíku doruky jen zachrastila schránka na vratech a v ní lístek o nezastižení... Jebat poštugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
17.06.2024 12:20:02
Offline

Re: Česká pošta s.p.

VikecB12 psal:

Dokud nepřijde něco s "pruhem" tak o poště naštěstí nevím. Byla to katastofa,místo balíku doruky jen zachrastila schránka na vratech a v ní lístek o nezastižení... Jebat poštugood

Tak na něco s pruhem už mám datovku a na ostatní se snažím přes Zásilkovnu a Z-Box, ale ohledně toho Balíku do ruky mám stejné zkušenosti.
Je slyšet zachrastit schránku, pak zvonek a pak auto rychle pryč.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tachec (Člen)
17.06.2024 13:42:11
Offline

Re: Česká pošta s.p.

Já si nemůžu na pošťáky stěžovat - už mně ani nevolají/nezvoní, že něco vezou - prostě si otevřou branku a odnesou to do pergoly vedle baráku. Stejně to mají naučené PPL a DPD. Takže mám takový lokální pergolaBox.

Vždycky si říkám, že bych jim tam za to mohl něco nechat, ale ještě k tomu nedošlo idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
osiris (Člen)
17.06.2024 13:44:51
Offline

Re: Česká pošta s.p.

tachec psal:

................si říkám, že bych jim tam za to mohl něco nechat, ale ještě k tomu nedošlo idontknow

...třeba puštěnýho psa bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
22.06.2024 09:59:28
Offline

Re: Česká pošta s.p.

Čechiše Post mě dostává do transu, vždycky se náramně vytočím bigsmile
naposledy se mě dvě grácie na přepážce snažili vysvětlit, že doporučený dopis má na doručení 7 pracovních dní (takže 10), v případě, že odesílatel připlatil za expresní doručení, je to prej stejný. No málem zas přijela městská bigsmilebigsmilebigsmile Že ke mně chodí počťačka max jednou za tejden ani nemluvím, takže když už mi něco přijde tenhle tejden, mám šanci, že by mi to mohla příští tejden donést, ale to mě zas nechytí doma, tak za další tejden mi donese cetl, že si to můžu další tejden vyzvednout na počtě fuckpussy


Strýcfajtr !!!
tajnej (Člen)
27.06.2024 10:42:39
Offline

Re: Česká pošta s.p.

Poštu miluju, asi před měsícem pro mě novej level - máme krám, kde je celej den otevřeno a má vchod rovnou z ulice, takže pro doručování (myslel jsem si) ideální. Přišla pošťačka, dala našemu zaměstnanci do ruky papírek, že nikoho nezastihla a šla o dům dál rozdávat další papírky. Ušetřila nám tím spoustu času, protože jsme vůbec nemuseli otvírat schránku a mohli rovnou mazat na poštu, takže mám pocit, že se služby zlepšujou, né že né.

Mour (Člen)
27.06.2024 11:13:04
Offline

Re: Česká pošta s.p.

Já nerozumím tomu, že dcera je přes týden na škole v Brně, domů ji přijde doporučený dopis, pošťačka mi ho nedá a po 14-ti dnech mi ho normálně bez podpisu hodí do schránky. idontknow

Mour (Člen)
27.06.2024 11:17:10
Offline

Re: Česká pošta s.p.

tajnej psal:

Poštu miluju, asi před měsícem pro mě novej level - máme krám, kde je celej den otevřeno a má vchod rovnou z ulice, takže pro doručování (myslel jsem si) ideální. Přišla pošťačka, dala našemu zaměstnanci do ruky papírek, že nikoho nezastihla a šla o dům dál rozdávat další papírky. Ušetřila nám tím spoustu času, protože jsme vůbec nemuseli otvírat schránku a mohli rovnou mazat na poštu, takže mám pocit, že se služby zlepšujou, né že né.

....já byl jednou vopřený o plot a vykládal ze sousedem, pošťanda vystoupila z auta s listkem o nezastižení a že do schránky.....pak přiznala, že ten dopis ani nemá s sebou surprised

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr