Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » problem pri startu

Msudra (Člen)
23.07.2007 17:32:20
Offline

problem pri startu

chlapi mam problem kdyz je studeny dam plny sytic a ahcci nastartovat ale nejdeto aniz bych pridal plyn,je to normal?
A kdyz ho teda nastartuju,necham bezet na sytici tak zhruba po pul minute se zacnou snizovat otacky a jako by se zacal dusit?a po chvili zdechne nevite co to muze bejt?nestavalo se to nekomu taky?dikes banditpussy


gdo maže,ten jede...:)
bery (Člen)
23.07.2007 18:14:24
Offline

Re: problem pri startu

Msudra psal:

chlapi mam problem kdyz je studeny dam plny sytic a ahcci nastartovat ale nejdeto aniz bych pridal plyn,je to normal?
A kdyz ho teda nastartuju,necham bezet na sytici tak zhruba po pul minute se zacnou snizovat otacky a jako by se zacal dusit?a po chvili zdechne nevite co to muze bejt?nestavalo se to nekomu taky?dikes banditpussy

jak mi kdysi tady bylo řečeno, tak sytič B je alchimieidontknow
a musím potvrdit, měli praudugood
musíš zkoušet, vše je závislé na teplotě, času atd... někdy v létě sytič, někdy ne. někdy mín nekdy víc atd...
měl sem ten samej trabl než sem na to přišelgood


momentalně zavostalej
maňas (Člen)
23.07.2007 21:48:04
Offline

Re: problem pri startu

no chcípne to po chvíly proto,že se to přechlastává,musíš totiž ten sitič postupně ubírat,ne si myslet,že se to ohřeje na plnej sitič,alespoň tak to funguje mě


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
jirista (Nový člen)
23.07.2007 21:50:16
Offline

Re: problem pri startu

Mne to dela to samý,je to opravdu alchimiebad ale uz jsem si zvyklbigsmile.Kdyz se to vychyta tak chyta pekne.


Kdo nepadá,nezrychluje
pesulko (Člen)
24.07.2007 07:38:34
Offline

Re: problem pri startu

Msudra psal:

chlapi mam problem kdyz je studeny dam plny sytic a ahcci nastartovat ale nejdeto aniz bych pridal plyn,je to normal?
A kdyz ho teda nastartuju,necham bezet na sytici tak zhruba po pul minute se zacnou snizovat otacky a jako by se zacal dusit?a po chvili zdechne nevite co to muze bejt?nestavalo se to nekomu taky?dikes banditpussy

zdarec tak to midelalo taky jen sem drobatko nasponoval plynove lanko a bylo..
mozna je to pussyale zatim je O.K.


Born to be wild....born to be BANDIT...
Koldan (Člen)
24.07.2007 07:59:39
Offline

Re: problem pri startu

neměl sem s tím problém ani na polotučné ani na plnotučné. je pravda,že řeči typu nesahej na plyn,dyž máš sytič, nikdy v mém případě neplatily. za prvý si seřiďte volnoběh při zahřátý mašině. no a pak dám sytič, startér a dle ucha krásně uslyšíš jak to chytá a pokud sa tomu nechce,tak zlehka polechtám plyn na poslech.Dycinky takto chytne a to i po zimě,co jsem na ni třeba čtyři,pět měsíců nesáhl (na třetí protočení) no a jakmile naskočí,otáčky se drží třeba na 1500, zlehka protočím plynem,otáčky vyskočí na 3500 a v tu chvíli už sytič stáhnu a motor drží.No a pak už klasika,vdovobleču se,obuju,zhasnu to,vyzuju,protože zjistím,že jsem zapomněl doklady nahoře,pak to nastartuju,obleču,pozapínám,nasadím přilbu a zhasnu to,protože mi někdo volá,pak to nastartuju,pozapínám,nasadím přilbu a zhasnu to,protože začlo pršet a du na pivobigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
fido (Člen)
24.07.2007 10:55:15
Offline

Re: problem pri startu

Koldan psal:

neměl sem s tím problém ani na polotučné ani na plnotučné. je pravda,že řeči typu nesahej na plyn,dyž máš sytič, nikdy v mém případě neplatily. za prvý si seřiďte volnoběh při zahřátý mašině. no a pak dám sytič, startér a dle ucha krásně uslyšíš jak to chytá a pokud sa tomu nechce,tak zlehka polechtám plyn na poslech.Dycinky takto chytne a to i po zimě,co jsem na ni třeba čtyři,pět měsíců nesáhl (na třetí protočení) no a jakmile naskočí,otáčky se drží třeba na 1500, zlehka protočím plynem,otáčky vyskočí na 3500 a v tu chvíli už sytič stáhnu a motor drží.No a pak už klasika,vdovobleču se,obuju,zhasnu to,vyzuju,protože zjistím,že jsem zapomněl doklady nahoře,pak to nastartuju,obleču,pozapínám,nasadím přilbu a zhasnu to,protože mi někdo volá,pak to nastartuju,pozapínám,nasadím přilbu a zhasnu to,protože začlo pršet a du na pivobigsmile

smile1co mě to enem připomínáidontknow


bla...blabla...!
Msudra (Člen)
24.07.2007 16:31:41
Offline

Re: problem pri startu

no supr tak aspon vim ze v tom nejsu sam bandit pussy


gdo maže,ten jede...:)
killerrebel (Člen)
24.07.2007 21:42:53
Offline

Re: problem pri startu

No ja dam sitič teměř naplno, pote jak to chytne tak otačky se drží nízko, přidam kapku plynu a dostane se to do otáček odpovídajících poloze sitiče, asi po 1/2 minutě sitič uplně vypnu a jde vše OK. Takhle to aspon funguje u mě. bigsmile

žakýno (Člen)
24.07.2007 22:58:08
Offline

Re: problem pri startu

Jaká vzácná shodasmile1 i u mě, vše už bylo řečeno....


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
Koldan (Člen)
25.07.2007 07:59:14
Offline

Re: problem pri startu

killerrebel psal:

No ja dam sitič teměř naplno, pote jak to chytne tak otačky se drží nízko, přidam kapku plynu a dostane se to do otáček odpovídajících poloze sitiče, asi po 1/2 minutě sitič uplně vypnu a jde vše OK. Takhle to aspon funguje u mě. bigsmile

až po sem to máme stejně,to vostatní už tam nemáš? si budu mušet zajít k dochtorovi,je to divnýidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Palino (Člen)
25.07.2007 08:49:40
Offline

Re: problem pri startu

Koldan psal:
killerrebel psal:

No ja dam sitič teměř naplno, pote jak to chytne tak otačky se drží nízko, přidam kapku plynu a dostane se to do otáček odpovídajících poloze sitiče, asi po 1/2 minutě sitič uplně vypnu a jde vše OK. Takhle to aspon funguje u mě. bigsmile

až po sem to máme stejně,to vostatní už tam nemáš? si budu mušet zajít k dochtorovi,je to divnýidontknow

Co tím ostatním myslíš?


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Peka (Člen)
25.07.2007 08:56:28
Offline

Re: problem pri startu

startovaci procedura se syticem = alchymie. Jak na b6 tak b12. Co rici ta motorka ma dusi pac je kazda jina bigsmilegood


B12 neni uz je autobus :)
Koldan (Člen)
25.07.2007 09:26:12
Offline

Re: problem pri startu

Pavel_B12 psal:
Koldan psal:
killerrebel psal:

No ja dam sitič teměř naplno, pote jak to chytne tak otačky se drží nízko, přidam kapku plynu a dostane se to do otáček odpovídajících poloze sitiče, asi po 1/2 minutě sitič uplně vypnu a jde vše OK. Takhle to aspon funguje u mě. bigsmile

až po sem to máme stejně,to vostatní už tam nemáš? si budu mušet zajít k dochtorovi,je to divnýidontknow

Co tím ostatním myslíš?

...klasika,vovobleču se,obuju,zhasnu to,vyzuju,protože zjistím,že jsem zapomněl doklady nahoře,pak to nastartuju,obleču,pozapínám,nasadím přilbu a zhasnu to,protože mi někdo volá,pak to nastartuju,pozapínám,nasadím přilbu a zhasnu to,protože začlo pršet a du na pivobigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Palino (Člen)
25.07.2007 09:53:26
Offline

Re: problem pri startu

2Koldan
Tak je to ok, myslel, jsem, že něco dělám špatně

PS Když už jsem v kůži, mobil nezvednu dřív než na první pauze. Pokaždé, když jsem ho zvedl, tak jsem dojezdilbad


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr