Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Právní systém a body na Slensku

jedla (Člen)
26.07.2007 15:25:47
Offline

Právní systém a body na Slensku

Zdar Kluci.
Chystám se na dovolenou na motorce k našim východním sousedům, proto mám malý dotaz.
Pokud dostanu na Slovensku pokutu za rychlost či jiný u nás body ohodnocený přestupek, načítají se mi body na kontě, nebo prostě jen cálnu pokutu a že je to na slovensku, stav mého bodového konta to nemá vliv??
Dík za odpovědigood


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
Jiřina (Člen)
26.07.2007 16:55:02
Offline

Re: Právní systém a body na Slensku

jedla psal:

Zdar Kluci.
Chystám se na dovolenou na motorce k našim východním sousedům, proto mám malý dotaz.
Pokud dostanu na Slovensku pokutu za rychlost či jiný u nás body ohodnocený přestupek, načítají se mi body na kontě, nebo prostě jen cálnu pokutu a že je to na slovensku, stav mého bodového konta to nemá vliv??
Dík za odpovědigood

Nejsem si tím zcela jist, ale myslím že záleží, jak se s pánama domluvíš přímo na místě bigsmile...Bo se mi zdá, že kompetenci poslat tě ohodnotit do čech majííííí. Ale na Slovači jsem snad ani policajta neviděl, že jo ABIK bigsmile


Tož tak:-D
Pšán (Člen)
26.07.2007 16:56:25
Offline

Re: Právní systém a body na Slensku

..země krále Miroslava..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
maňas (Člen)
26.07.2007 18:49:50
Offline

Re: Právní systém a body na Slensku

hlavně sem se setkal s tím,že sou relativně rozumný,pokud nejedeš na červenou,nebo neděláš prasárny,tak jim nevadí ani mírně vyšší rychlost,pod pojmem vyšší je udáno do kila v obcigood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ABik (Člen)
26.07.2007 22:48:28
Offline

Re: Právní systém a body na Slensku

Něco přes kilo na čtyřicítce. Oprava silnice a dělníci dávno v knajpě (bylo asi půl osmé večer). Třikrát foto. Aktivní zsatavovač s plácačkou chvilku skákal po silnici, pak první motorka udala směr a jelo se dál. Nejdřív chtěl být ještě aktvinější, ale u třetího jen zoufale mávl rukou.

Pozn.: jména neuvádím, stejně všichni víme, kdo to byl bigsmile

jedla (Člen)
27.07.2007 08:27:25
Offline

Re: Právní systém a body na Slensku

super, ale pořád mi nikdo neodpověděl, jak je to s těma bodama :)


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
ABik (Člen)
27.07.2007 08:43:58
Offline

Re: Právní systém a body na Slensku

Na slovensku body nemají, takže zaplatíš pokutu dle nálady příslušníka a jedeš dál. Nevidím důvod, proč bys měl být v ČR trestán za něco, cos spáchal na území jiného státu. Cizinec v ČR taky fasuje body do ČESKÉ karty řidiče.

gore (Člen)
27.07.2007 11:12:20
Offline

Re: Právní systém a body na Slensku

tak tak body nemal a k nam by to poslat mohli ale neposlou bo je to "vela roboty" jinak 1000sk za 55kmh na 40..polisi fo poho ale delali prej zatah a fse evidujou...skratka blby doby blby misto ..picbeerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr